User Tag List

Sayfa 1/7 123 ... SonSon
125 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Izmir'de gazlamalik vatandaslar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Izmir'de gazlamalik vatandaslar

Selam,

Izmir/Guzelyali'dayim. Genesis coupe 2.0 aracim var (210 hp rwd) Arada z4'lu bir arkadasimla gece cikip efendi gibi gazlayip yanlayip insani saatlerde eve donuyoruz Isim geregi ogleden sonralari uygun oluyorum, keyiflice araba sohbeti yapabilecegimiz, gazlayabilecegimiz arkadaslar varsa memnuniyetle goruselim/tanisalim

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2012 de askerdeydim izmirde. Cuma aksamlari inciraltinda gazci bi tayfa olurdu.
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AhmetKadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2012 de askerdeydim izmirde. Cuma aksamlari inciraltinda gazci bi tayfa olurdu.
    Haha sizin gibiler bitirdi oralari ustad Simdi trafikten gecilmiyor inciralti cevresi, yakininda stolk diye bir mekan var, Izmir'in hizli makinalari genelde orada, haliyle cevresinde de ekipler surekli

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    3 ay kadar önce izmire taşındım. 1 hafta öncede Ankara’dan 2007 sti alıp getirdim. Ankarada yaşadığım zamanlar trafikte otobanda hep anlık ta olsa gazlamalık arabalar denk gelirdi sonra benzinliğe girip sohbet muhabbet durumları olurdu. izmirde sti ya uzaylı görmüş gibi bakıyor insanlar ve hiç otoyolda oynasabileceğimiz araçlar denk gelmedi. Bu arada izmirde benzin durumu çok kötü arabanın afr sapıttı bugün. Kaliteli benzin satan bildiğiniz yerler varsa paylaşırsanız memnun olurum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 ay kadar önce izmire taşındım. 1 hafta öncede Ankara’dan 2007 sti alıp getirdim. Ankarada yaşadığım zamanlar trafikte otobanda hep anlık ta olsa gazlamalık arabalar denk gelirdi sonra benzinliğe girip sohbet muhabbet durumları olurdu. izmirde sti ya uzaylı görmüş gibi bakıyor insanlar ve hiç otoyolda oynasabileceğimiz araçlar denk gelmedi. Bu arada izmirde benzin durumu çok kötü arabanın afr sapıttı bugün. Kaliteli benzin satan bildiğiniz yerler varsa paylaşırsanız memnun olurum.
    Karsiyaka'da iseniz, Altinyol cikisi Shell. Balcova tarafinda iseniz, Uckuyular'daki Shell ya da Opet. Bornova'da hic takilmadigim icin benzin almisligim bile yok neredeyse, olmustur mutlaka ama rastgele. Ben genelde Balcova Shell'den ve arkadaslarim o tarafta oldugu icin Karsiyaka Altinyol cikisi Shell'den aliyorum. Benzin ayni yerden gelme de olsa Shell ve Total gibi dunya capindaki markalari tercih ediyorum (Opet ucuncu sirada)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu arada sozunu ettigim Stolk'un otoparki ve Bostanli/Mavibahce cevresi de kucuk bir Istinye Park gibi, arac konusunda yani, bilginize

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    2007 STI'a uzaylı gibi bakılan bir İzmirde yaşamıyorum ben acaba yanlış İzmirde miyim.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İnciraltı düğün salonlarıyla donanıp akşamları trafik sıkıntısı yaşanmaya başlayıp birde üstüne çok şikayet edilmeye başlanınca sonlandı.. Cuma akşamlarının buluşma noktası genelde sasalı tarafında oluyor..

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başlık İzmir'e ve İzmirli'ye girdirmeye dönüşmezse seviniriz.

Sasalı tarafı cuma akşamları yoğun olur ama polis basma ihtimali yüksektir. Çok duyarız, "sasalı'da dün akşam polis araba bağlamış" diye.

Eğer dostane şekilde araba denemek istersen Kemalpaşa otobanı akşamları çok uygun. Hem trafik olmaz hem de kolay kolay polis olmaz.

İlk baharda inş izmir ülkü pisti açılacak tekrardan. Pist açılınca hafta sonu time trial şeklinde güzel etkinlikler oluyor, oraya muhakkak bekleriz. Çevre yapmak için de çok faydalı oluyor o etkinlikler.

İkea otopark'ı neredeyse her akşam dolu. Ama doğrusu apaçi tayfa da olabiliyor İkea'da. Ya da efendi gibi bir köşede buluşup, sohbetini yapan tipler de oluyor (misal alfa ege).

Efsane manzaralı gazlamak istersen, CVfilms'in de devamlı videolarını çektiği Menemen Çukurköy yolu artık Türkiye genelinde ünlendi diyebilirim, efsanedir.

Son olarak, benim her günkü ev - iş rotam olan menemen - manisa rotasına yolunuz düşerse, keyifle gazlayabilirsiniz. şehir girişleri harici trafik kontrol falan yoktur, çok tatlı virajlar vardır, trafik de olmaz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kuBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2007 STI'a uzaylı gibi bakılan bir İzmirde yaşamıyorum ben acaba yanlış İzmirde miyim.
    Izmire ve izmirliye giydirme anlamında kötü bir niyetim yoktu. O şekilde anladıysanız da özür dilerim. Araba çok fazla dikkat çekiyor manasında dedim ankara ve istanbulda bu kadar dikkat çekmiyordu. Izmır insanı bence türkiye ortalamasının her anlamda çok üstünde hayatımda aldığım en iyi karar kesinlikle izmire yerleşmek oldu diyebilirim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rahmitanir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlık İzmir'e ve İzmirli'ye girdirmeye dönüşmezse seviniriz.

Sasalı tarafı cuma akşamları yoğun olur ama polis basma ihtimali yüksektir. Çok duyarız, "sasalı'da dün akşam polis araba bağlamış" diye.

Eğer dostane şekilde araba denemek istersen Kemalpaşa otobanı akşamları çok uygun. Hem trafik olmaz hem de kolay kolay polis olmaz.

İlk baharda inş izmir ülkü pisti açılacak tekrardan. Pist açılınca hafta sonu time trial şeklinde güzel etkinlikler oluyor, oraya muhakkak bekleriz. Çevre yapmak için de çok faydalı oluyor o etkinlikler.

İkea otopark'ı neredeyse her akşam dolu. Ama doğrusu apaçi tayfa da olabiliyor İkea'da. Ya da efendi gibi bir köşede buluşup, sohbetini yapan tipler de oluyor (misal alfa ege).

Efsane manzaralı gazlamak istersen, CVfilms'in de devamlı videolarını çektiği Menemen Çukurköy yolu artık Türkiye genelinde ünlendi diyebilirim, efsanedir.

Son olarak, benim her günkü ev - iş rotam olan menemen - manisa rotasına yolunuz düşerse, keyifle gazlayabilirsiniz. şehir girişleri harici trafik kontrol falan yoktur, çok tatlı virajlar vardır, trafik de olmaz.
    Aracim pist icin cok da uygun sayilmaz ama yine de denemek isterim, faydali bilgiler icin tesekkurler

rahmitanir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    53 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Izmire ve izmirliye giydirme anlamında kötü bir niyetim yoktu. O şekilde anladıysanız da özür dilerim. Araba çok fazla dikkat çekiyor manasında dedim ankara ve istanbulda bu kadar dikkat çekmiyordu. Izmır insanı bence türkiye ortalamasının her anlamda çok üstünde hayatımda aldığım en iyi karar kesinlikle izmire yerleşmek oldu diyebilirim
    o zaman hoşgeldin izmire hocam

speed_emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Merhaba,

Bende hatayda oturuyorum. Astra gtc turbo aracım var. Güzel olur Rolle çıkmam öyle sırf meraktan denemek isterim. Bakımını yaptırdıktan sonra deneyebiliriz.

Onun dışında oturup bir yerlerde sohbet edip çay içebiliriz
    doğuştan araba manyağı

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben de Ankara da askerlik yaptım ara arada gidiyorum, Ankara da ve İstanbul da ki kadar Subaru popülasyonu yok İzmir de o yüzden dikkat çekici gelmiştir. Nitekim uzaylı diye bakmam bende ama en azından Subaru diye bakarım bende

İzmir de gazlamalık olan arabalar gene Ankara ve İstanbul a oranla azdır, bunun sebebi (bence) ekonomik şartlar, çünkü İzmir de çalışma karşılığı alınan ücretler diğer büyük illerdeki aynı işi yapan insanlara göre azdır.

Ama aracına yatırım yapabilen insanlarında gayet güzel makinaları var yok değil

Bir de eskisi kadar gazcı da yok sanırım İzmir de.

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı powERS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de Ankara da askerlik yaptım ara arada gidiyorum, Ankara da ve İstanbul da ki kadar Subaru popülasyonu yok İzmir de o yüzden dikkat çekici gelmiştir. Nitekim uzaylı diye bakmam bende ama en azından Subaru diye bakarım bende

İzmir de gazlamalık olan arabalar gene Ankara ve İstanbul a oranla azdır, bunun sebebi (bence) ekonomik şartlar, çünkü İzmir de çalışma karşılığı alınan ücretler diğer büyük illerdeki aynı işi yapan insanlara göre azdır.

Ama aracına yatırım yapabilen insanlarında gayet güzel makinaları var yok değil

Bir de eskisi kadar gazcı da yok sanırım İzmir de.
    Aynen haklısın. Herkes gazlamıyor artık. Yolda denk gelirse basıyor millet. Yoksa hem ekonomi hem gezme derdinde çoğu kişi Sasalı eski sasalı değil. Çok bozuldu ortam. Bende 2 sene oluyor gitmiyorum. Haftada 1 2 gün biniyorum aracıma keyifle o kadar
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı speed_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Bende hatayda oturuyorum.
    Bende hatayda noktadayım sen ne taraftasın ?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bende hatayda noktadayım sen ne taraftasın ?
    Bende renkli durağındayım. Nokta sayılır yani Cafe life ordayım sen?
    doğuştan araba manyağı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı speed_emre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende renkli durağındayım. Nokta sayılır yani Cafe life ordayım sen?
    life caddenın ustunde kalıyodu sarım ?

Necatibey ilkokulun altındayım ben.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    life caddenın ustunde kalıyodu sarım ?

Necatibey ilkokulun altındayım ben.
    Aynen ana caddede kalıyor. Yakınız çok d.m attım.
    doğuştan araba manyağı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler