User Tag List

Sayfa 7/75 İlkİlk ... 567891757 ... SonSon
1409 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Yetkili Servis Bakım Fiyatları

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Motul yağ+hava filtresi+mazot filtresi+yağ filtresi+polen filtresi=1400 TL - Subaru Outback

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motul yağ+hava filtresi+mazot filtresi+yağ filtresi+polen filtresi=1400 TL - Subaru Outback
    Dışarıda ne kadar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kuBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet hocam garanti devam ediyor, sonuçta biliyorsun çift kavrama otomatik ne olur ne olmaz
    Ha eyvallah Doğru, şanzıman kısmını unuttum

Ya işte güya böyle devam ediyoruz-ediyorsunuz ama servis bu işte. Adamlar yeri geliyor, köşe başı bakkal muhabbeti yapıyorlar insanı çileden çıkarıyorlar. Bazen de bakıyorsunuz acayip yaklaşımlarla müşteriyi mağdur olmaktan kurtarıyorlar. Yine de hiç bir şekilde güvenemiyorum valla Arkadaşlarım var "iyi niyet" diye diye DSG için VW'leri 5-6 yaşında hala servise götüren. Hiç güvenemiyorum valla iyi niyet falan. Adamlar genelde iyi niyetli değiller ki iyi niyet garantisi olsun

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bugün biraz önce Fiat yetkili servis (Manisa) Şendil otomotive bıraktım aracımı. 1200TL'ye motor içi yağ temizliği dahil) anlaştık. Enrikoya selam olsun.
    Kurdelayı bağla noterde bekliyorum

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dışarıda ne kadar
    Dışarıda da farklı değildir. Maslak'da Doğan usta var, o da gidip parçaları yetkili servisten alıyor. Kaç kere cadde motors'da karşılaşmıştık. Maslak bana çok ters. Periyodik bakım için oralarda vakit öldürmek bana cazip gelmiyor. Bostancı sanayide de 1-2 yer var ama ben malesef üst üste olan o yerleri sevmiyorum.
    Yetkili servis benim tüm arızalarımı biliyor, sormadan etmeden parça değiştirmiyorlar, otomobili sormadan etmeden yıkamıyorlar, otomobile binerken neredeyse her yerini örtüyorlar, ne değişti ne takıldı hepsini görüyorum.
    Subaru konusunda özel servise gitmem ama pahallı bir parça var ise örneğin silecekler, gider başka yerden alırım. Yağ pahallı gelirse gider aynı yağı başka yerden alırım.
    Dışarı gideceğim, adam orijinal mi taktı ne taktı bilemeyeceğim, kredi kartı gösterecem adam mırın kırın edecek.
    Yarı yarıya farklar ancak Bmw, Mercedes gibi markalarda oluyor, çünkü bireysel parça getiren de çok var, otobüs durağı gibi her köşe balında serviste var. Subaru'da, Bmw gibi her adımına para yazmıyor. Teknisyen otomobile şöyle bir baktı yaz oraya 30 TL, teknisyen kapıyı açtı yaz 30 TL...vs Zaten, Subaru servisinden paralar kazanıp plaza diken adamlarda yok ortada

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dışarıda da farklı değildir. Maslak'da Doğan usta var, o da gidip parçaları yetkili servisten alıyor. Kaç kere cadde motors'da karşılaşmıştık. Maslak bana çok ters. Periyodik bakım için oralarda vakit öldürmek bana cazip gelmiyor. Bostancı sanayide de 1-2 yer var ama ben malesef üst üste olan o yerleri sevmiyorum.
    Yetkili servis benim tüm arızalarımı biliyor, sormadan etmeden parça değiştirmiyorlar, otomobili sormadan etmeden yıkamıyorlar, otomobile binerken neredeyse her yerini örtüyorlar, ne değişti ne takıldı hepsini görüyorum.
    Subaru konusunda özel servise gitmem ama pahallı bir parça var ise örneğin silecekler, gider başka yerden alırım. Yağ pahallı gelirse gider aynı yağı başka yerden alırım.
    Dışarı gideceğim, adam orijinal mi taktı ne taktı bilemeyeceğim, kredi kartı gösterecem adam mırın kırın edecek.
    Yarı yarıya farklar ancak Bmw, Mercedes gibi markalarda oluyor, çünkü bireysel parça getiren de çok var, otobüs durağı gibi her köşe balında serviste var. Subaru'da, Bmw gibi her adımına para yazmıyor. Teknisyen otomobile şöyle bir baktı yaz oraya 30 TL, teknisyen kapıyı açtı yaz 30 TL...vs Zaten, Subaru servisinden paralar kazanıp plaza diken adamlarda yok ortada
    Doğru, Subaru için birilerinden daha benzer şeyler duymuştum sanıyorum. Kafamdaki tek "yetkili" servis algısını Türkiye'de yıkan servis Subaru'nun galiba
    Diğerlerinin hepsini al, vur ötekilere... Sıfır fark yok. Duyduğum, gördüğüm, okuduğum hep o yönde oldu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün dedemin arabasını bıraktım bende. VW jetta 2014 1.4 tsi 122 manuel. 4. yıl bakımı, normalde 12. yada 1. ay gibi götürmem gerekiyordu, dedim erken olsun dahada zam gelmeden. Tüm filtreler+yağ+buji+fren hidroliği 1510 TL 6 taksit yapıyorlar Allahtan... İşler nasıl dedim satış oturuyor, bizdede tektük dedi. Bu arada zubizu indirimi varmış 4 yaş üstüne, biz faydalanamadık 1. ay çıkışlı olduğu için, 4 yai üstü olanlar faydalansın.

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı emrhn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün dedemin arabasını bıraktım bende. VW jetta 2014 1.4 tsi 122 manuel. 4. yıl bakımı, normalde 12. yada 1. ay gibi götürmem gerekiyordu, dedim erken olsun dahada zam gelmeden. Tüm filtreler+yağ+buji+fren hidroliği 1510 TL 6 taksit yapıyorlar Allahtan... İşler nasıl dedim satış oturuyor, bizdede tektük dedi. Bu arada zubizu indirimi varmış 4 yaş üstüne, biz faydalanamadık 1. ay çıkışlı olduğu için, 4 yai üstü olanlar faydalansın.
    Zibuzu indirimi benim bildiğim vag grubuna 4 yaş değil, 2 yaş üzeri araçlarda geçerli yüzde 10 indirim var.
    Bende FR in ikinci yıllık bakımını yetkiliye km dolmamasina ragmen erken götürdüm iki yıl dolmadigi için indirim alamadım
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

Korollacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    toyota servisleri ilk bakim olan 10bin km bakimi icin 800 ile 1000 tl arasi fiyat veriyorlar.

bakimda yapilanlar 4lt yag. yag filtresi. yakit filtresi. karter tapa contasi. motor ici temizleyici. enjektor temizleyici. camsuyu. 40 nokta kontrolu.
    Gülümsemesini Bilmeyen Tükkan Açmasın
    KARS Atasözü..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onn_dear Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zibuzu indirimi benim bildiğim vag grubuna 4 yaş değil, 2 yaş üzeri araçlarda geçerli yüzde 10 indirim var.
    Bende FR in ikinci yıllık bakımını yetkiliye km dolmamasina ragmen erken götürdüm iki yıl dolmadigi için indirim alamadım
    Valla abi 4yıl dedi bana danışman, dolmadığı için yüzde 16 yapamadı ama yinede düştü biraz. Zaten garantisi var diye gittim, ilerde bir şey olursa iyi niyet vs diye. Km 27.850 zaten Bundan sonra alırım parçamı giderim ustama.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Silecek sordum 207 lira dedi, internetten Bosch aerotwin plus sipariş verdim 120 tl.

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Ben geçen sene zubizu indirimi almak için birkaç ay ertelemiştim bakım ve bir iki parça değişecekti. Aracım 2013 modeldi tam 4 seneyi tamamlaması için beklemiştim.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Bu arada ekstra akü de değiştirdim start stoplu OEM Fiat 410TL de ona verdik
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Gökhan Bilgin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Polo 1.2 dsg 2016 model ikinci yıl bakımı için bıraktım az önce servise internetten randevu alıp yüzde on iskontolu olmasına rağmen 1055 tl. Garanti bitmiş durumda aracın ekg’si çekilecekmiş kavrama mekatronik bir sorun tespit edilirse işçiliktende yazılırlar artık bana
    Az önce teslim aldım arabamı yazılım güncel değilmiş güncelleme yapılmış hiç bir sorun kalmamış bakımada 1030 tl ödedim

ERK_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Borusan sever arkadaşlar burada mı?

Geçen sene 13.000 km'de F55 Mini D aracımın yağı ve yağ filtresi değişti, gerekli kontroller yapıldı: 630 TL
    5ay kadar önce 24.500 km'de yağ, yağ filtresi, polen & hava filtresi değişti, gerekli kontroller yapıldı: 1200 TL
    28 Eylül'de, 33.000 km'de yağ ve yağ filtresi değişti, klima ozon dezenfektesi ve kontroller: 1360 TL

işte size kur'un gücü.

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dacia Duster 90 lık euro 5 standard bakımına 1150 yanlış duymadınız 1150 lira diyorlar sonrada %20 indirim var diyip 975 lira diyorlar. Yedek parçaya bağlanıyorum yağ 37 hava 72 mazot 108 polen 77 lira diyor 4 litrede yağ. Cidden çok yetkili bir şekilde geçiriyorlar o kadar yetkili yani. Çalışltım bir ara yetkili serviste Allah affetsin nelere alet olmuşuz 1 sene durmadım zaten vicdanım elvermedi ben sosyalist bir insanım. Orjinal morjinal bir çok parçayıda yan sanayi diye nitelendirilen firmalar üretiyor. Haa kutusu farklı birtek.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    servis yaştan dolayı indirimle 950 dedi, dışarda 350 liraya GM yağ + motocar filtreler ile değiştirdim. altı üstü 1.3cdti euro 5 motordan bahsediyoruz

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada ekstra akü de değiştirdim start stoplu OEM Fiat 410TL de ona verdik
    duyduğum ennnn ucuz start stoplu akü fiyatı
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    duyduğum ennnn ucuz start stoplu akü fiyatı
    Valla bence de uygun fiyatı OEM olduğu için işime geldi 2 sene de garanti. Biliyorsun akü bittiğinde sen kurtardın
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler