User Tag List

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
75 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Hepsiburada.com ahlaksiz ticareti

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürün fiyat değil de ;

Arkadaşta geçen hafta macbook aldı, patpatlı poşetin içinde hasarlı geldi, ürünü hepsiburadaya açıp söyledi, bizden değildir vs dediler..
    Sonra kız gitti geri gönderdi, kullanıcı hatası dediler paketi açılmamış ürüne..
    Şu an hala daha uğraşıyor, hepsiburada'dan almıştı.
    Oldukça rezil bir site, tüketici haklarına falan başvurdu en son oradan haber bekliyor..
    Geçmiş olsun size de.
    Aslından internetten almış olduğumuz pahalı ve kırılma ihtimali olan ürünlerde video kaydı ile açmak en mantıklısı elimizde kanıt olur kimseyle uğraşmadan halledilirdi. Ancak ben de olsam macbook almışım heyecandan nasıl açacağımı şaşırırım basiretim bağlanır video filan aklıma gelmezdi.

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Allah bu hepsiburadanın belasını versin. Bize de bozuk yazıcı gönderdiler. Ürünün kutusu açılmış diye iade almadılar. Embesiller kutuyu açmadan ürünün çalışıp çalışmadığını anlayamayacağımı bilmiyorlar sanırım. Sonra HP ye götürdük ürünü, arızalı raporu aldık yine iade almadıklar. Sonra tüketici hakem heyetine baş vurduk ve s.ke s.ke aldılar. O tarihten beri kullanmıyorum. Zaten öncesinde de kredi kartı bilgilerini çaldırmışlardı bunlar. Düşman başına hepsiburada.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ramiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim bilgilendirme için sesimi bu kadar duyarabileceğimi düşünmüyorum. Yasal yoldan bastırabildiğim kadar bastıracağım.

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ufak tefek ürünlerin siparişini verdiğimde zaman geldi.bundan bir kaç ay önce bu doviz krizinden önce beyaz eşya aldım (çamaşır makinesi).açıkcası bayilere gidip konuşup anlaşıp almaya üşendim ama hata yaptım.stok'da ürün vardı.ben aldım 2-3 gün geçti üründen ses soluk yok.hafta sonu oldu ürün teslim edildi diye mesaj geldi.ürünü kimse teslim almadı.bu arada olmayan teslim edilmeyen ürünün sevkirsaliyesini bana mail ile gönderdi tedarikci firma.aradan 2 hafta geçti ürün gelip kurdular.bu ürün bizim değil dememize rağmen kurup gittiler.aradan 15dk geçti servis geri geldi evet bu sizin değilmiş diyip söküp götürdüler.para iadesi olarak yapamadılar neymiş efendim ürün onların sisteminde kargoda gözüküyor ama bizde teslim edildi diye gözüktüğü için para iadesi yapamıyoruz dediler.velhasıl kelam kavga dövüş 3-4 haftada para iadesi için hepsiburada merkezden bir hanım aradı ve sorunumuz merkeze kadar ulaştı ve çok şaşkınız bugün söz teslim edilcek iptal etmeyin mağdur oldunuz dedi tamam dedim ve ürün yine teslim edilmedi .benimde o sıra işler çok yoğundu aradan 2-3 gün geçmişti geri aradım artık gülüyorum falan hanımefendi ben çok şaşkınım bende size karşı mahçup oldum yazınızı yazıyorum iptal ediyoruz 1-2 iş gününe para iadesi olucak dediler.sonra makina teslim edildi o gün ama şunu anladım internet'den büyük bir eşya alışveriş yapılmaz.gidip bayiden esnaf'dan çayını kahveni için ürünü dokunup deposunda görüp sipariş vericeksin.

biraz uzun oldu ama buda benim ufak bir anımdı.
    Seat IBIZA FR

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsiexpress de çalışma yaptık 3 araçla herkes memnundu ocak şubar mart ayında bakırköy florya ataköy bakıyorduk.

Siz nasıl bir sıkıntı yaşadınız bilmiyorum.

44 tane alışveriş gerçekleştirmişim mailden baktım yaklaşık 150.000 TL civarı mal almışım

Hiçbir konuda sıkıntı yaşamadım

en son 5 eylülde 3 tane baymak klima aldım horoz kargodaki sığırlar dışında bir sıkıntı yaşamadım.

Genel anlamda memnunum

hepsiburada kendisi satıyorsa bana daha çok güven veriyor zaten fiyatda en dip oluyor

konuya dahil olan hoparlöre kur zammı yapmayı unutmuşlardır yüksek ihtimal alan arkadaş tüketici hakem heyetinde hakkını aramalı zaten

10 üzerinden 8 veririm hb ye
    hepsiexpress beni 1 gün boyunca bekletti , oyaladı.
    saat akşam 10 kadar dağıtıyoruz dediler (yatıya gelceklemiş) yeni adres istediler verdim , gelmediler.
    cumartesi aaaa ooo yaaa maaa olur dediler..
    çarşamba olan sipariş elime pazartesi ulaştı..

aynı olayı 2 kere yaşadım birdahada "satıcı hepsiburada " ise almıyorum
    médiocrité partout

34btr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dava aç çok yuksek ıhtımal kazanırsın,donanım haberde iphone 8 konusu vardı 1800 den satmıslar sonra tabi u dönüşler vs

İphone 8 64 gb trendyol 1849 tl >> Sayfa 5 - 9

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dh şakaya gelmez. ebay.de üzerinden çok komik bi paraya sandalye almışlardı (tanesi 3-4 euro ve kargo dahil). Satıcı hatalı rakam girmiş tabii. Adam yalvarıyor nolur iptal edin siparişleri, puanım düşmesin diye. Bunlar da biraz hediye gönder iptal edelim diyorlardı. Sonuç noldu bilmiyorum.

Konuya dönersek, hepsiburada son alışveriş yapacağım sitedir. Kart bilgilerini çaldırmışlardı vakti zamanında.
    hepsiburada kart bilgileri calındı - بحث Google

chatlaxs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hiç uğraşma hocam thh den başvuru yap mesafeli satış sözleşmesini ekran görüntüsünü ekle gönder 2 aya falan karar çıkar alırsın

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN

Satıştan kaçınma

MADDE 6 – (1) Vitrinde, rafta, elektronik ortamda veya açıkça görülebilir herhangi bir yerde teşhir edilen malın, satılık olmadığı belirtilen bir ibareye yer verilmedikçe satışından kaçınılamaz.
    Trafik & Kasko Sigorta işleri Yapılır

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hepsiexpress beni 1 gün boyunca bekletti , oyaladı.
    saat akşam 10 kadar dağıtıyoruz dediler (yatıya gelceklemiş) yeni adres istediler verdim , gelmediler.
    cumartesi aaaa ooo yaaa maaa olur dediler..
    çarşamba olan sipariş elime pazartesi ulaştı..

aynı olayı 2 kere yaşadım birdahada "satıcı hepsiburada " ise almıyorum
    Biz dağıtımda genellikle hatalı adresten dolayı geri gönderirdik

Saatli dağıtımlar vardı onlar ilk önce dağıtılırdı

Hepsiexpress en büyük sıkıntısı müşteri ulaşamadık müşteri kendisi gelip alamaması

Yeni bir kargo sistemi kurdu hb oturması elbet zaman alacak

Bence yurtiçi aras dan iyiler özellikle saatli dağıtımla alınmış ürün ise

Ben hb den hiç sıkıntı yaşamadım yaşamayacağım anlamına gelmez tabi ki de

Şuan için devam
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ürün şuan 560 tl olmuş.

Mutlaka kazanırsınız çünkü siz haklısınız.

Ben tam 1.5 sene uğraştım Gediz Elektrikten para mı aldım.

1yıllık buzdolabının kompresörü yandı, servis çağırdım rapor tuttular sorunun elektrik firmasının voltaj düşüklüğünden kaynaklı olduğuna dair sonra THH başvurdum, bilirkişi geldi o da rapor tuttu. Sonra Gediz ödemem diye dava açtı tekrar mahkeme bilirkişi gönderdi. Sonuç olarak ben kazandım paramı aldım.
    Marv (Mickey Rourke) on the Mercedes:

"The padre drove a Mercedes, or at least that's what they're passing off as a Mercedes these days. Modern cars, they all look like electric shavers."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ürün şuan 560 tl olmuş.

Mutlaka kazanırsınız çünkü siz haklısınız.

Ben tam 1.5 sene uğraştım Gediz Elektrikten para mı aldım.

1yıllık buzdolabının kompresörü yandı, servis çağırdım rapor tuttular sorunun elektrik firmasının voltaj düşüklüğünden kaynaklı olduğuna dair sonra THH başvurdum, bilirkişi geldi o da rapor tuttu. Sonra Gediz ödemem diye dava açtı tekrar mahkeme bilirkişi gönderdi. Sonuç olarak ben kazandım paramı aldım.
    İşte sıkıntı şu sonuç eğer lehime olur ise ürün bu sefer gerçekten stokta olmayacak tarihi bulursa o zaman ne olur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı chatlaxs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hiç uğraşma hocam thh den başvuru yap mesafeli satış sözleşmesini ekran görüntüsünü ekle gönder 2 aya falan karar çıkar alırsın

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü

TÜKETİCİNİN KORUNMASI HAKKINDA KANUN

Satıştan kaçınma

MADDE 6 – (1) Vitrinde, rafta, elektronik ortamda veya açıkça görülebilir herhangi bir yerde teşhir edilen malın, satılık olmadığı belirtilen bir ibareye yer verilmedikçe satışından kaçınılamaz.
    Umarım olumlu sonuçlar alırım. Müşteri hizmetleri tamamen saçma çalışıyor. Bunu yaparmısın yetkim yok. Yetkisi olan birine aktarabilir misin? ona da yetkim yok sadece aradığımızda hal hatır sorup ufak sorunları çözebileceğimiz bir platform oluşturmuşlar.

Bad-Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı aposport Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Sizin bahsettiğiniz malzemede yapılan ortada.

Ya asagida paylastigim " ZARURI IHTIYAC" malzemesinde yapılanlara ne demeli.

Vakitiniz oldukca linke tiklayin urunun fiyatinin saatlik / dakikalik nasil degistigini kendiniz gorun.

Son 45 gundeki fiyat degisimleri :

84 TL > 96 TL > 104 TL > 129 TL > 139 TL > 145 TL > 175 TL > 185 TL > 236 TL

Prima Bebek Bezi Premium Care 5 Beden Junior Aylık Fırsat Fiyatı

NOT : Ulkemizde serbest piyasa ekonomisi diye bir sacmalik var. Bu sacmaliga gore herkes her mali istedigi fiyattan satarmis.

Birisi bu sacmaliga dur diyecek diye bekliyoruz ama herkes seyrediyor
    aynen öle geçen trendyoldan aldım 135 tl ye oda şuan 190 yapmış , olay koptu artık ..
    Bir Okumuş Cahile Birde Yaşayan Ölü'ye Ne Dersen De Anlatamazsın...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı individual Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ufak tefek ürünlerin siparişini verdiğimde zaman geldi.bundan bir kaç ay önce bu doviz krizinden önce beyaz eşya aldım (çamaşır makinesi).açıkcası bayilere gidip konuşup anlaşıp almaya üşendim ama hata yaptım.stok'da ürün vardı.ben aldım 2-3 gün geçti üründen ses soluk yok.hafta sonu oldu ürün teslim edildi diye mesaj geldi.ürünü kimse teslim almadı.bu arada olmayan teslim edilmeyen ürünün sevkirsaliyesini bana mail ile gönderdi tedarikci firma.aradan 2 hafta geçti ürün gelip kurdular.bu ürün bizim değil dememize rağmen kurup gittiler.aradan 15dk geçti servis geri geldi evet bu sizin değilmiş diyip söküp götürdüler.para iadesi olarak yapamadılar neymiş efendim ürün onların sisteminde kargoda gözüküyor ama bizde teslim edildi diye gözüktüğü için para iadesi yapamıyoruz dediler.velhasıl kelam kavga dövüş 3-4 haftada para iadesi için hepsiburada merkezden bir hanım aradı ve sorunumuz merkeze kadar ulaştı ve çok şaşkınız bugün söz teslim edilcek iptal etmeyin mağdur oldunuz dedi tamam dedim ve ürün yine teslim edilmedi .benimde o sıra işler çok yoğundu aradan 2-3 gün geçmişti geri aradım artık gülüyorum falan hanımefendi ben çok şaşkınım bende size karşı mahçup oldum yazınızı yazıyorum iptal ediyoruz 1-2 iş gününe para iadesi olucak dediler.sonra makina teslim edildi o gün ama şunu anladım internet'den büyük bir eşya alışveriş yapılmaz.gidip bayiden esnaf'dan çayını kahveni için ürünü dokunup deposunda görüp sipariş vericeksin.

biraz uzun oldu ama buda benim ufak bir anımdı.
    Vallahi haklısınız ne alıyoruz dimi bi görelim. İnternetten alışverişte çekinen insanlara değişik gözle bakardım ancak o kadar haklılarki şaşırdım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Bad-Fast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen öle geçen trendyoldan aldım 135 tl ye oda şuan 190 yapmış , olay koptu artık ..
    Ne yazık ki halkımız fırsatçı gidip bir kutu kibrit alsak dolar arttı ağğğbii diyor. Türk firması halkına keşke bu kadar yüklenmese.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 34btr1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dava aç çok yuksek ıhtımal kazanırsın,donanım haberde iphone 8 konusu vardı 1800 den satmıslar sonra tabi u dönüşler vs

İphone 8 64 gb trendyol 1849 tl >> Sayfa 5 - 9
    Teşekkür ederim. Umarım benim de lehime sonuçlanır.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aynısını bugunde ben yaşadım üstelik satıcı hepsiburada idi.Haram olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı byhakanozkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynısını bugunde ben yaşadım üstelik satıcı hepsiburada idi.Haram olsun.
    Bence siz de hakkınızı arayın. Bazı insanlar vardır parayı göz ardı eder enayiliğini umursamayıp amaan napıyım ürünü istiyorum der alır. Bu çakallar böyle böyle prim yapıyor izin vermeyelim

Ferhat_V - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bende bu siteden 3 adet ayakkabı aldım..numaraları küçük geldi diye iade ettim kağıda da 1 büyük numara ile değişecek diye belirttim..yaklaşık 30 35 günden fazla oldu daha ayakkabılar geri gelmedi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler