User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
45 sonuçtan 39 ile 45 arası

Konu: Hangi kasko firması? Nelere dikkat etmeli?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sovtaj ihalesi düşük bitmiş olabilir, illa pert olsun istiyorsanız anca bu kadar, demiş olabilirler mi?

turkerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı G.U.Z. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sovtaj ihalesi düşük bitmiş olabilir, illa pert olsun istiyorsanız anca bu kadar, demiş olabilirler mi?
    En yüksek ihtimal o ama bu kadar fark olmaması lazım.
    ORDU SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ
    ZEY OTOMOTİV
    https://zeyotomotiv.sahibinden.com/

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turkerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Defalarca pert hasar ödedik, 120000 tl piyasa bedeli olan araca 70000 teklif edildiğini ilk kez duyuyorum. Araç neydi ?
    2013 BMW 118i m paket, m fren kitli, jantlar m135'in orjinal 25bin tl faturalı ve kaskoya işli jantları vs gibi daha bir ton ekstrası olan bir araçtı... Evveliyatında sadece bir parça değişeni olan başka boyanan veya trameri olan bir araba da değildi.

burada firmayı savunacaksanız kimse yazmasın şikayetini elimde noterden çektirdiğim ihtarname dahil sigorta şirketi ile olan yazışmalara kadar herşey mevcut. Uğraştırıp ekle derseniz ekleyeyim müsait bir zamanda. Sampo'da çalışıyorsanız hayırlı olsun der geçerim. Adamlar 2,5 ay beklettikten sonra pert demekten vazgeçecek kadar ne yaptıklarını bilmeyen saçma sapan bir firma. Benim tadım kaçtı zamanında, arkadaş sormuş bende tecrubemi paylaştımki başkasının da canı yanmasın...

ucuz etin yahnisi zaten buna deniyor. en ucuz kasko da bu firmadan çıkıyor her sene... küçük kazalarda dediğim gibi bütün firmalar neredeyse aynı zaten ama büyük kazalarda sampo düşman başına...
    handling > hp

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı a3t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2013 BMW 118i m paket, m fren kitli, jantlar m135'in orjinal 25bin tl faturalı ve kaskoya işli jantları vs gibi daha bir ton ekstrası olan bir araçtı... Evveliyatında sadece bir parça değişeni olan başka boyanan veya trameri olan bir araba da değildi.

burada firmayı savunacaksanız kimse yazmasın şikayetini elimde noterden çektirdiğim ihtarname dahil sigorta şirketi ile olan yazışmalara kadar herşey mevcut. Uğraştırıp ekle derseniz ekleyeyim müsait bir zamanda. Sampo'da çalışıyorsanız hayırlı olsun der geçerim. Adamlar 2,5 ay beklettikten sonra pert demekten vazgeçecek kadar ne yaptıklarını bilmeyen saçma sapan bir firma. Benim tadım kaçtı zamanında, arkadaş sormuş bende tecrubemi paylaştımki başkasının da canı yanmasın...

ucuz etin yahnisi zaten buna deniyor. en ucuz kasko da bu firmadan çıkıyor her sene... küçük kazalarda dediğim gibi bütün firmalar neredeyse aynı zaten ama büyük kazalarda sampo düşman başına...
    İçlerinde bahsedilen şirket dahil olmak üzere Ülkenin en büyük 8 şirketinin acenteliğini yapıyorum. Savunmak için değil konuyu anlamak için sordum, konu canınızı sıkmış belli gerginsiniz, belki bir açıklama getirebilirim diye yazdım. Ben o şirketten defalarca pert hasar ödedim hiç problem yaşamadım ama her olay bir değil tabi ki.
    ZEY OTOMOTİV

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı turkerrr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İçlerinde bahsedilen şirket dahil olmak üzere Ülkenin en büyük 8 şirketinin acenteliğini yapıyorum. Savunmak için değil konuyu anlamak için sordum, konu canınızı sıkmış belli gerginsiniz, belki bir açıklama getirebilirim diye yazdım. Ben o şirketten defalarca pert hasar ödedim hiç problem yaşamadım ama her olay bir değil tabi ki.
    kendi yazdığım mesajı tekrar okudum... özür dilemek istedim sizden... kusura bakmayın lütfen sanki sert bir ifade ile söylemişim gibi geliyor kulağa ama niyetim o değildi...

yaşandı bitti benim sıkıntım bir şekilde... derdim okuyan olur ise faydalansınmasıydı....

belki de nadir yaşanan bir problemdir demek isterdim ama o dönem sıkıntı olunca epey bir araştırmıştım, baya bir insan da aynı dertlerden müzdarip olmuştu sampo ile...

neyse tekrar kusura bakmayın lütfen... iyi akşamlar olsun...
    handling > hp

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bugün corsaya kasko yaptırdım, sompo imm/fiyat oranında ile çok mantıksızdı. ak sınırsız imm ama manevi 150bin, axa 500bin herşey dahil daha mantıklı geldi 300 lira daha ucuza. şuan iki araç olduğu için ikame aracı 1 haftaya indirdim. kasko ücretleri resmen yıldan yıla eridi ama trafik tam tersi neredeyse kasko bedeline eş seviyede 925 lira
    birkaç ay içerisinde tek arabaya geçiş yapmayı planlıyorum o zaman 1milyon veya 2,5 milyon imm ile axadan devam ederim muhtemelen.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı a3t Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kendi yazdığım mesajı tekrar okudum... özür dilemek istedim sizden... kusura bakmayın lütfen sanki sert bir ifade ile söylemişim gibi geliyor kulağa ama niyetim o değildi...

yaşandı bitti benim sıkıntım bir şekilde... derdim okuyan olur ise faydalansınmasıydı....

belki de nadir yaşanan bir problemdir demek isterdim ama o dönem sıkıntı olunca epey bir araştırmıştım, baya bir insan da aynı dertlerden müzdarip olmuştu sampo ile...

neyse tekrar kusura bakmayın lütfen... iyi akşamlar olsun...
    Önemli değil ne demek.
    ZEY OTOMOTİV

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler