User Tag List

Sayfa 1/6 123 ... SonSon
96 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: İzmir Chakra Konak Pier mağazası Eşime ve çocuğuma saldırı

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

İzmir Chakra Konak Pier mağazası Eşime ve çocuğuma saldırı

Bugün (03.09.2018) saat 15.45 sıralarında İzmir Konak Pier Chakra mağazasında eşime ve çocuğuma ayrıca eşimin bir arkadaşına sebepsiz yere 2 tezgahtar saldırdı.

Olayı özetliyorum;

Eşim 3 yaşındaki oğlum ve arkadaşı ile beraber chakra mağazasına girer. Gezerler oda kokusu falan bakıp kapıya doğru yönelirler. Kapıda oğlumun dikkatini bir hamak çeker. Hamağa yaklaşır, Dokunmak ister ancak eşim izin vermez. Olay patlar. Tezgahtar kadın bağırmış çocuğunuzun elinden tutmuyorsunuz ne biçim annesiniz elini bırakmayacaksınız v.s. diyerek saçmalıyor. Hem annelik öğretmeye çalışıp hem de azarlar. Eşim şok olmuş dili tutulmuş, eşimin arkadaşı da neden bu denli tepki verdiğini sormuş. Gizem ismindeki şahıs defolun gidin buradan hala çocuğun elinden tutmuyorsunuz demiş. Buradan oğluma sanki tasmayla gezdirilmesi gereken bir evcil hayvan muamelesi yaptığını belirtmeme gerek yok sanırım.

Neyse eşim, kadınların onları kovamayacağını söylemiş. Gizem denen şahıs ittirmiş ve eşim oğlumun üzerine yere düşürmüş. Bu sırada arkadaşımız oğlumu kaldırmış, eşimde kendi imkanlarıyla kalkmış ama Ebru adındaki tezgahtar da gelmiş 2 kişi olmuşlar karşılarında. Eşimde böyle bir saldırı beklemediğinden ve karşısında bir anda 2 kişi görünce kendini korumuş haklı olarak. Arkadaşımız oğlum kucağında kadınlardan eşimi kurtarmaya çalışırken darp edilmiş kolları falan mosmordu. Eşimde aynı şekilde. Omuz kürek kemiklerinde tırnak izleri ve kızarıklıklar, Kollarında çizikler kanayan tırnak izleri v.s. Tetanos aşısı yaptılar ikisine de hastahanede. avel avel gelen AVM güvenliği ne oldu diye sormuş, eşimde yardım mı edeceksiniz yoksa olayımı merak ettiniz demiş. Bakmış kimseden hayır yok gitmek istemişler bizimkiler ama Güvenlik polis çağırmış. Neyse bana haber verdiler. Ben kalktım avukatlarla gittim.

Bu sırada tabi firmanın merkezini 15 dk'da 5 kere falan aradım. Son aramamda artık İstanbulda Mağazaların koordinatörüne ulaştım bir şekilde. Adama şikayet ettim. Adama zaten haber vermişler adama numaramı bile vermişler ama adam beni aramamış. Kamera kayıtlarını göndermişler adama savunma olarak ama yetkili bey'in söylediği şu; Eşiniz saldırıyor gibi gözüküyor ama olayın başını göstermiyor. Gönderilen video yarım dedi. Bende videoyu kendim görmek istediğimi bana gönderip gönderemeyeğini sordum. Dosya boyutu çok büyük gönderemem dedi! Sana istanbul'a ulaştırılan video bana nasıl ulaşmıyor demedim artık. Mail adresimi verip videonun gönderilmesini istedim. Gelmedi. Mağazada herhangi bir maddi kayıp var mı oğlum hamağa zarar mı vermiş kavga ondan mı çıkmış dedim hayır dendi.

Nihayetinde iki kişiden de şikayetçi olduk. Onlarda bizden oldu (!) Darp raporu almaya hastahaneye gittik, eşim kendini korumaya çalışırken bir kaç tırnak izi de onlarda bırakmış. Onlarda gelmiş. Yanlarında elemanın teki bi ara üstümüze yürüyordu eşime saldıran kadınlar tuttular kollarından, azcık basık EK kasa civic sedan'a binip siktir olup gittiler. Sonra aynı şahıs karakolda kaşını kaldırıp dik dik baktı falan. Sanki saldıran bizimki, çoluk çocuk hırpalanan onlar. Memur beye haber verdim mevzuyu uzatmaya niyetli bir arkadaş var dışarıda diye. Sanırım yolu gösterdiler.

Dayak yemek ya da çocuğunuzun tasmayla gezdirilmesi gereken bir hayvan muamelesi görmesini istemiyorsanız Chakra mağazalarından özelliklede Konak Pier mağazasına gitmeyin.

Umarım en yakın zamanda bu saldırgan şahsiyetlerin işten çıkarıldığı haberini alırım. Muhtemelen hükmün açıklanmasının geri bırakılması kararı alınmayacak avukatların söylediğine göre karşılıklı darp olduğu için. Tahrik olduğu için Bize 1 birim para cezası verilecekse onlara 4 verilecek. Ayrıca manevi tazminat davası açacağım şahıslara. Arkasını bırakmayacağımı da belirteyim. Bu vatandaşların müşteriye saldırmasından ötürü haklarında herhangi bir adli sicil kaydı oluşursa başka bir kurumsal mağazada iş bulabileceğini hiç sanmıyorum. Yarın akşama doğru eşimin ve arkadaşımızın ifadelerini de ekleyeceğim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sinirden başlığa 2 kere izmir diye yazmışım düzeltebilirseniz sevinirim.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    videoyu iyice izle , eşinle kafası sakin iken bi rdaha olayı anlatmasını iste , herkes hata yapabiliyor bazen farketmiyoruz bile hata yaptığımızı ,, iyice dinle izle eğer gerçekten haksız ise eşiniz , ve cidden darp edildi ise bir adet şundan alıyorsun

Fdm Metal Beyzbol Sopası Fiyatı, Taksit Secenekleri ile Satın Al

dükkana gidiyorsun gerisini sen hayal et.. Dava mava uğraşma burası türkiye veya unut gitsin işinde gücünde isen..
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmis olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aslinda dava falan açma niyetim yoktu. Avukatlar önermedi boşu
    Bosuna gidio gelirsiniz birsey cikmaz diyerek. Niyetim işten attirmaktı sadece. Karşı taraf uzattı şikayetçi oldular haklıymış gibi.

Beyzbol sopasından daha etkili şeylere sahibim. Ama ne kimsenin malına ne de canına kast ederim. Çok kafam atarsa şahsı bulur ziyaret ederim. Seneler önce bi Tuğra vardı, bu siteden gereksiz tehditler savurmuştu mesela. Dostane bi şekilde konuyu kapatmıştım ona bi ziyarete gidip. Anlayacakları dilide iyi konuşurum. Ama karşıdaki kişi kadın ve iş avm güvenliği dolayısıyla karakola taşınmış zaten.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla ben eşime saldırsalar ve çocuğumun üstüne düşse vs idi ben senin kadar soğuk kanlı kalamazdım o dükkanı yıkmıştım.Bende kadına zarar vermem ama dükkanı yıkardım umarım yaşamam öyle birşey kimse yaşamasın çünkü yukarıda da yazdım dava mava sonuç alamassın.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

arifba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle çok geçmiş olsun. tavsiyem sinirlerinize hakim olun. videonun tamamını izleyin eğer haklı görüyorsanız kendinizi basına verin ekşi de başlık açtırın gündem oluşturun. en büyük ceza bu olacaktır.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aq kaşmerleri bunlar bide yuva kurup anne olacaklar gel de bunlardan hayır bekle. Hayır çocuk zarar verse nolur zarar verirse ücretini talep edersin işine bakarsın. Millet kafayı sıyırdı iyice. Dövdürsen kadın dövdü derler bişey yapmasan için içini yer zor durum. Çok geçmiş olsun.

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun kafam almıyor yaa sen bir kurumsal firmada çalışansın müşteri ile nasıl böyle konuşur yetmezmiş gibi fiziki müdahaleye geçersin hangi cesaretle anlamıyorum gerçekten. Çok geçmiş olsun ben kendimi sizin yerinize koyamıyorum allah göstermesin bu kadar sabırlı olamazdım. Firma zaten bu kadar kurumsal bir yerse elemanı işten kovacaktır hiç bir haklı tarafı yok ilk eşiniz bile saldırmış dense bile firmanın imajı için işlerine son verilcektir. Bence hukuki boyutu yerine haber programlarına baş vurun hem rezil eder hem işten atılmalarını hızlandırırsınız. Ayrıca şikayetimvar.com da etkili olur geçmiş olsun tekrardan.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu şekilde buraya yazmandan zaten tahmin ediyorum açıkça da yazmışsın elinden ne geliyorsa yap derim sonra köpek olacaklar çünkü karşında hakettiklerini görsünler.

Çok geçmiş olsun.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

c.sar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ig sayfası varmış firmanın bence oralara güzel yorumlar bırakmalı.
    Çok geçmiş olsun.
    1881 - 193

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dava falan ugrasacaginiza izmirde ikamet eden arkadaşlarımiz vardir forumdan. 10 kisi toplayin 5er den gidin dukkani butun urunleri actirin bakin onlara kendi elleri ile dagittirin dukkani sonra almiyoruz vazgectik diyin toplasinlar saatlerce. Sonra arkadaslara birer yemek ismarlayin olsun bitsin. Sakin kalmaya calisin yapilacak bi hatanin pesi daha kotu olabilir tadiniz kacmasin
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

TechTurkey Maxi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    niye dava açınca birşey çıkmazmış? illa birisinin ölmesimi lazım birşey çıkması için
    bu olayı çok daha sadeleştirip ve birde ilgili mağazanın resmini ekleyerek face de paşlaşmak ne kadar suç olabilir?
    sonrada peşinden 1000 kişi daha paylaşsa ne güzel olurdu

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun, ben okurken sinirlendim ya. Umarım işlerinden atılırlar.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bence vıdeoyu bastan sona ızleyın ve öyle karar verın calısanların saldırması tabıkı yanlıs eger oyle bısey varsa. ben her ay dukkanda coluk cocugun kırdıgı malzemelerın bana zararı 1000 1500 lira arasıdır ve emın olun hıc bır anne baba cocugunu suclamıyo sen yamuk koymussun oraya cam kavonozmu konur cocuktur yapar kafasında. ben daha kımseye saldırmadım fakat ınsan cıdden bazen cıleden cıkıyo
    ]Senin araba bitene kadar ben otomotiv sektörünü bitirir emekli olup planör falan kullanırım, sıkıntı yok

SULTANOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sabah evde okudum sinirlerim bozuldu. şimdi şirkete geldim kafamdan atamadım. Kendime olmuş kadar sinirlendim. Büyük geçmiş olsun.
    74 model sehpa...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu sayfa biraz trend olsun google'da yazınca başlarda çıksın yeter. Chakra yazınca bu rezillik, firma olayı düzeltmek için bir şey yapmadıkça kalsın istiyorum. Benim işim firma ile değil. Olayın muhatabı şahıslar. Firmayı başlarına yıksan umurlarında olmaz, zira mağazadaki hiçbir şey kendi malları değil. Bizzat kendileri mallar. Az sonra ifadelerin kişisel bilgilerini adresleri T.C'yi vesaire kaldırıp paylaşacağım. Eşim ve arkadaşımın ayrı ayrı alınan 2 ifadesi birbirini tutuyor. Polisten şifahen aldığım bilgiye göre karşı tarafınki de eşimin durup dururken saldırdığını söylemeleri dışında tutuyormuş. Tekrar belirtiyorum. Mağaza koordinatörleri olay başladıktan sonra yaşananları gösteren görüntüler olduğunu söyledi. Olayın nasıl başladığı hakkında bir video göndermemiş mağazadaki çalışanlar. Muhtemelen arkadaşlarının saldırdıkları yeri göndermemişler. Arkadaşımızın eşi de arayacaktı bugün. Dün akşam haberi olmuş. Kendisi şehir dışındaydı.

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun. Saygı kalmadı kimsede ülkede

Face sayfası var mı bunların yazalım forumca hep beraber .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı sedat s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence vıdeoyu bastan sona ızleyın ve öyle karar verın calısanların saldırması tabıkı yanlıs eger oyle bısey varsa. ben her ay dukkanda coluk cocugun kırdıgı malzemelerın bana zararı 1000 1500 lira arasıdır ve emın olun hıc bır anne baba cocugunu suclamıyo sen yamuk koymussun oraya cam kavonozmu konur cocuktur yapar kafasında. ben daha kımseye saldırmadım fakat ınsan cıdden bazen cıleden cıkıyo
    Ortada bir zarar yok ki. Bir zarar varsa gidermeyi teklif ettim zaten.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler