User Tag List

Sayfa 9/12 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
218 sonuçtan 153 ile 171 arası

Konu: Sorunlu Bir Komşu Hakkında

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ardicli2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak en basiti. Ağda yapmış.. Bana diyor ki sana da yapacam. Neden diyorum. Benim canım yanıyor senin de yansın....

WTF is going there yani......
    Ahahhahahaha supermiş yav, o zaman sünnet mevzunu hatirlatmama gerek yok sanirim
    e60 535d & THE A45 AMG

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konu kadınların forumlarına benzedi. Ama erkek bakışlı olarak

valla plan konusunda ben bişey yapmıyorum çünkü plan yapınca beğenmiyorsun diyorum o yapıyor.

Geçen 2 ay önce 2-3 gün alaçatı dedi yok dedim yakınında bir yere ucuza kalalım, bulduklarımı beğenmedi sonra alaçatıda kalmaktanda vazgeçti Cunda'ya gittik.

3 kedi 0 çocuk zaten kçö'lü olunca geleceğim ne olacak kaygısından onu bile düşünemiyoruz ki şu zamanlarda parasal anlamda da geçim sıkıntımız var biraz. Annem bazen çocuk der ben de benden daha fazla evli olan kuzenime söyle derim konu kapanır ikimizde çocuk istemiyoruz, başkasının zoruyla da yapılmayacağı gibi oldu diyelim bakacak anne, kayınvalide de yok yaşlar 70-80 arası

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ES353 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocuk pişmanlıktır
    Bence evlilik pişmanlıktır. şu yukarıda bahsedilen hikayeleri hergün hepimiz yaşıyoruz. ilgisizsin falan filan hep erkekten bekliyorlar. Bir sor bakalım kendine bu adam niye ilgisiz niye sinirli ? Hep siz mi haklısınız la. tamam kadınlar baş tacı ama sırf kadın diye çok fazla da taviz verilmesine ses çıkarılmamasına ben çok karşıyım. Bu son dediğimi eşlerimizden ziyade genel olarak kadınlar için söyledim.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sorunlu komşu bu muhabbetin neresinde?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evlilik kurumu tüm dünya da olduğu gibi ülkede de çöküyor. Hatta enteresan bir istatistik var kaynak bulursam eklerim.

2. evliliklerin de %70 i boşanma ile sonuçlanıyormuş. Bu rakamlara elbette beraber yaşayıp ayrılanlar dahil değil.

O yüzden evlenirken 2 değil 12 kere düşünmek lazım. Bu kadar bireyseleşmenin yükseldiği dönemde evlenmek cesaret ister.

En iyi evlilikte bile sorunlar olur olacak, mesele bunlara birlikte göğüs gerebilmekte. Ama bunu yapan insan sayızı her geçen gün azalıyor.

Haber den alıntı:

Boşanmaların %36,0’ı evliliğin ilk beş yılı içinde gerçekleşti

Boşanmaların 2019 yılında %36,0’ı evliliğin ilk 5 yılı, %20,6’sı ise evliliğin 6-10 yılı içinde gerçekleşti.

2019 Evlenme ve Boşanma İstatistikleri - Alomaliye.com.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evin içine kadar girmiş abi

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    128 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evin içine kadar girmiş abi
    yok şimdi hanımlar offline girip okuyacak, bu muhterem arkadaşlar bir daha siteye yazamayacaklar ondan korkuyorum
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Seni dinlemeyen eş bir müddet sonra komşu kıvamına gelebiliyor Ben şimdi güvenliği arayıp aldırıyorum Neyseki egzotik valide bizimle yaşamıyor o zaman güvenliği harbiden arardım

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    yok şimdi hanımlar offline girip okuyacak, bu muhterem arkadaşlar bir daha siteye yazamayacaklar ondan korkuyorum
    Onlar instagramda başkalarının hayat güzellemelerine bakmaktan, WP'de dedikodu yapmaktan foruma falan girmez.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    En baba komşu işte, birlikte yaşayan :P

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    tüm kadınlara aynı yazılım yüklenmiş bu çok net DırdırEcu,BıdıbıdıEcu,Planyaptırtfast böyle uzar gider..
    YAzılanların çoğunu okudum,evlerdeki muhabbetler hep aynı resmen..Ama dışarıda görülen tablo "Biz çok mutluyuz,tam bir aileyiz,uyum %100"
    Ve nedense her zaman daha iyi durumdakilerin hayatları ile kıyaslanıyorsunuz ne hikmetse..Onlar x yerde tatilde..Onlar ev almış..Onlar sürekli dışarıda yiyor..

Ozan Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bir akşam rakılama yapmak lazım,zaman gelmiş

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evliler buluşması vol 1i düzenleyinde rahatlayın artık. tavsiyem sakın ortama bekar sokmayın. bekar gelen olursa da bi miktar dövüp yollayın.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    millet bana bir akıl verin gözünüzü seveyim, annemlerin üst kattaki kiracı komşuları baya bir sorunlu sürekli çocuk koşuşuturması (hadi çocuğa lafımız yok ama gecenin birinde de koşunca bir dur deyin be abi) sürekli sandalye masa dolap çekme olayı, üst kattan sürekli balkondan örtü silkilmesi(bütün kırıntılar çer çöp bizim balkonda) balkonda sigara içilince küllükte kullanmıyorlar direkt bizim balkonda yine ve son zamanlarda da çocuğun altındaki bezi çıkarttıkları gibi kapıcı topluyor nasılsa diye dışarı koymaları artık canına tak etmiş kadının. önceden 2 kere uyarmıştık(babam rahatsız ve son zamanlarda artık pek yataktan kalkamıyor , bu arada uyarıların birisini ben yapınca çok efendi bir arkadaş kesilmişti kapıyı açınca) bugünde artık kapıcıyla haber yollatmış annem vatandaş gelmiş kapıya dayanmış bağırıyor siz kimsiniz çekemiyorsanız gidin müstakil evde yaşayın diye. Şansa bugün işe gitmedim bende(aynı apartmanın 6. katındayım) bağırış çağırışa aşağı indim annemlerinin evinin girişine girmiş kadının üzerine yürüyor ......(siz uygun sıfatlarla doldurun noktaları) tabi eli mahkum minik bir müdahalede bulundum tatlış bir arbedede hafif bir darp etmiş oldum kes sesini panik atak hastası babam var o evde diyerek.

sorum şudur bu olay yaklaşık 1.5 2 yıldır böyle bu arkadaşa yasal yoldan en acil şekilde ne yapabiliriz acaba bilgisi olan var mıdır açıkçası bir daha tekrarlanırsa kendimi büyük bir ihtimal durduramayabilirim
    Alıntı fastuncle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ONLY MODS CAN JUDGE ME

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı urukain Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    millet bana bir akıl verin gözünüzü seveyim, annemlerin üst kattaki kiracı komşuları baya bir sorunlu sürekli çocuk koşuşuturması (hadi çocuğa lafımız yok ama gecenin birinde de koşunca bir dur deyin be abi) sürekli sandalye masa dolap çekme olayı, üst kattan sürekli balkondan örtü silkilmesi(bütün kırıntılar çer çöp bizim balkonda) balkonda sigara içilince küllükte kullanmıyorlar direkt bizim balkonda yine ve son zamanlarda da çocuğun altındaki bezi çıkarttıkları gibi kapıcı topluyor nasılsa diye dışarı koymaları artık canına tak etmiş kadının. önceden 2 kere uyarmıştık(babam rahatsız ve son zamanlarda artık pek yataktan kalkamıyor , bu arada uyarıların birisini ben yapınca çok efendi bir arkadaş kesilmişti kapıyı açınca) bugünde artık kapıcıyla haber yollatmış annem vatandaş gelmiş kapıya dayanmış bağırıyor siz kimsiniz çekemiyorsanız gidin müstakil evde yaşayın diye. Şansa bugün işe gitmedim bende(aynı apartmanın 6. katındayım) bağırış çağırışa aşağı indim annemlerinin evinin girişine girmiş kadının üzerine yürüyor ......(siz uygun sıfatlarla doldurun noktaları) tabi eli mahkum minik bir müdahalede bulundum tatlış bir arbedede hafif bir darp etmiş oldum kes sesini panik atak hastası babam var o evde diyerek.

sorum şudur bu olay yaklaşık 1.5 2 yıldır böyle bu arkadaşa yasal yoldan en acil şekilde ne yapabiliriz acaba bilgisi olan var mıdır açıkçası bir daha tekrarlanırsa kendimi büyük bir ihtimal durduramayabilirim
    maalesef hiç bir şey yapamazsın. bende çocuk meselesi yüzünden üst komşuyla karakolluk oldum ama çözümü yok. utanmadan birde kendileri rahatsız etmesine rağmen taşınıp gitmiyorlarda.

muratburunce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

allah sabır versin maalesef çok bir çözüm yolu yok çocuk diyip işin içinden sıyrılıyorlar sabırlı olup kendinizi tutmanızı tavsiye ederim haklıyken haksız duruma düşmeyin bence bu ülkede eve giren hırsızı darp ettiye ceza alanlar oldu
    •06 E 6577 - MAT BRAVO • / •06 ZOF 96 - CORSA GSİ • / •06 ZUZ 87 - 1.6 İES • / •06 JR 124 - F7R • / • 35 CSE 57 - İNTEGRA • / • 42 CNE 94 - VW Polo • / •34 ZR 3191 - Seat Cordoba •

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

sağlam bir dövseydin aşağıya indirip evin içine kadar girip bağırıyorsa valideye. Arkadaşların dediği gibi hukuksal olarak pek yapabileceğin bir şey gözükmüyor yada ne kadar sürer kim bilir. Sen onu rahatsız et bu saatten sonra bence, önce bir güzel tartakla sonra mobbing kendi s..tirsin gitsin oradan, taşınmak zorunda kalsın. öyle saça böyle tarak hesabı.
    e60 535d & THE A45 AMG

ES353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yeni konu açmadan burdan bi güncel çekeyim,

Yeni aldığımız dairede üst komşu (kiracı) çocuğu hipodrom gibi ordan oraya koşup duruyor, uyardık çocuk işte nasıl tutalım, yeni dairelerde ses yalıtımı çok kötü diyip başlarından savdılar. Ama gürültüler hala durulmadı. Buna ne gibi çözüm bulabilirim? Varmı daha önce böyle bişey yaşayıp çözen?
    1.5 senenin sonunda bugün TAŞINDILAR...

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5 senenin sonunda bugün TAŞINDILAR...
    Hadi gözün aydın komşu bizimde 1-2 ay önce falan mevzu koptu bütün bina bi çalkalandı kavgaya dönüşmedi gerçi. çok rahat ettik en sonunda anladılar apartmanda yaşadıklarını nazar değmesin o gün bugündür çok rahatız arada ufak tefek oluyor da o kadar olur

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler