User Tag List

Sayfa 3/6 İlkİlk 12345 ... SonSon
100 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Kaza İşinize Gelmiyorsa Tutanak Tutmadan Gidin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bence taciz kaçırma ve kadın cinayetleri haberlerinin bile olmadığı bir gün geçmeyen bir ülkede, erkeklere iyi gözle bakmalarını beklemek fazla iyimserlik. açıkçası ben bir kadına, kendisi efendi ve düzgünce ricada bulunmadan yardım etmeye yeltenmem. artık insanların psikolojisi öyle bozuk ki, 1000lerce sapık varken, senin iyi niyetin yüzünden adın tacizciye çıkabilir.

uzak durmak lazım, niyetiniz iyi olsa bile uzak durun. bırakın kendileri çözsün. hepsinin bir eşi babası abisi akrabası bir şeyi vardır zaten. arasınlar onlardan yardım istesinler. sen yardım edersin kadın teşekkür bile edebilir, sonra kocası gelir sana ne lan benim karımın kazasından der yine olay çıkar. o yüzden ısrarla söylerim herkese, uzak durun karşı cinsten. maalesef bu nesil, riskli nesil.
    Abi sana kesinlikle katılıyorum. Aynı üniversitede öğrenim gördüğümüz hanım arkadaşlara dahi bir şey sorarken mesafe koyuyorum ki bir yanlış anlaşılmaya mahal vermeyelim diye. Gel gör ki bizim çekimser ( duygusal olarak anlaşılmasın ) tavırlarımızı görüp bir de tepemize çıkıyorlar ki sorma gitsin..

ercan26esk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooo Ahmet kural hoş geldin sendemi üyeydin buraya
    çok abarttık herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    eğitimsizlik dangalaklık öküzlük sadece erkeklere özgü bir kavram değil. Erkek ne kadar öküz ise kadında bir o kadar hatta kadınlığın verdiği ego ile daha da fazla. O nedenle haa erkek öküz ama kadın neden öküz olsun diye beklemeyin aldıkları eğitim aynı örf ve adet aynı o yüzden fark yok. Toplumsal çöküntü genele yayılmış durumda. İlkokul çocuğu bile posta koymaya çalışıyor laf atıyor sana ne lan diyor uyardığın zaman. Zannediyor ki babası dünyanın en güçlü adamı. Bizim ofisin önünde sokak köpekleri var dibimizde de imam hatip. Orta okullu veletler gelip köpeklere saldırıyor. Uyarıyosun sana ne lan dio. Birini yakaladım havaya kaldırdım yakasından ağlamaya başladı babama söyliicem dedi. Dedim git getir babanı. Koşa koşa gitti. Babası ve ve amcası ile geldi. İkiside yarım kadar. Hayırdır birader diye konuya başlayınca bir dedim ağır ol bitirim ayakları bana sökmez burada ikinizi birbirinize monte eder yollarım ne olduğunuzu kime ne diyeceğinizi şaşırırsınız ilk önce oğluna terbiye öğret aklını kullanmayı öğret. Sokak köpeklerine saldırıyor uyarıyoruz yapma etme ısırır sinirlendirirsen diyoruz sana ne lan diye cevap veriyor istesem sopalardım fiske bile vurmadım dedim. Yok abi sen yanlış anladın a başladılar. Herkeste bir bitirim havaları bi mafyatik tavırlar var deli oluyorum. Bu toplumun geneline yayılmış durumda. Annesi gelseydi allah bilir feryet figan küfür ederek gelecekti. O zaman ne yapardım işte onu bilemiyorum. Aldığım terbiyeden dolayı beyin error veriyor direk mavi ekran çıkıyor. Benim şeklimde eğitim almamış birinde error vermediği için direk yapıştırıp geçiyor.
    IN BOOST WE TRUST

aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Plakayı yakından çekebilseydiniz Teck bulurdu kesin bu kadını
    IMPOSSIBLE IS NOTHING

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bayanlarda acayip bir kendine güven var.buna kendi çevremde dahil.1 ayda acemiliği atlattıklarını düşünürler. sonra tır ver tır kullanırım tribindeler.
    bu öz güvenle direksiyonda makyaj yapar-tel.ile konuşur-selfi çeker-olur olmaz yere park eder-millete arkadan çarpar ama hatanın onda olduğunu kesinlikle kabul etmez-motorsikleri görmez,görsede adam yerine koymazlar.

trafikte erkeklerden daha gaddar,umursamaz ve yüksek egolular.

bukadarla kurtarmış ol.geçmiş olsun

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun. Aracıma bir kaç defa arkadan dokunduran bayanlar oldu hiç birinde aşağı bile inmedim çünkü başıma geleceği biliyorum. Bayanlara karşı şiddeti asla tasvip etmiyorum.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha pis bir şekilde yazılamazdı herhalde.

Herkesin kız kardeşi ,annesı ,halası, teyzesı otomobil sürüyor,bu nasıl bir yaklasım.
    Sız ne yazdıgınızın farkında mısınız pardon da ?
    Tamam eyvallah her bayan duzgun otomobıl suremıyor,hatta cogu surmeyı bılmıyor.
    Bunu yazmak var yazmak var.

Bayanların,otomobıl sürme konusunda sözde adamım dıye gecınenler gıbı davranmasını beklemenız zaten işin nirvanası.
    Farkındayım... Eşim de araba kullanıyor, kızkardeşim de. Hemcinsi bir sürü "kaltak"la karşılaşıyorlar. Evet tekrar tekrar yazıyorum. Sen başkasına trafikte "bilerek" yaptığı şerefsizlik için sayıp sövmüyor musun, o hesap.

Ajitasyona veya çarpıtmaya gerek yok, ne yazdığım belli. Acemiden, süremeyenden bahsetmiyorum. "Bilerek-isteyerek", erkekler gibi şerefsizlik yapandan bahsediyorum.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Haa, bu bahsettiğimiz faullü bayan sürücüler neden böyle?

Çünkü onlara otomobil kullanmayı öğreten de ayrı bir "öküz" (Kocası, abisi, dayısı neyse artık). O yüzden aynı kabın şeklini alıyorlar ister istemez.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Ormancı bence yanlış anlaşılmış.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı kuBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bi sorun var galiba, bikaç konudur böyle oluyor

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    500X kardeşliği mi?
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Farkındayım... Eşim de araba kullanıyor, kızkardeşim de. Hemcinsi bir sürü "kaltak"la karşılaşıyorlar. Evet tekrar tekrar yazıyorum. Sen başkasına trafikte "bilerek" yaptığı şerefsizlik için sayıp sövmüyor musun, o hesap.

Ajitasyona veya çarpıtmaya gerek yok, ne yazdığım belli. Acemiden, süremeyenden bahsetmiyorum. "Bilerek-isteyerek", erkekler gibi şerefsizlik yapandan bahsediyorum.
    Bilerek-isteyerek yapanlar konusunda hem fikiriz onda kesinlikle bir problem yok tabi ki (: Bu konu da katılıyorum size.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    500X kardeşliği mi?
    Kardeşliğim sadece Civic RS'çiler iledir. Başka marka/model muhattap olmam.

Saygılar,

Yeşil
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

painkller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    öncelikle geçmiş olsun. Bey efendiye bey efendi, çirkefe çirkef ve en önemlisi mahalle karısına mahalle karısı olucaksın bu devirde.
    Başıma gelse bir şekilde önüne geçip geriye takmak suretiyle çeki demirimi aracına saplar, doğum lekesi gibi bırakırdım.
    TR - B13

powERS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Trafikte karaktersiz şerefsiz te olsa erkekle bi şekilde iteşime geçebiliyosunda..

Öylenin kadınından Allah korusun...

Önceki akşam oturduğum sokakta hanfendi 10 cm sağa çekilmesin diye yolun ortasında kaldık. o bekliyo ben bekliyorum.. tam yarım saat.. gecenin 12 sinde.... mahalleden gelen gecen gençler abla sole kırsana geçersiniz burdan filan diyor onlara diyorki orda araba var kıramam dıreksıyounu,, ben geri gidecekmişim.. normaldede hiç zorlamam yani geçilmeyecek yer olsa zaten geri çıkarım yada bi şekilde yol veririm. aynı pozisyonda yol vereyim diye sağdaki kamyona eski aracımı sürtmüşlüğüm var..

ama bu tavır işte insanı enayi yerine koymaya calısıyorlar ya bide.. bende dayanamadım camdan bayan ben zaten yanasabılecegım kadar yanastım suradan gecermısınız sağa kayın azcık yer var dedım.

benım mahallem burası sımdı ınsanlar ınerse parcalarlar sızı gerı gıdeceksınız fılan dedı.. haa oylemı.. bende burda oturuyorum kım gelcekse gelsın ne demek gerı gıdecem sen 10 cm sağa gıtmeyeceksın dıye metrelerce gerı gerı gıdecem oylemı derken, bayanım dıye boyle yapıyosun fılan demeye basladı. 2 tane cocugum var arabada benı burada tutuyorsun yarım saattır falan fılan..

esımde aractaydı ya hadı kendın ıcın bısey yapmıyorsun cocukların ıcın 10 cm gıt su tarafa bızde meraklı degılız sokakta durmaya tarzında bısey soyledı..

karsılgıı kendı hemcınsıne hakaret.. biz şok yanı bu kadar basıt bısey ıcın boyle sacma hareketler.. duzgun konus falan haddını bıl fılan dedım ben buna gelen cevap kocamımı cagırayım bunumu ıstıyosun oldu..

Sımdı napacaksın ? erkek olsa net deme cozum ? buna ne yapacaksın..

Bunlamı tehtıd edıyosun benı dedım.. ara kocanı gelsın ben arabayı cekmıyorum polısıde cagıırıyorum dedım.

Polis geldi noluyo falan, bu zaat hala bagrıs cagrıs ıcınde mahalle kalabalıklastı

kadına bı baktı... bana dondu sorun ne dedı.. dedım boleyken bole suraya yanasmamak adına ben buradan gerı gıdecekmısım.. yanı babası yaptırmıs yolu mahallede onunmus parcalatcakmıs benı dedım..

Polıste ınanamadı yol kavgası yanı.. he abı dedım.. polıs herkesı evıne soktu.. kardesım sende gel ugrasma fılan..

Polıs bayana bısey demedı.. ve gıttı..

ne yapabılırsın ?

*Çirkin araba yoktur, Pahalı Yakıt Vardır...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öğretenlerde de var sıkıntı, valide özel ders aldı bir sürücü kursundan,

Bir gün bindik gidiyoruz bir baktım bam güm gidiyor kavşakta yol benim diye dalıyor içeriye. Dedim anne ne yapıyorsun sen ?

hoca olacak salatalık, yol çıkışlarında kavşaklarda kafayı sok sana yol verirler yürür gidersin demiş meğerse.

Dedim yol senin de olsa kontrol et, yavaşla bak öyle geç. Karşıdaki de yol benim diyip gelirse ortada buluşursunuz.

Şimdi bu adam sorsan sürücü yetiştiriyor.

Bir de kadınların yön duygusu ve ayna ile münasebetleri bana yetersiz geliyor, o aynalar sanki süs olarak konmuş oraya.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öğretenlerde de var sıkıntı, valide özel ders aldı bir sürücü kursundan,

Bir gün bindik gidiyoruz bir baktım bam güm gidiyor kavşakta yol benim diye dalıyor içeriye. Dedim anne ne yapıyorsun sen ?

hoca olacak salatalık, yol çıkışlarında kavşaklarda kafayı sok sana yol verirler yürür gidersin demiş meğerse.

Dedim yol senin de olsa kontrol et, yavaşla bak öyle geç. Karşıdaki de yol benim diyip gelirse ortada buluşursunuz.

Şimdi bu adam sorsan sürücü yetiştiriyor.

Bir de kadınların yön duygusu ve ayna ile münasebetleri bana yetersiz geliyor, o aynalar sanki süs olarak konmuş oraya.
    Al işte, dangalaklığa bak...

Ben de kız kardeşime sorup duruyorum, şunu biliyo musun, bunu öğretti mi vs. diye. Güvenmiyorum çünkü, etraf mal dolu.

YouTube'da birkaç tane vatandaş buldum güzel güzel anlatan, al dedim bunları izle zorlandığın konularda, otoparkta çalış paso.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı onurc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilerek-isteyerek yapanlar konusunda hem fikiriz onda kesinlikle bir problem yok tabi ki (: Bu konu da katılıyorum size.
    Tamamdır, yanlış anlaşılmaya mahal vermişim galiba ben de bi gazla yazınca

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kardeşliğim sadece Civic RS'çiler iledir. Başka marka/model muhattap olmam.

Saygılar,

Yeşil
    "Hava Yastığı açılmayan Fiyatçı" sanıyodum ben seni...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler