User Tag List

Sayfa 14/26 İlkİlk ... 4121314151624 ... SonSon
494 sonuçtan 248 ile 266 arası

Konu: Ne olacak Bu Otomobil piyasası?

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kuBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elektriğe geçişle vites diye bir şey kalmayacak
    Elektriğe geçilecek doğru ama uzun yıllardan beridir kesinlikle doğru enerji türü olduğunu düşünmüyorum
    Tüm dünyada elektrik üretmek çok maliyetli üretebilmek için ise halen doğayı ciddi tahrip eden yollar revaçta
    Kaldı ki elektrik enerjisini hepimiz hali hazırda ciddi olarak tüketiyoruz
    Şu anki teknoloji çerçevesinden bakarsak gelişme süreci salyangoz kıvamında aracın kendi elektrik üretemiyor bataryalar gelişmedi şarj süreleri ciddi problem gibi gibi..

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eworen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    100 hp aracın sürüşünün zevki mi olurmuş yahu
    Kaldıki 500 hp olsa ne olur İstanbulda ne sürüşü ne zevki
    Manuel araba çılgınlıktan başka birşey değil zaten ticari araçlarda bile otm vites yaygınlaşmaya başlıyor kısa zaman sonra manuel vites diye bir kavram kesinlikle kalmayacaktır..
    Ornek civic 1.4 is 90hp 7200rpm dönüyor, güzel bir filtre kiti ile bana keyif veriyordu otomatik yayginlassin da bizde manuel araçları daha da uygun alıp binelim.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyler 2017 arteon 2.0 tdı 240 hp 4 motıon araba sıfır bir kaç opsiyonu var cam tavan nappa koltuklar geri kamera araba beyaz 340’a alalım mı dersiniz ?

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler 2017 arteon 2.0 tdı 240 hp 4 motıon araba sıfır bir kaç opsiyonu var cam tavan nappa koltuklar geri kamera araba beyaz 340’a alalım mı dersiniz ?
    Parasını yerine koyacak bir araba değil premium segmente yönelin, al-sat yapacaksanız.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Parasını yerine koyacak bir araba değil premium segmente yönelin, al-sat yapacaksanız.
    Bir arkadaşıma alıcaz satmak için değil c180’i var şuan km arttı iyice diye tribe girdi bu arabayı önermişler doğuşta arada kalmış önerileri değerlendiririz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ben 340.000TL'ye Arteon almazdım. Adam gidecek yarı fiyatına alacak 1.4TSI yanıma koyacak ben de aldığımla kalıcam. İçi passat...

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 340.000TL'ye Arteon almazdım. Adam gidecek yarı fiyatına alacak 1.4TSI yanıma koyacak ben de aldığımla kalıcam. İçi passat...
    her ne kadar kagıt üzerine çok güzel olsa da arkadaşın dedigine katılıyorum...
    Tango-1 never dies.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arteon yolda g30 dan bile çok çok yakışıklı ve algısı premium bir araç. Bu arada bir gidişi var anlatamam
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arteon yolda g30 dan bile çok çok yakışıklı ve algısı premium bir araç. Bu arada bir gidişi var anlatamam
    Algısı premium vs değil arabadan anlayan adam aaa arteon diyor yoksa VW. Test edildi onaylandı. Hatta şöle söleyim Car Guru olmayan bir ortamda muhabbet arasında S60'ınız olması size Arteondan daha fazla sükse yaptıracaktır. Çünkü Volvo.

Gidişi ve teknik özellikleri çok güzel o konuda yorumum yok zaten. Ama onu istiyorsam 100 lira altına Passat 2.0TDI 240 alırım, Passatçılar arasında forsum olur. Bu millet VW dedin mi Arteon vs dinlemez Passat olacak.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Algısı premium vs değil arabadan anlayan adam aaa arteon diyor yoksa VW. Test edildi onaylandı. Hatta şöle söleyim Car Guru olmayan bir ortamda muhabbet arasında S60'ınız olması size Arteondan daha fazla sükse yaptıracaktır. Çünkü Volvo.

Gidişi ve teknik özellikleri çok güzel o konuda yorumum yok zaten. Ama onu istiyorsam 100 lira altına Passat 2.0TDI 240 alırım, Passatçılar arasında forsum olur. Bu millet VW dedin mi Arteon vs dinlemez Passat olacak.
    Bassat olacah bassat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mesela hangi test akreditasyonlu firma yaptı testi Ya arkadaşlar bu herkesin kişisel görüşü. Ben belli yaşa gelmiş babadan otomotivci ve bizzat otomotivle ilgilenen makina mühendisi bir adamım. Ben bile kriter olarak kendimi veremem mesela. Diyemem yani "ben test ettim onayladım bu artık böyledir". sadece kişisel deneyimime göre gayette likit sarısı r line bir arkadaşımızın aracı, benim f80 body kitli f30 umdanda, yine aynı gruptaki m teknik taba koltuklu 520i g30 undanda yolda daha fazla dikkat çekiyor. Mekan önlerinde bile albenisi diyebilirimki bizimkilerden fazla (zaten f serisi bmw zebil gibi ilgi çekmesi mümkün değil). Bunun yanında g30 un iç kalitesi su götürmez bir gerçek. Yalnız normal bir g30 ilede m teknik taba koltuklu g30 un iç kalitesi arası dağlar var bence yan yana getirip bakın.

Tüm bunlarınm yanında arteon 240 hp yi gerçekten 240 hp bir araç gibi gidiyor. Hatta şaka değil denenmişini söylüyorum 240 hp lik arteon, 250 hplik g30 530i yi bile çooooook incede olsa geçiyor yan yana rollde
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben söyledim artık kendi fikrimi karar kendinde

Shadow_Dancer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mesela hangi test akreditasyonlu firma yaptı testi Ya arkadaşlar bu herkesin kişisel görüşü. Ben belli yaşa gelmiş babadan otomotivci ve bizzat otomotivle ilgilenen makina mühendisi bir adamım. Ben bile kriter olarak kendimi veremem mesela. Diyemem yani "ben test ettim onayladım bu artık böyledir". sadece kişisel deneyimime göre gayette likit sarısı r line bir arkadaşımızın aracı, benim f80 body kitli f30 umdanda, yine aynı gruptaki m teknik taba koltuklu 520i g30 undanda yolda daha fazla dikkat çekiyor. Mekan önlerinde bile albenisi diyebilirimki bizimkilerden fazla (zaten f serisi bmw zebil gibi ilgi çekmesi mümkün değil). Bunun yanında g30 un iç kalitesi su götürmez bir gerçek. Yalnız normal bir g30 ilede m teknik taba koltuklu g30 un iç kalitesi arası dağlar var bence yan yana getirip bakın.

Tüm bunlarınm yanında arteon 240 hp yi gerçekten 240 hp bir araç gibi gidiyor. Hatta şaka değil denenmişini söylüyorum 240 hp lik arteon, 250 hplik g30 530i yi bile çooooook incede olsa geçiyor yan yana rollde
    Senin arabanın yanında dikkat çeker usta, yanlış anlama da
    Tango-1 never dies.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Shadow_Dancer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin arabanın yanında dikkat çeker usta, yanlış anlama da
    Ne yanlış anlıcam ben F serisi araç beğenmiyorumki ama sen yinede linkte bir son haline bak

KOSEREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Vw ın sevdiğim tek modeli vardı pheaton,arteon ikincisi oldu.Vw sevmem marka olarak ama bu iki modelin yeri ayrı bence.

CLIORS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araba konusuna verecek cevabım şu

herkesin hayatına kimse karışamaz

a3 aldım diyosun, adam sana nasıl alınmaması gerektiğini anlatıyo ve bir boka benzemezle başlıyor, nasıl bi empoze var inanılmaz, lan güle güle kullan diyeceksin bu kadar zor olmamalı.

YouTube

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Babadan otomobilci ya da makine mühendisi olmayla alakası yok bu işin ben de o markaların reklamlarını yapan, komumlandıran algısını oluşturan mesleğe sahibim. Senin markan VW ise VW nokta. Sokaktaki adam bakar oo çok yakışıklı der yanına A6 koyarsın abi Audi yaa der bu kadar basit. Arabanın özellikleri veya tasarımıyla alaksı yok. Golf nasıl disiplnlerde 1 serisinden iyi olmasına rağmen premiun olamıyor ama çok iyi bir sınıf belirleyici oluyorsa Arteon da aynı. Tasarımını ve özelliklerini ben de çok beğeniyorum o ayrı.

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Piyasa resmen durdu 2.elde.
    2010 focus dizel titanyum aracımı satamiyorum. Kac kişi aradi kredi cekemiyorum dedi vazgeçti. 40 bin lira çekse 36 ayda 2.80 faiz oranı 70 bin ödüyor geri. Adamlar haklı. Allah borcu olana sabır versin
    SWAT

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    valla bizim otoparkta var bitane arteon hicte öyle premium gibi durmuyor benim gözümde

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler