User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
52 sonuçtan 39 ile 52 arası

Konu: N11.com şerefsizliği

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bahaceliks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alakası yok. Bildirim Ayın 10'unda gece vakti gelmiş size. Sessizlikten kastı sizi uyandırmak istememesi olabilir.
    Bence var. Mesaj 10 kasım akşam gelmiş olabilir. 10 kasım sabahı sirenler çaldı ve çalmaya devam edecek.
    Akşam mesaj yollayıp "rahatsız etmemek amacıyla siren çalmayarak" yazarsan her türlü kötü niyet vardır bu mesajda.
    Okumadan imzalamam.....

Low-Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı ef186 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2018 Basın Bultenleri - n11.com

Burda da yok bi özür vs. baya kuma gömmüşler kafayı.
    ilk anda art niyet aramazken, bu kadar üzerine yatmaları beni aksini düşünmeye sevk etti açıkcası.
    twitter'dan paylaşmışlar müdür

n11.com (@n11com) | Twitter

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Low-Rider Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    twitter'dan paylaşmışlar müdür

n11.com (@n11com) | Twitter
    "Sirenler çalıyor" kampanyasına gönderme yapmışmışmışlar. Ulem senin sloganındı "sirenler çalıyor". Kendi kendine mi gönderme yaptın ters yönden?
    Okumadan imzalamam.....

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    10 kasımda ki sirenlerlerden ciddi olarak bahsettiklerine inanmıyorum kimse kendi ayağına sıkmaz onun harici 2 sebep kalıyor geriye

1-Siren diyelim 10 kasım sansınlar çok fena reklam olsun sonra özür dileriz
    2-Salağın biri gerçekten hiç düşünmeden iyi niyetle paylaştı.
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Beyinsiz herifleri iki para daha az alıyor diye işin başına koyarsan gayet normal. Herif beyinsiz işte sende onun kadar beyinsizsin
    bir zincirin gücünü en zayıf halkası belirler. Şu anda genel olarak Türkiyenin sorunu bu. Ucuz demek iyi demek ucuz olanı çalıştır diğerleri ölsün.
    IN BOOST WE TRUST

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    her türlü tepkiye rağmen 24 saatte 200 milyondan fazla ciro yaptı şirket, resmen klavye sövalyeliği yapılan. indirimi gören kendi çıkarını düşünmeye başlıyor ve atıyor sepete. geri kalan sadece goygoy...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dkaya87 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her türlü tepkiye rağmen 24 saatte 200 milyondan fazla ciro yaptı şirket, resmen klavye sövalyeliği yapılan. indirimi gören kendi çıkarını düşünmeye başlıyor ve atıyor sepete. geri kalan sadece goygoy...
    Geç duyuldu bu olay.
    24 saatlik ciro bu, sonradan iptaller olmuş olabilir.
    Okumadan imzalamam.....

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu tip kampanyaların öncelikli alıcısı geek tayfadır. Onların da boykot yapacağını sanmam. Sanaldan esip gürlerler. Ama indirimi kaçırmazlar. Olay kampanyadan kısa bi süre önce ayyuka çıktı. Gündeme gelmesi ise sabahı buldu. Çünkü çoğu kişi kuponları harcama derdindeydi.

Boykotun sınırlı olduğu aşikar. Geçen senenin yarısı kadar bile alışveriş yapmadım. Çevremdekiler de öyle. Sen almadın, ben almadım. Bir başkası boykot yaptı. Peki bu 240M ciroyu nasıl yaptılar?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu tip kampanyaların öncelikli alıcısı geek tayfadır. Onların da boykot yapacağını sanmam. Sanaldan esip gürlerler. Ama indirimi kaçırmazlar. Olay kampanyadan kısa bi süre önce ayyuka çıktı. Gündeme gelmesi ise sabahı buldu. Çünkü çoğu kişi kuponları harcama derdindeydi.

Boykotun sınırlı olduğu aşikar. Geçen senenin yarısı kadar bile alışveriş yapmadım. Çevremdekiler de öyle. Sen almadın, ben almadım. Bir başkası boykot yaptı. Peki bu 240M ciroyu nasıl yaptılar?
    240M ciro onların verdiği bilgi, bağımsız bir kuruluşun verdiği rakam değil. Yanlış olma ihtimali yüksek ki manipülasyona çok açık. Gerçek rakamı biz bilemeyeceğiz malesef.
    Örneğin tarım bakanımız kişi başı aylık et tüketimimiz 15 kg dedi. İnanalım mı .
    Köprüler, tüneller yapılırken günlük araç sayısı verildi, inandık mı geçeceğine
    Enflasyon %25'miş, inanalım mı
    Okumadan imzalamam.....

dkaya87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    240M ciro onların verdiği bilgi, bağımsız bir kuruluşun verdiği rakam değil. Yanlış olma ihtimali yüksek ki manipülasyona çok açık. Gerçek rakamı biz bilemeyeceğiz malesef.
    Örneğin tarım bakanımız kişi başı aylık et tüketimimiz 15 kg dedi. İnanalım mı .
    rakam büyük ölçüde doğru

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Aylık 15 kg et yiyor benim bir vatandaşım diyen bakanın benn

Taaaa

Neyse
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Gunes G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oraya siren yazan nereye gidebilecegini bilip de yazar, metin yazari yaziyor bunlari sokaktan adam cevirip yazdirmiyorlar.

Kisaca o "siren" tum onaylarin hepsinden gecip size kadar geliyorsa bilin ki "sehven" degildir.

Tam olarak maksadi nedir bunu asla bilemeyiz, ancak her ne olursa olsun 10 kasimda boyle bir mesaj atmak, Hitlerli sampuan reklami yapmaktan farkli sonuclar dogurmaz.
    You call it turbo lag , i call it foreplay ...

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kırk yılda bir alışveriş yaptığım bir yer. uygulaması da yok. piyasa fiyatlarına bakmaya diye girer fiyatları görür eğer dışarıda aynı fiyatlara bulursam direk alırım. Geçen aksiyon kamerası için vantuz baktım aliexpresste 27Lira idi n11 de 29 liraya görünce hayyama gitmektense bundan alırım deyip aldım.

bundan sonra da almayınca çok bişey eksilmez bende

AyBEROZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı denizhandinc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende gece alısveris icin bekliyordum bildirimi görünce şok oldum ama sanırım Trendyol un sürekli siren sesli bildirimlerini iglenemek icin yapmıslar ancak koca firmada 10 Kasımda böyle bir bildirimin olay cıkartabilecegini düsünecek bir tane adam yok mudur
    Eğer Trendyol un düdük sesini kast ettiler ise bu durumda bu kadar tepkiden sonra biz 10 kasımı sirenlerini değil diğer alışveriş sitelerinin sesli bildirimlerini kast etmiştik şeklinde bir açıklama bildirimi de yapmalılardı . Açıklama ve özür mesajı yada bildirimi ya da basın açıklaması yok. Bu demek oluyor ki 10 kasım yas sirenlerini kast etmişler , ben öyle anlıyorum o zaman. N11 uygulaması çöpe site de boykot bundan sonra.. O mesaj bana da geldi bu arada ve acayip şok ve sinir yaşamıştım o anda..
    ÇİZİK BİR ELMAS, ÇİZİK OLMAYAN BİR ÇAKIL TAŞINDAN DAHA İYİDİR

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler