User Tag List

Sayfa 3/23 İlkİlk 1234513 ... SonSon
429 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: yeşil inşaat innovia projesi emre yeşil ifşa

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gecenlerde bara bir hatun geldi muhtemelen manken & para yiyici Miami de . Ordan burdan konusurken bir Turk ile takiliyorum dedi unlu. Kim o dedim yesil lerden birini soyledi. Aklima direkt bu konu geldi onlar batti fln dedim.

2013 yilinda bende bunlarin projesine gitmistim @emreyesil araciligi ile ama o zaman fiyatta anlasamamistik ki Allahin sevgili kuluymusum iyikide olmamis.

Insanlarin ferrarilerle, miamilerde takilipta tek umudu bir oda ev olanlarin hayallerini calmasi cok dokunuyo...

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun. Tanrı yardımcınız olsun Malesef öyle bir devrandayız ki kötülerin güçlü ve haklı olduğu dünyayı yaşıyoruz.

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Emre İlbi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vay bee vakti zamanın da bu şahısa yardımcı olmuşum, şimdi görünce aklıma geldi, sizin eski konunuzu da okumuştum,

demek ki burada bir aileyiz, herkes namuslu ve kaliteli insanlar diye düşünmemek gerekiyormuş, onu öğrenmiş oldum,

şimdi burada ne yazsam, size nasıl teselli vermeye çalışsam etkisi olmayacak, kaybınız sadece maddi değil, manevi olarak ta eminim çok şey gitmiştir,

umarım en kısa süre de haklı davanızı kazanırsınız, çok geçmiş olsun
    Bu forumda bana km'si çekilmiş araç satıldı, muayenede öğrendim. Aldığım kişi haberim yok dedi sıyrıldı işin içinden. Daha sonra arabayı satılığa koydum, aracın km durumunu belirterek yaklaşık 10.000 TL zararla sattım, sattığım adam da çakallık yaptı mahkemelik olduk.

Değil forumdaki üyelere, hiç kimseye güvenmemek gerekiyor ne yazık ki bu insanlar yüzünden bizler bu hale geldik. Devir,eşeğini sağlam kazığa bağlama devri.

Konu sahibine çok geçmiş olsun, inşallah en kısa sürede mağduriyeti giderilir. İnşaat sektöründe böyle olaylar çok yaşanıyor ne yazık ki, kendim de bu sektördeyim. Binanın kaba inşaatının bittiğini görmeden ev,dükkan almayın. Eskidendi o topraktan alalım 50 bin TL ucuza gelsin. Artık öyle bi avantajı da kalmadı.
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi diye bir ders. Türkiye'de bazı kesim DİN kısmına fazla takılmış, ama AHLAK sıfır.
    Geçmiş olsun. Allah sabır versin. Umarım paranızı alabilirsiniz.
    Ve umarım hak yiyen herkes karşılığını bu dünyada görür de insanların içi az da olsa huzura erer...
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

coolvtec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı DOHC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şirketin parasını illegal yolla başka yerlere geçirip içini boşaltmışlar anladığım kadarı ile. Görünürde şirket iflas.
    Full-Time TeacheR
    Part-Time TradeR
    Part-Time DJ

PROMINENT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turbo&quattro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecenlerde bara bir hatun geldi muhtemelen manken & para yiyici Miami de . Ordan burdan konusurken bir Turk ile takiliyorum dedi unlu. Kim o dedim yesil lerden birini soyledi. Aklima direkt bu konu geldi onlar batti fln dedim.

2013 yilinda bende bunlarin projesine gitmistim @emreyesil araciligi ile ama o zaman fiyatta anlasamamistik ki Allahin sevgili kuluymusum iyikide olmamis.

Insanlarin ferrarilerle, miamilerde takilipta tek umudu bir oda ev olanlarin hayallerini calmasi cok dokunuyo...
    Engil yesil. Miami de flamingo villalarin da oturuyor kendisi. Aklinin alamayacagi para ve zevk icinde bir yasantisi var. 1 yilda ictigini sen omrun boyunca cayina seker diye katmamissindir oradan hesap et .
    Kork!!sönmez bu şafaklarda yüzen al sancak...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bu dolandırıcılar sadece miami de değil istanbulda da ferrarilerle gezip milletin 1 aylık maaşını 1 gecede bahşişlere veriyorlar. Batıp iflas eden adamın yaşantısı değişir ama bunlar battıktan sonra ferrariyle değil değişiklik olsun diye lamboyla bentleyle geziyorlar. Hayır hiç mi sağlam tastas li birine denk gelmiyorlar anlamıyorum. 3000 usd lik ödeme yüzünden merdiven altı bir aracı kurumun sahibini öldürüyorlardı geçtiğimiz aylarda bunlar hiç korkusuz milyonları goturebiliyorlar

marikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi diye bir ders. Türkiye'de bazı kesim DİN kısmına fazla takılmış, ama AHLAK sıfır.
    Ve umarım hak yiyen herkes karşılığını bu dünyada görür de insanların içi az da olsa huzura erer...
    Evde ailenin vermediği ahlakı okulda 2 saat ders ile veremezsiniz malesef.

Konu sahibine geçmiş olsun. Allah sabır versin.

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Batip herseyini kaybedip kendiside sifirdan baslayanlar, eve zor ekmek goturenler oluyor.. O insanlara kismen saygi duyabiliyorum...

Lakin battim diyip luksu devam edenler benim gozumde piskin sahtekarlardir. Cunku elinde ki son kurusa kadar alacaklilara vermelidirler. Son kurus dahil hepsi musterilerin parasidir, kendisinin degil!

Konu sahibine gecmis olsun...

Bu isin dinle falan ilgisi yok... AHLAK AHLAK AHLAK

Burada her dinden dolandirici var... inanmayanlarda Ortak nokta din degil... AHLAKSIZLIK
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

488
    Misafir
    Ülke çürümüş, battığını söyleyip altında Ferrari yerine ucuz bir arabayla gezsen ve hakikaten batmış olsan şu parasını alın terini kaybeden kardeşimiz bu kadar rencide olmaz.. Allah korkusu olmayan başkasının hakkını küçücük yavrusunun rızkını yiyen nasıl bir hasiyetsizdir anlamakta güçlük çekiyorum.. Hiçmi aklına gelmez bunlar, kaldıki mutlak suretle yanına kar kalmayacaktır..

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Black_Eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu dolandırıcılar sadece miami de değil istanbulda da ferrarilerle gezip milletin 1 aylık maaşını 1 gecede bahşişlere veriyorlar. Batıp iflas eden adamın yaşantısı değişir ama bunlar battıktan sonra ferrariyle değil değişiklik olsun diye lamboyla bentleyle geziyorlar. Hayır hiç mi sağlam tastas li birine denk gelmiyorlar anlamıyorum. 3000 usd lik ödeme yüzünden merdiven altı bir aracı kurumun sahibini öldürüyorlardı geçtiğimiz aylarda bunlar hiç korkusuz milyonları goturebiliyorlar
    Taştaşlı dayılara maçaları yemiyor, peşin peşin ödüyorlardır bence.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

S.Özeren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuyu arkadaşı hala mesaj olarak bildirmedi heralde kendisi ortada yok
    Livestrong

SinanAdalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ama sorsan kendilerine delikanlı adamlardır laf ettirmezler ağır abilerdir. Yani kötü söylemek olmaz ama insan katil olur ya... Sen kalk alın teri ile ordan burdan arttırdığı parayı tek derdi ev almak için biriktiren adamın cebini boşalt, o adamın kaybedecek neyi olur ? Zaten geleceğini çalmışsın... Gün gelir öyle biriside senin hayatını almaya calısır çok var örnekler Allah korusun. İnşallah paranızı geri alırsınız... Yazıp yazıp siliyorum denecek çok şey var ama neyse.
    İyilik kolay.. kötülük gayret gerektirir.Ben tembel sanılacak kadar kolaycıyım..azimle sıçan ancak sıçmış olur, taşı matkap deler..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, biz de aynı durumu yaşıyoruz. Sizinki çözüldüğü için sevindim babamın 97 de ödemelerine başlayıp 2002 ye kadar tıkır tıkır ödediği evin hâla teslim edilmesini bekliyoruz işin içine mafya karıştı, insanlar öldü durumu çözmek isteyen ama nafile. En son çözülmeye başlandı, 90 bin tl teklif edildi ama bugünkü değeri 300 bin tl olması gereken bi rakamdı. Babam da kabul etmedi tabi, halen bekliyoruz. Elbette birçok mahkeme süreci gerçekleşti.

turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu ülkede malesef kimseye güven kalmadı herkes tokatçı olmuş zaten taksit olayını hayatta sevmem varsa param gider peşin alırım ama buda çözüm değil yeri geliyor allah sabır versin...
    kadett e-astra gsi-fiat turbo-kadet turbo-bmwe21 323-honda civic n/a-ford sierra n/a-honda integra n/a-ford sierra rs500-honda integra turbo-bmw e30 n/a-mercedes c180-bmw e36 compact turbo loading...

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok enteresan ya biz de bankaya 3 kuruş borcumuz var, 2 tane adam çalıştırıyoruz aman haftalıkları gecikmesin diye arabamızı satmaya çalışalım.

Bu para kazanma hırsı ne pis bir şey. Senin mekanda bahşiş olarak dağıttığın para dolandırdığın birilerinin ev kirası belki de.

Ve tüm bunlara rağmen çıkıp dolaşabilmek sağlam genişlik ister. Tabi sorsan kılıf hazır girdi maliyetleri arttı, imar sıkıntıları yüzünden proje tamamlanamadı, ülkede kriz var vs vs.

Söylemler ile eylemler tutsa insanlar bir nebze rahatlar. Ama sen para ezerken adam senin yüzünden zor durumda ise kimseye bir şey anlatmanın gereği yok.

Edenlerin bulması dileğiyle.

SpeedlinE™ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla çok geçmiş olsun,bazıları da online olup cevap yazmama niyetindeler...

Umarım hakkınızı alırsınız

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Schumi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla çok geçmiş olsun. Ürkütücü bir durum. Bozuk elektronik alınca yada kargo ile bir ürün alıp dolandırılınca bile insanın morali nasıl bozuluyor. Koca ev bide holding denilen davasa ekonomik oluşum soyadını holdinge vermiş forumca tanınan kişisi reklamını yaptı burada. O zamanlar ben bile niyetlenmiştim ama vazgeçmiştim. Merakım şu. 6000 dairelik konutta kaba inşaatı biten 1 tane bile blok yok mu ? Hiç mi oturan yada biraz kendi çabası ile para harcayıp oturulabilecek hale gelmiş / gelecek yer yok. Tapularınızı aldınız mı ? Toprak sahibi kim ve o ne yapıyor.
    kaba inşaatı biten bloklar var fakat şantiye alanı olduğu için para harcayıp kendi daireni bitirsen bile yaşanılmaz durumda ayrıca tapu olması mümkün değil tüm taşeron şirketlere ve işçilere ödeme yapılmadığı için herkes alacağı için dairelere tedbir koydurmuş ve olası bir iflas halinde alacaklarının ödenmesi için öncelikli hale gelmişler
    Umarım en az zararla kapatırsın bu durumu.

ucuz kurtulmuşsun sevindim senin adına
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Tanrı yardımcınız olsun Malesef öyle bir devrandayız ki kötülerin güçlü ve haklı olduğu dünyayı yaşıyoruz.
    maalesef
    Alıntı coolvtec Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şimdi şöyle bir şey aklıma geldi yıllar evvel bu arkadaş Porsche alıyor ve @Tholl-ga ya aracının fotolarını çektirmek istiyor o gün bende Tolga nın yanındaydım ve benide götürdü buluştuğumuz yer camiydi alakasız ama yazayım dedim
    Alıntı S.Özeren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuyu arkadaşı hala mesaj olarak bildirmedi heralde kendisi ortada yok
    arkadaşının kontörü yok herhalde whatsapp tan yazamamış gerçi beyimiz gece giriş yapmış ama cevap vermeye lüzum görmemiş

Alıntı Özgür Güneş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, biz de aynı durumu yaşıyoruz. Sizinki çözüldüğü için sevindim babamın 97 de ödemelerine başlayıp 2002 ye kadar tıkır tıkır ödediği evin hâla teslim edilmesini bekliyoruz işin içine mafya karıştı, insanlar öldü durumu çözmek isteyen ama nafile. En son çözülmeye başlandı, 90 bin tl teklif edildi ama bugünkü değeri 300 bin tl olması gereken bi rakamdı. Babam da kabul etmedi tabi, halen bekliyoruz. Elbette birçok mahkeme süreci gerçekleşti.
    çözülmedi ki

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Wowwo nun sitesin de basında biz kısmına bakıyorum Engin Yeşilin bol bol haberleri var , emlak kulisine bakıyorum engin yeşil şöyle açıklama yaptı böyle açıklama yaptı vs vs sonra @emreyesil in açıklamasına bakıyoruz kızenim yazdı modunda. At yalanı s.... inananı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler