User Tag List

Sayfa 7/8 İlkİlk ... 5678 SonSon
137 sonuçtan 115 ile 133 arası

Konu: Peugeot'a karşı olan tutum

b.arica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün akşam 508'leri inceledim niyeyse çok içime sindi siyah dizel otomatik bana çok yakışırdı Opel ve twingoyu satarsam sanırım 508 alacağım.

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Servisin bulunduğum şehirde olması ve servisin müşteri yaklaşımı nedeni ile kadjar da aklımda. Daha uygun fiyatlı al geç bozulursa servisin kafasına at fikri de cazip geliyor
    Ya kadjar yuksek clıo dıyordu bı srefsz arkadasım haklı bencede

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya kadjar yuksek clıo dıyordu bı srefsz arkadasım haklı bencede
    Cilonun yüksek hali captur olmasın o

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1.5 senedir 207 1.6 hdi dinamic aracım var.genel bakımları dışında çok şükür hiç bir masraf açmadı.Aynı fiyat bandında bir çok arabaya bindim.Honda civic es - Bmw e36 - ford fiesta - Wv scirocco bu araçların içinde en masrafsız en dertsiz olanı şuan kullandığım 207

B.Koçer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cilonun yüksek hali captur olmasın o
    İkiside sacma araba bence

bu ulkede suv dıye satılan her araba sacma orası ayrı

EOZDAG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İkiside sacma araba bence

bu ulkede suv dıye satılan her araba sacma orası ayrı
    Hep mtv,ötv,yakıt,bakım yoksa bizde isterdik 5mt, 1600kilo arabada 1.6dci yerine 3.0v6 atmo olsun 4 çeker olsun
    123d

mhatch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EOZDAG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep mtv,ötv,yakıt,bakım yoksa bizde isterdik 5mt, 1600kilo arabada 1.6dci yerine 3.0v6 atmo olsun 4 çeker olsun
    Rüya onlar günümüz Türkiye'sinde

HondatugraL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    fransızlar ev ve mutfak aleti falan üretsin bu konuda iyiler. Tefal çok yaratıcı şeyler üretiyor mesela. Araba yapamadıkları kesin. Sadece peugeot için söyemiyorum bütün fransız arabalarına salıyorrum şuan. Spor araçta japon konforda alman seçerim spor araçlara b5 rs4 ü konfor araçları lisetesinede lexus eklenebilir. Zaten fransızlara da kılım sevmem etmem sevene lafımız yok alan alır biner de benden uzak Allaha yakın.
    DR. OWL

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HondatugraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fransızlar ev ve mutfak aleti falan üretsin bu konuda iyiler. Tefal çok yaratıcı şeyler üretiyor mesela. Araba yapamadıkları kesin. Sadece peugeot için söyemiyorum bütün fransız arabalarına salıyorrum şuan. Spor araçta japon konforda alman seçerim spor araçlara b5 rs4 ü konfor araçları lisetesinede lexus eklenebilir. Zaten fransızlara da kılım sevmem etmem sevene lafımız yok alan alır biner de benden uzak Allaha yakın.
    sorma ya, birde bu fransızların tavanları direkleri filan çöküp durmuyor mu, ifrit eder adamı.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sorma ya, birde bu fransızların tavanları direkleri filan çöküp durmuyor mu, ifrit eder adamı.
    Abi ben sevmıyorum fransızları da mallarınıda civic sorunlarını burda inceden yazmana gerek yok tavanına buzdolabı düşmüş gibi çökse de fransız arabası almamda binmemde binen binsin. Piyasada alabileceğin birçok fransız malı bozulma potansıyelıne sahıpken son kasası hariç alabılecegın hiçbir hondanın direği çökmüyor ona bakarsan.
    DR. OWL

GokhanRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    62 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HondatugraL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ben sevmıyorum fransızları da mallarınıda civic sorunlarını burda inceden yazmana gerek yok tavanına buzdolabı düşmüş gibi çökse de fransız arabası almamda binmemde binen binsin. Piyasada alabileceğin birçok fransız malı bozulma potansıyelıne sahıpken son kasası hariç alabılecegın hiçbir hondanın direği çökmüyor ona bakarsan.
    Fransıza sataşana, sataşasım geldi. Sen binme boşver. Zaten Honda daha ucuz olsa insanların öncelikli seçimi olurdu. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
    It’s better to walk alone, than with a crowd going in the wrong direction... (Grant)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2005 model gırtlak dolu dizel bir megane2 aldığım paraya orta halli bi ies alabiliyorsam @GokhanRS abinin dediği noktaya çıkıyor. ne kadar ekmek o kadar köfte ama dediğim fiyat yanlış anlaşılmasın 2hava yastıklı güvenlik paket hondalar için öyle gp olmasa baya ucuz çok donanım olmayınca 2 hava yastığı donanım oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Herkes binmesin zaten Fransiza. Bindi de ne oldu.. En basit ornegi benim sahip oldugum araclar, Megane RS.ler. Fransiz mransiz ama fiyati uygun diye olmadik tiplerin eline gecti bir cogu da mundar spec oldu zamaninda.
    Simdi yeni yeni bilincli ve mal kiymeti bilen ellerde hayat buluyolar. Tabii bunda ikinci el piyasasinin guncel durumunun etkisi olmasinin yani sira, sahsi gorusume gore bu paralara daha iyisinin alinamamasi. Kimisinin utuye benzettigi arabanin pist versiyonu zamaninda pist suresi goz onune alindiginda Porsche.lerle Ferrailerle kiyaslandiysa ve cogunu da geri biraktiysa bunu 1 kez daha degil, birden fazla kez dusunmek lazim. RS piyasasini costurmaya ya da gidiklamaya calismiyorum; yanlis anlasilmasin... Boyle Fransizlar da var demeye calisiyorum.
    Korkutuk Fransiz manyagi da degilim; gozum arada M3lere de kayar yani. Ama yigidi oldurelim, hakkini da verelim. Her Fransizi b.klamayalim.

He bazi Fransizlar evet. Kaportasi incedir, vb. vb. katiliyorum. Marka model vermeye gerek yok. Ama bunlar adamlarin kalitesizligi ile ortusen bi durum degil ki. Musteri portfoyune gore uretilmis araclar. Fiyati uygun olsun, daha cok satilsin, dar gelirli adam da alirken mutlu olsun, satan adam da satarken cirosu yukseldigi icin mutlu olsun.
    Cok da uzatip kafa utulemek istemiyorum ama net bi atasozu var. Bakarsan Bag olur bakmazsan hurda. Oyle miydi ? ? ?

TechTurkey Dragger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    142 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Son dönemde 3008 gibi başarılı araçları var ama ben de hiçbir zaman peugeot tercih etmem. Zevkler renkler diyelim, fiata bindim kiaya bindim ama peugeot hiç düşünmedim.
    @premiumparts / www.premiumpartstr.com

Premium Brands & Special Cars

OZ RACING · SPARCO · MSW · AEM · K&N · EIBACH · H&R · VOGTLAND · MILLTEK · BILSTEIN · AIRTEC · TAROX · PROSPORT · POWERFLEX

mhatch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dragger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son dönemde 3008 gibi başarılı araçları var ama ben de hiçbir zaman peugeot tercih etmem. Zevkler renkler diyelim, fiata bindim kiaya bindim ama peugeot hiç düşünmedim.
    Tabiki abi zevklerle ilgili birşey bu zaten kör kütük fanatikliğini yapmayada gerek yok kötü yanlarıda var ama mesela bende fiatı hiç sevmem tamamen kişinin tercihi zevkine göre birşey bu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mhatch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki abi zevklerle ilgili birşey bu zaten kör kütük fanatikliğini yapmayada gerek yok kötü yanlarıda var ama mesela bende fiatı hiç sevmem tamamen kişinin tercihi zevkine göre birşey bu.
    Katiliyorum. Mesela kosu ayakkabisi deyince en iyilerini Asics yapar. Deli divane arastirmaya gerek bile yok; atletlerin ayaklarina bakmak yeterli.
    Algi da isin icinde yani. En iyisini de sunsalar, kimisi kosu ayakkabisi alacagi zaman gider Nike alir, kimisi Adidas.

dragstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Narin ve kırılgan oluyor, 2. eldede diğer markalardan daha fazla değer kaybettikleri için tercih edilmiyor

Tüm bunlara rağmen 2008 özelliklede 3008 çok fazla var piyasada

By_Engin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Peugeot yaramaz, ben 8 yıldır şahsi araç olarak peugeot ya biniyorum. Şahsi aracım dışında da uzun kilometreler yaptığım şirket araçlarım oldu. 2013 ağustostan beri de şahsi aracım olarak 406 ya biniyorum. Arabaların elektronik/mekanik oynamadık yerini de bırakmadım. Şuanki 406 yı da 6 ileriye çevirdim. Kötü araba siz binmeyin.

Uzun süredir Peugeot kullanıcısı olarak (hususi/ticari birçok modeli uzun kmler kullandım) kötüleyenlerin %90 ı hiç peugeot sahibi olmamış, kalan %10 u da genelde haşat araçlara binmiştir. Bir çoğunun kullandığım araçtan haberi yok, peugeot un böyle arabası mı varmış diyenler var. TR de alman ve japona karşı özel bir ilgi var. Diğerleri onlara göre araba değil. Her aracın kendine göre artıları da vardır eksileride. Mercedes, Nissan, Audi, VW, Renault vs markaların birçok aracınıda uzun süre kullandım. Fiyat/performans/donanım tercih edilebilecek bir çok modeli var. Usta bulmak sorun, peugeot ustasıyım diyen ustalara fazla geliyor araç. Özellikle elektronik kısmı...
    Peugeot 406 sport pack 2.0 16v. It isn't stock.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı GokhanRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fransıza sataşana, sataşasım geldi. Sen binme boşver. Zaten Honda daha ucuz olsa insanların öncelikli seçimi olurdu. Ne kadar ekmek o kadar köfte.
    Tercıh meselesı ben kişisel konuşuyorum zaten binen binsin beni bağlamaz.
    DR. OWL

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler