User Tag List

Sayfa 2 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 360 adet sonuctan sayfa basi 20 ile 38 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeşil inşaat innovia projesi emre yeşil ifşa

SekoLive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    24 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat tekrardan geçmiş olsun.

insanlar 1-2 ay maaşını çalıştığı iş yerinden alamayınca bunalıma giriyor.

dilerim sorunun en yakın zamanda çözülür

bu arada bu konuyla barmek konusu brbirine yakın ama bu konuda yazanlarla diğer konuda estirenler farklı buda ilginç bi durum
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandı. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

emreogut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah kimseyi kötü insanlarla karşılaştırmasın..
    çok kötü bir durum çok çok geçmiş olsun umarım maddi zararınız karşılanır bir şekilde..

safaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun. Diğer konu baya eskidi takip ediyorum sürekli. Böyle rahat rahat yaşayan boğazından o ekmek geçerken hiç aklına yaptıkları gelmeyen arkadaşlara imreniyorum. Çoluğundan çocugundan bu ah çıkar diyede düşünmüyormusunuz yahu. Madem güvensiz bir şirket niye burda millete yardımcı olacağım diye konu açıyorsun. Başkasının şeyiyle gerdeğe gir sonrada kusura bakma o çocuk bana ait değil de. Yazdım yazdım sildim. Allah yardımcınız olsun. Çok zor bi süreç. Heleki ülkenin şu zamanlarında. Umarım en az zararla atlatırsınız. Vardır bundada bir hayır dicemde kendimi bile ikna edemiyorum.ki..

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı SekoLive Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat tekrardan geçmiş olsun.

insanlar 1-2 ay maaşını çalıştığı iş yerinden alamayınca bunalıma giriyor.

dilerim sorunun en yakın zamanda çözülür

bu arada bu konuyla barmek konusu brbirine yakın ama bu konuda yazanlarla diğer konuda estirenler farklı buda ilginç bi durum
    geçen ödediğim parayı bugünkü kurla hesapladığımda aklım uçtu neyse Allah sağlık versin para kazanılır deyip geçtim
    bende senin gibi düşünüyorum barmek konusundaki techturkey tavrı bu konuda olmayacak gibi ***** sebeplerden
    Alıntı bir üye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrica tesekkurler ama biz baskasiyla calismiyoruz. Kendi dolandiricimiz var. Gonul koyuyor sonra.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı safaks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Diğer konu baya eskidi takip ediyorum sürekli. Böyle rahat rahat yaşayan boğazından o ekmek geçerken hiç aklına yaptıkları gelmeyen arkadaşlara imreniyorum. Çoluğundan çocugundan bu ah çıkar diyede düşünmüyormusunuz yahu. Madem güvensiz bir şirket niye burda millete yardımcı olacağım diye konu açıyorsun. Başkasının şeyiyle gerdeğe gir sonrada kusura bakma o çocuk bana ait değil de. Yazdım yazdım sildim. Allah yardımcınız olsun. Çok zor bi süreç. Heleki ülkenin şu zamanlarında. Umarım en az zararla atlatırsınız. Vardır bundada bir hayır dicemde kendimi bile ikna edemiyorum.ki..
    başkasının değil kendisi şirket sahibi
    Ayrica tesekkurler ama biz baskasiyla calismiyoruz. Kendi dolandiricimiz var. Gonul koyuyor sonra.

ahmet3425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    allah sabır ve akıl saglıgı versin, kafayı yerdim ben
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKİYE

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    49 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    başkasının değil kendisi şirket sahibi
    tabii ki öyle. önceki konu da bu da farklı değil. hep akrabamın modu. ya ben altı üstü yeğen olduğum halde, çalıştığım firmadan birisi beni tanıdığı için bir şey alıp kazıklansa elimden gelenin fazlasını yaparım. gerekirse param kapatmaya yetmiyorsa, hakkını arama yolunda birlikte mahkemelere giderim şahit olurum v.s amcam dayım şu bu diye ayrım yapmazdım. hiç bir akrabalık bağı benim şerefimin önünde değil.

ancak bu kuzenim ayakları filan hep hikaye. dalga geçer gibi, pardon kuzenim dolandırmış yazmak ile benim ilgim yok lafı aynı şey. kaldı ki ben bu şahsın aracını defalarca innovia taraflarında gördüm geçmişte. şantiyelere kuzen ziyareti mi yapıyordu son model araçlarla?
    Belgrade / Moscow / Antalya
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)
    for them: Google Translate

Vtec_2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Giden para olsun demek isterdim lakin şu Türkiye'de 1 liranin bile degeri önemi var. Mağduriyet insallah en kisa zamanda cözulur.

Mivec_4G63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle geçmiş olsun. Müteahhitlik yapmak için, son model kiralık bmw harici birşey gerekmediğinden herkes bu sektöre atıldı.(Risk 0, toprak sahiplerinden devir aldığınız arsa tapusu üzerinden kredi çekip binayı finanse ediyorsunuz) 5 parasız kredi ile inşaat yapmaya çalışan bütün inşaat firmaları battı maalesef. Topraktan sattıkları dairelerin paralarını da yiyince inşaatlar öylece kaldı. Şimdi ki faiz oranlarından kredi çekip de bir şey yapamıyorlar. Projeden daire satma dediklerinin türkçesi, topraktan daire satma. İnsanlar o ihtişamlı rezidanslara girip yapılacak projenin maketine bakarak peynir ekmek gibi daire aldı zamanında.(Hemde azımsanmayacak rakamlarla) Ama bunun bir yerde patlayacağı çok net belliydi. Naçizane tavsiyem, kimseye güvenmeyin ortada olmayan bir şey için para vermeyin.
    men dakka dukka.

Mivec_4G63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Mivec_4G63 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Müteahhitlik yapmak için, son model kiralık bmw harici birşey gerekmediğinden herkes bu sektöre atıldı.(Risk 0, toprak sahiplerinden devir aldığınız arsa tapusu üzerinden kredi çekip binayı finanse ediyorsunuz) 5 parasız kredi ile inşaat yapmaya çalışan bütün inşaat firmaları battı maalesef. Topraktan sattıkları dairelerin paralarını da yiyince inşaatlar öylece kaldı. Åžimdi ki faiz oranlarından kredi çekip de bir şey yapamıyorlar. Projeden daire satma dediklerinin türkçesi, topraktan daire satma. Ä°nsanlar o ihtişamlı rezidanslara girip yapılacak projenin maketine bakarak peynir ekmek gibi daire aldı zamanında.(Hemde azımsanmayacak rakamlarla) Ama bunun bir yerde patlayacağı çok net belliydi. Naçizane tavsiyem, kimseye güvenmeyin ortada olmayan bir şey için para vermeyin.

Öncelikle geçmiş olsun. Müteahhitlik yapmak için, son model kiralık bmw harici birşey gerekmediğinden herkes bu sektöre atıldı.(Risk 0, toprak sahiplerinden devir aldığınız arsa tapusu üzerinden kredi çekip binayı finanse ediyorsunuz) 5 parasız kredi ile inşaat yapmaya çalışan bütün inşaat firmaları battı maalesef. Topraktan sattıkları dairelerin paralarını da yiyince inşaatlar öylece kaldı. Şimdi ki faiz oranlarından kredi çekip de bir şey yapamıyorlar. Projeden daire satma dediklerinin türkçesi, topraktan daire satma. İnsanlar o ihtişamlı rezidanslara girip yapılacak projenin maketine bakarak peynir ekmek gibi daire aldı zamanında.(Hemde azımsanmayacak rakamlarla) Ama bunun bir yerde patlayacağı çok net belliydi. Naçizane tavsiyem, kimseye güvenmeyin ortada olmayan bir şey için para vermeyin.
    men dakka dukka.

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski fetocu kankaları adamsin adamsin diye ovuyordu bunu. Degilmiymiş ? Acaba O da ben onlardan degilim ayagina hergece alkol'e vuruyormudur kendini instagram da ? E cuma? Umre ? Dun feto bugun reiz rakı ? Aklandılar bitti. Siz kaptirdiginizla kalacaksınız.
    Bak rixos bile aklandi, eroinci galip y.dışında. allah'a çok şükür müslümanlar iş adamı olduda olan sadece namuslu garibana oluyor . Onlar her gece eti alkolün dibine vurur allaha çok şükür reis der. Sen kredi kartın icin, karina çocuğuna bir kazak için kafan onde gezersin. Hem de güvendiğin kişiler tarafından dolandırılmanın acısı, utancıda gururunu kemirirken.
    Fazla zorlama bu eski fetocular seni fetocu ilan etmesin.
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle çok geçmiş olsun.. Umarım en kısa sürede bir şekilde zararınız temin edilir..

Diğer konudaki ben artık o şirkette değilim açıklaması ordada aklıma takılmıştı.. Mağdur olan arkadaş peşinatını verip kredisini çekip evi alırken muhtemelen şirkette olması yani bu arkadaşın parasının onun cebine girmiş olması kendisi için hiçbir sorun , sıkıntı teşkil etmiyor ne güzel bi olay.. Ne güzel bir rahatlık..

Binlerce kişiye satış yapılırken şirket ortağı ol.. Evler teslim edilmeyince 'valla ben 3 yıldır şantiyeye gitmiyorum şirketlede bağım kalmadı..'

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 kere tam bitmeden 1 kere de tam bitmiş haliyle ev almış birii olarak büyük projelerden oldum olası kokrmaya başladım. Özellikle Esenyurt'tan sonra. Geçmiş olsun inşallah hayırlısı olur iş tatlıya bağlanır geç de olsa.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okumadan imzalamam.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı jeffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle çok geçmiş olsun.. Umarım en kısa sürede bir şekilde zararınız temin edilir..

Diğer konudaki ben artık o şirkette değilim açıklaması ordada aklıma takılmıştı.. Mağdur olan arkadaş peşinatını verip kredisini çekip evi alırken muhtemelen şirkette olması yani bu arkadaşın parasının onun cebine girmiş olması kendisi için hiçbir sorun , sıkıntı teşkil etmiyor ne güzel bi olay.. Ne güzel bir rahatlık..

Binlerce kişiye satış yapılırken şirket ortağı ol.. Evler teslim edilmeyince 'valla ben 3 yıldır şantiyeye gitmiyorum şirketlede bağım kalmadı..'
    Zaten bu büyüklükteki bir holdingin patronun şantiyeye gitmesini beklemiyorum ondan beklentimiz inşaatın tamamlanmasını sağlamaktı olmadı şimdiki beklentim paramın ödenmesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hatta bende aşağıdaki mesajda olduğu gibi helal paramın bana iade edildiğini burdan yazmak isterim
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...paylasimi.html

ChuckBartowsKi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu projenin bazı detaylarını incelemiştim o zamanlar çok büyük projeydi herkes esip gürlüyordu 3-4 tanıdığımı ciddi yatırımlardan vazgeçirdim zorla başka projelere yönlendirdim ve sıkıntı olmadı çok geçmiş olsun diyorum bir inşaatçı olarak firmayı da anlayabiliyorum diyecektim fakat anlayamıyorum o günlerde lansman yapıp lansman kazançlarını yiyerek şov yapmak kolaydı tabii neyse fazla detaya gerek yok çok geçmiş olsun işiniz zor gibi ama her zaman derim haklı olan bir şekilde kazanır bugün olmasa da yarın umarım her şey sizin için iyi olur.
    The best or nothing...

Emre İlbi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı M U R A T Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hatta bende aşağıdaki mesajda olduğu gibi helal paramın bana iade edildiğini burdan yazmak isterim
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...paylasimi.html
    Vay bee vakti zamanın da bu şahısa yardımcı olmuşum, şimdi görünce aklıma geldi, sizin eski konunuzu da okumuştum,

demek ki burada bir aileyiz, herkes namuslu ve kaliteli insanlar diye düşünmemek gerekiyormuş, onu öğrenmiş oldum,

şimdi burada ne yazsam, size nasıl teselli vermeye çalışsam etkisi olmayacak, kaybınız sadece maddi değil, manevi olarak ta eminim çok şey gitmiştir,

umarım en kısa süre de haklı davanızı kazanırsınız, çok geçmiş olsun
    Bir isveç atasözü derki;
    eğer zorda kalırsan, içinden çıkılmaz bir durumdaysan, ATATÜRK gibi düşün....

Tech Moderator Schumi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla çok geçmiş olsun. Ürkütücü bir durum. Bozuk elektronik alınca yada kargo ile bir ürün alıp dolandırılınca bile insanın morali nasıl bozuluyor. Koca ev bide holding denilen davasa ekonomik oluşum soyadını holdinge vermiş forumca tanınan kişisi reklamını yaptı burada. O zamanlar ben bile niyetlenmiştim ama vazgeçmiştim. Merakım şu. 6000 dairelik konutta kaba inşaatı biten 1 tane bile blok yok mu ? Hiç mi oturan yada biraz kendi çabası ile para harcayıp oturulabilecek hale gelmiş / gelecek yer yok. Tapularınızı aldınız mı ? Toprak sahibi kim ve o ne yapıyor.

Umarım en az zararla kapatırsın bu durumu.
    Never drive faster than your guardian angel can fly

MagicPerformance

106 RC - 106 GTI with 2 liter engine - Coming Soon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler