User Tag List

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
88 sonuçtan 77 ile 88 arası

Konu: Ülkede herkes hırsız, herkes yüzsüz, herkes şerefsiz...

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Birkac sene once aracimin sol tarafi on camurluktan arkaya kadar damla damla boya olmustu biri ya bilerek yapmis yada ust katlardan biryerlerden damlamis bilemiyorum. Kaskoya gittim hemem $750 mi ne cek verdiler. Tesadufen o gun yikamacimda randevum vardi . Araci yikadik boyalar gitti elimde $750 lik cek kaldi adima kesilmis . Kaskoyu aradim araci yikadim boya gitti diye, he tamam o zaman ceki yirtip atabilirsiniz demislerdi bende oyle yapmistim. Soyledigim Amerikali arkadaslarim olmasi gerekeni yaptin ne varki bunda derken Turk arkadaslarim baya alay etmislerdi salakmisin diye. Maalesef kafamiz baska turlu calisiyor.

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birkac sene once aracimin sol tarafi on camurluktan arkaya kadar damla damla boya olmustu biri ya bilerek yapmis yada ust katlardan biryerlerden damlamis bilemiyorum. Kaskoya gittim hemem $750 mi ne cek verdiler. Tesadufen o gun yikamacimda randevum vardi . Araci yikadik boyalar gitti elimde $750 lik cek kaldi adima kesilmis . Kaskoyu aradim araci yikadim boya gitti diye, he tamam o zaman ceki yirtip atabilirsiniz demislerdi bende oyle yapmistim. Soyledigim Amerikali arkadaslarim olmasi gerekeni yaptin ne varki bunda derken Turk arkadaslarim baya alay etmislerdi salakmisin diye. Maalesef kafamiz baska turlu calisiyor.
    Istanbul Budapeşte uçuşunda valizimi THY yanlış yere yollamış, uluslararası havacılık kanunu gereği; valiz gelene kadar harcadığınız herşeyin(valizimde olabilecek şeyler tabi ki) faturasını ibraz ettiğinizde ödeme alabiliyorsunuz. Bende gittim, zaten vardı kafamda da dayadım döşedim kendimi sonrada faturaları ibraz ettim. 2 güne valiz geldi, 2 haftaya falanda para geldi. O sıra Finli bir arkadaşımla konuşurken aynısının onunda başına geldiğini duyunca neden yapmadın dedim, "ihtiyacım olmadı ki" dedi. Evet burada bariz farkımız var.
    123d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O ülkelerin neden refah içinde olup, Ortadoğu'nun neden olmadığının cevabı işte bu..
    Bu yüzden, Adamlarin göçmen kabulü zorlastirmalarini anlayışla karşılamak lazım, virüs gibi yayılıyor çünkü bu tarz davranışlar

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Hepsini tek tek okudum; ülke olarak şu an 100 yıl geri gitsek 100 yıl ileri gitmiş oluruz.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede insanlık öleli çok oldu abiler, daha dün başımıza benzer olay geldi. Park halinde duran araba bu hale geldi. Polis geldi, tutanak falan tutuldu sonra aracı servise bıraktık.Beyimizi arıyoruz açmıyor, ters ters konuşuyor. Bir temiz dayak atsak bizden kralı yoktu ama, insanlık gösterdikçe ezik muamelesi görmekten çok sıkıldım bu ülkede.

Geçmiş olsun, araca çarpan kişiyi niye arıyorsunuz? Tutanak tutulmuş araç servise çekilmiş, araca çarpan kişiyle muhatap olmanıza gerek yok.

Ben de geçen yıl kaza yaptım, çarptığım araç sağdan geldiği için kusur %100 bendeydi. Adamla tutanak tuttuk, onun araç yürümeyecek haldeydi, abi dedim çekici çağır aracını servise çektir, orada yaptır benim sigorta karşılar dedim ayrıldım oradan. Ertesi gün whatsapptan durumu sordum, sorun yok dedi, bir daha görüşmedik

melihyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla aynısını ben yaşadım hatta arabamın konusunda da var , benim araca da bir hanımefendi sürtmüş.. o yüzden dediğin birçok şeye katılıyorum birçok şeye katılmıyorum.Şunlara katılmıyorum pasta cila bile olsa 200 lira ile olmaz o iş araç komple pasta cilaya girmesi gerekir.Tek bir yere yapılırsa boyada fark olacaktır. E ben o olsam o adamın yerinde en iyi yerde yaptırırdım pasta cilayı size maliyeti birkaç bin lira olurdu adam yine iyi 250 yi kabul etmiş.Aracına sürtülmüş adam sananiye yıkamaya 50 tl lik yere gitmek zorunda değil , tamam kazadır olur ama neyse hakkı karşılayacaksın.
    yanlış anlama bende opelde calısıyordum ki biz ücret bile almıyorduk bu işleme. Tutanak tutulsa sende borusana gitsen. Ya parça pasta cila olur yada parça boyanır. Bu iş heryerde böyledir. Fazlasını talep edemezsin.
    "Vurur yuze ifadesi,emisyonda hilemi yaptin bitanesi" VW BLUEMOTİON

streetracer_nos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi tane daha yaziyim

Bi pazar gunu komsular geldi.Senin arabaya vurdular dediler.Neyse indim baktim arka tampona surtup kacmislarvatandasta plakayi almis ama 3 harflu plakanin 2 harfini almis bide rakamlari almis birde arabanin marka modelini soyledi o zamanlar trafik sayfasindan plakayla marka model görünüyordu son harfi deneye deneye arabayi buldum

Polis cagardim polis zaten 45 dakka sonra geldi.Yavas yavas elini beline atti kasabanin serifi gibi geliyor.Adamin ilk lafi ugrasilirmi bunun icin diyor ne gerek var hasar kaydi çıkacak bilmem ne yani adam tutanak tutmamak icin elinden geleni yapti tabi kaçamadı..

Neyse sigorta vs. den elemani buldum.Aradim dedi abi ben tamirciyim gel.İyi dedik gittim.Bi baktim tifil.bi.tane cocuk mal tam benim tampona koseden çamurlugu takmiskendi arabasi parcalanmis😀

Neyse benim arabayi gordu bu abi diyor senin araba tam binanin onundemiydi evet dedim Allah Allah diyor arabanin bi arkasina bakiyor.bi onunebakiyor az biraz dis gecirebilse abi ben çarpmadim falan diyecek neyse tamam dedi arabayi birak bizim servise tamponu boyuyalim dedim arabayı birakamam tamponu al dedim sen boya ben gelip taktiriyim

Sonradan çaktim bu eleman orda kaçak gocek boyayacak dedim tamponu aliyonmu yok sonra bu plakada benim servisi gordu dedi sen bunlari nerden taniyon benim servisim dedim iyi dedi ben onlari taniyom sen orda boyat ben halledecem

Benim servise gittim dedim boyle böyle tamam dediler iste araba halloldu sorun yok arabayi satacam 150 lira cikiyor tramerde amk benim tanıdık dedigim servis pederin cok eski dostu boyayi benim arabayada geçirmiş sizin dedim yapacaginiz ise sokuyum sonrada abi niye gelmiyon niye gelmiyon

Artik elemandan az para almak icin benim arabayami gecirdiler yoksa her ikisinede mi kosturduler gunahi boynuna baskasi yapsa zoruma gitmezde tanidik dedigimiz adam yapiyor bunu obur pic turlu taklada.zaten kaskodan boyatmayi ben bilmiyommu

Niye biz o zaman insandik simdi olsa gider.yetkili serviste boyatirim faturayida karakola birakirim odesinler

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı melihyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yanlış anlama bende opelde calısıyordum ki biz ücret bile almıyorduk bu işleme. Tutanak tutulsa sende borusana gitsen. Ya parça pasta cila olur yada parça boyanır. Bu iş heryerde böyledir. Fazlasını talep edemezsin.
    parça boya olmaz çünkü tam ortadan boydan boya arkaya kadar gidiyor.Arka çamurlukta bile boya atmaları var kimse birsürü parça boya yapılması gerekir onun yerine zaten komple boyayalım derler.Neyse beteri olmasın bende sorun vuran kişinin kaçması idi özür dilese belki pasta cila parasını bile istemedim.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Deger kaybi konusunda yardimci olurum 05425912929 arayin anlatayim. Bu arada 165000km olayida hikaye

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı hakan308 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deger kaybi konusunda yardimci olurum 05425912929 arayin anlatayim. Bu arada 165000km olayida hikaye
    Valla beni arayan avukat öyle söyledi. Diğer arabalarımda oluşan değer kayıpları da km yüksek diye red oldu.

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bir kere hondanın kapısına hafif sürtmüşler, beni çağırdılar. Baktım sorun yok. Sorun yok pasta ile çıkar dedim.
    Bir kere mesai arkadaşım arka tamponu 30-40cm inceden sürtmüş, sorun yok dedim. Pasta ile çıkar dedim ama hafif iz kalacağı belliydi.
    Bir kere ben sürttüm başka mesai arkadaşımın. Aldım yıkamacıya götürdüm, arabasını yıkattım, pasta yaptırdım çıktı.

ve önemli konu şimdi geliyor.

Çeşme otakarın önündeki kavşakta trafik tıkandı, geri geleyim açayım dedim, arkam boştu. Geri geri giderken kavşaktan AUDİQ7 girmiş. Q7 ye kapıdan vurdum.
    İndim baktım göçme yok ama pasta ile geçmez. Sürücü kadındı, özür diledim. Hatamı kabul ettim, trafiğin açılmasını sağlamak vb. Kadın arabadan sinirli inmişti ama ben böyle davranınca sorun değil dedi, dağıldık.

Diyeceğim odur ki, yediğin hurmalar tırmalar, aldığın sevap poinleri ise ilerde bozdurup kullanabilirsin.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

AyBEROZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu baştakiler fırsatçılığı meslek dalı haline getirdi getireli durum bu. 1980 ler ve 1990 ları o kadar çok özlüyorum ki.. İnsanlık bitmiş.
    ÇİZİK BİR ELMAS, ÇİZİK OLMAYAN BİR ÇAKIL TAŞINDAN DAHA İYİDİR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler