User Tag List

Sayfa 3/14 İlkİlk 1234513 ... SonSon
260 sonuçtan 39 ile 57 arası

Konu: Kaliteli Yakıt

gan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Murat Bey

Kusura bakmayın ama arkadaş bence haklı. Kısa bir süre öncesine kadar yazılarınızı keyifle takip ederdim.
    Ayrıca arkadaş sizi niye kiskansin. Bana da aynı yaftayı yapıştıracaksanız peşinen söyleyeyim sizi gram kıskanmıyorum. Kendi hayatımdan gayet memnun ve mutluyum.
    Git gide daha kibirle yazmaya başladınız.
    En alakasız bir konuda bile örneğin pistle ilgili konu konuşuluyor konunun en alakasız kısmında konunun odağını üzerine çevirmeye çalışmanız, bunu ilk ben yaptım yok fwd su kırdığım rekor hala kırılamadı yok su isi ilk ben şöyle yaptım tarZi bence irite edici olmaya basladi. Aklıma örnek gelse daha detaylı yazardım da okuyan arkadaşlar anladılar bence. Eminim siz de anladınız. Hep her konuda en iyisini ben bilirim kafasındasınız. Artık benzin konusunda bu iyice göze battı arkadaşların iğneleyici tavırları ya da doğrudan uyanları da bundan olsa gerek.

Dost acı söyler derler ya. Ben sizin ne dostunuz ne dusmaninizim. Ama tarafsız baktığıma emin olabilirsiniz. Sahte ağdalı mütevazilik hallerinde millete üstten üstten egolu bakmanız bence kabak tadı verdi. Bunlara kalben hak vereceğinize eminim ama millet karşısında o cesareti gösterir misiniz onu bilmiyorum.

Sağlıcakla kalın.

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Bende kendi fikrimi söyleyeyim

Ben Murat abinin yerinde olsam

Sadece pist videolarını konu açarım o konuya araç speclerini yazarım başka yorum bile yazmam

Yani ben onun yerinde olsam yazmam

Kendisine tavsiye ederim.
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Demek kı hıc sebebsız yere kompleks yapıp laf sokanları yutmam gerek.
    Konu hakkında bılgısı olmadan yazanları gormezden gelmem gerek.
    İşimgucu burada tatmin olmak olan 31.lerı hoş gormem gerek.
    Hakkımda en ufak bılgısı olmadan konusanlara musama gostermem gerek.
    Baska kısılerden duydukları dedıkodukarı varmıs gıbı gosterenlerı gormemem gerek.
    Aklından yazdıgı yada canlandırdıgı seylerı varmıs gıbı yazanları hos gormem gerek.
    Ve herseyden onemlısı,şahsiyetıme laf edılıcek bunu alttan almam gerek.
    Varsa öyle mezhebi geniş,helal olsun. Ulkeye başbakan olsun. Bana ne verırsenız onu alırsınız,sıktı artık kompleksı ınsanların yazıları...

997TT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    248 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende kendi fikrimi söyleyeyim

Ben Murat abinin yerinde olsam

Sadece pist videolarını konu açarım o konuya araç speclerini yazarım başka yorum bile yazmam

Yani ben onun yerinde olsam yazmam

Kendisine tavsiye ederim.
    Artık yakıt konusunda yazmıyorum,içine ettıler konunun. Bugun 37 pm almısım sadece bır konuda. Neden bana yazılıyor kı,bakın ne bılmısler var. Insan bıldıgı konu hakkında “dogru” bılgılendırsın. Ama bızde herkes polıs,herkes teknık dırektor. Sen işi biliyorsun ama baskasının yazdıgı yanlıs seylerı gormezden gelmelısın yoksa “ego” lu oluyorsun.
    Zaten ulkenın dustugu durum da bu,sen bır konu da ıyısen yada bılıyorsan hemen taslanıyorsun,kompleks sahıbı ınsanların hedefı oluyorsun.
    Yahu laf sokma,icraatınla döv anva bıZde “dil” ve klavye calısıyor.
    Herkese hayırlı geceler,bol sohbetler....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı 997TT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artık yakıt konusunda yazmıyorum,içine ettıler konunun. Bugun 37 pm almısım sadece bır konuda. Neden bana yazılıyor kı,bakın ne bılmısler var. Insan bıldıgı konu hakkında “dogru” bılgılendırsın. Ama bızde herkes polıs,herkes teknık dırektor. Sen işi biliyorsun ama baskasının yazdıgı yanlıs seylerı gormezden gelmelısın yoksa “ego” lu oluyorsun.
    Zaten ulkenın dustugu durum da bu,sen bır konu da ıyısen yada bılıyorsan hemen taslanıyorsun,kompleks sahıbı ınsanların hedefı oluyorsun.
    Yahu laf sokma,icraatınla döv anva bıZde “dil” ve klavye calısıyor.
    Herkese hayırlı geceler,bol sohbetler....
    Bence çok doğru bir karar senin adına sevindim

Pm lerede cevap verme abi

Pist videolarını bol bol izletirsen anladın sen onu

Kendine iyi bak
    Dr.ECU

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sana ne koymus ve yasam tarzım. Rahat ol,kıskanma,bak gec. Isın daha garıbı ve sana gore komıgı,hakkımda bır *** bılmıyorsun.
    Her konuda akaryakıt patronu olduğunu , pist te FWD rekorunu kırdığını , Ayhancan Güven e abilik yaptığını , Urfa da köy okuluna yardım yaptığını , siyasilerle önemli insnalarla bir arada olduğunu söylüyorsun abi , bence bu kadar bilgi yeter fikir sahibi olmak için
    Bılmeden de fıkır sahıbısın,ısın gucun yel degırmenlerıne saldırmak. Magdem benı bu kadar takıp edıyorsun,gızlıden de hayran olmussun,
    Ya seni takip etmiyorum da kendini o kadar ön plana çıkartıyorsun ki maruz kalıyorum takip etmiyorum
    neredeyse donumun rengını soylıyeceksın
    Don u bilmemde montun kırmızı yıllardır. Bi değiştirmedin. Bir de bana don borcun var onu öde abi rica edeceğim.
    o zaman nedır bu MuratEngin kompleksı? Ne oldu,oyuncak arabanı mı caldım,hayallerını mı yıktım,elını mı sıkmadım?
    Hayallerimi yıkmaya benden bir şey çalmaya gücün yetmez de elimi sıkmama konusu senin kabalığın doğrudur
    Hasetlık zordur,baksana benımle ılgılı bır suru anı bırıktırmıssın,baskasına yazdıgım mesajı bahane alıp ısın gucun bana laf sokmak. Yahu sabun yetmıyormu masturbasyon ıcın yada burada bana laf sokunca,”aferın lan,adama ne gecırdın be “sozlerı yada begenı alınca tatmın mı oluyorsun? Cıdden elıne ne gecıyor....
    Hasetlik niye edeyim ya cidden. Aldatmayacak kadar çok sevdiğim bir eşim var , sevdiklerimle dolu çevrem var , kapasitesiz olduğu iddia edilen bir adama göre ciddi bir gelirim var. Hepsinden önemlisi sağlığım ve gençliğim var. Sendeki hiç bir şeye ihtiyacım yok bin şükür. Arabalarınızı vs beğenirim maşallah der geçerim. Onu da açık açık söylerim yani kıskanmam , parası var adam biniyor diyorum.
    Ben hala aynıyım,hala aynı seylere sahıbım,
    Allah daha çok versin , gözüm yok.
    hala aynı karılarıları sıkıyorum,
    Vallahi ahlaksızlık sizin benim değil , benim için aile kutsaldır sizi bilemem.
    o hala aynı pıstlerde gazlıyorum,
    Allah var , o konuda gerçekten iyisiniz ve imkanlarınızı iyi kullanıyorsunuz. Sizi sevmememde pist konusunda saygı duyarım

hala aynı sırketlere sahıbım
    Whatsapp ta ve forumda bu kadar boş takılmaya rağmen hala ayakta şirketiniz vallahi çok köklü imiş gerçekten. Allah zeval vermesin. ve sen hala benı takip edıyorsun.....

gan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben kendi adıma cevap yazayım. İlk defa forumda birisi için yazı yazdım. yazdıklarım artık çok gözüme takılan konulardi. Son yazdığınız cevapla benim yazdıklarım arasında zerre uzlaşma olmasına imkan yok.

Ne sizin nede benim fikrimin değişmeyeceği kesinleşti. Bundan dolayı bir önceki mesajım sizle ilgili yazdığım ilk ve son yazıydı.

Amacın sizi kırmak, yermek , kötülemek değil dışarıdan bir gözle hareketlerinizin nasıl gözüktüğüne dair bir ayna tutmaktı.

İyi akşamlar dilerim.

Demek kı hıc sebebsız yere kompleks yapıp laf sokanları yutmam gerek.
    Konu hakkında bılgısı olmadan yazanları gormezden gelmem gerek.
    İşimgucu burada tatmin olmak olan 31.lerı hoş gormem gerek.
    Hakkımda en ufak bılgısı olmadan konusanlara musama gostermem gerek.
    Baska kısılerden duydukları dedıkodukarı varmıs gıbı gosterenlerı gormemem gerek.
    Aklından yazdıgı yada canlandırdıgı seylerı varmıs gıbı yazanları hos gormem gerek.
    Ve herseyden onemlısı,şahsiyetıme laf edılıcek bunu alttan almam gerek.
    Varsa öyle mezhebi geniş,helal olsun. Ulkeye başbakan olsun. Bana ne verırsenız onu alırsınız,sıktı artık kompleksı ınsanların yazıları...

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sabunun bıttı mı? Git cevrendekılerle ugras yada burada boşnoş yazma. Bana yazıcaksanda “adam” gıbı yaz. Acık oldu mu?
    Çok saygı duyduğum görevini icra edip vatan-i hizmetini yapan birisine bu nasıl bir yakıştırmadır.... Hiç mi saygınzı yok
    yok sahun mu bitti bilmem ne ayıp yahu az edep...

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı KoramiraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok saygı duyduğum görevini icra edip vatan-i hizmetini yapan birisine bu nasıl bir yakıştırmadır.... Hiç mi saygınzı yok
    yok sahun mu bitti bilmem ne ayıp yahu az edep...
    sorun yok hacı ne demis bir gaz dedektoru, "beni bilen bilir bilmeyen ogrenir" ��
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu okurken vertigom tuttu 2. Sayfada tıkandım kaldım konudan çıkıyorum sağlıcakla kalın.
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

Sert@ç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yahu konu alt tarafi yakit nerden alinir ? Simdi nerden nereye gelmis saka gibi
    Sosyal medya kimse benim durumum cok kotu batiyorum ediyorum sevgilim yok yalnizim fakirim diye foto atiyor merak ettim. İlla birseyleri gostermek icin anlatmak gerekiyorsa

Yillar evel Murat Enginle anadolu yakasindan seyrantepe gs stadina gitmemiz gerekmisti. Nefes alinmayan bi metrobus sonrasinda aktarmali bol fortlamali metro yolculugumuz oldu. Ama isin komik yani metrobuse binmeden 5dk once altimizda m5 varken olmasi. Stad sonrasi cayenne ondan sonrada s600e binmistik.

Simdi ben bunu niye anlattim ?
    ME cikip m5den indik metrobuse bindik sonra metroya bindik dese sacma inandirci olmayan bi mesaj olur. Yani insanlarin illa herseyi anlatmasi kafayi takmasina gerek yok. Karsindaki adam kibirli egolu kendini begenmis mi banane amk de gec
    Bi kac tane keko var durmadan ucan kacan mesajlarini gorunce direk geciyorum cunku vakit kaybi
    Burda sen egolusun oylesin boylesin demek karsidakini daha cok egolandirir veya her ne diyorsaniz
    Bosverin vakit daraliyor zaman geciyor sevmediklerini onemsemeyin "banane amk" diyip gecin
    @997TT yukardaki olayi bi daha tekrar edelim
    Alıntı hakotech Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 tane daha konu acarsan magnumdan lamboyu kazanıcaksın hemde yalamadan..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    imzan guzelmis sertac. begendik.
    $$$$
    acaba konu neden buralara geliyor, biraz bakinirsan mesajlara anlarsin canim kardesim akulu araba aldim gibi gibi... bana gazla alakali 30tane dm gelmedi ,ama 30 begeni geldi demek ki bir tek biz rahatsiz olmuyoruz, demek ki bir sorun var yani zat-i muhteremde. bizim gibi muhatap olmak istemeyen de bir o kadar insan var. he kazanc var mi yok , insan bir zaman sonra degismiyor ama rahatlama diyelim. kime ne mal oldugunu soylemek adetimdir cunku icimde kalir uzulurum...
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Murat abiyi ikna edenlerden biriyim hepiniz rahatlıkla artık

Bu konularda gezebilirsiniz

Mesajı olmayacak kendisinin

Dr.ECU

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kipa Shell , başka yerde arama

07 plaka giulietta görürsen de selam ver hatta ortam müsaitse durdur
    Abi kipa shellden aliyorum bayadir zaten. Bu arada geçen haftasonu Ferhat abinin dükkanda muhabbet ettik, siyah astrası olan benim Meşhur o yağmurun çok yağdığı gün😂

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    foruma bakayım dedim sabah sabah enerjimi aldınız valla.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

PUMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat abiyi ikna edenlerden biriyim hepiniz rahatlıkla artık

Bu konularda gezebilirsiniz

Mesajı olmayacak kendisinin

Allah Bir Kere Değil Bin Kere Razı Olsun Senden Abi Bu güzelliğini hiç bir zaman unutmucaz Tekrar Tekrar Teşekkür ederim

CaNeR44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendini motorsporlarına adamış murat engin gibi değere haksızlık ediyosunuz ne mecburiyeti varki bize yardımcı oluyor bide laf yesin üstüne

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PUMA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah Bir Kere Değil

Bin Kere Razı Olsun Senden

Abi Bu güzelliğini hiç bir zaman unutmucaz

Tekrar Tekrar Teşekkür ederim
    Editledim.

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumda belli bir güruh var Hakaretten ve ego laflarını ağızlarından düşürmezler,ilk hakaret sıralarını kendilerine layık görürler. @gan kullanıcı adında ki abi bir diğer konuya 997TT ile alakalı olumlu bir yorum yazınca ''yalaka'' damgasına yakıştırıldı,bu konuda ise mantıklı ve yine olumlu bir yorum yazınca ayakta alkışlanıyor beğeni yağmurları falan. Zaten bu beğeni butonu geldiğinden beri sosyal medyada zannediyorlar kendilerini,ne kadar like o kadar mike .

Yani 5 dakika önce yalaka 5 dakika sonra kaliteli adam olarak adlandırılabilirsiniz. Ne bahsi geçen şahıs ile özel bir görüşmem oldu,ne de şu forumda ''özel mesaj kutusu'' kısmında mesajlaştım. Kimseyi de savunmuyorum ,bahsi geçen şahsı yakından da takip etmiyorum ,belki bazı arkadaşların serzenişleri doğrudur haklı yanlarınız vardır 997TT ile alakalı. Gram tanımıyorum kendisini,yapmış olduğu paylaşımlarında bana herhangi bir faydası yok yakından da takip etmiyorum.

Ne kadar boş zamanları var ise ,üyelerin geçmişte yazdıkları mesajları araştırıyorlar. Dur şöyle bi caps bulayım da atayım biraz beğeni alayım,hatta laf soktuğumu düşünsün karşıdaki belki bozulur vs. Hakaretten dem vuruyorlar,5 dakika içinde vatan haini ilan ediyorlar. ''Sen kimsin ki beni yargılıyorsun'' diyorlar kendileri başkalarını yargılıyor. Önce herkes önündeki pisliği temizlesin sonra karşıdakine çamur atsın.

Yalakalık mı ? Bu konuda alt alta yazılmış mesajlarda baya yalakalık var .
    Forumda sadece otomobil konuşalım bence herkesin iyiliği için . Siyasi konulara da yazdım bence kapatılsın gerek yok,benzin zamları dolar konuları da kapatılsın tabii yönetimin bileceği iş . Yaklaşık 9 senelik üyeliğim boyunca en kalitesiz 2 seneyi görüyorum bu forumda. Arabalardan uzaklaştık,gırgır şamata konularından uzaklaştık ,kimse kimseyi sevmiyor ama herkes herkesle samimi
    imzasız..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler