User Tag List

Sayfa 6/6 İlkİlk ... 456
98 sonuçtan 96 ile 98 arası

Konu: Kedi savar

TolgaUs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kediler benim motorun selesini çok seviyolar. Baktım seleye zarar veriyolar. Onları rahat ettiği yerden mahrum bırakmıyım diye gittim jel sele aldım.
    Onlara karşı kullanılan o frekans cihazları onları daha saldırgan yapacağına inanıyorum. Cihazsız sizi görürlerse suratınıza cırmığı yersiniz bence.
    Onlarla barışmaya, doğanın hepimiz için olduğunu anlamaya çalıştığımızda herkes gül gibi yaşayıp gider.
    Altı üstü bir kedi, sen ondan korkuyosun o senden korkuyo. Ejderya değil sonuçta.

Tucano Urbano Cool Fresh Motosiklet Sele Yastığı Fiyatı

ACTPK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sitenin girişinde klubeler var.önlerinde mama su kabı var içlerinde her türlü konfor sağlanmış durumda ama onlar gelip ısrarla benim motorun selesinde uyuyorlar.Yetmiyor işeyip bölge belirliyorlar puştlar.çantamda kumaş taşıyorum koltuğa serip yıkamaya öyle götürüyorum motoru keşke hiç olmasa çok daha mutlu olurum ama ne yapalım.
    Çoğu zaman sabahları ben kaldırıyorum kalk işe gidicem diye okadar da rahat puştlar
    Abi benim motorun ayak koyma yerine (xmax) otomatik koku spreylerinden koymuştum. Kediler özellikle brandanın altında takıldıklarından ve brandayı sürekli yırttıklarından dolayı ilk günlerde en kısa aralıklarla sonraki günlerde 36dk'da bir olacak şekilde ayarlamıştım. Bide portakallı bişeylerdi. Kediler yakınına gelmiyordu motorun. Hem kedilere zarar vermiyordu hemde branda ve sele yırtılma tırnaklama olayları hiç olmadı. Ama beetle'da ağzına ettiler arabanın. Kaporta eğimli olduğundan üstünde patinaj çekiyorlardı sürekli. Satmak için 2 sebebim vardı o arabayı, birincisi orta konsoldan gelen trim sesi ikincisi kedilerin üstüne çıkmaya çalışırken sürekli çizmesi.

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ACTPK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi benim motorun ayak koyma yerine (xmax) otomatik koku spreylerinden koymuştum. Kediler özellikle brandanın altında takıldıklarından ve brandayı sürekli yırttıklarından dolayı ilk günlerde en kısa aralıklarla sonraki günlerde 36dk'da bir olacak şekilde ayarlamıştım. Bide portakallı bişeylerdi. Kediler yakınına gelmiyordu motorun. Hem kedilere zarar vermiyordu hemde branda ve sele yırtılma tırnaklama olayları hiç olmadı. Ama beetle'da ağzına ettiler arabanın. Kaporta eğimli olduğundan üstünde patinaj çekiyorlardı sürekli. Satmak için 2 sebebim vardı o arabayı, birincisi orta konsoldan gelen trim sesi ikincisi kedilerin üstüne çıkmaya çalışırken sürekli çizmesi.
    Saol kardeşim bunu bende bir deneyeyim
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler