User Tag List

10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Fibabanka sorunsalı

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Fibabanka sorunsalı

Bu bankada çalışan tanıdığı olan var mı ? Eşime vatan bilgisayar aracılığıyla telefon satın aldık,tabii işin ucunda 6 ay kredi yoluyla taksit yapan fibabanka var.

Müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamıyorum.

Tüm kullanıcı adım ve şifrelerim doğru olduğu halde internet bankacılığına kabul etmiyor.

Şimdiye kadar görüp tecrübe ettiğim en kalitesiz banka kendileri.

18.10'da taksit ödemesi son gün,otomatik ödeme talimatı vermezseniz 59 tl tahsil edilecektir diyor;gel gör ki otomatik ödeme talimatı vereceğim ne atm'si var ne de müşteri hizmetleri.

Hepsine eyvallah dedik,işbankasında ki hesabımdan bana vermiş oldukları fibabanka hesabına aylık ödemem gereken tutarı yatırdım. Onlar kendileri sistemden düşüyor mu düşmüyor mu emin değilim. Bu şekilde alışveriş yapıp ödeme yapan var mı ?

PTT atm'lerinden yatırılıyor diyor ama yatırılacak bir kodu bile yok. Allah bulaştırmasın bir daha.
    imzasız..

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    İnternet kullanıcısı açabilmen için şubeye gitmen lazım, orada bir evrak doldurma aşaması var ondan sonra internet şubesi açılıyor, aynı şekilde otomatik fatura ödemeni de şubeye gittiğinde verebilirsin. Müşteri hizmetleri biraz traş.

Vatan bilgisayarda kredi almak için yaptığın prosedür internet şubesi kullanımı için yeterli değil yani.

Kredili telefon aldığında 1.000 TL tutarında KMH hesabı açıyorlar, sen parayı yatırmasan da günü geldiğinde kredi taksidini oradan alıyor.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim eşimde ordan aldı.
    aydan aya sadece verilen ibana havale yapıyorum o kadar diyor.
    médiocrité partout

onursumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sana verilen iban numarasına krediyi çeken ismi adına yaptığın eft ile odemelerini yaparsın orda sorun yok , geç yaparsanda sorun olmaz kmh açılıyor ordan tahsil ediliyor fakat geç yatırdığında kmh için ufak faiz odersin

onun dışında sana en yakın fiba şubesine gitmen lazım veya sana en yakın olan şubenin direk telefonuna bak orası ile konuş

Fibabanka | ŞUBE VE ATM'LER

eğer ilk taksit gelmeden otomatik odeme talimatı veremez isen ilk taksi ile 59tl yatırman gerekir

psn&Live id: onursumer
    135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu arada sen 444 88 88 arayıp vatan bilgisayar işlemleri için 5 i tuşluyorsun dimi ?

135
    ├┼┼╕
    246R

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepsine eyvallah dedik,işbankasında ki hesabımdan bana vermiş oldukları fibabanka hesabına aylık ödemem gereken tutarı yatırdım. Onlar kendileri sistemden düşüyor mu düşmüyor mu emin değilim. Bu şekilde alışveriş yapıp ödeme yapan var mı ?
    Bahsettiğin şekilde havale yaparsan ödeme son günü otomatik olarak çekerler.
    İnternet bankacılığı şifresini internet bankacılığı - yeni bireysel kullanıcı adımlarını izleyerek alabilirsin.
    Bana müşteri numaramı söylemediler. Müşteri hizmetlerini arayıp aldım. 444 88 88 yardımcı olmaları lazım.
    Otomatik ödemede 3 ay verdim sonra çıktım. Şimdilik ekstra yansıyan birşey yok.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepinize ilginiz ve desteğiniz için teşekkür ediyorum hallettim.
    @onursumer @dgoo @CloudGrey @Low-Rider
    imzasız..

AyBEROZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu bankada çalışan tanıdığı olan var mı ? Eşime vatan bilgisayar aracılığıyla telefon satın aldık,tabii işin ucunda 6 ay kredi yoluyla taksit yapan fibabanka var.

Müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamıyorum.

Tüm kullanıcı adım ve şifrelerim doğru olduğu halde internet bankacılığına kabul etmiyor.

Şimdiye kadar görüp tecrübe ettiğim en kalitesiz banka kendileri.

18.10'da taksit ödemesi son gün,otomatik ödeme talimatı vermezseniz 59 tl tahsil edilecektir diyor;gel gör ki otomatik ödeme talimatı vereceğim ne atm'si var ne de müşteri hizmetleri.

PTT atm'lerinden yatırılıyor diyor ama yatırılacak bir kodu bile yok. Allah bulaştırmasın bir daha.
    Şu an aynı durumdayım. Büyük oğlana telefon aldık Vatan dan 129 TL indirim için otomatik ödeme talimatı istedi. Manisa elektrik dağıtım şirketi ile anlaşma yok. Su ile yok Digitürk ile yok. Sadece hattım Telekom onunla var . onu da yapmak istemiyorum. Her ay Manisa da şubesi yok 3 hattım var uğraş dur onları ödüyecez diye. Şimdi ilk taksitte inşallah EFT de sorun yaşamam henüz hiç ödeme yapmadık.
    ÇİZİK BİR ELMAS, ÇİZİK OLMAYAN BİR ÇAKIL TAŞINDAN DAHA İYİDİR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    50 lirayı verdim kurtuldum..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    65 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AyBEROZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an aynı durumdayım. Büyük oğlana telefon aldık Vatan dan 129 TL indirim için otomatik ödeme talimatı istedi. Manisa elektrik dağıtım şirketi ile anlaşma yok. Su ile yok Digitürk ile yok. Sadece hattım Telekom onunla var . onu da yapmak istemiyorum. Her ay Manisa da şubesi yok 3 hattım var uğraş dur onları ödüyecez diye. Şimdi ilk taksitte inşallah EFT de sorun yaşamam henüz hiç ödeme yapmadık.
    size verilen iban numarasına herhangi çalıştığınız bankanın internet bankacılığı ile taksit gününden 1 gün once eft çıkmanız yeterli

sorun yaşamazsınız siz yatırmasanız bile taksit kmh hesabınızdan ödenicek

135
    ├┼┼╕
    246R

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler