User Tag List

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
96 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: İzmir Chakra Konak Pier mağazası Eşime ve çocuğuma saldırı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ayrıca 1.500 TL olsa ne olur 15.000 TL olsa ne olur bir zarar varsa giderirdim zaten.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok Teşekkür ederim hacı.

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyük geçmiş olsun. Sırf bu sebeplerden eşimin çantasında küçük biber gazi bulunduruyorum. Rahatsız eden olursa 1 fis sıkın yüzlerine rahatına bak dedim. Çok etkili bir yöntem, bundan sonrası için eşinizin, kardeşinizin çantanızda bulundurun bence.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük geçmiş olsun. Sırf bu sebeplerden eşimin çantasında küçük biber gazi bulunduruyorum. Rahatsız eden olursa 1 fis sıkın yüzlerine rahatına bak dedim. Çok etkili bir yöntem, bundan sonrası için eşinizin, kardeşinizin çantanızda bulundurun bence.
    Karakolda söyledim. Bundan sonra biber gazıyla dolaşıcaz demek ki falan diye. Silah sayılıyormuş bilginiz olsun.

Bu arada baktınız biri size saldırıyor ve olay polise gideceğini tahmin ediyorsanız sakın kendinizi korumayın. Tertemiz dayak yiyin. Çünkü kendini savunması da suçmuş!

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Saygı kalmadı kimsede ülkede

Face sayfası var mı bunların yazalım forumca hep beraber .
    Chakra - Startseite | Facebook

Chakra (@chakratr) • Instagram photos and videos

Chakra (@chakratr) | Twitter

mehmetRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi senin gibi sağ duyulu davranabilen insanlara çok imreniyorum. Ben olsam çoktan başımı 100 defa belaya sokmuştum. İzmiri bilmem, bahsettiğin mağazayıda ilk defa duydum hatta ama kafamda tek bir kesin yargı var ;
    İnsanlar sırf deneyim yaşamak için bile kavga çıkarmaya hevesli haline gelmişler. İstanbulda bir çok defa başımıza durduk yere sataşma vs olayı geldi, bir kere yolda ölümüne çocuğunu tokatlayan kadını omzundan tutup çektim, ya yeter çocuğu öldüreceksin diyerek, paçayı zor kurtardım o derece. Gerçekten savunma, müdahele, buna benzer temelinde kötü niyet barındırmayan şeyler bile suç sayılıyor sanırım.
    Eşinize ve arkadaşınıza geçmiş olsun, sizede Allah sabır versin.
    Okurken tırnaklarımı yedim, umarım bir daha benzeri bir olayı asla yaşamazsınız.
    Alıntı tünayK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?
    EKN Garage

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Olayda boşluk var yazmış ekşi sözlüktekiler buraya da ekleyeyim

hamağa dokunmak isterken kısmında boşluk var yazılmış. ifade tutanaklarında da aynı şekilde geçiyor sinirle yazdığım bir metin olduğu için olayın unuttuğum noktaları olabilir kusura bakmayın zaten ama yinede belirteyim.

oğlum hamağı görüp ona doğru yönelmiş. (salıncak şeklinde yuvarlak bir hamak sonradan olayın geçtiği yere gidip baktım. bir çocuğun dikkatini çekmesi gayet olası. benzerleri bir çok çocuk parkında mevcut.) yöneldiği sırada arkadan ayyy napıyosunuz çocuğu tutmuyorsunuz diye bağırıyor. eşim zaten uyarıdan hemen önce çocuğun elini tutmuş. dolayısıyla dokunmadı bile tuttum zaten demiş. kadında son anda tuttunuz ama demiş. sonra daha önce yazdığım gibi çocuklarınıza bakmıyorsunuzda elinden tutmuyorsunuzda gidin buradan çıkın buradan diye bağırmaya başlıyor. bir insanın böyle bağırması için gerçekten psikolojik olarak rahatsız olması ya da gerizekalı olması gerekir. eşim neden normal söylemiyorsunuz neden bağırıyorsunuz demiş. arkadaşımız bi pardon diyin böylemi söylenir bu demiş.
    sonra söz dalaşı oluyor. özellikle sordum ne karşıdan ne de bizimkilerden yani iki taraftan da küfürleşme olmamış. sonra kadın eşimi ittirip çocuğumun üzerine düşmesine sebep oluyor. sonra diğer tezgahtar kadın gelmiş. eşim yerdeyken 2 kişinin üstüne geldiğini görünce kendini savunmaya geçmiş. bu sırada arkadaşımızda oğlumu yerden kaldırıp ağladığı için kucağına almış ve kavgayı ayırmaya çalışmış. bu sırada o da yaralanmış. kamera kayıtlarını özellikle istedim. koordinatörleri kendisine videonun başının olmadığını yarım geldiğini tam olarak bir şeyi belli olmadığını söyledi. benim firmayı defalarca aramam üzerine anında ıstanbula gönderilen video bana hala gönderilemedi.

Emrecan-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle mahkemeyle uğraşın başıma benzer olay geldi karşı taraf bana göre tatmin edici ceza aldı.
    Bende savunmaya çalışırken zarar vermişim göze ama kamera kayıtı olduğu için bana birşey olmadı. İfadede çok önemli.
    Bu olayın ailenenize şuankinden daha çok zarar vermesini istemiyorsanızda dövmeye falan gitmeyin (burası kişisel ben napardım bilmiyorum ).
    Artı olarak banada birşey çıkmaz uğraşma falan denildi iyiki uğraşmışım
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin parmağı tetikte

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eşimin ifadesi

Arkadaşımızın ifadesi

TechTurkey Evrenoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    118 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ekşi'deki konuya destek yorumu yazdım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    58 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Evrenoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ekşi'deki konuya destek yorumu yazdım
    gördüm abi zaten başlık gündem'e yükselmiş. az biraz daha destekle en üstlere çıkar.

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun. Sinir bozucu durumlar.

Çalışanlar ne şekilde ifade verdi? Müşteriyi itip kakmaları için bir sebep sunmuşlardır illa ki karakolda.

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun. Umarım gerekli cezayı alırlar.

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Can_t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca 1.500 TL olsa ne olur 15.000 TL olsa ne olur bir zarar varsa giderirdim zaten.
    gece konuyu gordugumde aile reisi olarak aslında deliye döndüm uzunca birşeyler yazıp geri sildim ateşe kor atmayım diye.Kıcı kırık hamak 50 bin olsa ne olur varsa zarar talep edersin.İnsanların dokunmasını istemiyorsan kapalı kutuda tutarsın teşhir ürün ustune yatan bile vardır..bir cocugun kalbini kırmaya değer mi.İşte karsınızdaki insanlar bu düşünceye sahip değil bu zayıf adalet sistemiyle malesef herhangi bi ceza almadan bu şekilde yaşamaya devam edecek..Ulan sen bayansın yanına adam cagarmak nedir ..
    Tekrar geçmiş olsun

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Az önce darp edilen diğer arkadaşın eşi benim görüştüğüm yetkili ile kamera kayıtları için görüşmüş. Bende istemiştim kendisinden. o kişide avukatları ile görüşüp olayın artık adli vaka olduğunu veremeyeceğini söylemiş. Adliyeden talep etsinler denmiş. Yarın kameralar çalışmıyordu deyip delil karartırlarsa şaşırmayacağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuya güncelleme çekeyim. Adliyeden ne olur ne olmaz diyerek kamera görüntülerini avukatlar aracılığı ile talep ettik. Anladığım kadarıyla soruşturma dosyası açılmamış bile daha. Nihayetinde Murat (diğer mağdurun eşi) video görüntülerini firma yetkilileri izleyebildiği için çalışanların bir an önce ilişiğinin kesilmesiyle alakalı videoları talep ettiğimiz kişiyle görüşmüş. Aynı şeyi bende sormuştum yuvarlak konuşup kapatmıştı konuyu. Şimdi işi yokuşa sürüyor ve net olarak koruyor. Olay artık adli benden çıktı demiş. Senin mağazanda çalışanın müşteriye saldırılmış. Hala çalıştırıyorsun ve olay benden çıktı artık diyorsun?

0M42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun, polisten zerre kadar medet umma bu ülkede polis kendi götünün korkusu olacakki iş yapsın yoksa vatandaşı salladığı iplediği yok.

Sana açık açık tavsiyemi yazıyorum, cezanı ya kendin kes yada unut gitsin.Kendim keseceğim diyorsan da işini temiz yap bilmem anlatabildimmi..

Tekrardan geçmiş olsun.
    Ya örs olacak sağlam duracaksın, yada çekiç olacak zamanında vuracaksın..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okurken dişimi sıktım..Ben aynı sukuneti gösteremezdim, sabrınıza hayran kaldım. Umarım deliller yok edilmez ve yapanlar gereken cezayı alırlar.
    Crm performance

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler