User Tag List

Sayfa 3/3 İlkİlk 123
42 sonuçtan 39 ile 42 arası

Konu: Atm para sıkışması sorunu

brs852 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı NakkaSss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E tabi 80 tl için uğraşılır mı orası size kalmış. Ama en azından telefonda uğraştırabildiğiniz kadar uğraştırın derim.
    15 gün sonunda yattı para parça parçada olsa gerek kalmadı çok şükür

Alıntı Hondafatih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eğer o anda banka açıksa içeriye girip atmden şu kadar para yatırdım ama ekran kapandı geri iade alamadım dediğinizde atm ile ilgili kim sorumluysa güvenlik eşliğinde atmyi açıp atm kasasını sayıp geri fazla görünüyorsa geri iade ediyorlar
    şube atmsi olmadığı için mobil ekibin açılması beklendi ekip açtı para yok dendi iş uzadı da uzadı sonuçlandı en sonunda :d

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    konuyu hortlatayım.
    20 gün önce TEB ortak atm'den 11.500 TL yatırmak istedim. 1500 TL geri verdi kalanı yuttu, para giriş haznesinide kapattı. Kendi bankam Finansbank'a kayıt falan açtırdım ama 20 gündür halen çözülecek. Bu işin yolu yordamı yokmudur hızlandırmak için? Hergün arıyorum neredeyse.
    Bazı tsi lar doğuştan şanslı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    şube atmlerdeyse ilk iş günüde ATM sayılır fark cıkarsa sizin dediğiniz rakmla örtüşüyorsa hesabınıza yatırırlar ama gel gelelim sube dışında bi atm ise servis gidecekte atmyi boşaltacakta rapor tutacakta falan filan iş uzuyor 2 kere başıma geldi. bundan sona büyük rakamları mümkünse subeden değilse 1000 +1000 yatırıyorum
    2006 Honda Civic EP2

srkns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yakın zamanda galleria avm yapı kredi atm'sinden ufak bir meblağ çekmek istedim, önemli bir telefon geldi o an kafa gitti tabi kartı alıp gittik yarım saat sonra aklıma geldi parayı almadığım, daha doğrusu atm vermedi parayı. tam bankayı arayacakken sms geldi para sıkışması tespit edildi 444 xx xx numarayı arayın diye, talep oluşturduk o gün de hafta sonuydu, mesai saatinde ekip gidip sayım yapacak fazla çıkarsa iadesini yaparız dediler, ümidi kesmiştim bu cümleden sonra. 2 iş günü sonrası yatmış para hesaba, herhangi bir bilgilendirme mesajı filan da gelmedi.
    Ne mutlu Türküm diyene

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler