User Tag List

Sayfa 8/9 İlkİlk ... 6789 SonSon
169 sonuçtan 134 ile 152 arası

Konu: TBM Plaka ve Çakarlar?

hddsheriff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bahçelinin kendisi gereksizken konvoyun gerekli olup olmadığını konuşuyor

dahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    gecen trafik polisi yolu kapatmış herkes bekliyor biz en öndeyiz birden kapalı yola çakarlı passat girdi gitti polis el mel kaldırdı vs durmadı onlarda camdan elini dışarı çıkartıyo...hayır bir dur polise kendini tanıt kapalı yola öyle gir belki sahtesin belki saldırı yapacaksın ...

bunlardaki hava 1000 500....gecende yolda sivil aracı fırçalıyo görseniz sanki dövecek

dahan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı halili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıkıntı 10 tane çakarlının dibimde bitmesi . Valla kaçmam diyen yalan söyler.
    onda arabanız saglam olacak tam yaklaştıklarında gaza bi koyacaksın geride kalacaklar

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S tabii ki önden gidecek, Passatların arkasından taş izi mi yesin

Bu arada konuyu okuduktan sonra fark ettim bugün Kavacık-ataşehir arasında saat 5-6 civarları, tüm çakarlı minibüsler istisnasız arkasında ekip otosuyla geziyor hakikaten. sivil olup çakarlı meganeların corollaların alayının mk

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dün gece Sabiha'ya gittim bizimkileri almak için, havalimanı sapağına gelirken arkadan çakarlı bi Corolla hızla yaklaştı. Konusunu da geçirmişiz bu kadar, adama yol vereyim diye şaşaladım bi anda, allahtan içindeki "insan" çıktı, sağa sinyal verdi ben sağa kaçıcam diye debelenirken. Hemen sola attım kendimi

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün gece Sabiha'ya gittim bizimkileri almak için, havalimanı sapağına gelirken arkadan çakarlı bi Corolla hızla yaklaştı. Konusunu da geçirmişiz bu kadar, adama yol vereyim diye şaşaladım bi anda, allahtan içindeki "insan" çıktı, sağa sinyal verdi ben sağa kaçıcam diye debelenirken. Hemen sola attım kendimi
    Senin yerine böyle bir durum ile acemi birisi karşılaşırsa ve korkup bir anda frene basarsa herhalde nurtopu gibi Corolla'sı olurdu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada konuyu okuduktan sonra fark ettim bugün Kavacık-ataşehir arasında saat 5-6 civarları, tüm çakarlı minibüsler istisnasız arkasında ekip otosuyla geziyor hakikaten.
    Onlar Hakim-Savcı taşıyan minibüslerdir muhtemelen. İşe gidiş-dönüşlerinde polis korumasıyla gidip geliyorlar.

@MuMBar35

Bu konuyu buraya açman da garip kardeşim. Burda bile kullanan varken..

Yol ver gitsin. Adam benzini/mazotu kendisi karşılamadığı için Allah ne verdiyse basıyor. Typer'la 240'a kadar bastım bastım, baktım hiç gaz kesmiyor eleman Passat'la saldım sonra.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aklıma geldi, bu çakar veya resmi plaka olayına güvenen çok "davar" da var gerçekten.

Zamanında Anadolu illerinden birinde resmi bi kuruma toplantıya gittim. Dönüşte adamlar sağolsun "aaa bizde araç var, sizi bıraksın havaalanına" falan dediler. E iyi peki dedim. Bindik bi Corolla'ya, resmi plaka falan. Ama çakar yok. Şoför dümbük abinin kendisi çakar.

Yola çıktık gidiyoruz, herif çevreyolu gibi 2-3 şeritlik yola çıkınca ilk iş çaaaat diye uzunlara aldı (bilerek-isteyerek), sis farlarını falan açtı. Sanırsın Valilik arabası. Acayip hızlı da gitmiyor, boşa milleti taciz ediyordu, baya uyuz olmuştum. Dümbük abinin bana aynı dümbüklükle cevap vereceğini bildiğimden, gözleri kapadım, alana gidene kadar kestirdim biraz Alışmış adam... Normal bişeymiş gibi gidiyor öyle. Muhtemelen aynı araç oranın Genel Sekreter'ini Başkan'ını falan taşıyor, makam modu vermişler kendilerine.

Bi ara R19'larla taşınan "rütbeli"lere de böyle yapıyorlardı. Koruma yok bişey yok, ama uzunlar, selektörler, ön/arka sisler açık falan... Sen kimsin hacı sana niye yol vereyim ki ben? Asıl onları sallamıyordum. Neymiş, bilmemnere komutanı Albay bilmemkim geçecek. Onun forsu içeride işler, sivilde değil.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklıma geldi, bu çakar veya resmi plaka olayına güvenen çok "davar" da var gerçekten.

Zamanında Anadolu illerinden birinde resmi bi kuruma toplantıya gittim. Dönüşte adamlar sağolsun "aaa bizde araç var, sizi bıraksın havaalanına" falan dediler. E iyi peki dedim. Bindik bi Corolla'ya, resmi plaka falan. Ama çakar yok. Şoför dümbük abinin kendisi çakar.

Yola çıktık gidiyoruz, herif çevreyolu gibi 2-3 şeritlik yola çıkınca ilk iş çaaaat diye uzunlara aldı (bilerek-isteyerek), sis farlarını falan açtı. Sanırsın Valilik arabası. Acayip hızlı da gitmiyor, boşa milleti taciz ediyordu, baya uyuz olmuştum. Dümbük abinin bana aynı dümbüklükle cevap vereceğini bildiğimden, gözleri kapadım, alana gidene kadar kestirdim biraz Alışmış adam... Normal bişeymiş gibi gidiyor öyle. Muhtemelen aynı araç oranın Genel Sekreter'ini Başkan'ını falan taşıyor, makam modu vermişler kendilerine.

Bi ara R19'larla taşınan "rütbeli"lere de böyle yapıyorlardı. Koruma yok bişey yok, ama uzunlar, selektörler, ön/arka sisler açık falan... Sen kimsin hacı sana niye yol vereyim ki ben? Asıl onları sallamıyordum. Neymiş, bilmemnere komutanı Albay bilmemkim geçecek. Onun forsu içeride işler, sivilde değil.
    Ben de bunu sorguluyorum da yorumları okuyacağın gibi yol vermemiz gerekiyormuş ne olurmuş ta muş muş...
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MuMBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bunu sorguluyorum da yorumları okuyacağın gibi yol vermemiz gerekiyormuş ne olurmuş ta muş muş...
    Ya ben şahsen uğraşmam, uğraşmak istemem, ...tirsin gitsin ne halt ediyosa etsin.

Trafikte de milletle çok uğraşırdım yok yandan dahil oldu, yok tersten geldi bilmemne yaptı.
    Sonra baktım hem kendim hem arabadakiler huzursuz oluyor. Çok ekstrem bi ".ötlük, itlik, bilerek isteyerek yapılan bi adilik" olmadığı sürece pek tepki bile göstermemeye çalışıyorum artık. Hanım falan yanımdaysa "bababa ayıya bah" diyorum Yalnızsam kornaya bile dokunmadan müthiş küfürler ederek kendimi tatmin ediyorum

Yigit-Y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    125 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)

Bu araçmıydı
    İnsanlar ikiye ayrılır. İşine gelenler işine gelmeyenler olarak.
    Kendi Ahlakın için Kuran'ı oku, vatanın için Nutuk'u oku.
    Hakikatten yana olacaksan, yalnız kalmayı göze alacaksın...
    Dr.ECU

altugkocer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    63 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu araçmıydı
    Alıntı MuMBar35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün iş dönüşü arkamda çakarlı bir araba yol istedi, baktım sivil yol vermedim ama yaklaşamıyor vatandaş ben daha hızlı gidiyorum, selektör atıyorum aramızda 10 araba mesafe var, yaklaştı selektörü değil uzunları açık bıraktı ben de kapattım gazı baktım yetişemiyor sağa geçtim merak ettim geçti yanımdan yeni kasa A8 miş 06 TBM 10 plakası.

Şimdi sorum bu araç resmi araç mi, milletvekili aracı mı, yoksa ölesine TBM plaka alınmış çakar takılıp MV görüntüsüne sahip bir araç mı.

Tahminim şoför kullanıyordu aracı çünkü A8'in Q50'yi geçememe ihtimali yok diye düşünüyorum bakmadım gerçi teknik verisine ama geçerdi yani. Yasal olmadığı ve hakkı olmadığı için yol vermedim açıkçası, yine vermem.

Nedir ne değildi merak ettim bilgisi olan var mı
    ....................

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Sabah başıma geleni anlatayım da gülün çakara yol verenciler;

İşe giderken sabah Bostanlı-Menemen-Manisa güzergahında menemende trafik sıkıştı bir baktım 3-4 arkamda polis ışıklarımillet çekiliyor filan arkama geldi siyah Vito son kasa sivil plaka dat daaat yol istiyor camı açtım elimle hayırdır yaptım, daaaaaaaat yaptı vermedim yol, emniyet şeridinden geçti 3-4 araba sonra comolokko polis te sağ şeritteymiş geçti arkasından açtı sirenleri aldı kenara babayı aldı kısacası. Sabah sabah bir mutlu oldum bi rahatladım anlatamam.

Hayırlı cumalar protokolcü kardeşlerim.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    11 2017/723 BMW 760 Lİ High Security Otomobil 06 TBM 19 2008 180.000,00 54.000,00 07.11.2017 10:40 Susuzköy Depo İdare Amirliği
    aramada şöyle bişey buldum

Vasıta

Ticari Arac ve Ticari Hat-Plaka

Minibus & Midibus

Muhtelif marka aracların satışı - Ankara - ANKARA DEFTERDARLIĞI HİTİT MİLLİ EMLAK DAİRESİ BAŞKANLIĞI HİSAR EMLAK MUDURLUĞU - 363201 - ILN00683148

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Parsellerden avcılara doğru e5 e bağlandım, sağdan gidip emniyete,taralı alana vs girmeden şeride girdim siyah passatın önüne. Çakar yaptı sellektör yaptı yanıma geldi camı açtı çok büyük ceza yersin şimdi yazdırıyımmı plakana felan diye tehtit etti 55-60 yaşlarında takım elbiseli bir dayı. Sonra denk geldi, yanyolda özel güvenlik firmasının önünde indi kapısını açtılar felan sahibiydi herhalde.
    Muhtemelen emekli olmuş komiser vs bişeydi.. Cevap vermedim ne olur ne olmaz diye iyiki vermemişim ama çok saçma değilmi alakasız insanların böyle atar yapabilmesi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    171 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sahte çakarlıların skimsonik müdürlerin , yardımcıların ,savcı,katip falan boş elemanların şahsi araçlarına taktırıp atar yapıp sonra kimin kim olduğunu öğrenince yaptıkları yalaka ağızlarda çok eğlenceli ama :d

_opeth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı huseyinturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Parsellerden avcılara doğru e5 e bağlandım, sağdan gidip emniyete,taralı alana vs girmeden şeride girdim siyah passatın önüne. Çakar yaptı sellektör yaptı yanıma geldi camı açtı çok büyük ceza yersin şimdi yazdırıyımmı plakana felan diye tehtit etti 55-60 yaşlarında takım elbiseli bir dayı. Sonra denk geldi, yanyolda özel güvenlik firmasının önünde indi kapısını açtılar felan sahibiydi herhalde.
    Muhtemelen emekli olmuş komiser vs bişeydi.. Cevap vermedim ne olur ne olmaz diye iyiki vermemişim ama çok saçma değilmi alakasız insanların böyle atar yapabilmesi
    ararım 155'i dayıya bağlasaydın.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok var memlekette polis çakarlı sivil araç,
    Şehrin içine pek girmiyorum tabi girenler daha çok görüyordur ama daha bugun 2 3 tane Passat gördüm çakarlı,
    Birde artistler sürekli aceleleri var yerden önünüze atlıyorlar,

huseyinturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Arakdan ölümüne vurucakmış gibi gelenler var bide çakarlı çakarlı. Yok son dönem dizileride etiliyor insanı, düşünsene yol vermiyosun içinden iniyor kıvanç gibi kafayı kırmış bir komiser, o direksiyonu sana yediririm diyo felan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler