User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
52 sonuçtan 39 ile 52 arası

Konu: Bluetooth Hoparlör Tavsiyesi

ERK_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fiyat olarak çok uçuk ama BO beoplay A8 var kuzenimde; böyle bir ses olamaz !

ben aslında HK go play'i çok beğeniyorum, ama hem pek pratik değil hem de fiyat yine 1.500 seviyesinde.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldım gitti. Hayırlı olsun

Teşekkürler herkese
    Ben sana daha ikinci mesajda ne yazmışım
    Okumadan imzalamam.....

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben sana daha ikinci mesajda ne yazmışım
    Araştırmadan dalmayalım dedik ama yol aynı yere çıktı hatta bi elektronikçi olarak kaliteli bişi kendim yapayım dedim 300-400 bantlarına çıktı fiyatlar. O yüzden de gidip almak en mantıklısıydı Teşekkürler tekrar
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Konuya hort çekelim

Jbl Charge 3 kullananlardan yorum alabilir miyim? Ya da f/p olarak tavsiye edeceğiniz speaker var mı?

gan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genel bilgi olması açısından ben de yazmak istedim. Konuya multimedia ya da hifi acısından bakmak lazım. O inanılmaz pürüzsüz sesleri multimedia cihazlarla almak çok zor. Çoğu makyajlı kulak dolduran ama doluluğu daha doğrusu doğruluğu olmayan ses üretir. Bluetooth hoparlörler genel olarak fena olmasa da seyrek ayrımını vermekte yetersizler. Ne alırsanız alın. Tavsiyem. Aydio Engine a2 bütçe varsa a5 yada HD6 yada Klipsch RP 15pm Tarzi studio monitor alt yapili hifi giriş ekipman sayılacak ürünlere yönelmeniz. Bluetooth da var ayrıca. Türkiye’de bahsettigim ürünler a2 2000 TL sen başlar. hd6 5000-6000. Klipsch iyi indirimle 4500 Lere bulunabilir. Ayrıca bunların kendinden Anfili Cihazlar ve içinde fena sayılmayacak dac mevcut. Sub çıkışa da olması çabası. Ben şahsen dediklerimden birini muhtemelen Klipsch olanını yurt dişi tatilinde 300 dolar civarına alacağım. Yurt dişi imkanı olan varsa o şekilde yapsın. Bütçe 2000 civarı ve yurt içi ise blueaura nin deri kaplı ürünleri fena durmuyor.

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya hort çekelim

Jbl Charge 3 kullananlardan yorum alabilir miyim? Ya da f/p olarak tavsiye edeceğiniz speaker var mı?
    nerede kullanılacağı önemli aslında.. ben flip 3 aldım mesela bana fazlasıyla yetiyor arkadaşlarla sağa sola gittiğimizde her türlü kapalı/açık alanda gayette güzel ses kalitesi var f/p olarak önerebilirim alternatiflerinin çoğu markasını denedim hatta kendim bile yapmayı düşündüm malzeme/fiyat çıkarınca fazlası çıktığını gördüm vazgeçtim

Charge 3'te denedim güzel ve temiz sesi var ama sonuna kadar ses açmadım. Onun yerine o paralara harman kardon vs bakabilirsin bence..
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

yucelebeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuya hort çekelim

Ben kullanıyorum yani 7 ay oldu alalı iki kere kullandım performansı boyutuna ve fiyatına göre benim için gayet yeterli ses kalitesi güzel, almadan önce neredeyse hepsini araştırdım en mantıklı seçenek charge 3 oldu bu fiyat aralığında alabileceğin en iyisi diyebilirim

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bose soundlink color
    Tavsiye ederim ben alirken bana jbl den daha iyi gelmisti sesi gucu boyutuna gore fazla iyi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nerede kullanılacağı önemli aslında.. ben flip 3 aldım mesela bana fazlasıyla yetiyor arkadaşlarla sağa sola gittiğimizde her türlü kapalı/açık alanda gayette güzel ses kalitesi var f/p olarak önerebilirim alternatiflerinin çoğu markasını denedim hatta kendim bile yapmayı düşündüm malzeme/fiyat çıkarınca fazlası çıktığını gördüm vazgeçtim

Charge 3'te denedim güzel ve temiz sesi var ama sonuna kadar ses açmadım. Onun yerine o paralara harman kardon vs bakabilirsin bence..
    Türkiye'den almacağım için fiyat aynı olmayacak. Evde kullanmak içinn arıyorum. Harman da alternatifler arasında.

Alıntı yucelebeci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kullanıyorum yani 7 ay oldu alalı iki kere kullandım performansı boyutuna ve fiyatına göre benim için gayet yeterli ses kalitesi güzel, almadan önce neredeyse hepsini araştırdım en mantıklı seçenek charge 3 oldu bu fiyat aralığında alabileceğin en iyisi diyebilirim
    Ben de uzun zamandır araştırıyorum. İlk önce flip alayım dedim ama sonra charge sesini görünce fikrimi değiştirdim.

Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bose soundlink color
    Tavsiye ederim ben alirken bana jbl den daha iyi gelmisti sesi gucu boyutuna gore fazla iyi..
    İşte Bose ile Jbl arasında kaldım. Bose'un ses çıkışları herzaman iyidir. Bakalım hangisini alıcaz

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    charge 3te kullandım flip 3 te..
    artık flip 4 çıkmış...

kesinlike aradaki fiyat farkına değmiyor.
    nerdese 2 kat rakam farkı var ama performans farkı %10.

ben flip 4 tavsiye ederim.
    médiocrité partout

agresive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hocam sony srs xb3 kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim hem ses kalitesi çok güzel extra bass özelliği var
    ayrıca power bank gibi telefonunu şarj edebiliyorsun pil süresi 24 saat diyor fakat yüksek seste 10 saat
    belkide fazla süre çalabiliyor su geçirmezlik özelliği yok fakat fiyat kalite olarak tavsiye ederim.
    bisikletle gezmeye çıktığımda bile kullanıyorum ayrıca kapalı vs alana koyduğun zaman basları çok sağlam veriyor.
    Ne olmuş büyük adam olamadıysak. Hayallerimizi satmadık ya.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alacağım cihazda su geçirmezlik olayına takılmıyorum. Sonuçta alıp su altında fln dinleyeceğimiz yok Altı üstü evde ses olsun. Sony'e de bakacağım.

agresive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ayrıca on adetten fazla aynı cihazı birbirine bağlayıp tek cihazdan dinleme özelliği var bence elektronik satan mağazaya gidip dinleyerek karar ver
    benim kullandığım cihaz jbl flip 4'ü dışarıda bastırıyor kapalı mekanda ise flip 4'ü sony xb3 yok sayıyor diye bilirim.
    Ne olmuş büyük adam olamadıysak. Hayallerimizi satmadık ya.

EnesAksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    anker soundcore pro

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler