User Tag List

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
88 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Ülkede herkes hırsız, herkes yüzsüz, herkes şerefsiz...

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmet3425 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ne kadar gereksiz bir konu, akabinde cıkan gereksiz tartısmalar puff :S
    Bir sonraki konuyu açarken sana soracağım, özür dilerim.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracın temizliği ile pasta cilanın ne alakası var yahu ? Benim kapıma sürttü.. Gittim yaptırmaya adam dedi ki buraya pasta cila yaparsam ön kapın pırıl pırıl olur arka kapın ise mat olur doğal olarak.O yüzden bütün araca pasta cila yaptırmak zorundasın ki ton farkı olmasın özellikle koyu araçlarda.Sağ taraf pasta cilalı yapılmış sol taraf yapılmamış şimdi ben bir kapım böyle diğer yerler matmı gezeyim ??

Yiğit abi pasta cila konusunda haklısın,bir yere yapılır diğer yerlere yapılmaz ise farklı sonuçlar çıkacaktır doğrudur;ama senin dediğini kabul edebilecek insan var mı bilmiyorum ,ne bileyim çamurluğuna sürttüm diye tüm arabanın pasta cila masrafını karşılamayı kabul edecek insan varsa ülkemizde hala umut var demektir
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yiğit Pasta cila işini bana öğretme istiyorsan Göztepe Sonaxın eski sahibiyim ben. O gösterdiğin resimde kaputun bi tarafı harita gibi gördüğün gibi. Arabanı o şekilde kullanıyorsan geri kalan kısmınıda kendin kullanırsın. Haaa yok istemiyorum dersende parçanın pastasını yapar boyayı çıkarır sonrada o parçayı fırça ile yıkayarak sana eski halinde veririm.Renk farkı ton farkı falanda kalmaz.
    IN BOOST WE TRUST

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yiğit mahallenin salağını buldu sokmaya çalışıyor ama boşuna zorluyor delik dar girmiyor
    IN BOOST WE TRUST

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit abi pasta cila konusunda haklısın,bir yere yapılır diğer yerlere yapılmaz ise farklı sonuçlar çıkacaktır doğrudur;ama senin dediğini kabul edebilecek insan var mı bilmiyorum ,ne bileyim çamurluğuna sürttüm diye tüm arabanın pasta cila masrafını karşılamayı kabul edecek insan varsa ülkemizde hala umut var demektir
    aynen öyle ama bura türkiye ne yazik ki herkes dalavere peşinde kendi arabasına olunca bağırıp çağırırlar işine gelmeyince aowwww
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yiğit Pasta cila işini bana öğretme istiyorsan Göztepe Sonaxın eski sahibiyim ben. O gösterdiğin resimde kaputun bi tarafı harita gibi gördüğün gibi. Arabanı o şekilde kullanıyorsan geri kalan kısmınıda kendin kullanırsın. Haaa yok istemiyorum dersende parçanın pastasını yapar boyayı çıkarır sonrada o parçayı fırça ile yıkayarak sana eski halinde veririm.Renk farkı ton farkı falanda kalmaz.
    araçta seramik varsa tampon sonrası tekrardan ne yaptırmak lazım?.

tampon iş çözermi yoksa komplemı yaptırmalı
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Renault Sport
    imzasız..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Seko seramikte çizilen bir koruma. Daha dirayetli sadece. Arabamda seramik vardı seramik yapacaksın diyemez kimse. Dediğim gibi tampon boyanmadan sorun halloluyorsa halledilip verilir. Kimse salak değil bütün arabaya pasta cila yapmak ne demek. Renk farkı ton farkı olurmuş. Adam sana iyilik yapıyor işte bir parçasını parlatıp veriyor. Diğer yerleride parlat ver. Oldu. Parlatmam parlattığım yeri eski haline gelene kadar fırça ile yıkar veririm. Şampuanlı suyla arabayı 2 kova ile yıkarım süngerle. Sonra fırçayı alır durulama suyu ile parlattığım yeri iki üç posta geçerim aynen eski haline gelir.
    IN BOOST WE TRUST

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tecrübe ile sabittir, hiç istisna ile de karşılaşmadım; nerede cümleye Allah, Kitap, Peygamber, Namaz diye başlayan biri varsa bilirim ki arkasından yamuk bir iş çıkar.

Geçenlerde, tv'de Türkiye'de yaşayan yabancılar diye bir belgesele denk geldik. Kadın masal gibi bir ülkeden (İsviçre) kalkmış Türkiye'ye yerleşmiş. İsviçre'de ailesinin, evinin, şehrin fotorğaflarını gösterdi kadına sinir illet oldum. Kriteri de neymiş, İsviçre'de (ki kendisi izviçre diyor, muhtemelen isviçre diyemedi diye sınırdışı ettiler) 22:00'den sonra yıkanamazmışsın, gürültü olurmuş, polis gelirmiş. Derde bak ya, sende bir zahmet 21:00'de duşa gir. Bu şimdi özgürlük mü oluyor, gecenin bir vakti komşun çamaşır makinası, süpürge, kurutma makinası...vs çalıştırsın sen polisi ara telefonu açan olmasın, site yönetimi zaten işe ayramaz, güvenliğe söyle o da salak gibi yan komşunuz şikayetçi desin, değişen birşey olmasın bunun da adı özgürlük olsun.

Erasmus gibi Vatandaşmus programı varsa bu ne dediğini bilmeyen İsviçreli ile ülke değiştirmek istiyorum. Yılbaşında çelik don giymeden çıksın Beyoğlu'na da özgürlüğü göstersinler. İki otomobili birleştirip buna kakalasınlar da özgürlüğü görsün. Tapusuz yeri buna satsınlar da özgürlüğü tatsın. Beyaz eşya servisini çağırdığında oturduğu yere göre fiyat çeksinler de özgürlüğü görsün. ...vs

P.S: Erasmus ile Avrupa'dan kalkıp otoban kenarındaki üniversiteye gelenin de aklına edeyim.
    İsviçre’de gece 12’den itibaren uçuş yasağı var uçak inişi ve kalkışı yasak halk rahatsız oluyor diye hatta Fasta tatil yapan katar emirine ve diğer gelenlere ceza yazdı daha ne diyeyim...

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kelalper Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seko seramikte çizilen bir koruma. Daha dirayetli sadece. Arabamda seramik vardı seramik yapacaksın diyemez kimse. Dediğim gibi tampon boyanmadan sorun halloluyorsa halledilip verilir. Kimse salak değil bütün arabaya pasta cila yapmak ne demek. Renk farkı ton farkı olurmuş. Adam sana iyilik yapıyor işte bir parçasını parlatıp veriyor. Diğer yerleride parlat ver. Oldu. Parlatmam parlattığım yeri eski haline gelene kadar fırça ile yıkar veririm. Şampuanlı suyla arabayı 2 kova ile yıkarım süngerle. Sonra fırçayı alır durulama suyu ile parlattığım yeri iki üç posta geçerim aynen eski haline gelir.
    Abi sizde biraz yanlış anladınız sanırım. Bence asıl söylenmek istenen arabaya bir zarar verilmiş ve bu zararın giderilmesi de öylede hallolur, böylede hallolur diyerek değilde hakkı neyse o şekilde yapılarak olmalıdır bence. Ki bende böyle düşünüyorum. @Ormanci nin anlattığı olayda da yaptılarını etik dışı buluyorum, madem 50 liraya da çözülür başta 250 liraya okey vermeselerdi. Ayrıca o kendi aracınının kozmetiğinde ucuza kaçıyor diye bende mi ucuza kaçmak zorundayım.
    123d

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sizde biraz yanlış anladınız sanırım. Bence asıl söylenmek istenen arabaya bir zarar verilmiş ve bu zararın giderilmesi de öylede hallolur, böylede hallolur diyerek değilde hakkı neyse o şekilde yapılarak olmalıdır bence. Ki bende böyle düşünüyorum. @Ormanci nin anlattığı olayda da yaptılarını etik dışı buluyorum, madem 50 liraya da çözülür başta 250 liraya okey vermeselerdi. Ayrıca o kendi aracınının kozmetiğinde ucuza kaçıyor diye bende mi ucuza kaçmak zorundayım.
    Burada 50 tl etik dışı oldu yani öyle mi

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ülkede insanlık öleli çok oldu abiler, daha dün başımıza benzer olay geldi. Park halinde duran araba bu hale geldi. Polis geldi, tutanak falan tutuldu sonra aracı servise bıraktık.Beyimizi arıyoruz açmıyor, ters ters konuşuyor. Bir temiz dayak atsak bizden kralı yoktu ama, insanlık gösterdikçe ezik muamelesi görmekten çok sıkıldım bu ülkede.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede insanlık öleli çok oldu abiler, daha dün başımıza benzer olay geldi. Park halinde duran araba bu hale geldi. Polis geldi, tutanak falan tutuldu sonra aracı servise bıraktık.Beyimizi arıyoruz açmıyor, ters ters konuşuyor. Bir temiz dayak atsak bizden kralı yoktu ama, insanlık gösterdikçe ezik muamelesi görmekten çok sıkıldım bu ülkede.

sadece 2 kapıya pasta cila atarsınız olur biter yaaa Geçmiş olsun boşverin uğraşmayın konuşmakla falan açın davanızı üstüne birde değer kaybı açın alın paranızı.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi yanda böyle şerefsizler,
    biyandada biz gibi adisyona eksik yazılan suyu söyleyip ödeyenler.

işimiz zor ciddi anlamda.
    Herkes sen gibi insan sen gibi ADAM olamaz
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sadece 2 kapıya pasta cila atarsınız olur biter yaaa Geçmiş olsun boşverin uğraşmayın konuşmakla falan açın davanızı üstüne birde değer kaybı açın alın paranızı.
    Saolasın abi, valla değer kaybından da fazla birşey çıkmaz deniliyor. Dava açılacak ama kim bilir kaç para verirler, eminim komik bir rakam olur. Hasar kaydı tahminim 10 bin lira üstü çıkacak, her türlü zarardayız yani. 10 yıldır araba sürmeyen herif geldi bizim arabayı buldu vuracak, ne diyeyim bilemedim.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saolasın abi, valla değer kaybından da fazla birşey çıkmaz deniliyor. Dava açılacak ama kim bilir kaç para verirler, eminim komik bir rakam olur. Hasar kaydı tahminim 10 bin lira üstü çıkacak, her türlü zarardayız yani. 10 yıldır araba sürmeyen herif geldi bizim arabayı buldu vuracak, ne diyeyim bilemedim.
    alıyorsun abi değer kaybını çatır çatır alıyorsun benim alan arkadaşlarım oldu , alamam vs deme ... Hatta daha geçen hafta biri ile konuştum vuran kişinin sigortasına değer kaybı davası açıcaz demiş sigorta hiç açmayın biz size verelim şeklinde karşı tarafın sigortasından değer kaybınıda nakit almış.Tabi karşı taraf sigorta yaptırırken belki değer kaybınına kattırıyordur paketin içine onu bilemiyorum ama çatır çatır almışlar.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben öyle bir tüp arabasına sürttüm, acil de gitmem lazımdı hastane randevuzu vardı.

Araba Eczane önünde duruyordu, eczacıya dedim araç sahibi gelirse bu kartı verir misin.

Aradı civardanmış zaten, abi kart bırakmışsın dedi, indim konuştuk. Dedim yaptırayım, abi ya dedi arabayı görmüyor musun canın sağolsun dedi

Arabada cidden iptaldi grinin 50 tonu gibiydi.

Bana da biri çarpsa tazmin etsin isterim, ama zarar verdiği parçayı yaptırır, su istimal etmek olur fazlası.
    @Grimlord geçmiş olsun, bu sürtmemiş bildiğin kar gibi küremiş gitmiş. Dayak cennetten çıkmadır derler.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Geçmiş olsun

ruudvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    diyelimki kardeşiniz acemi ve geldi benim aracımın tamponuna sürttü .
    öncelikle sinirlenirim.ardından belki hay yapacağın işi diye cümlede kurabilirim.
    tampon kulakları ve baglantı yerlerinde şeklinde, şemalinde sorun yok boya yada pasta cila ile geçecek birşeyse tampon değişsin diye ısrar etmem.pasta cıla ile gececeksede pasta cila parası istemem.
    boya gerekliysede boya parası talep ederim.kendi istediğim ustada .ben sanayide bunu cozebılırım ama servıse gıtmek ısteyende olabilir buna birşey diyemezsin.kaza tutanağını tutar adamı evine yollarsın.
    ama kalkıpta senin gibi bir abisi olup ya bunda hasar yok 50 liraya sanayide yaparlar fln derse abisine 50 lira uzatırım git ötede konuş derim.
    burda bu konuyu açıp hararetli hararetli anlatman ve küfür etmen seni hakli çıkartmıyor.
    yigit ne yapıyorsa bende aynısını yapıyorum.bir farkla ben senede 10bin km yapıyorum.arabam benim için önemlidir.dışardan biri gelip aracıma zarar veriyorsa karşılığına katlanmak zorunda.
    250 demişte ondan sonra 200 göndermiş adam daha sonra neden eksik yolladın demiş , der tabi neden demesin.insan bu dilide var beynide.bazısı paragöz bazısı cimri bazısı ketum.herkes aynı çığırtkanlıkta olacak diye bişey yok.
    işin sonunda acemi kardeşin güzel bir tecrübe kazanmıştır.bidahakine geri vitesi kullanmayı akıl eder. karşı araçtada hasar az ise günün kazananı kardeşin olmuş.
    https://www.instagram.com/maxshineturkiye/

No coffee!!!

Hareli köyün polisajcısı !!!

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler