User Tag List

Sayfa 15/26 İlkİlk ... 5131415161725 ... SonSon
494 sonuçtan 267 ile 285 arası

Konu: Ne olacak Bu Otomobil piyasası?

SerkanYazgan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sarı rengi güzel, diğer renkler passatla aynı gibi duruyor
    "Bu ülkede ilgililer bilgisiz, bilgililer de ilgisizdir."

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CLIORS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araba konusuna verecek cevabım şu

herkesin hayatına kimse karışamaz

a3 aldım diyosun, adam sana nasıl alınmaması gerektiğini anlatıyo ve bir boka benzemezle başlıyor, nasıl bi empoze var inanılmaz, lan güle güle kullan diyeceksin bu kadar zor olmamalı.

YouTube
    ya abi tabi ki , allah güle güle kullanmayı nasip etsin. gözümüz yok. hatta daha iyilerini nasip etsin. ama 130 bin tl para veripte vites atsam gece rüyalarıma kabus olarak girerdi o araba herhalde.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

Aksel35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı suk3b3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Piyasa resmen durdu 2.elde.
    2010 focus dizel titanyum aracımı satamiyorum. Kac kişi aradi kredi cekemiyorum dedi vazgeçti. 40 bin lira çekse 36 ayda 2.80 faiz oranı 70 bin ödüyor geri. Adamlar haklı. Allah borcu olana sabır versin
    2.el öleli epey oldu.Faiz oranları bitirdi bütün piyasayı mayıs tan beri satamadık

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    2.el bitti de adama fiyat teklif ediyorum burnundan kıl aldırmıyor, salak faize koysa 3 aydır satamadığı arabanın fiyatını katlıcak haberi yok.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kuBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.el bitti de adama fiyat teklif ediyorum burnundan kıl aldırmıyor, salak faize koysa 3 aydır satamadığı arabanın fiyatını katlıcak haberi yok.
    gaza gelip saçma sapan araba alma başının etini yerim, araçtan soğuturum bak
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mal satanın sonuçta kafasında fiyat belirlemiştir klasik tok satıcıdır. Madem sizin verdiğiniz para 3 aydır faizle kendini katlayacak, siz koyun o parayı faize daha iyi bi arabaya teklif verin?
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı SinanAdalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mal satanın sonuçta kafasında fiyat belirlemiştir klasik tok satıcıdır. Madem sizin verdiğiniz para 3 aydır faizle kendini katlayacak, siz koyun o parayı faize daha iyi bi arabaya teklif verin?
    Ben salak mıyım ederinden fazla vereyim aynı arabaya, başka muadilleri var teklif ettiğim fiyat sadece renk farkından dolayı ben ona o teklifi yaptım. ben de 100 liralık arabaya yazayım 113.000TL 3 tl de pazarlık bırakayım, 105 teklif edildiğinde de artislik yapayım. Yok öle dünya ellerinde patlasın 3 aydır ilanda araba.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben salak mıyım ederinden fazla vereyim aynı arabaya, başka muadilleri var teklif ettiğim fiyat sadece renk farkından dolayı ben ona o teklifi yaptım. ben de 100 liralık arabaya yazayım 113.000TL 3 tl de pazarlık bırakayım, 105 teklif edildiğinde de artislik yapayım. Yok öle dünya ellerinde patlasın 3 aydır ilanda araba.
    Dolaylı olarak bizde alacağımız 500 X den olduk spor gazetesi

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Akıllı ya gelmiş bir de ciddi alıcı değilsin sen yazmış ahahaha. Aklı sıra kar edicek arabadan muadilleri boyasız bu 4 parça boyalı arabaya aynı fiyatı istiyor.

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kimse salak değil hocam, ederinden fazla yazdıysa kendide biliyordur gitmeyeceğini. Renk fark fiyatı heryerde var sende biliyorsun zaten. Bu tarzda kişiler zaten çokça patlıyor ilanlarda... Benim söyleme amacımda faizle kazanacağı parayı senin kazanman ve nihayetinde daha iyi bi araba alman içindi
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç falan satılmıyor beyler. Ben f30 a 320d hemde 130 diyorum arayan bile yok. Sahibinde.com a girince ağır hasar kayıtlısı ve bomboşu bile 118 den başlıyor o ayrı. Ben 135 den kapı açtım 130 diyorum hala alıcısı yok ortda. Varda olmayacak takaslar sunanlar onlarda bitmiyor *****
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

10.lincoln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 aydir yeni kasa 1.6 tdi jetta aracimi satamiyorumm.
    En ucuz arac benimki sitede, 4-5 ay önce 73e aldim. 70e veriyorum alan yok.

1 hafta once 70 veriyordu galericiler vermedim simdi 61-62 diyorlar

Bu piyasada araba satana helal olsun
    34FN222
    FN2 TYPE-R

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 10.lincoln Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 aydir yeni kasa 1.6 tdi jetta aracimi satamiyorumm.
    En ucuz arac benimki sitede, 4-5 ay önce 73e aldim. 70e veriyorum alan yok.

1 hafta once 70 veriyordu galericiler vermedim simdi 61-62 diyorlar

Bu piyasada araba satana helal olsun
    Trendline plus çok zor satılıyor bende iki sene önce 2015 26 binde şöför kapısı boyalı arabayı 72’ye iki ay bekleyerek zor satmıştım.

10.lincoln - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir daha zaten isim olmaz 80-90 bin kmden fazla yapmış, trameri aşırı fazla araba almam. 5-10 bin fazla verip dusuk km en fazla 70-80 bin olan, km trameri 5-6 lira max araba alirim.

Sonra satarken deveye hendek atlatiyoruz
    34FN222
    FN2 TYPE-R

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Satılamama hususunu genel olarak mı söylediniz,ikinci el için mi?

Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç falan satılmıyor beyler. Ben f30 a 320d hemde 130 diyorum arayan bile yok. Sahibinde.com a girince ağır hasar kayıtlısı ve bomboşu bile 118 den başlıyor o ayrı. Ben 135 den kapı açtım 130 diyorum hala alıcısı yok ortda. Varda olmayacak takaslar sunanlar onlarda bitmiyor *****
    Alıntı TaGo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu aralar 31 Aralığa kadar ötv indirim düzenlemesi sürecek. Bu döneme kadar zatewn şuan Gebzede Şekerpınarda yada Bursa açık alanlarda gördüğümüz araçların stoğu eritilsin diye yapıldı. Eriyorda zaten çünkü Egea, Doblo vs kalmamamay başlamış stokta. Şimdi Distr salak değilse Yeni ithalat açarken zaten yılın planlamasını yapıp sayı azaltmasına gidecektir. Çok sattım yine stokları doldurayım yapmazlar eğer ötv de birdaha dahada iyileştirme haberi olmayacaksa. Kısacası evet zor bir durum var ama marta kadar çok sıkıntı yaşamayız, artış olsada şuan bu balonu frenleyebilecek kadar vakitleri var. Yalnız millet bu defa da balonu önceden patlatırlarsa "bakın döviz uçtu yine bize verin söndürelim" diyemeyeceklerini biliyor
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.Eller peynir ekmek gibi satılıyor. 2.Ellerde ise.yaprak kımıldamıuor. Yanş eskiye rabet yok anlamında
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @TaGo

Abi senin araç gerçekten şu piyasada evet mantıklı ama tavsiyem orjinale dönmen komple

Hem ekstra gördüğün parçaları elden satabilirsin ya da ileride kullanabilirsin hemde alıcıya laf anlatmak zorunda kalmazsın diye düşünüyorum . Işin gereği çok özenle aldığın her parça satarken mevcut kullanıcı kitlesinden dolayı senin arabada eksi puan ( kendi yorumum )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pazartesi günü ***** Audi A3 1.6 TDi Manuel araçlar için Ankara Doğuş Oto Çankaya'ya gittim. Dediği aynen şuydu: '' Sabahtan beri arıyoruz 1 tane dahi araç kalmadı. Galericiler 10'ar 15'er tane alıp gittiler, istersen 1.0 TFSi Manuel var 122'ye bırakıyorlar'' dedi.. Piyasada para var, maksat nasıl yaladığına bağlı sözüm meclisten dışarı..

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumda da konularını açıyordum geçen seneden beri vag grubu golf/Leon alıp satıyordum.Ama piyasa şuan ikinci el de cidden berbat evlilik üzeri araba lazım oluyor diye son aldığım 2014 act 32.000 deki aracımı ilana koymadım yaz sonu,geçtiğimiz ay koydum başlarda nakit teklifler geliyordu ama gelen teklife satsam 1 saat sonra aynısını alamazdım diğerleri o kadar yüksekti.Son on gündür sırf takas teklifi geliyor.Aracımın 1 model düşük sunroofsuz olanına benden yüksek istiyorlar ama piyasa da nakit sıkıntısı var eskiye döndük takasla alışveriş peşinde millet.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler