User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
51 sonuçtan 39 ile 51 arası

Konu: AKN Kısa Sürede Bitiyor

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Turkcell Superonline'da mevcut üyelere de yeni üyelere de AKK kalkmış. Tamamen sınırsız diye duyurular yapıldı dün

Mutlu Değerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50gb kotayla kullanıyordum evlendik hatunda netflix ten çıkmıyor, yetmemeye başladı. 100gb a yukselttim o da dün akk uyarısı verdi. Bakalım yeni ayda da aynısı olursa başka çözüm arayacağım. Bu arada net imde acayip yavaşlık söz konusu ve telefon netimde yavaşladı vodafone. Türkcell e geçmeyi düşünüyorum
    İnsanları, yalan söylediklerini anlayacak kadar tanımak istemiyorum.

fasterhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyla alakalı değil ama 1-2 güne superonline fiber taahütüm bitiyor ve yenileme yapmam lazım , fakat yeni kampanyalarda 50 mb hızı olanların fiyatını baya şişirmişler ve sürekli 24 mb olan kampanyayı öneriyor müşteri temsilcileri... mevcutta 50 mb kullanıyordum acaba 24 mb'e geçsem çok fark eder mi? yada 50 mb olan daha uygun fiyat veren Vodafone fiber yada Turknet'e mi geçsem... Kullananların tavsiyelerini duymak isterim mümkünse ?
    Çıkar at acıları , Giy hadi cicileri ; Herşeyi unutturur Ankara Geceleri...

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Taahhütüm bitiyor diye Vodafone' a gittim oradaki arkadaş en iyi alt yapılardan biri sizin sitede falan diyince bende taahhüt bitiminde Türk Telekom' u kapattım. Şimdi Vodafone' a gittiğimde alt yapı sizin siteyi desteklemiyor diyorlar 2 mağazaya sordum aynı şekilde yanıt aldım. Sitedeki tavsiyeler üzerine türknet' e baktım o da bizim siteye hizmet vermiyor ne yapacağımı şaşırdım Boş yere interneti iptal ettirdik.

Emirhancakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    TürkNET kullanıyorum memnunum, sorunsuzum. Türk Telekom'a 2007 de tövbe etmiştim ve SmileADSL'e geçmiştim o zaman. Çok uzun zaman kullandım. Bir yere taşındık ve kimse internet bağlayamadı, port yok diye. Tüek Telekomdan geldiler kapıya ben de bağlamayın port yokmuş dedim. Biz bağlarsak var dediler ve mecburiyetten bağlattım Böyle de şerefsizler işte. 3 yıl çektim. Sonra TürkNET'e geçtim ve AKN sınırım falan kalmadı. 35 mBit i sonuna kadar alıyorum ve hiç kopma, hız düşme yaşamadım. Baya arkadaşım da geçti benim davet kodum ile Hepsi de memnunlar. Geçmek isteyen olursa davet kodumu verebilirim ve hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz kullanmış oluruz
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emirhancakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TürkNET kullanıyorum memnunum, sorunsuzum. Türk Telekom'a 2007 de tövbe etmiştim ve SmileADSL'e geçmiştim o zaman. Çok uzun zaman kullandım. Bir yere taşındık ve kimse internet bağlayamadı, port yok diye. Tüek Telekomdan geldiler kapıya ben de bağlamayın port yokmuş dedim. Biz bağlarsak var dediler ve mecburiyetten bağlattım Böyle de şerefsizler işte. 3 yıl çektim. Sonra TürkNET'e geçtim ve AKN sınırım falan kalmadı. 35 mBit i sonuna kadar alıyorum ve hiç kopma, hız düşme yaşamadım. Baya arkadaşım da geçti benim davet kodum ile Hepsi de memnunlar. Geçmek isteyen olursa davet kodumu verebilirim ve hem siz hem de ben 1 ay ücretsiz kullanmış oluruz
    TürkNET' in sitesinden baktım fakat evin adresini yazınca Altyapı santral bilgisi bilinmediğinden sorgulama olmadı gibi bir hata alıyorum. Acaba oturduğum adrese hizmet vermiyorlar mı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Superonline bildiğin dolandırıcı. Bu sözleşmeden önce yeni pakete geçtim ucuz diye. 50gb yeter sonra hızım 16mb ye düşüyordu. Ona da ok dedim. İkinci gün baktım hız düştü. Aradım hayırdır diye kota dolmuş dio. Son 8 saatte 48gb indirmişsiniz dedi. Lan kim nereye indirmiş diyorum indirmişsiniz dio. Dedim kafayı mı yediniz bana sunduğunuz hız 25mbit. 25 mbit ile 8 saatte 48gb ı indirebilir misiniz? Kız indirilebilir dedi. Dedim hangi okulda okudunuz bilemiyorum ama Matematik öğretmeninizin ellerinden öpmek istiyorum. Beyfendi saatte 25gb indirebiliosunuz dedi. Dedim sen kapat teknik bilgisi olan birine beni bağla sana teknik eğitim vermiyeceğim dedim. Bi de eskiden kota dolduğunda hızım 16mbit düşüyordu şimdi neden 2mbit falan diye bağrındım. Amirine bağladı açıkladım. Haklısınız imkansız indirmeniz kontrol edelim ama paket değiştirmişsiniz dedi. Dedim söylemediniz ki özür dileriz dedi. Ben sizi eski paketinize geçireyim dedi. Eski pakete geçtik adk yi yeniden açtılarda kullandım. Şimdi de 10 ay var bitmesine Vodafone net daha ucuz ona geçmek istiyorum 100Mbit. Dün cezai işletim bedeli 890 lira dediler. Kafayı yiicem.
    IN BOOST WE TRUST

TechTurkey Ranthor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    99 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    turknet e gecebilsen rahatlarsin esasinda
    Built to fall....

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aklınızda bulunsun arkadaşlar akıllı telefonların ayarlarınada bakın.Şarj'da wifi açık iken kullanılan programlar kendilerini yedeklemeye başlıyor.

(apple icould full açık ise resmen sömürüyor)
    Seat IBIZA FR

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Telefonda karşınıza çıkan müşteri temsilcileri hızlı bir eğitimden geçirilip telefon başına konuyor teknik bilgileri genelde olmuyor, önlerinde de basit bir crm var senin sorununu dinleyerek oradan cevap bulmaya çalışıyor yani bir nevi basit şablon. sonra oradan kendince bulduğu cevabı sana dikte ediyor şöyle yap böyle yap diye.

Size bu işlerle ilgili bir taktik vereyim; aradığınızda karşıdaki kişi olaya çok vakıf gözükmüyorsa yani teknik bilgi hakkında sıfır ve sadece karşısında yazan ve ezbere sorun-cevap şablonundan ilerliyorsa ve problemi çözemiyorsa sakın sinir olmayın, nazik bir şekilde takım lideri ile görüşmek istediğinizi söyleyin.

Bakın burası önemli: Hiç bir müşteri temsilcisi direk takım liderine bağlamak istemeyecektir. Takım liderinin şu anda meşgul olduğunu müsait olmadığını kendisinin yardımcı olacağını söyleyecektir, Israrla isteyin hala bağlamaz ise 3 kere "takım liderinle görüşmek istiyorum" diyin ve siz bu isteği 3 kere yaptığınızda çağrı merkezi kuralları gereği bağlamak zorundalar, hatta bunu da söyleyin.

Daha sonra zorunlu olarak bağlayacaktır ve karşınıza yüksek ihtimalle çözüm odaklı teknik bilgisi ve daha fazla yetkisi olan "porttan pingden ms den mbitten downstream,upstream" den anlayan biri çıkacaktır ve sorununuzu hızlı bir şekilde çözecek yada çözülmesi için gerekli müdahaleyi yapacaktır.

Not: Direk arar aramaz takım yada ekip liderini bu şekilde istemeyin çözülecek işinizi de çözdüremezsiniz, baştan müşteri temsilcisi ile belirli bir noktaya gelin ve ilerleyemiyorsanız bu seçeneğe başvurun.
    e60 535d & THE A45 AMG

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kota kalkıcak deniliyor, zamanla görücez

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkcell Superonline'da mevcut üyelere de yeni üyelere de AKK kalkmış. Tamamen sınırsız diye duyurular yapıldı dün
    Düzeltme yapayım, kampanya dahilindeki pakete geçenler içinmiş bu. O da 24 Mbit hız demek ayda 89 liraya. Ben eski abone olarak 50mbit + turkcell tv + sinema ıvır zıvır kanallar, 100 GB AKK için 85 lira ödüyorum. Fiber altyapıdan da memnunum hiç sorun yaşamadık sayılır, sorun olduğunda da muhatap buluyoruz en azından, kısa sürede çözüldü hep

Emirhancakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AliGizda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TürkNET' in sitesinden baktım fakat evin adresini yazınca Altyapı santral bilgisi bilinmediğinden sorgulama olmadı gibi bir hata alıyorum. Acaba oturduğum adrese hizmet vermiyorlar mı?
    Türk Telekom'un alt yapısını kullanıyor. Eğer YAPA yani fiber kullanacak olursanız o zaman alt yapısı her yerde olmuyor.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yolunda gitmeyen şey var tabi ama araba il ilgili değil sen rölantide neden freni pompalıyorsun?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler