User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
53 sonuçtan 39 ile 53 arası

Konu: Yeni Model Fiyatı Uygun Diye Kalitesiz Dediğimiz Araçlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    301 süspansiyonları kalitesi çöp bana göre. clio hb veya station vagon o paralarda gayet yeterli. yol tutuşu oldukça başarılı. egea’nın konforu daha güzel, bir üst segment gibi hissettiriyor ve iç kalitesi fena değil.

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı yesil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    301 süspansiyonları kalitesi çöp bana göre. clio hb veya station vagon o paralarda gayet yeterli. yol tutuşu oldukça başarılı. egea’nın konforu daha güzel, bir üst segment gibi hissettiriyor ve iç kalitesi fena değil.
    Kesinlikle sanki çin malı amortisör var gibi, fabrikadan çıkıp test edilmemişcesine bir hali var 301 ve C-elysee nin. Fren yaparsın öne yığılır, gaza basarsın kafası kalkışa geçer, virajda yatar, yol engebesine dengesi dağılır..

Konu içinse ben hala 50 bin liraya alınacak modeli daha düşük bir çok araç - modelli rakiplere göre daha kaliteli araçlar diyorum.

Linea - Egea - Clio 4 kötü araçlar değiller. Basınca gidiyor, duruyor da, yakıtlar da iyi. Ülkemiz standartlarında elbette binilebilecek araçlar. Fakat forumdaki çoğu kişi için olay imkanlar dahilinde alabildiğiniz araca park ettikten sonra eve yürürken dönüp bakma isteği uyandıran araçlara sahip olabilmek değil mi ?
    Her sokakta binlerce filo-kira-mümessil vs dolusuyla gördüğüm araç bana ne olursa olsun hitap etmiyor bu konuda.
    Yoksa 2011 linea ile 100.000 km yaptım, 2013 ü var şimdi 70.000 km oldu geleli. Şikayetim yok, ama şahsıma alasım olur mu ? Asla..
    -Fırat

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuya çok ortadan giriyorum belki ama başlığa istinaden:
    Sorry, you have been blocked
    şuna ben 35ten fazla vermem
    piyasası 150 olsa bile vermem
    bunun yerine bisiklet alırım götüm donsun razıyım
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onun yerine bunu alır aradaki parayı faize koyarım
    yılda 3bin lira faizden alır mazota harcarım
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şirkette clio symbol var bayağı zaman kullanım aracın yakıt tasarrufu dışında kayda değer bir tarafı yok. Araç bildiğin kütük. Uzun yolda linea kullandım araç gitmiyor konfor vs sıfır. 301 kullandım aracın motor performansı (1.6 dizel) ve iç hacim genişliği tatmin edici fakat konfor çöp. Kaç defa E90' a niyet ettiysem bütçeme göre olanların hepsi haşat olduğu için 2014 İbizamı kullanmaya devam ediyorum. Gayet memnunum yakıtı dışında (1.4 benzinli).
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende astra gtc turbo var şehir içinde 8.5 lt 9 lt yakıyorum. Anlık gazlamayla 9.5 kadar çıkıyorum. Normal kullanımda 8 lt yakıyorum.

Dizel 55 civarına makyajlı full donanım linea bakayım dedim 1.6 yada accentblue yazılım downpipe yapıp binme durumunu düşündüm ama keyifli pek araba güven veren

tarafı pek yok. Bende binmeye karar verdım. Haftada 100 tl benzin bazen cebe fazla dokanıyorsa 2 haftada bir 100 tl atıyorum simdilik mutluyum
    doğuştan araba manyağı

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Logan MCV'nin dizeli 2015 yılında 42.600 TL'di ki bu fiyata ön yolcu havayastığı, stepne, navigasyon-multimedya, metalik renk, aluminyum alaşım jant ve sis farı dahil değildi. 2015'de adamlar havayastığını opsiyonel olarak vermişler. Saydığım opsiyonları da dahil edince fiyatı o zaman 47.950 TL oluyordu.

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Fatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bak işte bahsettiğim buydu. 300k daki aracı anlamışsın, farkına varmışsın.
    Mesela içi belli eder dedin ama Mercedes hiç 530k da gibi değil içide.
    Çünkü malzemesi kaliteli.
    Hayatımda bir kere km oynanmış araba yedim oda Amerika da 180bin milden 90a çekilmiş

Araba tertemizdi. Motor ve mekanik kondisyonu mükemmeldi... Araba pahalı olmadığı içinde çok irdelemedim. Sonradan öğrendim oynandığını. Aslında pedallardan falan ele veriyordu ama dikkat bile etmedim. Odaklanıp aldım

Şuan 200 bin mil civarı... Maşallahi var...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Clio sümbül de kopacak izlenimi verir ama kopmaz.motor şanzıman ve servis bakım masrafları ideal.Şirket aracım 2013 Sümbül 262.000km de can yakası bir masraf çıkartmadı ki gayet de seri kullanırım.Çok yakın arkadaşıma tavsiye ettim gayet memnun2006 VTECH ES den sümbüle geçme kendisi40.000km de aldık paşa paşa biniyor.

Gökhan Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı i-vtec07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tür araçların tercih edilmemesinin en büyük sebebi elalem ne der ? Kızlar bakar mı ? Mekanlarda forsum olur mu Vs vs

Beni seven karekterim için beni ben oldugum için sevsin gerisi boş.. Bizim insanımız böyle düşünmüyo symbol e bineceğime eski kasa hondaya bineyim hitler motor a3 alayım derdinde.

1 yıl beyaz 301 e bindim. Bu arabaya kız mı bakar ya diyen dalga geçen c200d amg li f30 lu arkadaşlarım kahvede okey oynarken ben ... neyse

Alın binin bu devirde gerçekten mantıklı arabalar . Sadece frenaja ve virajlarda çok kasmamaya dikkat edin. Zaten esp yeterince yardımcı oluyo.. özellikle egea linea ve 301 den daha iyi .aralarında en kötü symbol hepsini kullandım

YouTube

Jön Türk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dacia Lodgy de bence tercih edilebilir araçlar listesine girebilir.Kalite tartışmaya açık tabii ki de ama yakıt olsun servis olsun satışı olsun Türkiye şartları için uygun.
    7 Kişilikler çok tercih ediliyor.
    #eksikpazar

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benden araç tavsiyesi isteyen olursa özelliklerde 50.000 bandında; bakıyorum kişi alacağı aracı sadece araç olarak kullanacak biriyse yeni modelleri tavsiye ediyorum. 301'den tutun, Fluance'e kadar aklıma gelen yeni ama ucuz B-C segmentleri.
    Ancak alacak kişi araca bir tutku ile bakacak, binerken zevk alacak biriyse eski ama hala kıymetli araçlardan tavsiye ediyorum.

Ben o paraya yeni C segmenti almaktansa eski D segmenti almayı tercih ederim. O yüzden benden akıl isteyenlere "dediğimi yapın, yaptığımı yapmayın" diyorum

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Fluence var bizde, yaklaşık 6 yıldır kullanıyoruz. 55 bin km oldu, daha arıza vs yaşamadık. Motor çok başarılı, frenler güzel ancak yol tutuş vs birşey beklememek lazım. Konfor orta ayar, amortisörler ne sert ne yumuşak, sağından solundan saçma sapan trim sesi de gelmiyor.
    Amacına gayet hizmet ediyor. Alırken " bu alınır mı, teneke vs " bir sürü laf duyduk. Tam memur işi, bakım yaptır devam.
    Zaten bu arabaların kullanım amacı belli, clio symbol yada fluence alıp viraj kasacak, piste girecek adam yoktur heralde.

rebeloghy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @Grimlord Son cümleye katılıyorum ama ne yazık ki dizel motor etkisiyle oo uçuyor, kaçıyor moduna girip ya virajlı yolda saçmalayan yada makas vs hareketlerle dağılanlar çok oluyor. Yoksa elbette konuda adı geçen ne yeni modeller ne de civic vs alternatifler pistle alakası olmayan araçlar tamamı
    -Fırat

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    0 araba alıp yarısını vergi diye boşu boşuna ödeyeceğime (örneğin; 150bin TL bandı için konuşuyorum) 2007 2008 3.35 Cabrio alırım. Bu arabada 0 ken vergiyle satıldı belki ama kaliteyi bu sefer göz önünde bulunduruyorum.

Bizim millet iyice şaşırdı heralde, dizel az yaksın diye ne arabalara fazladan paralar veriyor.
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler