User Tag List

Sayfa 1/2 12 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Kazalı araç satımı hakkinda bilgi

alpeRS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Kazalı araç satımı hakkinda bilgi

3 aya kktc'den tr ye dönüş planim var kıbrısta ek is olarak kazalı arac alip toplayip satiyorum hasar kaydi ve değişen takıntısı olmadigindan guzel paralar bırakıyor,ayni isi trde hasar kaydi olmayan arabaları alip toplasak ornegin araba sag onden darbeli kaput,çamurluk,tampon,sag on salincak,panel ve 2 airbag istiyor geri kalan yerleri orjinal boyali maksimum 8-10 lira masrafi var hasarsiz olan emsalleri 75 den başlıyor,bu arabada anahtar teslim 50 ye bitiyor sizce alsak 2 parça degisenli olarak 60 lira gibi rakkamlara satilmaz mi ?
    Araç 2015 model golf 1.2 tsi dsg

Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    11 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç satar ama, bizim millet arabayı görmeden araçtan önce hasar kaydına baktığı için kayıt ne alemde? Abüsrt birşey yoksa dediğin gibi satar bahsettiğin araç
    - Bize Her Yer TRABZON

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence tamamen kısmet işi. Hasar kayıtlı colt coupe cz3 3 ay ilanda kaldı ilanı yeniledim ertesi gün biri geldi ekspertize bile sokmak istemeden aldı. Zorla ekspere götürdüm adamı.

2 aydır kayıtlı bir c5 satmaya çabalıyorum ama mesaj atan, enteresan takas teklif eden çok ama ilgilenen az.

kayıtlı poloyu ki 2 kere toplandı önden şaseler dahil samsundan gelip aldı birisi 10 gün içinde.

30 cm lokal boyalı harici hatasız fiorino 3 ay kapıda bekledi.

Bu konuda sanırım en hızlı vag grubu gidiyor. Ama tr de kayıt takıntısı çok fazla.

zx6r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    dedikleri gibi tamamen kısmet işi
    bende vakit geçsin diye işten arta kalan zamanlarımda yapıyorum bu işi
    sanayi çevrem var boşta nakitim oldukça kazalı araç alıp toplayıp satıyorum vw audi bmw mercedes harici araç almıyorum ve daha çok takas kovalıyorum hem farklı araçlar denk geliyor hemde daha hızlı satılıyor nakittede fazla karlılık koymuyorum maksat nakit dönsün çevre genişlesin
    2 tane 2017 yeni kasa 3.18 i aldım topladım 2 ay bekledi ilanda satılmadı 2sinide takasa verdim
    1 tane 2015 e180 1ayı geçti kimse sormadı cuma günü bi esnaf bakmadan aldı
    cumartesi 2015 1.4tsi jetta koydum ilana az önce satışını verdim
    tamamen kısmet işi ama vag grubu çok hızlı satıyor bunu bugun bi kez daha anladım
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zx6r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanayi çevrem var boşta nakitim oldukça kazalı araç alıp toplayıp satıyorum vw audi bmw mercedes harici araç almıyorum ve daha çok takas kovalıyorum hem farklı araçlar denk geliyor hemde daha hızlı satılıyor nakittede fazla karlılık koymuyorum maksat nakit dönsün çevre genişlesin
    2 tane 2017 yeni kasa 3.18 i aldım topladım 2 ay bekledi ilanda satılmadı 2sinide takasa verdim
    tamamen kısmet işi ama vag grubu çok hızlı satıyor bunu bugun bi kez daha anladım
    Bu piyasada böyle hızlı dönüyorsa kısmetiniz kaçmasın şükretmek lazım.Araçları sigorta şirketinden ihaleden falan mı alıyorsunuz kazalı halde olanları?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Birkan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araç satar ama, bizim millet arabayı görmeden araçtan önce hasar kaydına baktığı için kayıt ne alemde? Abüsrt birşey yoksa dediğin gibi satar bahsettiğin araç
    Hasar kaydi yok,dedigine gore kaza yaptiktan sonra rapor tutulmamis

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alpeRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 aya kktc'den tr ye dönüş planim var kıbrısta ek is olarak kazalı arac alip toplayip satiyorum hasar kaydi ve değişen takıntısı olmadigindan guzel paralar bırakıyor,ayni isi trde hasar kaydi olmayan arabaları alip toplasak ornegin araba sag onden darbeli kaput,çamurluk,tampon,sag on salincak,panel ve 2 airbag istiyor geri kalan yerleri orjinal boyali maksimum 8-10 lira masrafi var hasarsiz olan emsalleri 75 den başlıyor,bu arabada anahtar teslim 50 ye bitiyor sizce alsak 2 parça degisenli olarak 60 lira gibi rakkamlara satilmaz mi ?
    Araç 2015 model golf 1.2 tsi dsg
    Eğer araç ihale sisteminden alınacaksa 50bine hasarlı halini alamazsınız, 75lik arabayı 60-65e satarsiniz, biraz da aracına bağlı

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence tamamen kısmet işi. Hasar kayıtlı colt coupe cz3 3 ay ilanda kaldı ilanı yeniledim ertesi gün biri geldi ekspertize bile sokmak istemeden aldı. Zorla ekspere götürdüm adamı.

2 aydır kayıtlı bir c5 satmaya çabalıyorum ama mesaj atan, enteresan takas teklif eden çok ama ilgilenen az.

kayıtlı poloyu ki 2 kere toplandı önden şaseler dahil samsundan gelip aldı birisi 10 gün içinde.

30 cm lokal boyalı harici hatasız fiorino 3 ay kapıda bekledi.

Bu konuda sanırım en hızlı vag grubu gidiyor. Ama tr de kayıt takıntısı çok fazla.
    Bende sadece vag ve alman grubu toplayip satmayi düşünüyorum,kktcde ise isler tam tersi vag grubu piyasasi en az olan araba,insanlarin bildigi markalar,mazda,suzuki,toyota,nissan ve mercedes,son zamanlarda bmw'de olabilir,tabi bu dediğim araçların envai cesit modeli mevcut ve ayrim yapilmadan geneli tutuluyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Genel olarak anladigim insanların hasar kaydi takintisi çok fazla degisen olmasa bile ilk hasar kaydina bakılıyor,2 parça degisenli hasar kayitsiz araci satmak,hasar kayitli araci satmaktan daha kolay gibi

İbrahim33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    29 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hasar kaydı mevzusu yüzünden mesleği bırakacağım ben neredeyse. artık çok ucuz bile olsa pert kayıtlı araç almıyorum.
    Alıntı B.Koçer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İtalyan aşktır Alman ticaret
    KALBİNİ MAHŞERE GÖTÜR !!

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Zamanında abi sadece çamurluk lokal boyandı diyip komple önden hasarlı arabaları sattıkları için insanlarda normal olarak bu kanı oluştu.Bende aslında kızıyordum adam hemen hasar ne diye başlıyor ama haklılar.haberlere çıkıyordu iki ayrı arabayı ortadan birleştirip satmışlar adamlara.
    Seat IBIZA FR

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu ülkede güzel bir sinir sahibi olursun üstad ötesi olmaz

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Year One Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ülkede güzel bir sinir sahibi olursun üstad ötesi olmaz
    her malın bir alıcısı var, kayıt takıntısı olmayan adam çat gelip alıp gidiyor.

Ama açtığın ilanda "araç hasar kayıtlıdır " yazmış olmama ve değişen parçaları belirtmeme rağmen, değişen boya var mı diyor adam.

Gel çıldırma şimdi

Year One - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Her malın alıcısı var da, zihnşyet değişmediği sürece sadece kendimizi yoruyoruz.

emre55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dert sahibi olmak istemiyorsanız bulaşmayın, Kaputta lokal boya var diye rahat 50 kişi tüh ya kaputta olmasaydı iyiydi vs saçma sapan takıntılar yapıyor. Kayıt tan bahsetmiyorum bile zaten 2 far bi tampon min 5000 e çıkıyor serviste b segmenti araçlarda. Ama işte saçma sapan takıntılar olduğu sürece hasarlı işini yapıyorum ama tavsiye etmiyorum gerçekten o kadar saçma salak insanlarla uğraşıyorsunuz ki bi zaman sonra sinirden kahkahalar atıyor insan
    AKKAYA OTOMOTİV KAPORTA&BOYA SERVİSİ
    İstanbul / Kartal

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı driver_can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu piyasada böyle hızlı dönüyorsa kısmetiniz kaçmasın şükretmek lazım.Araçları sigorta şirketinden ihaleden falan mı alıyorsunuz kazalı halde olanları?
    Evet en-ka , sovtaj gibi sitelerde uyeliğim var oradan bakıp kafama yatan araçları alıyorum
    Ama bu işte çevre önemli
    Benim işe giriş nedenim yakın arkadaşımdır kendisi uzun süredir bu işi yapıyor baba meslekleri
    Onun yanında bakıyordum ihaleye nakitleri yetmedikleri araçları kaçmasın diye bi kaç kez beraber al sat yaptık
    Bu şekilde ilerledim o yüzden kafa göz dalmak akıl karı deği özellikle lüx araçta
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı alpeRS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genel olarak anladigim insanların hasar kaydi takintisi çok fazla degisen olmasa bile ilk hasar kaydina bakılıyor,2 parça degisenli hasar kayitsiz araci satmak,hasar kayitli araci satmaktan daha kolay gibi

Orası öyle ancak birde şöyle bir şey var
    Eğer aracın fiyatını emsallerine göre uygun tutarsanız satılıyor
    Mesela benim bugun sattığım jettanın hasarlılarla arasında 7 bin oynuyordu o yüzden kolayca gitti
    İlk bi kaç işte para kazanmaktan ziyade havayı koklamak lazım
    Zaten ondan sonra çevre oluşuyor ve gerek işçilik gerekse parçalardan aradaki karı kurtarabiliyorsun
    Kawasaki zx6r
    Nissan 350Z
    The Beetle

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı tolga_kaan_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her malın bir alıcısı var, kayıt takıntısı olmayan adam çat gelip alıp gidiyor.

Ama açtığın ilanda "araç hasar kayıtlıdır " yazmış olmama ve değişen parçaları belirtmeme rağmen, değişen boya var mı diyor adam.

Gel çıldırma şimdi
    Orasi oyle ama kimi ilanda da degisen yok boya yok cok temiz orjinal AGIR HASAR KAYDI vardir

driver_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Evet en-ka , sovtaj gibi sitelerde uyeliğim var oradan bakıp kafama yatan araçları alıyorum
    Ama bu işte çevre önemli
    Benim işe giriş nedenim yakın arkadaşımdır kendisi uzun süredir bu işi yapıyor baba meslekleri
    Onun yanında bakıyordum ihaleye nakitleri yetmedikleri araçları kaçmasın diye bi kaç kez beraber al sat yaptık
    Bu şekilde ilerledim o yüzden kafa göz dalmak akıl karı deği özellikle lüx araçta
    Babam sanayide motor ustası 50 senelik usta çevre de var bir şekilde ama ustalarla uğraşmak cidden zor.Ben genelde sağlam araba alıp hem binip hemde müşterisi çıkınca satmayı tercih ediyordum fakat son 3/4 aydır piyasa çok durgun.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler