User Tag List

Sayfa 2/14 İlkİlk 123412 ... SonSon
260 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Kaliteli Yakıt

erdiyuce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat abi Ankara için pm rica edebilir miyim ?

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    19 adet pm cevapladim,dery edicek bir sey yok. Vaktim oldukca da yaziyorum.
    Fena mi,bilgi "bollugu" olur. Mesela bu aksam indirim yazilmisti,geldi mi?
    pm lerı sız atabılıyor musunuz, yoksa yıne baska bır uye mı yardımcı oluyor? ben talibim bu goreve. yeter ki arkadaslar muradına engin bilgilerinizle ersin.
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    19 adet pm cevapladim,dery edicek bir sey yok. Vaktim oldukca da yaziyorum.
    Fena mi,bilgi "bollugu" olur. Mesela bu aksam indirim yazilmisti,geldi mi?
    Abi Edirne için bilgin var ise pm alabilir miyim? Shellden aliyorum.

r3dkit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    murat abi ankara için pm alabilir miyim zahmet olmazsa ?
    Find what you love and let it kill you

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı OnurG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi Edirne için bilgin var ise pm alabilir miyim? Shellden aliyorum.
    Kipa Shell , başka yerde arama

07 plaka giulietta görürsen de selam ver hatta ortam müsaitse durdur
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pm lerı sız atabılıyor musunuz, yoksa yıne baska bır uye mı yardımcı oluyor? ben talibim bu goreve. yeter ki arkadaslar muradına engin bilgilerinizle ersin.
    Sabunun bıttı mı? Git cevrendekılerle ugras yada burada boşnoş yazma. Bana yazıcaksanda “adam” gıbı yaz. Acık oldu mu?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    sevıyeyı "AST" belırler.

sizin yaklasımınıza binaen cevap verıyorum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pm ler ve gonderılen mesajlar cevaplandı.

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Daha fazla fotoğraf var ama ben beceremiyorum fotoğrafları bana yakın durmaya çalışan bir arkadaşım yükler.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İçinizde ki lgbt tutkusunu gizlemeyin,dışa vurdurun.

herkes insan .
    imzasız..

emre.ates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yıl başında milli piyango bileti alacak arkadaşlar, büyük ikramiyenin çıkağı bayiyi açıklıyorum pm den mesaj atanlara, bu post tu like layan her arkadaşa dönüş yapacağım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bodrumda kaliteli Shell istasyonu bilen yeşillendirsin lütfen

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Shell kendi istasyonları gerçekten iyi

Ama bence en iyisi energy
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabunun bıttı mı? Git cevrendekılerle ugras yada burada boşnoş yazma. Bana yazıcaksanda “adam” gıbı yaz. Acık oldu mu?
    Açık açık adam gibi yazabiliyor muyuz.

Sizi günahım kadar sevmemekle başlayabilirim sanırım. Tanımadığım bir adamı sevmeme sebebim ne olabilir ?

Bir tanesi sizinle ticaret yapan ya da ortak bir payda da buluşmaya çalışmış ( iş dışı konular lastik , araba , jant vs vs ) tüm tanıdıklarımın sizinle ilgili geri bildirimleri. Mesela işiniz düşünce Merhaba XXXXciğim nasılsın derken işiniz düşmeyince XX bey diye yukarıdan konuşmanız.

En temel nedenlerden bir diğeri “ mahsuscuktan” mütevaziyim yapıyormuş gibi gözüküp dev EGO nuz ile hava atma çabanız.

Burası bana düşmez ama muhtemelen aile büyükleriniz sizi mütevazi bir birey olarak yetiştirmek için telkinlerde bulundu ve bastırılmış EGO’nuz büyüyüp kendi yaşamınızı kurunca ortaya çıktı.

Holding yöneten , yurtdışına giden , pistleri ezberleyen süre kasan ve bu yetkinliklere sahip bir adam olarak fotoğraf yükleyememeniz ayrı bir trajedi. Çünkü yüklemeyi çok iyi biliyorsunuz ama sizin bir sözünüz ile yükleyecek bir adam olması ve bunu herkesin önünde başkasına yaptırıyor olmanız sizin hoşunuza gidiyor.

Kendinizi iş adamı olarak tanıtıyorsunuz ama sürekli benzin konusunda sanki forum ve o konu sizinmişcesine , sizden habersiz kimse benzin fiyatı ile ilgili yorum yapamazmışcasına mesaj atıyorsunuz. Bu kadar boş vaktiniz var mı ya ?

WhatsApp gruplarının tamamında tüm gün online sınız yaptığınız tek şey puro viski ve pahalı yemeklerinizin fotolarını atmak. Başka gruplardan gelen tüm fotoları diğer gruplara atıp beğenilmeyi beklemek.

Yan şezlongta güneşlenen genç kızın fotosunu gizlice çekip, otel odalarındaki fotoları vs vs atmak da buna dahil.

Ama bir not : Minareyi çalıyorsanız kılıfını unutmayın. Sandalye üzerinde kendi kıyafetleriniz gözüken fotolar çekmeyin gizliden

Bu kadar para pul sahibi olan , mevki sahibi olan bir adamın “ Ben dağıtım şirketi sahibiyim “ “ Ben bilirim “ diye gezmesinin de , tüm gün whatsapp ta abilik falan yapıp beğenilmeyi beklemesinin de altında tek sebep var. EGO

Abi bu forumun neredeyse tamamı senden fakir zaten , sen ağasın kralsın tamam sal bizi artık hava atıp bilmişlik yapma

Yanına aldığın yalayıcılarında şunu bilsin abi “ Bu zat ı yakınen tanıyan çok kişiyle dialogum var. Yalayana menfaat sağlamıyor , yaladığınla kalırsın “

Son olarak

Narsistik kişilik bozukluğu tanı özellikleri nedir?

Narsist kişiler, kendileriyle meşgul gibi görünseler de kendilerini değersiz, hissetme eğilimi içindedirler. Başkalarının eleştirilerine gelemezler. Karşısındakileri kendi istekleri ve amaçları için kullanmayı severler. Güç ve sevgide doyumsuz, kendilerini eşi bulunmaz biri olarak görme özellikleri vardır. Kimseyle empati kuramazlar. Karşısındakilerden onay ve ilgi beklerler. Beklentileri karşılanmadığında benlik saygıları sarsılır, kırgınlık ve çökkünlük yaşarlar. Kendilerine ilgi göstermeyen, saygı duymayan herkesi küçümserler.

Bu kişilik bozukluğu, antisosyal, Borderline ve histrionik kişilik bozuklukları ile birlikte görüldüğünden, teşhisi oldukça zordur. Bu kişiler yaşları ilerledikçe, güzellikleri ve güçleri kayboldukça oldukça zorlanırlar. Olumsuzluklar karşısında öfkelenir, intikam duygusu beslerler. Yaşamlarına yapılan eleştirilerde umursamaz hal alırlar. Yapılan eleştirileri değersiz görürler.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E artık yeter da . Her konuda laf sok laf sok geyik yap vs vs sıkıldım.

Kimseye hakaret etmeden meramımı anlattım sanırım.

Daha da sizinle ilgili konularda inadına mesaj atmam , forum düzeni içinde mutlu mesut takılır gideriz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E artık yeter da . Her konuda laf sok laf sok geyik yap vs vs sıkıldım.

Kimseye hakaret etmeden meramımı anlattım sanırım.

Daha da sizinle ilgili konularda inadına mesaj atmam , forum düzeni içinde mutlu mesut takılır gideriz.
    Sana ne koymus ve yasam tarzım. Rahat ol,kıskanma,bak gec. Isın daha garıbı ve sana gore komıgı,hakkımda bır *** bılmıyorsun. Bılmeden de fıkır sahıbısın,ısın gucun yel degırmenlerıne saldırmak. Magdem benı bu kadar takıp edıyorsun,gızlıden de hayran olmussun,neredeyse donumun rengını soylıyeceksın o zaman nedır bu MuratEngin kompleksı? Ne oldu,oyuncak arabanı mı caldım,hayallerını mı yıktım,elını mı sıkmadım?
    Hasetlık zordur,baksana benımle ılgılı bır suru anı bırıktırmıssın,baskasına yazdıgım mesajı bahane alıp ısın gucun bana laf sokmak. Yahu sabun yetmıyormu masturbasyon ıcın yada burada bana laf sokunca,”aferın lan,adama ne gecırdın be “sozlerı yada begenı alınca tatmın mı oluyorsun? Cıdden elıne ne gecıyor....
    Ben hala aynıyım,hala aynı seylere sahıbım,hala aynı karılarıları sıkıyorum,hala aynı pıstlerde gazlıyorum,hala aynı sırketlere sahıbım ve sen hala benı takip edıyorsun.....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    mağdem

evli
    sıfat
    1.
    evlenmiş bulunan, karısı ya da kocası olan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sana ne koymus ve yasam tarzım. Rahat ol,kıskanma,bak gec. Isın daha garıbı ve sana gore komıgı,hakkımda bır *** bılmıyorsun. Bılmeden de fıkır sahıbısın,ısın gucun yel degırmenlerıne saldırmak. Magdem benı bu kadar takıp edıyorsun,gızlıden de hayran olmussun,neredeyse donumun rengını soylıyeceksın o zaman nedır bu MuratEngin kompleksı? Ne oldu,oyuncak arabanı mı caldım,hayallerını mı yıktım,elını mı sıkmadım?
    Hasetlık zordur,baksana benımle ılgılı bır suru anı bırıktırmıssın,baskasına yazdıgım mesajı bahane alıp ısın gucun bana laf sokmak. Yahu sabun yetmıyormu masturbasyon ıcın yada burada bana laf sokunca,”aferın lan,adama ne gecırdın be “sozlerı yada begenı alınca tatmın mı oluyorsun? Cıdden elıne ne gecıyor....
    Ben hala aynıyım,hala aynı seylere sahıbım,hala aynı karılarıları sıkıyorum,hala aynı pıstlerde gazlıyorum,hala aynı sırketlere sahıbım ve sen hala benı takip edıyorsun.....
    kıskanma yok bundan emın olabılırsın tamamen mesajlarındakı baslıklarındakı kıbır kaynaklı bu bosalmamız, kendı aramızda basarılarını konusuyoruz. valla keko meko ama ıyı kullanıyor helal olsun dıyoruz, valla bak. yalanım varsa rutbemı soksunler.
    zengınlıque konusu da umrumda olmaz allaha sukur faqırız ama ferrarisi caguarı olan arkadaslarımız felan var cagırıyorlar bınıyoruz, ellıyoruz felam . oyle ayagına 1000km den cagırıp olum ben zaman kasıcam yanlıslıkla cagırdım senı demıyorlar sagolsunlar

PUMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi Gerçekten Çok merak ettim ciddi soruyorum Bukadar kendinş beğenmişlik neden kaç yaşında adamsın Seni tanımam etmem ama Adama demezler mi aga sen kimsinde benim elimi sıkmıcan hayallerimi yıkcak kadar kim olabilirsin?Yakıt hesaplama yapıyorsun yakıt dağıtıyorsun paran var die böyle triplere girme Git şirketinde çalışanlarla rgonu tatmin et Saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler