User Tag List

Sayfa 17/26 İlkİlk ... 71516171819 ... SonSon
494 sonuçtan 305 ile 323 arası

Konu: Ne olacak Bu Otomobil piyasası?

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    140 istediğin rakam ve 138 teklif ediliyorsa düşünmeden sat. Ama piyasası hakkında bilgim yok belki 160 ediyordur belki 110. Fakat dediğim gibi istediğin rakama çok yakın rakam gelmiş.

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hanz10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler merhaba

2018 modl golf 7.5 1.4 tsi dsg highline 18 binde aracim satiliktaydi epeydir, 140 yazmistim 135 teklif edildi aklindan gecende 138 vs di sizce rakam nasil deger mi vermeye kararsiz kaldim ? Bu paraya versem tekrar ayni arabayi almam cok zor sizce ederi nedir? Musteriye dusunucem dedim beklemeye deger mi yoksa verip kurtulayim mi? On camda 5 cm kadar catlak mevcut tek kusuru da budur.
    2017 highline cam tavan tdı dsg kırmızı 142’ye satıldı geçen hafta hatasızdı sizin arabada tavanda yoksa çok iyi rakam vermişler kaçırmayın

hanz10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2017 highline cam tavan tdı dsg kırmızı 142’ye satıldı geçen hafta hatasızdı sizin arabada tavanda yoksa çok iyi rakam vermişler kaçırmayın
    Cam tavan uzun kisa led , mid viraja duyarli farlara kadar mevcut , sadece geri gorus ve ergo koltuk yok. İci bej. 140 yazmistim 138 dusunuyordum son ama 135 verdiler bugun o yuzden kararsizligim mevcut.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    abicim 100 bin liralık araba aldın aylık yakıt vs sana masrafı min 2500 liraya gelir sigortası kaskosu vergisi yakıtı servisi yüzünden. 1000 bini yatır bankaya sana 2500 tl getirir. 2500 tl lik taksiye binmezsin 1 ayda. Hergün işe taksi ile git gel 50 liradan 100 lira ödesen 22 gün çalışsan 2200 lira eder ki manyak değilsen metro denen alete binersin daha hızlı ulaşmak için. Evden metroya metrodan iş yerine taksiye bin hem paran cebinde kalır hem de çok daha hızlı gider gelirsin hem de sinir stres kalmaz. Aç kitabını oku. Lan arabayı bıraktım deli gibi kitap okuyorum metroda. Ayda 2 kitap bitiyo. Gittiğim mesafede 19 dakika .Günde min 45 dakika kitap okuyorum metroda merdivende asansörde.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abicim 100 bin liralık araba aldın aylık yakıt vs sana masrafı min 2500 liraya gelir sigortası kaskosu vergisi yakıtı servisi yüzünden. 1000 bini yatır bankaya sana 2500 tl getirir. 2500 tl lik taksiye binmezsin 1 ayda. Hergün işe taksi ile git gel 50 liradan 100 lira ödesen 22 gün çalışsan 2200 lira eder ki manyak değilsen metro denen alete binersin daha hızlı ulaşmak için. Evden metroya metrodan iş yerine taksiye bin hem paran cebinde kalır hem de çok daha hızlı gider gelirsin hem de sinir stres kalmaz. Aç kitabını oku. Lan arabayı bıraktım deli gibi kitap okuyorum metroda. Ayda 2 kitap bitiyo. Gittiğim mesafede 19 dakika .Günde min 45 dakika kitap okuyorum metroda merdivende asansörde.
    Abi metro ev ve is istasyonlara yurume mesafesinde ise guzel olur ama metrodan sonra taksi...

Sabah ve aksam peak saatlerde metro cikisinda taksi kovalarsa insan, 1 haftaya kalmaz sinir hastasi olur

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mutlu ulkeler siralamasinda Kuba' ya yaklasiyoruz. Kimsede 5 kurus para yok , soyleniyorlar ama mutluyuz

denizhandinc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi Stockholm merkezdesin galiba keske böyle dedigin kadar rahat olsa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bırakın istanbulu izmirde bile izban metro mesai saatlerinde sabah akşam büyük ızdırap. kaldı ki forumda çoğu insan 100bin bankada durmasındansa altında araba olmasını tercih eder hepimiz arabadan zevk alıyoruz.
    Romeo <3 Giulietta

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Vtec_2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mutlu ulkeler siralamasinda Kuba' ya yaklasiyoruz. Kimsede 5 kurus para yok , soyleniyorlar ama mutluyuz
    Para mı yok.. Bende böyle düşünüyordum ama bu gün şans eseri sinemaya giderken kız arkadaşımla aynı konuyu konuştuk millette para yoksa buralar nedir böyle diye, biz evlilik hazırlığı yaparken kılı kırk yarıyoruz.. Çıktığımız kat yemek katı idi ve bütün masalar full çakılıydı. Yani para gerçekten onlarda mı çok ? yoksa bizdemi yok ? Arabayı satılığa çıkardım kenara 3-5 bişey atıyım diye arayan mezarcı gibi fiyat veriyor. Şaşırıyorum ben hala.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    piyasayı avm ile ölçmek yanlış avmlerde lcw gibi markalar özel günlerde ciro rekorları kırabiliyor ama yanındaki orta kalite mağazalar gelen müşteri için divane oluyor satışlar çok düşük

yemek katıda bana çok tuhaf geliyor insanlar aşırı kalitesiz hatta msg içeren yiyeceklere hücum ediyor

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fiat Fiorino Combi 1.3 Multijet Premio Model 55.500 TL - 627418480

Konuyla biraz alakasız ama şu araç ne eder arkadaşlar ? Diger konuda kimse bişey yazmadı takas teklif ediyo sahibi ısrarla benim 1.2 tsı polo m ile .

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ahmetfikri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    piyasayı avm ile ölçmek yanlış avmlerde lcw gibi markalar özel günlerde ciro rekorları kırabiliyor ama yanındaki orta kalite mağazalar gelen müşteri için divane oluyor satışlar çok düşük

yemek katıda bana çok tuhaf geliyor insanlar aşırı kalitesiz hatta msg içeren yiyeceklere hücum ediyor
    Abi katılıyorum ve ekliyorum, Çiğköfteciler çok memnun işler süper memleket uçuyor diyorlar çünki 100gr et döner 20 Tl ve üstü olmuş. Asgari ücrete çalışan adam nasıl et dürüm döner yesin abi? Çiğköfte dürüm ayran 5 TL birde çift lavaş işlem tamam. Ah ah yazık ettiler memleket insanıma, kalite yerlerde.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Network markasına danışman olarak gidiyorum, satışları gayet iyi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Bir düzeltme yapayım, LCW'nin fiyatları da eskisi gibi değil. Geçen haftalarda çocuk reyonundan birşeyler alayım nasılsa bunların fiyatlar uygun dedim, fiyatlar almış başını gitmiş.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir düzeltme yapayım, LCW'nin fiyatları da eskisi gibi değil. Geçen haftalarda çocuk reyonundan birşeyler alayım nasılsa bunların fiyatlar uygun dedim, fiyatlar almış başını gitmiş.
    Ben de şantiyede giyeceğim kıyafetleri LCW'den alıyordum. Geçenlerde mont almak için girdim. En ucuzu 150tt. Aynı fiyata nette indirim günlerinde marka kovalamak daha mantıklı.

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aldıklarımın alayı lcw, defacto, koton eskiden Zara, igs, Mavi idi. Bu arada igs nasıl bir gömlek yaptıysa siyah olmasına rağmen rengi solmadı 15 seneyi geçmiştir gömleği alalı.

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Aslında tam olarak avm bu işler için biçilmiş kaftan... İnsanların hunharca alışverişlerini ne şekilde yaptığını en yakın örneğini ve çeşitlerini buralarda görürsün. Örneği verdiğim gün özel bir gün yoktu. Yani bizde mağaza gezip bakıyoruz sonuçta.. Ülkede orta kalite diye bişey kalmadı artık onu bitirdiler. Ya düşük ya da yüksek kalite.. lcw'de ki fiyatları bi görmeni tavsiye ederim
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2ay önce filan 2. elde alım zamanı demiştim,fiyatlar artacak diye, şu an piyasa kötü, sıfır indirimleri filan etkiledi.. Faizler yüksek vs..

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gümrükten çekilmesi gereken sıfır km araçlar'ın 2019 Haziran'a kadar çekilmesi uzatıldı diye bir bilgi duydum ama haberi bulamadım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler