User Tag List

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
75 sonuçtan 58 ile 75 arası

Konu: Hepsiburada.com ahlaksiz ticareti

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

miss gibi hbde kurtuldu herkes
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    en çok merak ettiğim. atıyorum apple 8 aldık kutudan telefon çıkmadı yada başka şey çıktı. bu gittigidiyorda olabilir n11 de hb de. bundan sonra alıcı nasıl ispat edecek? yada alıcı kötü niyetli ise nasıl bu durumdan kurtuluyorlar. bu tip şeylerden dolayı netten ucuz olduğu halde telefon alamamıştım

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Kadyr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en çok merak ettiğim. atıyorum apple 8 aldık kutudan telefon çıkmadı yada başka şey çıktı. bu gittigidiyorda olabilir n11 de hb de. bundan sonra alıcı nasıl ispat edecek? yada alıcı kötü niyetli ise nasıl bu durumdan kurtuluyorlar. bu tip şeylerden dolayı netten ucuz olduğu halde telefon alamamıştım
    Ben hb'den iphone7 ve laptop almıştım.Bu iki üründe bildiğim kargo firmaları ile gelmedi.HB kendi çalışanı var sanırım onlar getirdi.Gelmeden önce bugün öğlen teslimatınız var diyip aradılar.Bu anlamda bir sorun yaşamadım ama n11 ve diğerleri için birşey diyemem.
    Seat IBIZA FR

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satici puani ve yorumlar burada en buyuk etken. bir saticinin 100 dogru urun gonderip bir fake atacagini sanmiyorum. Arastirmak lazim boyle bir durum basina gelen var mi?
    Ben evdeki tv dahil bir cok seyi n11 uzerinden aldım. 1-2 defa gecikme yasama haricinde sorunla karsilasmadim. bedeni rengi durusunu begenmedigim bir cok urunu de geri sorunsuz geri gonderdim.

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    biz kargolarda yaşıyoruz bu durumu

ürünler bizden çıkarken arabadan inerken merkezden tekrar arabaya binerken tartılıyor

hepsinin loglarına bakıp nerde eksik yüklendiği veya olduğu gibi gelip gelmediği ispat edilebiliyor

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    hepsiexpressle geliyor sana ulaşmadan teslimat yapılmıyor

sen telde yakınıma ver dersen o şekilde teslimat yapılıyor

telefonlar disb kapalı geliyor

hıyar çıkma şansı yok

sen yine işi garantiye al kamera video olarak aç

kargocuda yanında olsun videoya çek

ben çok iphone 8 plus teslimatı yaptırdım hiç sıkıntı yaşamadık

Not: Hepsiexpress de 3 ay çalıştık
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bilgilendirme için teşekkürler arkadaşlar. hepsiburadanın kendi kargosu bi keresinde banada telefon kılıfı getirmişti. normal kargo dışında teslimat yapıyorsa kutudan hıyar çıkma şansı daha az tabi

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bireysel satıcılardan birsürü alışveriş yapıyorum.1 çift komponent aldım.390 lira yazıyordu.Satış gerçekleşti.Fiyat 520 liraya çıktı. Satıcıyı aradım.Fiyat güncellemesi unutulmuş.Siz aldığınız fiyattan ödeme yapın dendi.Ödemeyi yaptım.Adamın adres bilgilerini de aldım.Bu satıştan adam en az 50 lira zarar etmiştir.Adam ürünleri gönderince bende 1 paket helva yaptırdım.(Oturduğum şehrin meşhur helvası.) Adama ulaşır ulaşmaz telefonum çaldı.Saygılarımızı ilettik.Böyle satıcılarda var.Ama hakkınızı sonuna kadar savunun derim.Sakın böyle çakallıklara pazar bırakmayalım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı immortalboss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bireysel satıcılardan birsürü alışveriş yapıyorum.1 çift komponent aldım.390 lira yazıyordu.Satış gerçekleşti.Fiyat 520 liraya çıktı. Satıcıyı aradım.Fiyat güncellemesi unutulmuş.Siz aldığınız fiyattan ödeme yapın dendi.Ödemeyi yaptım.Adamın adres bilgilerini de aldım.Bu satıştan adam en az 50 lira zarar etmiştir.Adam ürünleri gönderince bende 1 paket helva yaptırdım.(Oturduğum şehrin meşhur helvası.) Adama ulaşır ulaşmaz telefonum çaldı.Saygılarımızı ilettik.Böyle satıcılarda var.Ama hakkınızı sonuna kadar savunun derim.Sakın böyle çakallıklara pazar bırakmayalım.
    İşte aranan alışveriş ahlakı. Gerekli başvuruları yaptım geriye beklemek kalıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

miss gibi hbde kurtuldu herkes
    Şimdi onlar düşünsün.

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sözlükteki rezalette de arızalı iphone satmışlar, servis raporuna rağmen işi yokuşa sürmüşler. 6 bin liranın üstüne yatacak yani çakallar. İş büyüyünce geri adım atmışlar tabii.

19 eylul 2018 hepsiburada.com rezaleti - ekşi sozluk

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün hepsiburada.com müşteri hizmetleri aradı. Ürünün stokta olmadığı beklersem 2 ekimde belki olabileceği ancak bekletmemek adına başka ürün alabilirsiniz dedi. Bunun için 100 tl çek verelim dediler. Fiyat farkının daha fazla olduğunu söyledim ve 200 liraya anlaştık. 200 tl çek almış oldum. Çek bir ay geçerli, siparişi tekrar verdim. Ürün gelmezse bu kez gerçekten stokta olmadığı için gelmeyecek. Herkes hakkını arasın aman böyle oldu napabilirim deyip geçmesin. İnternetten aldığım ürünü internetten şikayet ettim. Baya bir telefon görüşmesi ile çözdüm işin açığı hiç yorulmadım bile. Evinizde oturduğunuz yerde boş zamanlarınızda bilinçli bir tüketici olabilirsiniz.

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Desa dan ayakkabı aldım. 4 gündür "sipariş hazırlanıyor" durumda görünüyor. Muhtemelen ellerinde olmayan ürün satışı yapıyorlar
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MyDoNoSe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkce karakter sikintisindan dolayi kelimeleri Turkce karakter kullanmadan yazmak zorunda kaldim.

Herkese merhaba,
    hepsiburada.com dan alpine subwoofer aldim. Aldigimda fiyati 347.90 tl idi. Ardindan arandim urun stokta yok iptal edelim dediler. Iptal istemedim urun 420 liradan satisa cikti. Tekrar kontak kurdum urunu kargolayacaklarini soylediler. son durumda siparisi iptal etmisler ancak urun su an 520 tl uzerinden satista. Sozun ozu bahsi gecen hepsiburada.com internetten satis sitesi 347.90 a almis oldugum urunun fiyatini begenmeyip bana yok diyerek 520 tl den su an satisa sunmakta. Internetten alisveris yaparken lutfen boyle siteleri tercih etmeyin. CIMER e basvuru yaptim. hepsiburada.com ile yazismalarimiz devam ediyor. Urun gelmezse ki su an alisveris iptal edildigi icin yuksek ihitimal gelmeyecek dava acmayi dusunuyorum. Asilsiz beyan, stokculuk, daha once alinmis urunu stokta yok diyerek fahis fiyattan satmak, tuketiciyi kandirmaya yonelik satis yaptiklari sebepleri ile dava acmak istiyorum. Amacim abilerim ve kardeslerimi bilgilendirmektir. Bana yol gosterebilecek sesimi daha cok duyurabilecek akil verebilecek abi ve kardeslerimin desteklerini bekliyorum.
    Tesekkurler
    Urun linki: Alpine Swg-844 20Cm 400W Subwoofer Fiyatı - Taksit Secenekleri

Urunu aldigim fiyat

Su an satildigini gosteren fotograf ve fiyati
    Kurban Bayramınin hemen ertesinde ***** bi dondurucu ihtiyacı dogdu fiyatlar ve ürünlere göz gezdirdim kayseride izinde oldgum için 1300 tl ye magazadan alamadım erzuruma ekstra kargo masrafı olacakti yıllardır kullandıgım n11’den bakındım ve aynı ürünü 1149 tlden siparis ettim daha öncesinde soru sorup ertsi gün kargolanacagı teyidini almıştım ıkı gün gecince yenıden soru yolu ile magazaya ulastım telefonla aradılar ve fabrıkadan direk cıkış olacak 10 gün içinde teslim olur ddiler kabul ettim 10 gün oldu gelen giden yk yine soru yazdım efendım fabrıkadan cıkıs olmadı sevkiyat sorunı var dendi.. bi 10 gün daha myle böyle gecti n11 e canlı destekten ulaştım durumu anlattım daha ilk günden anladım dolar döviz kurlarındakı dalgalanma yüzünden bu ürünün tesliminde sipariste sorun olacagını..
    n11 iki gün snra bana ulaştı telefonla fabrıkada sorun varmış ıkı gün içinde sevkiyat yapılacakmiş dedi inanmadım telefonda görüstügüm personelede bnm ürünü iade etmem için ugrasıldıgını ama katiyen etmeyecegimi parasını ödedigim ürünü istedigimi üzerine basa basa belirttim.. o gün kapandı iki gün daha gecti bgun fabrıkayı aradım hiçbir sevkiyat veya üretim sorunu olmadıgıni ögrenınce yine sinirim tepeme sıcradi n11 e yenıden yzdım sorunu cözmelerini hiçbi sekılde parsını ödedigim üründen vazgecmeyecegimi belirttim. Ve tabi ki tahmın ettigim gibi ürün suan 1900 tl den hala satısta yanı 1900 lirayı ödeyenlerin emınım ürünleri ellerine ulaştı. Böyle esnaflık böyle insanlık olmaz. Bir aya yaklastı sürec o zmn 1300 gibi rakamlara bulunabiliyorken suan yenıden ödedigim rakamlara yakın aynı ürünü alma imkanım yok. Bakalım ne olacak
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FaikYILMAZSOY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurban Bayramınin hemen ertesinde ***** bi dondurucu ihtiyacı dogdu fiyatlar ve ürünlere göz gezdirdim kayseride izinde oldgum için 1300 tl ye magazadan alamadım erzuruma ekstra kargo masrafı olacakti yıllardır kullandıgım n11’den bakındım ve aynı ürünü 1149 tlden siparis ettim daha öncesinde soru sorup ertsi gün kargolanacagı teyidini almıştım ıkı gün gecince yenıden soru yolu ile magazaya ulastım telefonla aradılar ve fabrıkadan direk cıkış olacak 10 gün içinde teslim olur ddiler kabul ettim 10 gün oldu gelen giden yk yine soru yazdım efendım fabrıkadan cıkıs olmadı sevkiyat sorunı var dendi.. bi 10 gün daha myle böyle gecti n11 e canlı destekten ulaştım durumu anlattım daha ilk günden anladım dolar döviz kurlarındakı dalgalanma yüzünden bu ürünün tesliminde sipariste sorun olacagını..
    n11 iki gün snra bana ulaştı telefonla fabrıkada sorun varmış ıkı gün içinde sevkiyat yapılacakmiş dedi inanmadım telefonda görüstügüm personelede bnm ürünü iade etmem için ugrasıldıgını ama katiyen etmeyecegimi parasını ödedigim ürünü istedigimi üzerine basa basa belirttim.. o gün kapandı iki gün daha gecti bgun fabrıkayı aradım hiçbir sevkiyat veya üretim sorunu olmadıgıni ögrenınce yine sinirim tepeme sıcradi n11 e yenıden yzdım sorunu cözmelerini hiçbi sekılde parsını ödedigim üründen vazgecmeyecegimi belirttim. Ve tabi ki tahmın ettigim gibi ürün suan 1900 tl den hala satısta yanı 1900 lirayı ödeyenlerin emınım ürünleri ellerine ulaştı. Böyle esnaflık böyle insanlık olmaz. Bir aya yaklastı sürec o zmn 1300 gibi rakamlara bulunabiliyorken suan yenıden ödedigim rakamlara yakın aynı ürünü alma imkanım yok. Bakalım ne olacak
    Ben tüketici hakem heyeti, cimer, şikayetvar.com a yazdım aradaki farki çek olarak aldım. Bence siz de mağdursunuz hakkınızı sonuna kadar arayın benzer sonuçlar alırsınız.

FaikYILMAZSOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MyDoNoSe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben tüketici hakem heyeti, cimer, şikayetvar.com a yazdım aradaki farki çek olarak aldım. Bence siz de mağdursunuz hakkınızı sonuna kadar arayın benzer sonuçlar alırsınız.
    Haklıyım ve eninde sonunda göndermek zorunda olduklarını biliyorlar cünkü parasını ödedim, sadece tutturabilirlerse kâr. Dolandırılmaya mi calısılıyorum yazdım, bulundugunuz bölgeye arac bekleniyor siparısınızı yollayacagız ürünü iptal etmeyin yazmıslar.
    ER134 Rover 25 1.8 // VL332 Taunus GT 1.6 // DY541 Marea Liberty 1.6 // RR904 Rover 75 Connoisseur SE 2.5 // ABP874 Rover 45 Club 1.6 // RR061 Vw Jetta Comf. 2.0TDİ

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kesinlikle peşini bırakmayın, elinizden gelen her yere de konuyu taşıyın tüketici hakkı denen bişey var ve madde çok net.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ben yakın zamanda n11 den 2 adet telefon aldım, belki bu sene 15K+ alışverişim var sadece 10 TL lik bir üründe sorun yaşadım, iade ettim onu da firma kabul etmedi.

Parayı aktarmıyorsun zaten öyle bir durumda, ispat kısmına gelince ben telefonları açarken video kaydı yapıyorum olur da içinden salata çıkarsa diye, bence etkili bir yöntem.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler