User Tag List

Sayfa 1/4 123 ... SonSon
71 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Egxoz Cezası

Vuh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Egxoz Cezası

3 temmuzda 'abart egzoz' cezası yedim. 235+park çekici falan filan. Şimdi diken üstündeyim arkasından bakanlıktan o meşhur 2.5luk ceza gelecek mi diye.. Polis sordum bilemem dedi, Bakanlığı aradım bekleyip göreceksin dedi.
    Bunu öğrenebilecem bir yer yok mu ben böyle her gün korkuyla posta kutusuna bakmak zorunda mıyım?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyük ihtimal yersin, aynı cezayı yiyen tüm arkadaşlarıma geldi.

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Bi şanslı benmişim o zaman bu konuda, bana egzozdan cezayı kesip arkadan eve yollamışlardı 2 ocak tarihli. yani durdurulupta yemedim, bakanlıktan da bişey gelmedi arabayı da sattım üstüne..
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

oğuzk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yaklaşık 1 ay içinde geliyor erken ödeme indirimiyle 2,200 TL ödedik

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracınız dizelse eğer banko geliyor ama benzinliye geldiğini henüz görmedim
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracınız dizelse eğer banko geliyor ama benzinliye geldiğini henüz görmedim
    Tüplüyüz cezayı yedikten bir saat sonra da emisyon pulu aldım, gönderirlerse üzülürüm harbiden.. Bir ay olmak üzere, edevletten de sorguluyorum sürekli ama bu belirsizlik öldürecek beni

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ankaranın doğal bitki örtüsünden olan şahinlerdense aracın saçma sapan egzozlu kendini tarz sanan inan zerre üzülmem.. gerçekten çok merak ediyorum sisleri farları 10000000000000000k yapınca ne anlıyosunuz küfür yemekten ne kadar hoşlanıyosunuz nasıl bir fantazidir anlatsana biraz?

MeRtCaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracın benzınlı dızel olması ile hiç bir alakası yok Çevre ve şehircilik bakanlıgından gelen cezanın

Eğerki yeni sistem eksoz emisyon pulunuz yok ise %100 şekilde size ceza gelir.
    ama yenı sıstem emıyon pulunuz var ise gelmiyor.

Ceza yedıgınız anda emısyon pulu yok ise geçmiş olsun 1-2 aya gelir cezan dostum

yilmazcatalbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yusufcan_k Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ankaranın doğal bitki örtüsünden olan şahinlerdense aracın saçma sapan egzozlu kendini tarz sanan inan zerre üzülmem.. gerçekten çok merak ediyorum sisleri farları 10000000000000000k yapınca ne anlıyosunuz küfür yemekten ne kadar hoşlanıyosunuz nasıl bir fantazidir anlatsana biraz?
    burada durum daha vahim arka sisleri de açıyorlar
    Techturkey dediğin 12, bilemedin 16. sayfada adamı bulur, 500.000 yerine 1m alır, konuya giren herkesi ihya ederdi...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yilmazcatalbas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burada durum daha vahim arka sisleri de açıyorlar
    inan burdada öyle arka sisleri stopları hepsini beyaz a çeviriyolar heralde öne xenon takınca arkalara çıkanları takıp uzaktan arabanın neresi önü neresi arkası belli olmuyo

punto_multijet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aracın benzınlı dızel olması ile hiç bir alakası yok Çevre ve şehircilik bakanlıgından gelen cezanın

Ceza yedıgınız anda emısyon pulu yok ise geçmiş olsun 1-2 aya gelir cezan dostum
    neredeyse 4 ay olacak yediemine bile cektirmişti polis egzos vize plaka 3lüsünden dolayı. gelmedi ceza şimdi şanslı mıyım? Yoksa yolunu gözlüyeyyim mi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anlatayım. Motosiklet için biriktirdiğim para ile bir heves araba almak istedim, param buna yettiği için de Şahin aldım. Arabada headers, düz boru ve orta susturucu iptali var. Sesi de kesinlikle yüksek değil, arabamı trafikte arkadaşlara verip dışarıdan da dinledim. Egzozu orijinal zaten, kumandalı vanalı falan filan bir şey değil. Forumdaki arabaların %90ından sessizdir yani.
    Sisleri de eski sahibinden kalma. Söküp orijinale çevirmek istedim fakat soket falan hak getire o sebeple vazgeçtim. Asla sis de yakmam trafikte, fotoğrafı çektiğim yer arabayı yıkadığım insanın bile olmadığı bir çeşme başı.
    Şahinci olmaktan haz etmiyorum fakat arabamdan da utanmıyorum. Ankaranın hatırı sayılır bir üniversitesinde mühendislik öğrencisiyim. Cezayı yediğim gün de Konya yolunda en sağ şeritten 60-70 km hızla staj yerime gidiyordum. 2000 devir anca çeviriyordum.
    Zerre üzülmemeniz de benim zerre umrumda değil. Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur cevabım. Önyargılarınızla mutluluklar...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MeRtCaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Emisyon pulum vardı ama 1.5 yıl kadar önce alınmış. Gerçekten bekleyip görmekten başka seçeneğim yok sanırım teşekkür ederim herkese

BarışSever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    inan burdada öyle arka sisleri stopları hepsini beyaz a çeviriyolar heralde öne xenon takınca arkalara çıkanları takıp uzaktan arabanın neresi önü neresi arkası belli olmuyo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BarışSever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara'da Trafik on Instagram: “Ha gayret olacak”

Ankara'da Trafik on Instagram: “Gecenin 4 u son ses acıp insanları rahatsız ediyorlar tukenmediler

Esertepe”

Ankara'da Trafik on Instagram: “Siteler yalınc sokak hergun aynı”

daha bunlar sakin örnekler attıklarımı kimse üstüne alınmasın sonra önyargı deniliyoda.. sen %10 luk kesimde olabilirsin ses konusunda benim lafım genel olarak kuş grubunaydı ama sen hepsini sana yazmış gibi üstüne alındın @Vuh

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Anlatsana biraz diyordunuz genele döndü şimdi iş kesinlikle ne tofaşı ne tofaş kullanan çevreyi savunmayacağım da, nefrete gerek yok. E60la trafik kapatan da var, bocanegra ile makas atıp kazaya sebep olan da var, var da var. Ama profil fotoğrafımda s14 olsaydı zerre üzülmüyorum diyecek miydiniz? Sanmam

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlatsana biraz diyordunuz genele döndü şimdi iş kesinlikle ne tofaşı ne tofaş kullanan çevreyi savunmayacağım da, nefrete gerek yok. E60la trafik kapatan da var, bocanegra ile makas atıp kazaya sebep olan da var, var da var. Ama profil fotoğrafımda s14 olsaydı zerre üzülmüyorum diyecek miydiniz? Sanmam
    benim genelim özelim yok kardeşim profil fotoğrafında zerre umrumda değil.. ben burda s2000 i olan arkadaşı da uyardım zamanında 335i de subarusu da sırf kapımın önünde gazlıyo diye anlattım durumu bu kadar senin gibi mızık mızık yapmadı e60 ında boca cupra nın da yeni nesil kullanıcı kitlesi belli.. daha sana cevap atmayı düşünmüyorum çünkü farklı evrenlerden konuşuyoruz

0M42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, da benim anlamadığım madem bu kadar korkunuz var neden eksoz takıp dolaşıyorsunuz?
    Ya örs olacak sağlam duracaksın, yada çekiç olacak zamanında vuracaksın..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vuh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anlatayım. Motosiklet için biriktirdiğim para ile bir heves araba almak istedim, param buna yettiği için de Şahin aldım. Arabada headers, düz boru ve orta susturucu iptali var. Sesi de kesinlikle yüksek değil, arabamı trafikte arkadaşlara verip dışarıdan da dinledim. Egzozu orijinal zaten, kumandalı vanalı falan filan bir şey değil. Forumdaki arabaların %90ından sessizdir yani.
    Sisleri de eski sahibinden kalma. Söküp orijinale çevirmek istedim fakat soket falan hak getire o sebeple vazgeçtim. Asla sis de yakmam trafikte, fotoğrafı çektiğim yer arabayı yıkadığım insanın bile olmadığı bir çeşme başı.
    Şahinci olmaktan haz etmiyorum fakat arabamdan da utanmıyorum. Ankaranın hatırı sayılır bir üniversitesinde mühendislik öğrencisiyim. Cezayı yediğim gün de Konya yolunda en sağ şeritten 60-70 km hızla staj yerime gidiyordum. 2000 devir anca çeviriyordum.
    Zerre üzülmemeniz de benim zerre umrumda değil. Umarım yeterince açıklayıcı olmuştur cevabım. Önyargılarınızla mutluluklar...
    evet ben de cok sessiz oldugunu tahmin ediyorum, orjinal egzoz..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler