User Tag List

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
135 sonuçtan 96 ile 114 arası

Konu: Şu dönemde ne iş yapılır?

STP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    106 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Yigit-Y Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çocuk doktoru olun

Muayane başı 250 tl şuan

Çocuğu getirdim ofiste 10 kişi var daha da gelen giden olur ana baba günü

Keşke çocuk doktoru olabilseydim

Bıçak yok ameliyat yok

Gunluk 10.000 cok rahat basiyordur burasi

Pehhhh
    Burda 100 lira

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kuruyemiş-tekel-mahalle arası bakkalara çakmak satılabilir.

kurumsal bir firmada pazarlama bölümündeki bir arkadaşım işten çıkarılınca.elimdeki sermaye ile kendi işimi yapmak istiyorum demişti.git dedim çakmak sat.

5-6 senedir yapıyor.polosunun bagajı envayi çeşit çakmak kaynıyordu.arabayı parkediyor,sırt çantasına çeşitleri doldurup bütün gün dolaşıyor.2 seneye yakındır görüşmüyoruz ama kendi işimin patronuyum kanka diyordu.

gene böyle hem işinden,hemde eşinden gol yiyen bir tanıdığım.rivada gezen tavuk çiftliği açtı.hem çiftlikte yaşıyor hemde işini yapıyor.oda baya memnundu.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    pek erkeklere uygun değil ama genede yazayım ; pilates dalgametresi..

toplamda 5 kere pilates yapmış kızlar (5 kere yapınca prof oluyosun,çünkü olayın kendisi başlı başına tatava) evlerinin bi odalarına 2 direk 2 lastik 2 top 2 kaydıraklı bilmemne koyup "özel pilates" dersi diye sağa sola ilan koyuyorlar...

1 saatlik ders başına 70-100TL arası istiyorlar , fatura yok , kdv yok , gecici yok , bağkur yok...
    médiocrité partout

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şaka olarak söylemiyorum.Köpeklerle aranız iyiyse köpek gezdirme işi yapılabilir...

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu dönemde en azından çevremden gördüğüm kadarıyla sadece yeme-içme sektöründe aşırı bir düşüş yaşanmıyor. İnsanlar, evlerini, arabalarını, telefonlarını, bilgisayarlarını değiştirmezler veya yazın, kışın tatile gitmezler ama illaki dışarıya çıkıp bir kahve, bir çorba içerler.

Kendi sektörüm olan altyapı inşaat sektörüyle(tünel) ilgili açıkcası birçok olumsuz durum olmasına rağmen açıkcası ben krizi bir fırsat olarak görüyorum. Bu dönemde irili ufaklı birçok taşeron veya yüklenici firma battı. Tünel işleri konut işlerinden farklı, konutta fazlalık olmasına rağmen, tünel bakımından büyük eksikliklerimiz var.(metro, demiryolu, baraj tüneli vb.)
    Şu an gözle görülür bir duraksama olmasına rağmen seçim sonrası süreçte altyapı inşaatlarının yeniden canlanacağını düşünüyorum.

Canselmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şu an bende yaptığım işi söyliyim. Dropshipping ve sosyal medya danışmanlığı strateji analizi yapıyorum. Son 7 8 ayda amerika bir şirket açtım ve türkiye'de de bir şirket açmayı düşünüyorum. Özellikle eğitim alıp sosyal medya danışmanlığına adım atılabilir. Tabi ilgi alaka cok iyi bir pixel ve facebook reklamları bilmek gerekiyor.

Şu an istanbulda ki bir arkadaşım daha 2.ayın da 8 iş yeri bağladı yaklaşık 30.000 tl net gidersiz geliri var.
    Elleme Sekelesin...

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Canselmo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an bende yaptığım işi söyliyim. Dropshipping ve sosyal medya danışmanlığı strateji analizi yapıyorum. Son 7 8 ayda amerika bir şirket açtım ve türkiye'de de bir şirket açmayı düşünüyorum. Özellikle eğitim alıp sosyal medya danışmanlığına adım atılabilir. Tabi ilgi alaka cok iyi bir pixel ve facebook reklamları bilmek gerekiyor.

Şu an istanbulda ki bir arkadaşım daha 2.ayın da 8 iş yeri bağladı yaklaşık 30.000 tl net gidersiz geliri var.
    Bana biraz şey gibi geldi

free-hifi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mikelazi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kuruyemiş-tekel-mahalle arası bakkalara çakmak satılabilir.

kurumsal bir firmada pazarlama bölümündeki bir arkadaşım işten çıkarılınca.elimdeki sermaye ile kendi işimi yapmak istiyorum demişti.git dedim çakmak sat.

5-6 senedir yapıyor.polosunun bagajı envayi çeşit çakmak kaynıyordu.arabayı parkediyor,sırt çantasına çeşitleri doldurup bütün gün dolaşıyor.2 seneye yakındır görüşmüyoruz ama kendi işimin patronuyum kanka diyordu.

gene böyle hem işinden,hemde eşinden gol yiyen bir tanıdığım.rivada gezen tavuk çiftliği açtı.hem çiftlikte yaşıyor hemde işini yapıyor.oda baya memnundu.
    valla çakmak işini çok yapan oldu son bir senedir bana geliyorlar ordan biliyorum

atıyorum ucuz çakmak 65 kr veriyorlar biz 1,5 2 ye satıyoruz
    bir üst kalite 1,35 gibi istasyon 3 e satıyor

onalara çakmak başına en fazla 20 25 kr kalıyor olabilir ama rakipleri çok. sigara firmasi dilek grup bile gelip çakmak satmaya çalışıyor

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Merak ettim bu geliri neyle yapıyor , dropshoppingle mi , sosyal medya danışmanlığıyla mı , yoksa dropshopping danışmanlığıyla mı ?
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

mikelazi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    91 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı free-hifi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla çakmak işini çok yapan oldu son bir senedir bana geliyorlar ordan biliyorum

atıyorum ucuz çakmak 65 kr veriyorlar biz 1,5 2 ye satıyoruz
    bir üst kalite 1,35 gibi istasyon 3 e satıyor

onalara çakmak başına en fazla 20 25 kr kalıyor olabilir ama rakipleri çok. sigara firmasi dilek grup bile gelip çakmak satmaya çalışıyor
    bic satıyor dilek grup iyide para çekiyor.
    benim çevrem %50 öğrenci olduğu için ucuz yollu çakmak bulunduruyorum.gençler al/at cı zaten

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak ettim bu geliri neyle yapıyor , dropshoppingle mi , sosyal medya danışmanlığıyla mı , yoksa dropshopping danışmanlığıyla mı ?
    sosyal medya ile sadece bu rakamlar ekibin olursa 100 200 gider .. Droptan cok ise tamamen parana göre para kazanıyosun.
    Elleme Sekelesin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volume81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana biraz şey gibi geldi
    ne gibi anlayamadım ?
    Elleme Sekelesin...

volume81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ne gibi anlayamadım ?
    Dropshipping vs biraz baktım ama feci yalan dolan şeyler gibi geliyor bana

Benim aklıma yatmayan da bir iş modeli olduğu için 2. haftasında 30K TL çok inandırıcı gelmiyor bana

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı volume81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dropshipping vs biraz baktım ama feci yalan dolan şeyler gibi geliyor bana

Benim aklıma yatmayan da bir iş modeli olduğu için 2. haftasında 30K TL çok inandırıcı gelmiyor bana
    Ben 8 aydır dropshipping yapıyorum. Daha fazla da kar elde edebilirsiniz daha az da tamamen parayı ve işleri döndürmek ile alakalı.

Ayrıca sosyal medya danışmanlığı kursu aldığımız grupta bu 2 aydan az sürede daha fazlada para kazanan var. Bu herkesin kazancağı anlamına gelmiyor tabi ki. Ama inanın kazanılıyor
    Elleme Sekelesin...

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim bi çakmaçkı tanıyorum. harbi çakıyor. gecede 250 - 300 buluyor. 2-3 saat içerisinde. sattığı çakmakta 30 - 40 tane falandır.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

HaKo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben 8 aydır dropshipping yapıyorum. Daha fazla da kar elde edebilirsiniz daha az da tamamen parayı ve işleri döndürmek ile alakalı.

Ayrıca sosyal medya danışmanlığı kursu aldığımız grupta bu 2 aydan az sürede daha fazlada para kazanan var. Bu herkesin kazancağı anlamına gelmiyor tabi ki. Ama inanın kazanılıyor
    umarım danışmanlığı aldınığız yerle birlikte çalışmıyordur ayda 30 bin tl kazanan. zebil gibi sosyal medya google adwords bilmem ne danışmanlık şirketleri var ortalıkta. bana pek mantıklı ve doğru gelmedi. Dropshoppingin bildiğim kadarıyla reklam dışında bir sermayesi yok. zaten sizin olmayan malı satıyorsunuz.
    bu ara bu hayali satmak yeni iş kolu oldu her yerde ferrari lamboyla poz veren eğitim programcıları var.
    CORVETTE C7 Z51 STINGRAY
    GLB 200 4MATIC
    VESPA GTS 300 SUPERSPORTS

Post Thanks / Like
    Mentioned
    7 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı HaKo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    umarım danışmanlığı aldınığız yerle birlikte çalışmıyordur ayda 30 bin tl kazanan. zebil gibi sosyal medya google adwords bilmem ne danışmanlık şirketleri var ortalıkta. bana pek mantıklı ve doğru gelmedi. Dropshoppingin bildiğim kadarıyla reklam dışında bir sermayesi yok. zaten sizin olmayan malı satıyorsunuz.
    bu ara bu hayali satmak yeni iş kolu oldu her yerde ferrari lamboyla poz veren eğitim programcıları var.
    piyasada o kadar cok açık var ki bu konuda.. İşletme sahiplerine gidip bir sunum yaparak işi kapabilirsiniz. Her konuda uzman olmanıza da gerek yok outsource çalışarak bilmediğin konularda yardım alabilirsiniz.

Ayrıca dediğim o ücret 8 işletmeden gelen toplam gelir.

Drop işi cok farklı kazanıyosun ama rakamlar tamamen parayı döndürmeye göre değişiyor. Ayrıca herkes danışmanım diye geziyor. Türkiye burası biri bişey yapınca hemen türüyolar.
    Elleme Sekelesin...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    300-500 bin lira para varsa şuanda kesinlikle faize yatırılmalı , sermayeli girilen her iş batar gibi şu dönemde

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    piyasada o kadar cok açık var ki bu konuda.. İşletme sahiplerine gidip bir sunum yaparak işi kapabilirsiniz. Her konuda uzman olmanıza da gerek yok outsource çalışarak bilmediğin konularda yardım alabilirsiniz.

Ayrıca dediğim o ücret 8 işletmeden gelen toplam gelir.

Drop işi cok farklı kazanıyosun ama rakamlar tamamen parayı döndürmeye göre değişiyor. Ayrıca herkes danışmanım diye geziyor. Türkiye burası biri bişey yapınca hemen türüyolar.
    Valla ben de şöle bir açıklama yapayım;

60+ yıllık kurumsal, yaklaşık 500 kişinin çalıştığı, sektöründe lider bir firmada pazarlama departmanında yöneticiyim,

Geçen sene İzmirin en iyi ve büyük dijital ajansların biri ile aylık bazda (yıllık anlaşma ile) bütün sosyal medya (facebook-instagram-twittter-linkledin) hesaplarının takibi, postların hazırlaması, geri dönüşler, reklam hizmetleri gibi aklınıza gelcek bütün konularda anlaştım ve aylık verdiğimiz rakam 4500TL + KDV.

Danışmanlıkla 8 firmadan 30 lira toplamak bana fazla iddialı geldi... Tabi serbest piyasa diyip işin içinden çıkıyor, arkadaşınıza başarılar diliyorum.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler