User Tag List

Sayfa 2/2 İlkİlk 12
28 sonuçtan 20 ile 28 arası

Konu: hangi traş makinesi?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fatihcakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten 0 a yakın traş yapabilen makine var mı ?

Philips'in One Blade iyi gibi ama emin olamıyorum...
    7 Yıl boyunca Philips kullandım 1 yıl askerde dahi her gün.
    Benim sakalımı jiletten daha iyi alıyor. Çok gür değil yanlız sakalım.
    Şimdi aqua touch at610 modelini kullanıyorum ucuz bi model ama son derece pratik.
    Tavsiye ederim.

akko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sakallar için 10 günde bir berbere gitmekten bende sıkıldım
    İnceden kalına doğru yaptırıyorum hafiften. Bu tarz şekiller verebileceğim makine tavsiyeniz var mıdır?
    Başlığı çıkar - tak olarak olmadan, direk kendi üzerinden numara eksiltip çoğaltan gibi bir makine var mıdır?
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene !

https://www.instagram.com/akkosgarage/

KAAN INTERNATIONAL LOGISTICS

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ben Philips Multigrom diye bir modeli vardı onu kullanıyorum bir çok başlığıda vardı fakat son 1 yıldır şarj sorunu yaşıyorum erkenden bitiyor nedense..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

ozyt1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha önce yuzu zımparalayarak traş eden modelleri kullanmıştım, ciddi tahriş olmuştu yüzüm. Hafta sonu philips one blade aldım, sinek kaydı yapmıyor yarım günlük sakal gibi kesiyor ama tahriş yok. sivilce vs varsa zararda vermiyor gayet memnunum.

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1 yıl oldu neredeyse premier marka, markette satılan basit bir makina aldım 35 TL' ye her zaman kullanmasam da (genelde berberimde oluyorum) ayda 1 kez kullanıyorum gayet başarılı buldum. Şarjı doldurduğumda 2-3 kez kullanabiliyorum. Şuana kadar beni yarı yolda bırakmadı.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanıt veren herkese teşekkür ederim.

hafta sonu mediamarkt'tan Philips aqua touch s5070 aldım. fiyatı kampanya ile 349 tl'ye düşmüştü ve internet dahil tüm türkiye'de en düşük fiyattı. kısaca izlenimlei paylaşayım, belki düşünenlere bi faydam olur.

öncelikle makina görsel olarak şık ve kullanışlı. başlıklarının oynak olması cilde iyi temas sağlıyor. içinden şarj cihazı, koruma kapağı ve favori düzeltme aparatı çıktı. ilk şarjı 4 saat falan sürdü. ilk gün 3 günlük sakalı kestim, biraz uzun sürdü, bazı yerleri tam alamadı. favori düzeltme aparatı hiç bir işe yaramıyor, mecbur favorileri jiletle düzelttim. hafta içi her gün traş oldum, günübirlik sakal olunca ve sakalım da çok sık olmadığı için sinek kaydı olmasa dahi sıfır traş yapabiliyor. ciltte herhangi bir tahriş olmadı. bunun dışında artı özellik olarak sayabileceğim kılları haznesine biriktirmesi ve etrafa saçılmasını engellemesi, kolay temizlenmesini sayabilirim. şu ana kadar 5 kere kullandım, bakalım şarjı ne kadar gidecek.

ben fiyat/performans olarak şu ana kadar memnunum. umarım işinize yarar yazdıklarım.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yanıt veren herkese teşekkür ederim.

hafta sonu mediamarkt'tan Philips aqua touch s5070 aldım. fiyatı kampanya ile 349 tl'ye düşmüştü ve internet dahil tüm türkiye'de en düşük fiyattı. kısaca izlenimlei paylaşayım, belki düşünenlere bi faydam olur.

öncelikle makina görsel olarak şık ve kullanışlı. başlıklarının oynak olması cilde iyi temas sağlıyor. içinden şarj cihazı, koruma kapağı ve favori düzeltme aparatı çıktı. ilk şarjı 4 saat falan sürdü. ilk gün 3 günlük sakalı kestim, biraz uzun sürdü, bazı yerleri tam alamadı. favori düzeltme aparatı hiç bir işe yaramıyor, mecbur favorileri jiletle düzelttim. hafta içi her gün traş oldum, günübirlik sakal olunca ve sakalım da çok sık olmadığı için sinek kaydı olmasa dahi sıfır traş yapabiliyor. ciltte herhangi bir tahriş olmadı. bunun dışında artı özellik olarak sayabileceğim kılları haznesine biriktirmesi ve etrafa saçılmasını engellemesi, kolay temizlenmesini sayabilirim. şu ana kadar 5 kere kullandım, bakalım şarjı ne kadar gidecek.

ben fiyat/performans olarak şu ana kadar memnunum. umarım işinize yarar yazdıklarım.

NOT: mesaj niye öyle gözüktü anlamadım, tekrar gönderiyorum.

ghibli06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    129 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozyt1000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce yuzu zımparalayarak traş eden modelleri kullanmıştım, ciddi tahriş olmuştu yüzüm. Hafta sonu philips one blade aldım, sinek kaydı yapmıyor yarım günlük sakal gibi kesiyor ama tahriş yok. sivilce vs varsa zararda vermiyor gayet memnunum.
    hocam nerden aldınız? şu yüzden soruyorum, teknoloji marketlerde 300 tl yaklaşık ama internet alışverişinde 160 tl ye kadar var, bu fiyat aralığı neden bu kadar açık anlamadım, normal fiyatı da 400 küsür diyor philips...
    Ne Mutlu Türk'üm Diyene...

http://kocmardogaltas.wix.com/kocmar

ozyt1000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ghibli06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam nerden aldınız? şu yüzden soruyorum, teknoloji marketlerde 300 tl yaklaşık ama internet alışverişinde 160 tl ye kadar var, bu fiyat aralığı neden bu kadar açık anlamadım, normal fiyatı da 400 küsür diyor philips...
    Geçen hafta teknosadan 200 kusur TL ye aldım. iki tipi var birinde kutudan 3 ayrı başlık çıkıyor diğerinde 0,5 den 5 numaraya kadar ayarlanabilir tek bir başlık çıkıyor. Benim aldığım ayarlanabilir olanı. Gayet başarılı buldum.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler