User Tag List

Sayfa 24/75 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon
1409 sonuçtan 438 ile 456 arası

Konu: Yetkili Servis Bakım Fiyatları

immortalboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orjinal olmayan parçaları netten 160-170 e tedarik edip 100 de işçilikle yarı fiyata halledilir garanti vs yoksa
    Garanti yok ancak yan sanayi parça kullanmaktan hiç hoşlanmıyorum. Sanayi ortamı da gerçekten çok beter bir halde. (Manisa-soma dayım.) Usta yağ filtresini değiştirirken stop lambasını kırabilir o derece iyi ustalarımız var.

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı twin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2015 audi a3 hb aracımın arka sileceği hep ses yapıyor. Sileceklerimin değişmiş olması lazım önceki bakımlarda ama çok yağmurlu havada bile bu sorun oluyor neden olabilir, teşekkürler.
    silecek kolunu hafif eğin silecek fırçalarının daha fazla basmasını sağlayınız.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim deneyeceğim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yöntem polo için de geçerli mi?
    Hangi yöne eğiyoruz?

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Audi varken 95bin kmde satana kadar Doğuş Maslak'a gitmiştim. Bir kez mekatronik ve kavrama değişti avantajım o oldu, onun dışında hiçbir esprisi yoktu.

BMWyi aldığımdan beri sadece ön cam değişimi için Borusan'a gittim, onun dışında işim olmaz. Adam yağ filtre değişimine 2000+ fiyat veriyor resmen soygun.

Sanayide tanıdık arkadaşlarda yaptırıyorum, hem esnaf kazanıyor hem cebimden extra x3 para çıkmıyor.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BuRaK_eFe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tercüme geçiyorum

5 Mayıs itibariyle çalıştığım servis yetkili anlaşmasını sonlandırdı şuan blok muhafiyet kanuna göre orjinal parça ile tse belgeli servis olarak işlem yapıyoruz yetkili servislerin 300 400 tl daha uygun fiyatına garantide herhangi bir sorun olmuyor bulunduğunuz şehirde tse belgeli servis varsa boşa yetkiliye zorunluluğunuz yok
    firma garantiyi yasal zorunlu olduğu garantiyle sınırlıyormuş diye duydum, hyundai in filan verdiği 5 sene, 2ye düşüyormuş

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 İnsignia 1.4t 140

Yetkili servis kampanya varmış 799 lira basic bakım için fiyat verdi yağ hava polen yag f. Birde ön balata sordum onda da kampanya varmış ne tesadüf 700 de o yekün 1500. herseferinde soruyorum alışkanlık işte ama hiç gitmiyorum. Herneyse sanayiden parçalar alındı hepsi Bosch balata dahil, polen carbonlu, yağ 5-30w mobil esp formula yeşil kapak partiküllü dexos2 tarihi 4 aylık. 150 de işçilik verdim. 650 lira tuttu. hayırlı işler.

Muharrem C.80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CemBerk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renault benimle dalga geçti galiba. 2004 model Megane 2 1.6 LPG'li 180 bin bakımı için fiyat aldım. Yağ+Filtreler+4 buji= 964tl dediler. Çoğu markanın eski araçlarda indirimi varken renault bize bindirim yapıyor galiba.
    6 ay önce 2013 1.5 dci 90 için yetkiliden fiyat aldım 70k bakım için trigerli 2600 küsür ,trigersiz basic bakım için (mazot filitresi yok) 1050 ama kampanya var 950 dedi. Çıktım ustama gittim orjinal parça elf 5-30w yağ ile mazot filitresi dahil 550 liraya yaptık. Trigeri ve V kayışın gergi ve rulmanların değişeceği + normal bakım da dahil 1500.

johnie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün 3.20i - Borusan İstinye'ye götürdüm, aracın motor yağı yanmıştır 500km de geçti. Önce telefon ile teyit aldım sonra bizzat kendim gittim.
    Motor - yağ - mikro ve hava filtresi, ıvır zıvır bakımları 2100 lira para istediler ve bu verilen tutar da tahmini tutar.. Az da olabilir daha da fazla.
    Sanırım dışarıda şunları yaptırmak istenildiğinde 1000 lirayı bulmaz diye düşünüyorum. Ayrıca, bunlar bir de indirimli fiyatlar.
    Haziran 15 e kadar işçilik, yedek parça da %20-40 arası indirim var bir de..
    en basic bakım fiyatı bile uçmuş halde gerçekten..
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten hayırlı cumalarınız olsun

Vergi kaçırıp cumayı kaçırmayan cemaati müslimlerede selam olsun

suk3b3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 Citroën c4 dizel otomatik aracıma ağır bakımda trigger ön arka balata ve diskler yağ filtreler mazot filtresi vs bakıma gireyim diyorum. Fiyat ne çıkar? Bugün İnternetten bulunduğum ilin (mardin) citroen yetkili servisi için arama yaptım. Özmer citroen yetkili servisi çıktı. Ara dedim açan adam gayrı resmi bir üslup ile biz özel servisiz flan dedi. Yetkili servisin numarasını nasıl kendilerine bağlamışlar anlamadım. O yüzden fiyat alamadım.
    SWAT

BuRaK_eFe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    firma garantiyi yasal zorunlu olduğu garantiyle sınırlıyormuş diye duydum, hyundai in filan verdiği 5 sene, 2ye düşüyormuş
    blok muhafiyet kanunu çok eski açıp baktığımızda peugeot garanti kitaplarında garanti dışı onarım ve bakım işlemleri yetkili servisde yapma zorunluluğu yoktur diye özellikle koyu renk ile belirtilmiş ibare içermektedir
    #RenaultSport Clio-R

MazhaRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba 2012 model 85 binde benzin+lpg 1.2 suzuki swift aracım var içinde Motul 8100 x-cess 5w-40 yağ var tekrar aynı yağdan kullanayım diyorum, memnunum.Sizce mobil kullansam daha mı iyi olur? Yoksa motul'a devam mı edeyim? Motul 8100'ün mobil'deki karşılığı nedir? Son olarak motul yağın tarihini veya orjinal olup olmadığını nasıl anlarız? Herkese çok teşekkürler.

Ahmetfikri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BuRaK_eFe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    blok muhafiyet kanunu çok eski açıp baktığımızda peugeot garanti kitaplarında garanti dışı onarım ve bakım işlemleri yetkili servisde yapma zorunluluğu yoktur diye özellikle koyu renk ile belirtilmiş ibare içermektedir
    ama bakım faturası isterler özellikle tarih ve km bilgisi olan parçaların ve yağın bilgisi olan sanayide bile olsa fatura alınması şart artık

Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oğuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alfa giu mito 170lik motor için standart bakım fiyatı alan var mı? bugün aklıma geldi aradığımda kapalılardı merak ettim
    kendime alıntı yapayım belki birinin işine yarar

1.4t 170 mito qv.yağ ve filtreler normal bakım

sadece birine sordum ama sanırım hepsi aynıdır,kullanılan yağ opar 5.40 s2 (standardı karşılayan yağ)
    ataşehir mengerler :1200
    Kuruçeşme birmot: 930
    Küçükyalı birmot : 960
    Bostancı sanayi carium zeki usta : 550 civarına çıkıyor dedi.kullandığı yağ motul.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugün Borusan Avcılar’da 2018 1.16d ilk bakım+ adblue dolumu 1530TLye yaptırdım.

kifoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2.0 tdi mk2 superb aracım var 180 bin bakımına yakıt filtresi dahil 1325 tl + yaştan ötürü %25 indirim dediler. yani 1000 tl ye geliyor bakımı tabi ben burda da tanınmış bir yerde bakımını yaptırdım 580 tl tuttu. bayramın 1. günü izmire gitmek için yola çıktık 3. köprü yolundayken arabanın altından ses gelmeye başladı yolun kenarında durdum alttan bir tane plastik parça çıkmış o ses yapıyormuş onu düzeltirken bir de gördüm ki arabanın altı yağ içinde neyse bunla gitmiyeyim dedim eve geri döndüm diğer aracımla yola çıktım bayram dönüşü aracı tekrar ustama götürdüm yağ filtresini değiştirirken yeni conta ile takmamışlar yağ filtresinden yağ kaçırmış.

şimdi kendime şunu sordum yoldayken araç yağsız kaldığından ötürü motor yeseydi ne olacaktı? serviste bakımını yaptırsan elinde fatura hesabını çok güzel sorarsın ancak dışarda bir ustaya yaptırsan bi ton baş ağrısı. gerçekten değer mi 400 tl için baş ağrıtmaya?

TLH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otokur sakarya,
    Audi q2 8bin km'de 10bin bakımı. 1.6 tdi

1402 TL kdv ve işçilik dahil, değişenler hava filtresi, yağ filtresi, polen, yağ değiişimi.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

bilalMW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı johnie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün 3.20i - Borusan İstinye'ye götürdüm, aracın motor yağı yanmıştır 500km de geçti. Önce telefon ile teyit aldım sonra bizzat kendim gittim.
    Motor - yağ - mikro ve hava filtresi, ıvır zıvır bakımları 2100 lira para istediler ve bu verilen tutar da tahmini tutar.. Az da olabilir daha da fazla.
    Sanırım dışarıda şunları yaptırmak istenildiğinde 1000 lirayı bulmaz diye düşünüyorum. Ayrıca, bunlar bir de indirimli fiyatlar.
    Haziran 15 e kadar işçilik, yedek parça da %20-40 arası indirim var bir de..
    en basic bakım fiyatı bile uçmuş halde gerçekten..
    Borusan Otomotiv BMW servisi soygun resmen.
    Ex Automobile Service Advisor - New Truck Service Area Manager

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kifoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.0 tdi mk2 superb aracım var 180 bin bakımına yakıt filtresi dahil 1325 tl + yaştan ötürü %25 indirim dediler. yani 1000 tl ye geliyor bakımı tabi ben burda da tanınmış bir yerde bakımını yaptırdım 580 tl tuttu. bayramın 1. günü izmire gitmek için yola çıktık 3. köprü yolundayken arabanın altından ses gelmeye başladı yolun kenarında durdum alttan bir tane plastik parça çıkmış o ses yapıyormuş onu düzeltirken bir de gördüm ki arabanın altı yağ içinde neyse bunla gitmiyeyim dedim eve geri döndüm diğer aracımla yola çıktım bayram dönüşü aracı tekrar ustama götürdüm yağ filtresini değiştirirken yeni conta ile takmamışlar yağ filtresinden yağ kaçırmış.

şimdi kendime şunu sordum yoldayken araç yağsız kaldığından ötürü motor yeseydi ne olacaktı? serviste bakımını yaptırsan elinde fatura hesabını çok güzel sorarsın ancak dışarda bir ustaya yaptırsan bi ton baş ağrısı. gerçekten değer mi 400 tl için baş ağrıtmaya?
    0km olsaydı 2.000 lira üzeri bir fatura çıkardı heralde, size yetkili nispeten uygun fiyat çıkartmış. Bu durumda yetkiliden devam etmek mantıklı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler