User Tag List

Sayfa 41/75 İlkİlk ... 31394041424351 ... SonSon
1409 sonuçtan 761 ile 779 arası

Konu: Yetkili Servis Bakım Fiyatları

barakuda26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dışarıda bakım yapılırken motor yağı kendi yetkili satıcı veya dağıtıcısından, filtreleri de yine filtrenin yetkili bayisinden almak lazım, geri kalanının %80 i kesin çakma malzeme diye düşünüyorum. 150 liraya filtre setleri falan satılıyor garip geliyor mümkün değil bence.

Kendi aracım için hesaplama yaptığımda 4 filtre + motor yağı işçilik hariç 675 TL sırf bu malzemeler tutuyor.
    Barış

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Facebook gruplarına üye olun onların aldığı randevu ile gidin ciddi düşüyor fiyatlar.
    facebook kullanmayanlar için bir çözüm var mı?

emresener - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BARR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece kaliteli bir yağ bike 350-400tl nasıl 500 e çıkabiliyorsunuz?
    castrol edge 5lt 5-30
    hava filtresi - yağ filtresi - polen filtresi değiştirdim. yıllardır gittiğim usta. bazen pahalı bazen ucuz ortalama bir şeyler ayarlıyor

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı S.Özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    facebook kullanmayanlar için bir çözüm var mı?
    Bu gruplar arasında bir rekabet söz konusu. Grup dışından indirim denk gelmedim. Hatta eşiminde aracı için indirim istediğimde aracın sahibi olduğumu ispat için ruhsat yolladım kritik verileri kapatıp.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bosch Car Service'te yapılan bakımlar garantiyi bozmuyormuş diyolaa, bakımları orada yaptırıp sorun yaşayınca servise gidip hallettirme tecrübesi olan var mı?
    O muhabbet doğru,yetki belgesi olan Bosch car service te sorun olmuyor. Bostancıdaki mesela yetki belgesine sahipmiş. Hem bosch tarafını hemde skoda tarafını arayıp öğrenmiştim. Bakım fiyatlarında yarı yarıya fark vardı ama iyi niyet cart curt diye servise devam ettik.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı XoR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atarım buraya işlem bitince

2019 Aralık ayında arabayı aldığımda getirmiştim 79.000'de aynı bakıma 980 ödemiştim zubizu ile
    1678 lira tuttu. Yaş fiyatı çok konuşulmuş 4 litre Castrol Edge prof 5/30 fiyatı 668 lira yazılmış faturaya

Tatsız olaylar yaşandığı için 1000 lira verip çıktım.

Dallama yıkama görevlisi gözümün önünde 2.0 Sti gibi doldurup dikti arabayı 10 metre mesafe gitmek için. Akabinde durdu indi arka paspasları söktü arka kapıdan frizbi edasıyla kaputa fırlattı. Tüm bunlar gözümün önünde yaşandı VW Lena Bodrum yetkili servisinde.

Yukarıdaki yaşananlara istinaden bir miktar arbedeler yaşandı sonrasında Doğuş Oto'ya şikayet ettim bir halt olur mu bilmiyorum bekliyorum

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Polen filtresinin hava ve yağ filtresinden pahalı olmasına da pek anlam veremedim. Sinir harbi ile pek bakmamıştım. Şimdi upload edince dikkatimi çekti.

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polen filtresinin hava ve yağ filtresinden pahalı olmasına da pek anlam veremedim. Sinir harbi ile pek bakmamıştım. Şimdi upload edince dikkatimi çekti.
    Karbonlu polen filtreleri normalden pahalıdır.
    Dışarıda satılan fiyatın iki katını yazmışlar.
    Anormal olan bu

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1678 lira tuttu. Yaş fiyatı çok konuşulmuş 4 litre Castrol Edge prof 5/30 fiyatı 668 lira yazılmış faturaya

Dallama yıkama görevlisi gözümün önünde 2.0 Sti gibi doldurup dikti arabayı 10 metre mesafe gitmek için. Akabinde durdu indi arka paspasları söktü arka kapıdan frizbi edasıyla kaputa fırlattı. Tüm bunlar gözümün önünde yaşandı VW Lena Bodrum yetkili servisinde.

Yukarıdaki yaşananlara istinaden bir miktar arbedeler yaşandı sonrasında Doğuş Oto'ya şikayet ettim bir halt olur mu bilmiyorum bekliyorum
    Abi bunların yaşanacağını bildiğim için genelde anahtarı fırlatıp kaçıyorum,göz görmeyince gönül bir şekilde katlanır misali
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bunların yaşanacağını bildiğim için genelde anahtarı fırlatıp kaçıyorum,göz görmeyince gönül bir şekilde katlanır misali
    Bekleme salonunda youtube takılıyordum, şeytan dürttü sıkıldım dedim gidip bakayım. Bekleme salonundan arabayı takip edebiliyorsun çok büyük bir cam var.

Baktım serviste değil araba. Yıkamaya gitmiştir gidip bakayım. Bakmaz olaydım

Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bekleme salonunda youtube takılıyordum, şeytan dürttü sıkıldım dedim gidip bakayım. Bekleme salonundan arabayı takip edebiliyorsun çok büyük bir cam var.

Baktım serviste değil araba. Yıkamaya gitmiştir gidip bakayım. Bakmaz olaydım
    Ben servistekilerin hepsiyle kanka oluyorum,araba konusunda nasıl bir ruh hastası olduğumu da her imkanda gösteriyorum. Sırf benimle uğraşmamak için işi tekte ve özenle çözmeye çalıştıklarına adım gibi eminim Geçenlerde arabayı teslim almaya gidemedim,dedim siz gönderebiliyorsanız gönderin arabayı zaten arası 2km. Gönderdiler bindim arabaya baktım eco modda araba,vay be dedim helal olsun çocuğa kasmadan gelmiş. Arabayı bi stop ettim 16L ortalama trafiksiz E5 güzergahında. Hayırlı işler
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

Eworen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Polo yu servise kavrama vb şikayetler için bıraktığımda çeyrek depo gidiyor
    Titremeyi anlamak için 1km bile yeter ama yok illa tapa gaz test edecekler oh gti da gelmiş yapıştır gitsin

kurtbil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de şimdi faturaya baktım, Hava filtresi 172tl, Polen filtresi 124tl imiş ağustos ayında yaptırdığım bakımda.

S.Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu gruplar arasında bir rekabet söz konusu. Grup dışından indirim denk gelmedim. Hatta eşiminde aracı için indirim istediğimde aracın sahibi olduğumu ispat için ruhsat yolladım kritik verileri kapatıp.
    % kaçlık bir indirim yaptılar peki? tekrar fb açmaya değer mi

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    300-400 TL gibi bir fark çıkıyor 15 bin bakımında.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

onn_dear - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    passat b8 e yağ ve 3 filtre (mazot hariç) normalde 1800 küsür, indirimli 1500 küsür dediler yaklaşık 1 ay önce.
    History;
    1.6 GLI corolla / 1.6 IES civic / 1.4 IS civic/ 1.6 TDCI focus2 / 1.6 TDCI focus3 / 1.2 TSI Golf7 / 1.4 TSI Leon FR / Arona 1.0 EcoTSI DSG FR / 1.6TDI DSG B8 Passat

berko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Mazda CX3 Bakım (polen filtresi hariç) + DPF temizliği + Varta Akü (Start Stop) 2200 TL

Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Doğuş oto az önce geri aradı. Gerekli iç aksiyonun alındığını belirtti. Detayını sormadım işin gücün arasında ama en azından geri aramış olmaları da güzel

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Doğuş oto az önce geri aradı. Gerekli iç aksiyonun alındığını belirtti. Detayını sormadım işin gücün arasında ama en azından geri aramış olmaları da güzel
    Maslak doğuş' ta böyle şey olmuyordur değil mi XoR.. Olmuyordur bence.. inşallah, umarım yani sanırım
    Ustanın yanında sobanın başında takılma şekline geri dönesim geldi mevzuyu okuyunca..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler