User Tag List

Sayfa 4/14 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
260 sonuçtan 58 ile 76 arası

Konu: Kaliteli Yakıt

EserBodrum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CaNeR44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendini motorsporlarına adamış murat engin gibi değere haksızlık ediyosunuz ne mecburiyeti varki bize yardımcı oluyor bide laf yesin üstüne
    Daşşak geçiyordur umarım

mhatch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Konuyu yakıtla ilgili açmıştım nerelere gelmiş şu 3 günlük dünyada birbirinizi kırdığınıza değmiş hey allahım

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kendini motorsporlarına adamış murat engin gibi değere haksızlık ediyosunuz ne mecburiyeti varki bize yardımcı oluyor bide laf yesin üstüne
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

mert_can 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda belli bir güruh var Hakaretten ve ego laflarını ağızlarından düşürmezler,ilk hakaret sıralarını kendilerine layık görürler. @gan kullanıcı adında ki abi bir diğer konuya 997TT ile alakalı olumlu bir yorum yazınca ''yalaka'' damgasına yakıştırıldı,bu konuda ise mantıklı ve yine olumlu bir yorum yazınca ayakta alkışlanıyor beğeni yağmurları falan. Zaten bu beğeni butonu geldiğinden beri sosyal medyada zannediyorlar kendilerini,ne kadar like o kadar mike .

Yani 5 dakika önce yalaka 5 dakika sonra kaliteli adam olarak adlandırılabilirsiniz. Ne bahsi geçen şahıs ile özel bir görüşmem oldu,ne de şu forumda ''özel mesaj kutusu'' kısmında mesajlaştım. Kimseyi de savunmuyorum ,bahsi geçen şahsı yakından da takip etmiyorum ,belki bazı arkadaşların serzenişleri doğrudur haklı yanlarınız vardır 997TT ile alakalı. Gram tanımıyorum kendisini,yapmış olduğu paylaşımlarında bana herhangi bir faydası yok yakından da takip etmiyorum.

Ne kadar boş zamanları var ise ,üyelerin geçmişte yazdıkları mesajları araştırıyorlar. Dur şöyle bi caps bulayım da atayım biraz beğeni alayım,hatta laf soktuğumu düşünsün karşıdaki belki bozulur vs. Hakaretten dem vuruyorlar,5 dakika içinde vatan haini ilan ediyorlar. ''Sen kimsin ki beni yargılıyorsun'' diyorlar kendileri başkalarını yargılıyor. Önce herkes önündeki pisliği temizlesin sonra karşıdakine çamur atsın.

Yalakalık mı ? Bu konuda alt alta yazılmış mesajlarda baya yalakalık var .
    Forumda sadece otomobil konuşalım bence herkesin iyiliği için . Siyasi konulara da yazdım bence kapatılsın gerek yok,benzin zamları dolar konuları da kapatılsın tabii yönetimin bileceği iş . Yaklaşık 9 senelik üyeliğim boyunca en kalitesiz 2 seneyi görüyorum bu forumda. Arabalardan uzaklaştık,gırgır şamata konularından uzaklaştık ,kimse kimseyi sevmiyor ama herkes herkesle samimi
    Arabalar konusundan gerçekten çok uzaklaştık geçen aylarda nikini unutum kıskanma favorilerimi paylaş konusunda kendi aracımdan bahsettim diye her yerde arabanı yazıyorsun diye artislenmişti Yazdığım konulardan biri yakıt konusu diğeri biri sormuş o biride kıskanma konusuydu otomobil formunda kendi aracınızdan bahsetmeyi bile bir garip buluyolar ben burdada araba konuşamıcaksam nerde konuşucam anlamıyorum. Hele hele biraz iyi bir arabaysa off yandın kesinlikle bahsedemezsin hemen saldırıya geçerler sanki onların hakkını yiyerek almış gibiler ben buraya uzun zamandır üyeyim hondayada bindim miniyede bindim her konudada araçlarım hakkında bilgi verdim bir kişi laf etmedi farklı bir araba aldım diye adam hemen düşman bellemiş saldırıya geçti allahtan nikini unuttum yazılarını gördükçe daha çok sinirlenicektim Bu arada bu yazdığım bu konu için geçerli değil sadece içimde tutuğum ve aklıma geldikçe sinirlendiğim için lafı açılmışken dökmek istedim.
    Alıntı MBALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanırım araç nazım hikmet ile Cemal sureyya' nin vakti zamanında ortak olarak aldıkları ve Ataşehir gecelerine adlarını altın harfler ile yazdırdiklari araç..

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

Anıl E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    152 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    997TT'yi yine savunmuyorum üstüne basa basa söylüyorum farklı yerlere çekilmesin . Bu foruma girmeyi tercih ediyorsak , kimi insanın yazdığı şeyleri seviyoruz kimi insanın yazdığı şeyleri sevmiyoruz. Belki yanlış ama o kişi hakkında önyargılı olmaya başlıyoruz. Ne yapmamız lazım bu gibi durumda ? Ya bu foruma girmeyi tercih etmeyeceğiz,ya da yazılarını beğenmediğimiz kişinin mesajlarını görmezden geleceğiz. Ne bileyim en kötü ihtimalle yönetime şikayet edilir bir rahatsızlık var ise.

Her konuya alakalı alakasız yorum yazma gayretinde bulunan,komiklik yapmak için binbir şekle giren karşısında ki insanı bozmanın yollarını arayan insanlarda var forumda. Bu da benim hoşuma gitmiyor;hoşuma gitmediği için sevmediğim şahısların her mesajını takip edip onları bozma gayretinde mi olmalıyım ? Ya foruma girmeyeceğim ya da mesajları görmezden geleceğim.

Şunun için söylüyorum,insanlar kendilerini burada öyle bir anlatıyor ki öyle bir yargı dağıtıyorlar ki sütten çıkmış ak kaşıklar . Hepimizin yanlış yazıları ya da düşünceleri oluyor,benim de var sizlerin de var . Whatsapp grubu diyorsunuz,kendiniz whatsapp gruplarınızda forumda kimin üstüne gitsek diye konuşuyorsunuz.

Hadi şimdi gönül rahatlığıyla eksileyin,harika bir duygu sizler için .
    imzasız..

PUMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahahhahahah olm ayıp yapmayın böylem şeyler

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Konu kaliteli yakıttan

Kalitesiz entry e döndü
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı OnurG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi kipa shellden aliyorum bayadir zaten. Bu arada geçen haftasonu Ferhat abinin dükkanda muhabbet ettik, siyah astrası olan benim Meşhur o yağmurun çok yağdığı gün😂
    Tamam onur o zaman Kipa shell devam
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Anıl E. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ....
    Arabalardan uzaklaştık,gırgır şamata konularından uzaklaştık ,kimse kimseyi sevmiyor ama herkes herkesle samimi
    Kardeşim yazdıklarına katılıyorum, herkesin kendince haklı olduğu konular var.

Bir de b.kunu çıkarıp attığı her post geyik olan tipler de çoğaldı. Sürekli komik olayım insanlar benimle samimi olsun modunda adam da çok.

Emre Akçay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı levent Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tamam onur o zaman Kipa shell devam
    Migros Shell daha iyi bence Levo.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu kaliteli yakıttan

Kalitesiz entry e döndü
    bence

kaliteli

yalakaya

dondu

tşk

.komutan.
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

Gokmen Erbas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bi benzin alip cikacaktik konu nerelere geldi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı wolrath Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence

kaliteli

yalakaya

dondu

tşk

.komutan.
    O değilde eskiden olsa güzel motosiklet postlarını görürdük artık onu da göremiyoruz müdür. KTM sana yaramadı.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    37 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı AB01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değilde eskiden olsa güzel motosiklet postlarını görürdük artık onu da göremiyoruz müdür. KTM sana yaramadı.
    kardesim memur maasiyla yapiyoruz oldugu kadar biseyler. bosanma tazminatina gitti pani. allaha sukur hak yemiyoruz ,devleti dolandirmiyoruz. biraz calisir yine aliriz
    c2vts/yrvturbo/cliors/cliors/208gt
    s2k/3000gt/tomcat/tt225/g37s
    600fa/600rr/agustaf4/vfr1200f/800x/1199s pani
    cbr250/tricity/x10/duke390
    meganeII/clioIII/159/puntoevo/auris/meg coupe/taigo

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mhatch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar kafama bir şey takıldı. Sizin aldığınız memnun kaldığınız benzin lpg istasyonları hangileri firma olarak çünkü bir firma diğerini tutmuyor. Ona göre sürekli oralardan yakıt dolumu yapmaya çalışayım. Ben Ankara'dayım ancak şehir dışıda sorun değil.
    cıddı bır soru soracagım,yanlıs anlamazsan sevınırım

otomobılınız nedır ?

bır de yakıt almaya sehır dısına mı cıkabılırım yazdınız son cumle de, yoksa ben mı yanlıs okudum

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ya o abi çeken , abilerine haber yetiştiren ne kadar kolpacı,yalaka varsa onların ben aq

Ben mesela Murat abinin tarzını yazılarını gram sevmem beni de alakadar etmez istediği kadar tribün yapabilir halkın sevgisini kazanabilir örnek veriyorum forumun sahibi bile olabilir herkesin hayatına kimse karışamaz aynı şekilde o da benim şımarık iğneleyici gereksiz mizah içeren tarzımı sevmez sevmeyebilir tabi

Keza bu forumda açtığım ilandaki aracın durumundan , bindiğim araç başkasına geçince plakasından bana 'yha o araç senin deqiL yhaaa' diyen çekemeyen yancıları da çok gördüm skimde mi mesela? Benim egom kibirim bana yeter kimse sevmesin ama ben satınca 10 kat iyisini de aldım alıyorum burada x araca yorum yaparken kapımda y ve z seçeneklerimde hazırdı çok şükür kimse sevmese de olur yani ben çünkü hayatımdan inanılmaz memnunum mutluyum.

Bu yazdığım aşırı , kibirli , egolu yazıyı biraz da nötr yorumlarsanız mesela Enes abiyi çok severim her türlü muhabbetim varken kendisini bizzat bildiğim için söylüyorum bende olan şeylere sahip olmadan benden belki kat kat mutlu ve kafası rahat olduğunu bilirim eee napayım haset mi edeyim düşman mı olayım?

Murat abi de öyle 2 ay önce birbirmize bi ton saydık ettik neden? Ona laf yetiştiren saksocuların sayesinde? Ee sonra noldu murat abinin şirketi ilk 500de gaz dağıtıyor diye ben kendimi mi jiletledim ya da benim şirketimin her sene milyar iş bitirmeli ihaleleri var diye murat abi ring de pankart mı açtı ?

Bu kadar takılmayın sırf maddi manevi sizden bir takım üst veya alt diye de kimsenin köpeği olmayın emin olun hayat bunları takmayacak kadar kısa ve çabuk geçiyor

Bu güzel sosyal mesajın ardından her iki tarafa da sevgilerimi yolluyorum öpüldünüz xd

KoramiraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya o abi çeken , abilerine haber yetiştiren ne kadar kolpacı,yalaka varsa onların ben aq

Ben mesela Murat abinin tarzını yazılarını gram sevmem beni de alakadar etmez istediği kadar tribün yapabilir halkın sevgisini kazanabilir örnek veriyorum forumun sahibi bile olabilir herkesin hayatına kimse karışamaz aynı şekilde o da benim şımarık iğneleyici gereksiz mizah içeren tarzımı sevmez sevmeyebilir tabi

Keza bu forumda açtığım ilandaki aracın durumundan , bindiğim araç başkasına geçince plakasından bana 'yha o araç senin deqiL yhaaa' diyen çekemeyen yancıları da çok gördüm skimde mi mesela? Benim egom kibirim bana yeter kimse sevmesin ama ben satınca 10 kat iyisini de aldım alıyorum burada x araca yorum yaparken kapımda y ve z seçeneklerimde hazırdı çok şükür kimse sevmese de olur yani ben çünkü hayatımdan inanılmaz memnunum mutluyum.

Bu yazdığım aşırı , kibirli , egolu yazıyı biraz da nötr yorumlarsanız mesela Enes abiyi çok severim her türlü muhabbetim varken kendisini bizzat bildiğim için söylüyorum bende olan şeylere sahip olmadan benden belki kat kat mutlu ve kafası rahat olduğunu bilirim eee napayım haset mi edeyim düşman mı olayım?

Murat abi de öyle 2 ay önce birbirmize bi ton saydık ettik neden? Ona laf yetiştiren saksocuların sayesinde? Ee sonra noldu murat abinin şirketi ilk 500de gaz dağıtıyor diye ben kendimi mi jiletledim ya da benim şirketimin her sene milyar iş bitirmeli ihaleleri var diye murat abi ring de pankart mı açtı ?

Bu kadar takılmayın sırf maddi manevi sizden bir takım üst veya alt diye de kimsenin köpeği olmayın emin olun hayat bunları takmayacak kadar kısa ve çabuk geçiyor

Bu güzel sosyal mesajın ardından her iki tarafa da sevgilerimi yolluyorum öpüldünüz xd
    Boş verde mevzuyu BR7 zırhlı minibüs geldi ne zaman geliyon az turlayalım yahu

levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    94 Post(s)
    Tagged
    3 Thread(s)
    Alıntı Emre Akçay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Migros Shell daha iyi bence Levo.
    polo varken net daha az gidiyordu kanka
    AR Giulietta 1.6 jtdm2
    ~ 210hp 420nm (ex setup with gtb1549vk) 22.8 sn -1.8 eğim
    ~ 250hp 500nm (ex setup with gtd1752mvkr - giulia 2.2) 14 sn kadran
    1460 kg scaled
    now back to stock.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler