User Tag List

Sayfa 333/999 İlkİlk ... 233283323331332333334335343383433833 ... SonSon
18973 sonuçtan 6.309 ile 6.327 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    150 binlik bmw ile golf iyiymiş

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A4 güzelmiş nedense en sevdiği SW kasalarından biri. Dediği harcamayı yapsam satmam bir köşede tutardım acayip ihtiyacım olmadan. Muayene ile ilgili bir sorun mu var acaba özellikle belirtmiş ?

Bilen var mı aracı ?
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A4 güzelmiş nedense en sevdiği SW kasalarından biri. Dediği harcamayı yapsam satmam bir köşede tutardım acayip ihtiyacım olmadan. Muayene ile ilgili bir sorun mu var acaba özellikle belirtmiş ?

Bilen var mı aracı ?
    Normalde kat iptali downpipe givi uygulamalarda egzoz orjinal degil deyip bırakabilirler. Muhtemelen emisyon testi dışarda yapılıp gidiliyor muayene personeli de sorun çıkarmıyor ona istinaden yazmış.

Bu arada değinmeden gecemicem su pd130 fiyatina daha dolu daha güncel daha güvenilir ve daha kullanışlı bir araba satıyorum benzer güçlerde. 2003 model olmasina ragmen benden cok istiyor... ne pd'ymis arkadaş.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Wromm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rain man Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Normalde kat iptali downpipe givi uygulamalarda egzoz orjinal degil deyip bırakabilirler. Muhtemelen emisyon testi dışarda yapılıp gidiliyor muayene personeli de sorun çıkarmıyor ona istinaden yazmış.

Bu arada değinmeden gecemicem su pd130 fiyatina daha dolu daha güncel daha güvenilir ve daha kullanışlı bir araba satıyorum benzer güçlerde. 2003 model olmasina ragmen benden cok istiyor... ne pd'ymis arkadaş.
    PD130 güzel ama fiyat nirvana o da muhtemelen gümrük çıkışlı ve komple boyalı. Onun için A4 fiyat/perf olarak mantıklı geldi şu piyasada (dendiği gibiyse!)

Alfa piyasası maalesef öyle. 156 2.0 TS filan bakındım 30 bandında LPG takılmamış hep iş bilmeyenlerin eline geçmiş gibi duruyor. Onlarda arabanın içine ettikten sonra ilana ölü fiyata koyuyor düzgün araçların fiyatı çok geliyor.
    'barmene fal baktırdım / üç votka kadar / her şey güzel olacak dedi!'

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Wromm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    PD130 güzel ama fiyat nirvana o da muhtemelen gümrük çıkışlı ve komple boyalı. Onun için A4 fiyat/perf olarak mantıklı geldi şu piyasada (dendiği gibiyse!)

Alfa piyasası maalesef öyle. 156 2.0 TS filan bakındım 30 bandında LPG takılmamış hep iş bilmeyenlerin eline geçmiş gibi duruyor. Onlarda arabanın içine ettikten sonra ilana ölü fiyata koyuyor düzgün araçların fiyatı çok geliyor.

Ben satmaktan demedim, pd bile olsa ederinin cok üstünde. Eski arabalarin haddinde fazla fiyat vermesinden dolayi e39 e90 e60 hepsini pas geçtim.

Iyi arabanin yine alicisi oluyor ben fiyatındayım. Alfa için de durum farkli degil. Irzina gecip makul gorunen fiyatlara koyup sonraki sahiplerine markadan nefret ettiriyorlar.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı taytay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavansız buzdolabı gibi ahuah
    abi ne zevksiz adamlar var boş rocco alıyor hem de beyaz tüüüüü

Edit: Aaaa araç benimmiş ya laa
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı Erdem K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi ne zevksiz adamlar var boş rocco alıyor hem de beyaz tüüüüü

Edit: Aaaa araç benimmiş ya laa
    Favorilerimdem çıkartıyorum.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

i-vtec07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    22 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Favorilerimdeki araçların hepsi fiyat düşürüyo.Ciddi şekilde yavaşladı piyasa . Bu virüs işide çözülmeden piyasa yükselmez zaten balon bir piyasaydı. Bende araç arayışındayım 1 aydır beklediğime değer umarım.

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    30 dan fazla arac vardı favorımde son 1 aydır yaklasık yarısı ya satılmıs ya kaldırmıs ılan yok dıyor.Halen tuhaf rakamlara araclar gıdıyo

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ome_RS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu piyasa durumunda araç almak ne kadar mantıklı sizce?
    15 gün önce aracı sattım ancak yeni araç alamadım.
    bir tane 80 bin civarına araç buldum. Arac sahibinin 1000 tl düşmemesi nedeniyle almadım. İnada bindi iş. inat etmeyip onu mu alsam, yoksa baska arac mı alsam ortalık karısmadan kapıya koysam mı kararsızım. 2 yasında bebe de var. kapıda araba olsun istiyorum.
    Daha sabah yazdım bir araca niyetliyim alsam mı yoksa almasam mı diye. Adamı az önce aradım yarın geleyim diye araç satılmış. Araba da chevrolet cruze. piyasası olan bir araba bile değil. Çok enterasan.

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    benim favorilerde çok fiyat düşen yok henüz, yelpazeyi biraz genişlettim beklemedeyim ben de, fiyatların düşeceğini düşünüyorum insanların çalışamaması vs yüzünden.
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    arkadasim panamerasini iki gunde satti , benim arabada ilanda baya teklif veren var dusucek gibi durmuyor fiyatlar bence ...

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    turbo hibrit yazıyorsa ilanı kapatıyorum.

hibrit = kendinizi bilmez bi ustanın turbonun götüne başına farklı paller takarak mevcut turbonun ırzına geçme işlemi.

pd130golf bu sitede birinindi.
    aa araba ne güzelmiş , farklı helal bravo dedik , ö.m geldi hemen abi düşürsen satıyorum -80 bin tle diye.

selam verip borçlu çıkmıştık hey gidi günler, o zaman alsak şimdi 90a itelerdik.
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    143 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    evet yine farkında olmadan bir tartışma konusu atmış bulundum ortaya
    bugün olacak veya sizin için olacak diye bir şey demedim genel ve ileriye doğru bir tez benimki
    anlatmak istediğim: süreç bu şekilde ilerlerse kimse arabaya o kadar para bağlamaz daha temel ihtiyaçlarını karşılar ve 2 ay maaş alamayan insan haliyle bir daha kredi çekmeye korkar kendini emniyette hissetmek ister birikim yapar gider mercedes yerine tıyıta seçer ya da toyota yerine tofaş seçer

zamana bırakalım ve favorideki ilanları takip edelim bakalım ne olacak
    "gafleti, zılleti ve cehaleti tattık. sıra sefalette."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün olacak veya sizin için olacak diye bir şey demedim genel ve ileriye doğru bir tez benimki
    anlatmak istediğim: süreç bu şekilde ilerlerse kimse arabaya o kadar para bağlamaz daha temel ihtiyaçlarını karşılar ve 2 ay maaş alamayan insan haliyle bir daha kredi çekmeye korkar kendini emniyette hissetmek ister birikim yapar gider mercedes yerine tıyıta seçer ya da toyota yerine tofaş seçer

aynı mantıktayım aracım satışta idi ilanı kaldırdım. Aracımı satıp üstüne kenarda duran nakit + bir miktar kredi çekerim diyordum ama eşim ve ben devlet memuru olmama rağmen ne gereği var şimdi borç harç vs diye düşünüp vazgeçtim.

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı rebelh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ahanda ben,

sene sonu bütçelediğim verilere göre 206 cc alma planım vardı. Bütçe 40 civarı olacaktı, ama şuan bu planı kafadan ertelemiş bulunuyorum. Artık amaç eldekini korumak oldu.

Ben gibi çok insan var eminim. Arabası olan adam da, yav şu ortam bi geçsin önümüzü görelim, sonra model yükseltiriz diyecek.

2 günde satılan panemara için yine bi değişiklik olmayacak en kötü 3 günde satılır. Zira kimse ilk araç ya da borçlanarak panemera almaz, dolayısıyla kenardaki kuru parayla alınan panemaranın talebinde bir azalma olmayacaktır. Benzer araçlar içinde benzer satın alma tercihleri olacaktır diye düşünüyorum.

drago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    43 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Otomobil fabrikaları gerçekten üretimleri uzun süre durdurursa, 2. ele yüksek derken bu sefer bit pazarına nur yağar

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

R21TURBO 41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Golf6-7 R , 2016 ve üzeri S3 leon cupra , FK2-FK8 bakıyorum aylardır. Oha bu nasıl fiyat dediğim arabalar şu an ortalama 30-40 bin TL daha pahalı. Hatta bir kaç araba 3 ay öncesinden 100 bin TL daha pahalıya ilanda şu an. 2. El düşermi çıkarmı dan ziyade biniciden araba bulup bulamama konusu önemli. Toplumun %99 unun resmi yada gizli santrafor olarak galericilik yaptığı ülkede bu da mümkün olmadığından fiyatlar düşmez , düşemez. Madem kulak arkam deforme olacak , az olsun bari diye S3 8p lere bakıyorum şimdi.
    Az da olsa kendim gibi insanların olduğunu ümit ederek bulacağıma inanıyorum. Hatasız boyasız 58bin de 1.6 dizel otm 2015 ibizayı 75 e verdim arkadaşıma. 90 yazıp at hırsızlığı yapmanın manası yok. Hiç kimse ekmeğinin peşinde değil , herkez Fıransız üsulü , 1945 Chateau Mouton-Rothschild şarap ile marine edilmiş portakallı pekin ördeği yemenin peşinde.
    Heee birde maaşı yatmadığı için sakat numarası yapan eski yıldız futbolcular var. 80 binlik arabasını 130 a çakıp , abi ne olmuş bu piyasa alıncak araba yok cular.
    Allah sonumuzu hayır etsin , her gün dünden daha kötü.
    ^^ Insallah ; Masallah ile maneviyatiniz gelisir , guzellesir. Arabani gelistirmek guzellestirmek istiyorsan , para harcamalisin. ^^

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler