User Tag List

7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Ankara-Çıralı Yol ve Kamp Tavsiyesi

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Ankara-Çıralı Yol ve Kamp Tavsiyesi

Herkese selamlar,

Yaz bitmeden 2-3 gün son bir tatil yapalım diye çıralıya gitmek istiyoruz. Gitmişken otel&pansiyon değilde çadırda kalalım istedik. Öncelikle,

Ankara'dan çarşamba akşam 9 gibi yola çıkıp ağır ağır dinlene dinlene gitmeyi planlıyorum. Önereceğiniz güzergah ve yol üstü güzel restoranlar var mıdır ?

Bir de çıralı da nerde kamp yapılır. İlk çadır tecrübemiz olacak ne önerirsiniz. Yanımızda olmazsa olmaz diyeceğiniz neler vardır.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

Saygılarımla
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çıralıda belerofon camping var. tuvaleti duşu temiz. mutfağı yok. mangal serbest. uzatma kablosu götürürsen elektrik var. denize yürüme 1dk. zemin toprak. bayramdan önce 4 gün kaldım. fiyat ben gittiğimde 50tl idi 2kişi küçük çadır.
    turbocuk istiyoruz

blacx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çıralıda belerofon camping var. tuvaleti duşu temiz. mutfağı yok. mangal serbest. uzatma kablosu götürürsen elektrik var. denize yürüme 1dk. zemin toprak. bayramdan önce 4 gün kaldım. fiyat ben gittiğimde 50tl idi 2kişi küçük çadır.
    +1 belerefon konum olarak çok güzel artı olarak wc duş vs sürekli temizleniyor memnun kalırsınız denize yakın, tek dezavantajı çadır alanları toprak..kişi başı 30 tl almışlardı bayramda şuan daha uygundur diye düşünüyorum

Anu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Biz 2 sene önce kadar Engin Pansiyon'da kalmıştık. Çıralı'nın sonuna doğru olan bir yer. Sakin, sessiz, temiz ve gölgelikti. Şu an nasıldır bilmiyorum ama çok memnun kalmıştık.
    ''Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya, cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur." Mustafa Kemal ATATÜRK

JANJ@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçen hafta çıralıda bellerofonda kaldık, tuvalet-dus temiz -elektrik-wifi-bulasık yıkama lavabosu var, denize düz ayak, alışveriş-yeme içme caddesine yakın, gitmişken olimpos antik kentini de gezersiniz, tavsiye ederim
    K.Atatürk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bellerofon'a beğenmeyip çıkan tek grup biziz heralde,
    Çok fazla ayak altıydı, pet şişe toplayan çocuklar vardı, sevmedik, ısınamadık çok fazla.

Oradan çıkıp Chimera'da kaldık 3 gece, hazır kurulu yataklı çadırları var 30 TL'ye, biz kendi çadırımızla gittik 25TL verdik kişi başı, denize yürüme mesafesinde, daha sessiz sakin bir yer,

Merkezde yemek fiyatları uygun, Alo Koko 12TL'ye biraz ürkütsede gayet lezzetliydi, Ceylan Restorant'da var merkezde orasıda güzeldi,
    Yanartaş'a kesin çıkın, biraz yorucu ama değer, biz sucuk ekmek bile yaptık, hava kararmaya yakın çıkılmalı, kafa/tepe lambası şart,
    Olimpos'a sahilden yürüyerek gittik, köy yolu üzerinden daha rahast yürünebilir, biz denize girip çıka ilerledik,

burcinkarabacak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bellerofon u tavsiye eden herkese teşekkür ederiz. çok beğendik temizlik olsun insanlıkları olsun bizi mutlu etti. tekrar gidersem yine aynı yere gideceğim. teşekkürler

saygılarımla
    Punto Evo Mjet - ANKARA (Sold)
    Bravo 1.6 120Hp Sport Style Dua.(Sold)
    Passat Variant 16 1.6 TDI DSG Highline...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler