User Tag List

Sayfa 2/23 ÝlkÝlk 123412 ... SonSon
429 sonuçtan 20 ile 38 arasý

Konu: yeþil inþaat innovia projesi emre yeþil ifþa

SekoLive - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37
    Þehir
    ÝstanbuL
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    28 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat tekrardan geçmiþ olsun.

insanlar 1-2 ay maaþýný çalýþtýðý iþ yerinden alamayýnca bunalýma giriyor.

dilerim sorunun en yakýn zamanda çözülür

bu arada bu konuyla barmek konusu brbirine yakýn ama bu konuda yazanlarla diðer konuda estirenler farklý buda ilginç bi durum
    Biz Kaybettik, Cennet Kazandý. Seni Çok Özlüyoruz Kubilay YILDIZ

emreogut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    29
    Þehir
    Ankara
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Allah kimseyi kötü insanlarla karþýlaþtýrmasýn..
    çok kötü bir durum çok çok geçmiþ olsun umarým maddi zararýnýz karþýlanýr bir þekilde..

safaks - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    37
    Þehir
    Zeytinburnu \ Beylikdüzü
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiþ olsun. Diðer konu baya eskidi takip ediyorum sürekli. Böyle rahat rahat yaþayan boðazýndan o ekmek geçerken hiç aklýna yaptýklarý gelmeyen arkadaþlara imreniyorum. Çoluðundan çocugundan bu ah çýkar diyede düþünmüyormusunuz yahu. Madem güvensiz bir þirket niye burda millete yardýmcý olacaðým diye konu açýyorsun. Baþkasýnýn þeyiyle gerdeðe gir sonrada kusura bakma o çocuk bana ait deðil de. Yazdým yazdým sildim. Allah yardýmcýnýz olsun. Çok zor bi süreç. Heleki ülkenin þu zamanlarýnda. Umarým en az zararla atlatýrsýnýz. Vardýr bundada bir hayýr dicemde kendimi bile ikna edemiyorum.ki..

M U R A T - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40
    Þehir
    34
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý SekoLive Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Murat tekrardan geçmiþ olsun.

insanlar 1-2 ay maaþýný çalýþtýðý iþ yerinden alamayýnca bunalýma giriyor.

dilerim sorunun en yakýn zamanda çözülür

bu arada bu konuyla barmek konusu brbirine yakýn ama bu konuda yazanlarla diðer konuda estirenler farklý buda ilginç bi durum
    geçen ödediðim parayý bugünkü kurla hesapladýðýmda aklým uçtu neyse Allah saðlýk versin para kazanýlýr deyip geçtim
    bende senin gibi düþünüyorum barmek konusundaki techturkey tavrý bu konuda olmayacak gibi ***** sebeplerden

Yaþ
    40
    Þehir
    34
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý safaks Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çok geçmiþ olsun. Diðer konu baya eskidi takip ediyorum sürekli. Böyle rahat rahat yaþayan boðazýndan o ekmek geçerken hiç aklýna yaptýklarý gelmeyen arkadaþlara imreniyorum. Çoluðundan çocugundan bu ah çýkar diyede düþünmüyormusunuz yahu. Madem güvensiz bir þirket niye burda millete yardýmcý olacaðým diye konu açýyorsun. Baþkasýnýn þeyiyle gerdeðe gir sonrada kusura bakma o çocuk bana ait deðil de. Yazdým yazdým sildim. Allah yardýmcýnýz olsun. Çok zor bi süreç. Heleki ülkenin þu zamanlarýnda. Umarým en az zararla atlatýrsýnýz. Vardýr bundada bir hayýr dicemde kendimi bile ikna edemiyorum.ki..
    baþkasýnýn deðil kendisi þirket sahibi

Yaþ
    38
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    allah sabýr ve akýl saglýgý versin, kafayý yerdim ben
    Polo gti 2.43.85 best
    Octavia vRS 2.38.40 best
    Polo gti 56.8 best ''korfez''
    Octavia vRS 56.7 best ''korfez''
    SOY TÜRKÝYE

GokhanRS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    41
    Þehir
    Antalya/Moscow
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý M U R A T Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    baþkasýnýn deðil kendisi þirket sahibi
    tabii ki öyle. önceki konu da bu da farklý deðil. hep akrabamýn modu. ya ben altý üstü yeðen olduðum halde, çalýþtýðým firmadan birisi beni tanýdýðý için bir þey alýp kazýklansa elimden gelenin fazlasýný yaparým. gerekirse param kapatmaya yetmiyorsa, hakkýný arama yolunda birlikte mahkemelere giderim þahit olurum v.s amcam dayým þu bu diye ayrým yapmazdým. hiç bir akrabalýk baðý benim þerefimin önünde deðil.

ancak bu kuzenim ayaklarý filan hep hikaye. dalga geçer gibi, pardon kuzenim dolandýrmýþ yazmak ile benim ilgim yok lafý ayný þey. kaldý ki ben bu þahsýn aracýný defalarca innovia taraflarýnda gördüm geçmiþte. þantiyelere kuzen ziyareti mi yapýyordu son model araçlarla?
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Vtec_2 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    38
    Þehir
    Isvec
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Giden para olsun demek isterdim lakin þu Türkiye'de 1 liranin bile degeri önemi var. Maðduriyet insallah en kisa zamanda cözulur.

Mivec_4G63 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle geçmiş olsun. Müteahhitlik yapmak için, son model kiralık bmw harici birşey gerekmediğinden herkes bu sektöre atıldı.(Risk 0, toprak sahiplerinden devir aldığınız arsa tapusu üzerinden kredi çekip binayı finanse ediyorsunuz) 5 parasız kredi ile inşaat yapmaya çalışan bütün inşaat firmaları battı maalesef. Topraktan sattıkları dairelerin paralarını da yiyince inşaatlar öylece kaldı. Şimdi ki faiz oranlarından kredi çekip de bir şey yapamıyorlar. Projeden daire satma dediklerinin türkçesi, topraktan daire satma. İnsanlar o ihtişamlı rezidanslara girip yapılacak projenin maketine bakarak peynir ekmek gibi daire aldı zamanında.(Hemde azımsanmayacak rakamlarla) Ama bunun bir yerde patlayacağı çok net belliydi. Naçizane tavsiyem, kimseye güvenmeyin ortada olmayan bir şey için para vermeyin.
    men dakka dukka.

Mivec_4G63 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    36
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý Mivec_4G63 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öncelikle geçmiş olsun. Müteahhitlik yapmak için, son model kiralık bmw harici birşey gerekmediğinden herkes bu sektöre atıldı.(Risk 0, toprak sahiplerinden devir aldığınız arsa tapusu üzerinden kredi çekip binayı finanse ediyorsunuz) 5 parasız kredi ile inşaat yapmaya çalışan bütün inşaat firmaları battı maalesef. Topraktan sattıkları dairelerin paralarını da yiyince inşaatlar öylece kaldı. Şimdi ki faiz oranlarından kredi çekip de bir şey yapamıyorlar. Projeden daire satma dediklerinin türkçesi, topraktan daire satma. İnsanlar o ihtişamlı rezidanslara girip yapılacak projenin maketine bakarak peynir ekmek gibi daire aldı zamanında.(Hemde azımsanmayacak rakamlarla) Ama bunun bir yerde patlayacağı çok net belliydi. Naçizane tavsiyem, kimseye güvenmeyin ortada olmayan bir şey için para vermeyin.

Öncelikle geçmiþ olsun. Müteahhitlik yapmak için, son model kiralýk bmw harici birþey gerekmediðinden herkes bu sektöre atýldý.(Risk 0, toprak sahiplerinden devir aldýðýnýz arsa tapusu üzerinden kredi çekip binayý finanse ediyorsunuz) 5 parasýz kredi ile inþaat yapmaya çalýþan bütün inþaat firmalarý battý maalesef. Topraktan sattýklarý dairelerin paralarýný da yiyince inþaatlar öylece kaldý. Þimdi ki faiz oranlarýndan kredi çekip de bir þey yapamýyorlar. Projeden daire satma dediklerinin türkçesi, topraktan daire satma. Ýnsanlar o ihtiþamlý rezidanslara girip yapýlacak projenin maketine bakarak peynir ekmek gibi daire aldý zamanýnda.(Hemde azýmsanmayacak rakamlarla) Ama bunun bir yerde patlayacaðý çok net belliydi. Naçizane tavsiyem, kimseye güvenmeyin ortada olmayan bir þey için para vermeyin.
    men dakka dukka.

PROMINENT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    43
    Þehir
    istanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Eski fetocu kankalarý adamsin adamsin diye ovuyordu bunu. Degilmiymiþ ? Acaba O da ben onlardan degilim ayagina hergece alkol'e vuruyormudur kendini instagram da ? E cuma? Umre ? Dun feto bugun reiz raký ? Aklandýlar bitti. Siz kaptirdiginizla kalacaksýnýz.
    Bak rixos bile aklandi, eroinci galip y.dýþýnda. allah'a çok þükür müslümanlar iþ adamý olduda olan sadece namuslu garibana oluyor . Onlar her gece eti alkolün dibine vurur allaha çok þükür reis der. Sen kredi kartýn icin, karina çocuðuna bir kazak için kafan onde gezersin. Hem de güvendiðin kiþiler tarafýndan dolandýrýlmanýn acýsý, utancýda gururunu kemirirken.
    Fazla zorlama bu eski fetocular seni fetocu ilan etmesin.
    Kork!!sönmez bu þafaklarda yüzen al sancak...

Yaþ
    39
    Þehir
    ÝZMÝR
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle çok geçmiþ olsun.. Umarým en kýsa sürede bir þekilde zararýnýz temin edilir..

Diðer konudaki ben artýk o þirkette deðilim açýklamasý ordada aklýma takýlmýþtý.. Maðdur olan arkadaþ peþinatýný verip kredisini çekip evi alýrken muhtemelen þirkette olmasý yani bu arkadaþýn parasýnýn onun cebine girmiþ olmasý kendisi için hiçbir sorun , sýkýntý teþkil etmiyor ne güzel bi olay.. Ne güzel bir rahatlýk..

Binlerce kiþiye satýþ yapýlýrken þirket ortaðý ol.. Evler teslim edilmeyince 'valla ben 3 yýldýr þantiyeye gitmiyorum þirketlede baðým kalmadý..'

_opeth - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    39
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2 kere tam bitmeden 1 kere de tam bitmiþ haliyle ev almýþ birii olarak büyük projelerden oldum olasý kokrmaya baþladým. Özellikle Esenyurt'tan sonra. Geçmiþ olsun inþallah hayýrlýsý olur iþ tatlýya baðlanýr geç de olsa.

Þehir
    TÜRKÝYE/ÝSTANBUL
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Okumadan imzalamam.....

Yaþ
    40
    Þehir
    34
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý jeffy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öncelikle çok geçmiþ olsun.. Umarým en kýsa sürede bir þekilde zararýnýz temin edilir..

Diðer konudaki ben artýk o þirkette deðilim açýklamasý ordada aklýma takýlmýþtý.. Maðdur olan arkadaþ peþinatýný verip kredisini çekip evi alýrken muhtemelen þirkette olmasý yani bu arkadaþýn parasýnýn onun cebine girmiþ olmasý kendisi için hiçbir sorun , sýkýntý teþkil etmiyor ne güzel bi olay.. Ne güzel bir rahatlýk..

Binlerce kiþiye satýþ yapýlýrken þirket ortaðý ol.. Evler teslim edilmeyince 'valla ben 3 yýldýr þantiyeye gitmiyorum þirketlede baðým kalmadý..'
    Zaten bu büyüklükteki bir holdingin patronun þantiyeye gitmesini beklemiyorum ondan beklentimiz inþaatýn tamamlanmasýný saðlamaktý olmadý þimdiki beklentim paramýn ödenmesi

Yaþ
    40
    Þehir
    34
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hatta bende aþaðýdaki mesajda olduðu gibi helal paramýn bana iade edildiðini burdan yazmak isterim
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...paylasimi.html

ChuckBartowsKi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Þehir
    Ýstanbul
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu projenin bazý detaylarýný incelemiþtim o zamanlar çok büyük projeydi herkes esip gürlüyordu 3-4 tanýdýðýmý ciddi yatýrýmlardan vazgeçirdim zorla baþka projelere yönlendirdim ve sýkýntý olmadý çok geçmiþ olsun diyorum bir inþaatçý olarak firmayý da anlayabiliyorum diyecektim fakat anlayamýyorum o günlerde lansman yapýp lansman kazançlarýný yiyerek þov yapmak kolaydý tabii neyse fazla detaya gerek yok çok geçmiþ olsun iþiniz zor gibi ama her zaman derim haklý olan bir þekilde kazanýr bugün olmasa da yarýn umarým her þey sizin için iyi olur.
    Sigorta ve Kasko iþlemlerinizde uygun fiyat kaliteli hizmet...

Emre Ýlbi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    35
    Þehir
    Kayseri
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alýntý M U R A T Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hatta bende aþaðýdaki mesajda olduðu gibi helal paramýn bana iade edildiðini burdan yazmak isterim
    http://www.techturkey.com/forum/sohb...paylasimi.html
    Vay bee vakti zamanýn da bu þahýsa yardýmcý olmuþum, þimdi görünce aklýma geldi, sizin eski konunuzu da okumuþtum,

demek ki burada bir aileyiz, herkes namuslu ve kaliteli insanlar diye düþünmemek gerekiyormuþ, onu öðrenmiþ oldum,

þimdi burada ne yazsam, size nasýl teselli vermeye çalýþsam etkisi olmayacak, kaybýnýz sadece maddi deðil, manevi olarak ta eminim çok þey gitmiþtir,

umarým en kýsa süre de haklý davanýzý kazanýrsýnýz, çok geçmiþ olsun

Tech Moderator Schumi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yaþ
    40
    Þehir
    Ýstanbul / Avrupa
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    50 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla çok geçmiþ olsun. Ürkütücü bir durum. Bozuk elektronik alýnca yada kargo ile bir ürün alýp dolandýrýlýnca bile insanýn morali nasýl bozuluyor. Koca ev bide holding denilen davasa ekonomik oluþum soyadýný holdinge vermiþ forumca tanýnan kiþisi reklamýný yaptý burada. O zamanlar ben bile niyetlenmiþtim ama vazgeçmiþtim. Merakým þu. 6000 dairelik konutta kaba inþaatý biten 1 tane bile blok yok mu ? Hiç mi oturan yada biraz kendi çabasý ile para harcayýp oturulabilecek hale gelmiþ / gelecek yer yok. Tapularýnýzý aldýnýz mý ? Toprak sahibi kim ve o ne yapýyor.

Umarým en az zararla kapatýrsýn bu durumu.
    Schumi.Projects

106 GTI | 206 RC | 2008 SUV 1.2 PureTech EAT8 | 3008 SUV 1.6 HDi EAT6 | Citroen AX GTI
    Never drive faster than your guardian angel can fly
    106 RC - 106 GTI with 2 liter engine

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an 1 kullanýcý var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler