User Tag List

Sayfa 485/999 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon
18973 sonuçtan 9.197 ile 9.215 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

onurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    klasik cevap, M A L U M piyasa şartları , herkeste aynı (:
    $9196 yorumdaki arkadaşım alınmasın.Genel söylemim.
    dediğim gibi İnsanların hepsi otomobilleri gelir kapısı olarak gördüğü müddetçe kimse istediği arabaya ulaşamayacak,ulaşsada mezar vadeli borc ile alır sanıyorum.
    neyse piyasa şartları işte.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Düşünüyorum şimdi 3.0 motorlu 4 Coupe gelse Türkiye'ye, 1.2 Milyon'un üzerinde olur heralde, 2.0 motorlu 5 serisi var şu an 0 olarak, yeni 4 gelince görürüz olur da 2.0 dizeli gelirse 1.5 milyon falan çekerler heralde.

3 litrelik 4 coupe o ilandaki E92 330i kadar donanımlı net 1.3 milyon olurdu bugün, kimse aksini iddia etmez heralde?

12 yaşındakine değil de 0'ına binmek için 1 milyon TL daha borçlanman lazım veya başka şekilde değerlendirebilecekken 1 milyon TL daha gömmen lazım arabaya.

Bence 300k TL hala ucuz

Ben saldım ya Allah belamızı vermiş, çok şeapmayın kırmayın birbirinizi, malınız varsa 4 elle sarılın çok paranız yoksa kaşınmayın boş yere.

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Strich Acht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    21.000 dolara kaç tane alabilirsin auctiondan abi @semavi ?
    +Ferrari logosu degil onlar, Volvo'nun esprili bir logosu var "şahlanan geyik" o @Day Walker @EOZDAG
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Drive Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha vahimini açıklım ön koltukların kafalıklar ön koltuğa ait değil onlar arkaların kafalıkları...

bence araba yanmış bunlar içini buldukları ile toplamışlar..

ama bu cocuk güzel yapmış ;
    istediği rakamda pek fahiş gelmedi...

e39 sw

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...46197460/detay
    Ön koltuklar comfort seats diye geçen bir opsiyon halk dilinde bel kırma kafalıklarda problem yok bu koltukların kafalıkları böyle deri olsaydı çok güzel görünüyor ayrıca ilk defa kumaş döşemeli comfort koltuk gördüm
    Drive Fast Live Young
    One Love E39
    Alıntı MK8800 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacı baba yaşın 30 falan dinlemem izmirin ortasında soda şişesine oturturum seni

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ama bu cocuk güzel yapmış ;
    istediği rakamda pek fahiş gelmedi...

e39 sw

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...46197460/detay
    e34 Sw için konuşuyorsak arabayı hazır aldı berkay.
    Arabayı ali'nin topladığını cümle alem bilir.
    Bu fiyata da opsiyonlanmış ise yani bir şey diyemiyorum.
    Yazsam gene ben kötü olacağım. Hayırlı olsun alan kişiye
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı HarunToprak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2.0 wrx benim aracım.
    Aracı kaça aldığımı öğrenmeniz fiyasa şartlarını malesef değiştirmiyor.
    Bu arada 2.5 da güzelmiş bende onun geçen yıl kı rakamını biliyorum yazsam herkes şaşırır

Malesef mevcut piyasada satan değil alan karda imkanım olsa satmam daha da bekletir tadını çıkarırım.
    Siz daha iyi bilirsiniz ama ilanın ilk yayınlanma tarihinin 29 Haziran olduğunu hatırlıyorum. 29 Hazirandan yaklaşık iki hafta önce satın almışsınız doğru mu? Bu bağlamda da daha kullanmadan satıyorsunuz izlenimi oluşuyor. Yanlış algılıyor olabilirim.
    Diri ve bakımlı bir araç bulup almışsınız. Ama 2 hafta içinde satışa çıkarıyorsanız da piyasa şartları o 2 haftada yani sizin aldığınız dönemde hatırladığım kadarıyla değişmemişti. Neyse, şimdiden hayırlısı olsun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Düşünüyorum şimdi 3.0 motorlu 4 Coupe gelse Türkiye'ye, 1.2 Milyon'un üzerinde olur heralde, 2.0 motorlu 5 serisi var şu an 0 olarak, yeni 4 gelince görürüz olur da 2.0 dizeli gelirse 1.5 milyon falan çekerler heralde.

3 litrelik 4 coupe o ilandaki E92 330i kadar donanımlı net 1.3 milyon olurdu bugün, kimse aksini iddia etmez heralde?

12 yaşındakine değil de 0'ına binmek için 1 milyon TL daha borçlanman lazım veya başka şekilde değerlendirebilecekken 1 milyon TL daha gömmen lazım arabaya.

Bence 300k TL hala ucuz

Ben saldım ya Allah belamızı vermiş, çok şeapmayın kırmayın birbirinizi, malınız varsa 4 elle sarılın çok paranız yoksa kaşınmayın boş yere.
    O nedenle de illaki evlenirseniz çocuk yapmayın yazık olur çocuğa, okutacağım, birikim yapacağım diye de yırtınıp duracaksın.

Elindekini korumanın da bedeli malesef yüksek. Ben iyi bakayım o da bana baksın diyorsun, aldığın yağdan, cilaya kadar herşey ithal. İthalatı yasaklasalar alternatif yok.

HarunToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Aracı ilan tarihinden 2 hafta önce almadım size verilen bilgi yanlış. Kullanmadan satmıyorum , arabaya yaptığım bakım ve eksikler zaten 20 gün sürdü.

Evet güzel bir araba buldum , corona döneminde sokağa çıkma yasağında risk aldım gittim aldım geldim ister kullanmadan satarım ister binerim satarım sizi tenzih ediyorum bu tarz hesapları yapacak olsam sahibinden.com da her gün ne ilanlar görüp ertesi gün ne fiyatlara çıkıyor yazılıyor. Oturup onları konuşsak bitiremeyiz.

Arabamı beğenmişsiniz Allah size daha iyisini nasip etsin ki belki vardır da tanımıyorum sizi.

Fiyat konusunda son yorumumu da yapmam gerekirse şuan favorimde almak istediğim spor arabalara baktığımda kendi aracımın fiyatını makul bile buluyorum. İstediğim rakama satılmassa da durabilir hafta sonlarımı güzelleştirmeye devam eder.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Aracı ilan tarihinden 2 hafta önce almadım size verilen bilgi yanlış. Kullanmadan satmıyorum , arabaya yaptığım bakım ve eksikler zaten 20 gün sürdü.

Evet güzel bir araba buldum , corona döneminde sokağa çıkma yasağında risk aldım gittim aldım geldim ister kullanmadan satarım ister binerim satarım sizi tenzih ediyorum bu tarz hesapları yapacak olsam sahibinden.com da her gün ne ilanlar görüp ertesi gün ne fiyatlara çıkıyor yazılıyor. Oturup onları konuşsak bitiremeyiz.

Arabamı beğenmişsiniz Allah size daha iyisini nasip etsin ki belki vardır da tanımıyorum sizi.

Fiyat konusunda son yorumumu da yapmam gerekirse şuan favorimde almak istediğim spor arabalara baktığımda kendi aracımın fiyatını makul bile buluyorum. İstediğim rakama satılmassa da durabilir hafta sonlarımı güzelleştirmeye devam eder.
    Temennileriniz ve verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim
    Hayırlısı olsun, şahsen bende olsa nakit ihtiyacı olmadığı sürece satmazdım. Bir ara bende hafta sonlarımı neşelendirsin diye arayıştaydım ama askıya aldım. Yarın bu ülkede başımıza ne gelecek belli değil, hiç ileriyi göremiyorum

P.S: Bilgi amaçlı sorayım, bu kadar temizini nasıl buldunuz? 1.500 TL tramer kaydı tam olarak nedir, tamponlar mı boyalı?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +Ferrari logosu degil onlar, Volvo'nun esprili bir logosu var "şahlanan geyik" o @Day Walker @EOZDAG
    suan satilikta 4bine var bende Daha ucuza da veririm tabi ki

Ben diyim 6 sen de 7
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Özgür Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Şahsi fikrim şu mesaj ve yine bu üyenin bir önceki mesajı güncel piyasanın neden bu durumda olduğunun özeti niteliğinde. Kızmayın ama bari bir 6 ay - 1 sene binseydiniz hafta sonlarınızı güzelleştiren aracınıza. Belli ki uyguna denk gelmiş. Alıp biraz elden geçirip, 2-3 ay sonra hemen güzel bir karla satalım durumu. Sorana da keyfi satılık, mal benim kime ne deriz olur biter. Lütfen araba benim, sana ne, seni ne ilgilendirir minvalinde bir cevap yazacaksınız, boşa kendinizi yormayın cevap atmam.

Kusura bakmayın ama eleştirdiğiniz güncel piyasa şartlarının sebebi ***** site değil, sizlersiniz arkadaşlar.
    Arkadan itmek harbiden bambaşkaymış....

Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı semavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    suan satilikta 4bine var bende Daha ucuza da veririm tabi ki

Ben diyim 6 sen de 7
    21000 dolara 7 tane Volvo mu alabiliyorsun ? Bunların yıllık vergisi, sigortası ne mertebede oluyor ? Bir tanesini çarpışan otomobil olarak kullansak sıkıntı olur mu
    Gidip başkasının otomobiline çarpmayı kast etmiyorum; park ederken taşa, duvara, saksıya sürtmeyi kast ediyorum. En beğendiğimi cila manyağı yapar, 5 tanesini temiz tutar, 1 tanesini de tamamen gözden çıkarırdım.
    Ya da 21.000 dolara Volvo, Subaru, Mazda, İnfiniti, Lexus, Honda, Audi çeşitlemesi de yapabilirmiyiz. Bari hayallerimi çeşitlendireyim ne edeyim.

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    21.000 dolar niye diyorsun adamlar türk parası kazanıp dolaramı çeviriyor ? 155.000 para birimine kaç tane alabilirsin diyeceksin
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

Yiğit G. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    21.000 dolar niye diyorsun adamlar türk parası kazanıp dolaramı çeviriyor ? 155.000 para birimine kaç tane alabilirsin diyeceksin
    Rotary.. because we dont need many liters to kick u'r ass..

HarunToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Özgür Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsi fikrim şu mesaj ve yine bu üyenin bir önceki mesajı güncel piyasanın neden bu durumda olduğunun özeti niteliğinde. Kızmayın ama bari bir 6 ay - 1 sene binseydiniz hafta sonlarınızı güzelleştiren aracınıza. Belli ki uyguna denk gelmiş. Alıp biraz elden geçirip, 2-3 ay sonra hemen güzel bir karla satalım durumu. Sorana da keyfi satılık, mal benim kime ne deriz olur biter. Lütfen araba benim, sana ne, seni ne ilgilendirir minvalinde bir cevap yazacaksınız, boşa kendinizi yormayın cevap atmam.

Kusura bakmayın ama eleştirdiğiniz güncel piyasa şartlarının sebebi ***** site değil, sizlersiniz arkadaşlar.

Benim işim ve sektörüm otomotiv zaten , 10 yıldır profesyonel olarak bu işi yapıyorum. Bu yazdıklarınızı şahsıma değil, başka işleri olup köşedeki parasını piyasa bilmeden araba alıp max fiyata yazan kişiler adına yazdığınızı düşünüyorum.
    Evet o konuda haklısın araba alırken binicem , satarken .... kardeşimize hayırlı olsun iyi mal kapıda durmadı '' ''motors vs vs. türevleri hem sizler gibi bu işi sevenleri hemde bizler gibi bu işten kazanç sağlayanları bezdirdi.
    Aracıma ne kadar bineceğim de gerçekten kimseyi ilgilendirmez. Saygı çerçevesinde konu ve sektör hakkında bende yorumlar yapıyorum ama Heh birine denk geldik tüm içimizdekileri söyleyelim yaklaşımı yapacağın kişi ben değilim. Hepimiz aşşağı yukarı zaten aynı durumdan müzdarip insanlarız aynı işe gönül vermiş kişileriz.
    Ben kusura bakmıyorum , sende kusura bakma.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Affınıza sığınarak ve Konuya bodoslama dalarak şunu belirtmek isterim hakikaten kişilerin piyasaya bu denli etki ettiğini düşünmek bütün ekonomik modelleri hiçe saymak olur, muhakkak fazla fiyat isteyenler keyfi satıcılar tek olan aracı eline geçirip istediği fiyata satmaya çalışan vs vs olacaktır uzar gider bunların hiçbiri piyasaya yön veremez klişe diyeceksiniz ama tamamen arz talep meselesi arzın taleble.bulustugu noktada fiyat belirlenir siz yüksek fiyat istiyorsanız alan oluyorsa o yüksek fiyat olmaz ederi olmuş olur istisnalar kaideyi bozmaz maalesef böyledir...
    Zaten enflasyon ortamındayız tarihe tanıklık ediyoruz, yulaf 3 liradan 12 liraya çıkmış son 10 ayda aslında gerçekten tl değeri tarihi devalüasyonu yaşıyor asıl konuşmamız gereken bunlar bence bende tasvip etmiyorum kısa sürede edilecek kâr makul olmalı fakat bu gerçekten durumu değiştirmiyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

semavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    21000 dolara 7 tane Volvo mu alabiliyorsun ? Bunların yıllık vergisi, sigortası ne mertebede oluyor ? Bir tanesini çarpışan otomobil olarak kullansak sıkıntı olur mu
    Gidip başkasının otomobiline çarpmayı kast etmiyorum; park ederken taşa, duvara, saksıya sürtmeyi kast ediyorum. En beğendiğimi cila manyağı yapar, 5 tanesini temiz tutar, 1 tanesini de tamamen gözden çıkarırdım.
    Ya da 21.000 dolara Volvo, Subaru, Mazda, İnfiniti, Lexus, Honda, Audi çeşitlemesi de yapabilirmiyiz. Bari hayallerimi çeşitlendireyim ne edeyim.

Muhabbet olsun diye yazayim, lutfen yanlis anlasilmasin...

Elimde eli ayagi duzgun arabalar uzerinden konusursak...

2001 v70 ilk sahibinden 72bin...
    2005 Xc70 ilk sahibinden 100binde... Bunlari 3-4 arasi fiyatlara satacagim
    2011 audi a4... azicik yuklude... 87 binde 8bin dolar
    2012 bmw 328i.. 110 binde 8.5 civari
    2012 mazda3... ikiside 85binde. biri muhtemelen siyahi bir hatun tarafindan pembeye boyanarak orasi burasi, irzina gecildigi icin 5500 digeri 6bin
    2008 xc90 var, 81binde onuda 6ya verecegim
    2006 Honda Odyssey Touring... 4.5
    2002 c32 amg... onuda 5e veririm hevesimi aldiktan sonra...
    2008 Lincoln Navigator 138binde... kendi arabam 6 civari... Kendim icin gayet mutevazi bir araba sectim... Hanim cocuklarla kullaniyor... Cok rahat

10bin alti olan arabalari yazmaya calistim...

www.zoramotors.com benim web sitesi ama vpn le baglanmak lazim...

Alıntı Yiğit G. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fuze atsaydin Ulkeyi bu hale getirenler utansin, utanalim... yapacak bir sey yok...
    Biraz saygı... Dünya herkesin...
    youtube.com/c/KadirZora
    www.zoramotors.com
    https://www.facebook.com/ZoraMotorHouston

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler