User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
27 sonuçtan 20 ile 27 arası

Konu: En iyi firma: Google SEO + Optimizasyon

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese teşekkür ederim. Konuyu bağladık bir firma ile.

Yalnız şunu söyleyeyim, o dev gibi firmalarız, yurtdışı ofislerimiz var, gugıl da kankalarımız var, diyen ve sektörün en tepelerinde görünen firmaların alayı, bizim bakkal Ariften daha amatör.. Üstelik istedikleri paralara en bu işlerden anlayan iki tane işi bilen mermi gibi çocuk işe alıp SGK primleri dahil maaşını dolgunca vererek karşılarsın. İnsanları yolunacak kaz olarak gören firmaların alayı batsın zaten..
    Tercihini hangi firmadan yana kullandın abi, yarın öbür gün ihtiyaç olursa en azından sen ciddi ciddi araştırmış oldun faydası dokunur belki..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı -Aydın- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tercihini hangi firmadan yana kullandın abi, yarın öbür gün ihtiyaç olursa en azından sen ciddi ciddi araştırmış oldun faydası dokunur belki..
    Şimdilik IT Danışmanlığı aldığım firma ile ilerleyeceğiz. 3 ay sonra bir değerlendirme daha yapacağız. İhtiyaç dahilinde ne yapılabilir o zaman bakacağız. Belki yurtdışından bir firma. Ama bu Türkiye'deki ben çok şey biliyorum deyip aslında o kadar da bişey bilmediğini düşündüğüm firmalarla çalışmayacağım.

Az önce bir teklif daha geldi örneğin, aylık sabit istediği ücret yerine firma sahibinin ve ailesini nüfusuma geçirsem daha ekonomik olur benim için. Çocuklarını kolejlerde okuturum, havuzlu villalarda yatırırım, güneşin batışı eşliğinde akşam 5 çayını yudumlarlar, sebastian bunlara hizmet eder vs vs.. Çıldırmışlar..

burkaykalyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Quantum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdilik IT Danışmanlığı aldığım firma ile ilerleyeceğiz. 3 ay sonra bir değerlendirme daha yapacağız. İhtiyaç dahilinde ne yapılabilir o zaman bakacağız. Belki yurtdışından bir firma. Ama bu Türkiye'deki ben çok şey biliyorum deyip aslında o kadar da bişey bilmediğini düşündüğüm firmalarla çalışmayacağım.

Az önce bir teklif daha geldi örneğin, aylık sabit istediği ücret yerine firma sahibinin ve ailesini nüfusuma geçirsem daha ekonomik olur benim için. Çocuklarını kolejlerde okuturum, havuzlu villalarda yatırırım, güneşin batışı eşliğinde akşam 5 çayını yudumlarlar, sebastian bunlara hizmet eder vs vs.. Çıldırmışlar..
    Abi sana önerdiklerimin dışında bir de önermediklerim var. Fiyat tekliflerini sana bir iletsem var ya, kafayı yersin. Bir tanesine aynen : ''Nüfus cüzdanı fotokopinizi iletin şirketi de üstünüze yapayım'' diye mail attım. Cevap mevap yok tabi.

Hayır yani bir de o kadar ucu açık bir olay ki bu SEO; firmalar 20.000+ TL üstü rakamlar istiyorlar aylık. Tanıdık eş, dost dörtte bir hatta beşte bir fiyatı verince şüpheleniyorsun. Ulan akraba bizi mi koparacak diye. Halbuki işin rayiç bedeli o yani.

Cimmeria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2004 yılından beri dijital ajans proje yöneticisiyim şimdiye kadar 1000e yakın dijital proje yapmışımdır, google ve seo işleri o kadar dinamik ve karışık işler ki anlatsam kitap olur Özellikle tek işimiz seo diyen ajansların web dinamiklerinden tamamen bir haber olarak yaptıkları önerilerin hastasıyız yıllardır, hatta yazdığınız firmaların 2-3 tanesiyle çok ateşli projeler yapmışlığımız da çok

Google optimizasyonu yıllarca bir çok ajansın bilmeyen markalardan çok ciddi para sağmasını sağladı, neyseki google artık kişiselleştirilmiş arama sonucu sunmaya başladı da biraz duruldu google optimizasyonu yapıyoruz diyenler. Bu aralar bu müşteri sağma işi yapay zekaya kaymış durumda

Aldığınız fiyatları bilmiyorum ama hiç bir zaman freelance insanlarla ajans fiyatlarını karşılaştırmamak lazım, ödenen vergiler, maaşlar, donanımlar lisanslar falan az paralar değil, o yüzden bir freelance çalışanın ajansın istediğinin 4te birini istemesi normaldir he zaman.

IT danışmanlığı veren firmanızın bilgi seviyesi nedir bilemiyorum ama aklınıza takılan bir şey olursa mesaj atın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla bana her ay fiks 500bin kazandıracaksa yapacakları düzenlemeler sonucunda, vereyim o istedikleri paraları.. Onun da garantisi yok tabi? "Meeting set edelim" demekle olmuyor bu işler.. Başka kazları yolabilirler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Cimmeria Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2004 yılından beri dijital ajans proje yöneticisiyim şimdiye kadar 1000e yakın dijital proje yapmışımdır, google ve seo işleri o kadar dinamik ve karışık işler ki anlatsam kitap olur Özellikle tek işimiz seo diyen ajansların web dinamiklerinden tamamen bir haber olarak yaptıkları önerilerin hastasıyız yıllardır, hatta yazdığınız firmaların 2-3 tanesiyle çok ateşli projeler yapmışlığımız da çok

Google optimizasyonu yıllarca bir çok ajansın bilmeyen markalardan çok ciddi para sağmasını sağladı, neyseki google artık kişiselleştirilmiş arama sonucu sunmaya başladı da biraz duruldu google optimizasyonu yapıyoruz diyenler. Bu aralar bu müşteri sağma işi yapay zekaya kaymış durumda

Aldığınız fiyatları bilmiyorum ama hiç bir zaman freelance insanlarla ajans fiyatlarını karşılaştırmamak lazım, ödenen vergiler, maaşlar, donanımlar lisanslar falan az paralar değil, o yüzden bir freelance çalışanın ajansın istediğinin 4te birini istemesi normaldir he zaman.

IT danışmanlığı veren firmanızın bilgi seviyesi nedir bilemiyorum ama aklınıza takılan bir şey olursa mesaj atın elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım
    Aklımda olacak teklifiniz. Teşekkür ederim

Denizyaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Paylaştığınız şirketler için teşekkürler arkadaşlar. Bende inceleyeceğim.

Denizyaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    takipteyim. banada lazım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler