User Tag List

Sayfa 822/999 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
18973 sonuçtan 15.600 ile 15.618 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

PiscocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buyrunn buldum size dertlerin sonu

benimde hoşuma gitti corsayı sartıp bunu mu alsan diye içimden geçmedi degil hani
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...17750988/detay
    Abi KM çok.Yarın ki iş durumuma göre gidip yeniden gözden geçirmeyi planlıyorum
    Ülkede yükselmeyen tek şey araç KM leri

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    @PiscocuK

İki hafta evvelki fiyatı 223 bin tl'ydi. Bana göre hasarları bu segment araç için gayet makul. Aynısının tüplüsü kardeşimde var. Gayet memnunuz. Polo tdi dsg alacaktık, onun yerine tercih ettik. Polo'nun adını bile anmıyor 3 senedir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4002708/detay/

Bu arada Swift'ler için 34RLxxxx plakalı araçlar filo çıkmasıdır, aklınızda bulunsun. Hürriyet emlak firmasının araçlarıydı.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PiscocuK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi KM çok.Yarın ki iş durumuma göre gidip yeniden gözden geçirmeyi planlıyorum
    Tavsiyelere ek olsun.

2013 Mitsubishi Space Star

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...23002475/detay

2010 Mazda 2

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...25739689/detay

2012 Peugeot 207

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...26340922/detay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı arda35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @PiscocuK

İki hafta evvelki fiyatı 223 bin tl'ydi. Bana göre hasarları bu segment araç için gayet makul. Aynısının tüplüsü kardeşimde var. Gayet memnunuz. Polo tdi dsg alacaktık, onun yerine tercih ettik. Polo'nun adını bile anmıyor 3 senedir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...4002708/detay/

Bu arada Swift'ler için 34RLxxxx plakalı araçlar filo çıkmasıdır, aklınızda bulunsun. Hürriyet emlak firmasının araçlarıydı.
    Çok teşekkürler bilgiler için

aybarsdnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı bilalMW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yağ kaçağı neresinde var üst kapak, karter, zincir kapağı (zincirlimi onu da bilmiyorum), krank keçesi ? ve piyasası nasıldır alsatcı değilim ama lazımdı oldu diyelim hızlı nakite çevirebilir miyiz?
    Hızlı satılır mı bilmiyorum. Ama fiyatına göre sunduğu hizmet iyi olduğu için bence satılır.

5-6 yıl önce wj 4.7 yi sattıktan sonra almak için çok araca baktım sonra vazgeçtim ama baktığım hepsinde diferansiyellerinde ve şanzımanda yağ kaçağı vardı. Keçelerden kaçırıyor bir noktada. Bir de ben hep araziye yönelik düşündüğüm için test ettiklerimde şaft ötüyordu. Ama o kaçınılmaz bir şey araziye girince. Çözümü de basit.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EmreBC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin tercihi farklı tabi ama 260 bin tlye hem 1.2 hem de boş araba ve b segmenti vermek mantıklı gelmedi bu paralara çok güzel astra h 1.3 dizeller mevcut hem segment farklı hem daha dolu en azından şahsi olarak öyle düşünüyorum

razzmatazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin tercihi farklı tabi ama 260 bin tlye hem 1.2 hem de boş araba ve b segmenti vermek mantıklı gelmedi bu paralara çok güzel astra h 1.3 dizeller mevcut hem segment farklı hem daha dolu en azından şahsi olarak öyle düşünüyorum
    ve 3 silindir

mrtysn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OnurG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 yıl-100k km'dir binen biri olarak ufak birkaç dipnotum olsun, fiyat ve segment konusuna lafım yok tartışılır da yol bilgisayarı olmayan bos denilen arabada 4 cam otomatik\ ısıtmalı yan aynalar falan var. (2021 Clio 1.0 joy otomatik kullanıyorum sirket spec onda yok mesela )

Teyp isi cok tırt bu halinde yalan yok , onda da millet RCD510 alıyo takıyo bitiyo. Vag grubu biraz plug&play gibi oldugu icin 1 liraya sinyal kolu alıyosun yol bilgisayarı geliyo, 400 liraya far anahtarı alıyosun otomatik farın oluyo falan.

1.2 3 silindir olmasına rağmen tu kaka falan da yurumuyo psa'ların 1.4 hdi'si kadar net gidiyodur belki bi tık da iyidir diye tahmin ediyorum, vergisi düşük, yakıtı (litre hesabı yapıldıgında) dusuk, nispeten modelli, az bucuk da tipiyle sağıyla soluyla oynayıp binmek icin guzel secenek.

Tek kroniği yağ kütüğü dedikleri parca, onun dışında yağı suyu koy devam et sıkıntı da yasamazsın.

O paraya şu da var bu da var dogrudur vardır, ben poloyu alırken zamanında 15 litre yakan benzinli arabam da var diye gunluk binmeye aldım hala kullanıyorum, dizelden devam edeceksem de muhtemelen güncel fiyatları gordukce satmaya yeltenmem
    Don't believe everything you hear,
    Real eyes, realize. real lies.
    2Pac Shakur

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonra ben galericiler hakkında birşey söyleyince tükaka oluyorum.Boşa konuşmuyorum genelleme yapmıyorum yaşadıklarımı yazıyorum

Dün akşam ilandaki araç için galeriyi aradım konuştuk sabah geleceğimi söyledim.Kaza boya durumunu sordum kaput değişik dediler
    şase panel kule sorun varmı dedim biz öyle araba almayız satmayız dediler ok dedim.
    Sabah gittim araca bakıp baktırıp alacaktım sözde.Araca bindim, içi çıkmacı dükkanı gibi.Nedenini sordum arkadaki arabaları bu şekilde kullanıyorlarmış.Ok olabilir
    Başka bir araçtan bagaj genişliğine baktık arka koltuklara oturduk ok sorun yok
    İlandaki aracın kaputunu açalım dedim açamadık teli kopmuş.Ok dedim yine soruyorum kaput değişik şase panel birşey yok değil mi?
    Ooo kaput değişikse panelde işlemlidir.E bunu neden söylemedin? kiminle konuştun bilmiyoruz.
    Bunlar plastik tampon.(son kullandığım külçe altındı benim) şaseler burda uçlarında işlem olabilir. E bana yok dendi.
    Bende var demiyorum olabilir de olmayabilirde.Siz sattığınız aracı bilmiyormusunuz? 404 not found
    araba 2006 yazıyor 2007 ilanda yazan.Hmm onu kim yazdı bilmiyoruz olabilir.
    Arabada 7000 tramer var.söylemediniz.Kiminle konuştunuz bilmiyoruz!!!
    Tamam expere gidelim bakalım nesi var.Bugün satış olmaz! NEDEN?? Muayenesi yok 1 senedir araba burada yatıyor
    Ya kardeşim bunları neden telefonda söylemiyorsun? yazık günah değilmi? Kiminle konuştunuz bilmiyoruz almak isteyen alır.Biz bugün hallederiz işlerini.Sen 1400 TL kardasın, bugün bir muayene 1400 TL (vay emenike)
    İstanbul'da değilmisin, yarın gelir alırsın.

Daha fazla uzatmadım burada da uzatmak istemiyorum.İlgili ilanı aşağıda paylaşıyorum

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...87710391/detay

Dreamcupra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    BMW'nin yakıt maliyeti arttığı için günlük binmeye bu aracı düşünüyorum, benim için en büyük avantaj araba evimin 2 sokak arkasında sahibi düzgün bir insan Ankara'da meşhur bir Otelde çalışıyor araba içi dışı temiz baskı balata triger yeni değişmiş ağır bakımı yapılı baktığım kadarıyla ve söylenen ön kaput değişen ön sol far değişen harici boya yok araçta trameride 3bin. Bu hafta içi aracı almayı düşünüyorum ancak sizlerede bir danışayım istedim belki clio'dan başka az yakan çok kaçan bu dolulukta bu fiyata alternatif vardır veya bu fiyat bu araca yüksektir vb gibi.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...8532715/detay/

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Sonra ben galericiler hakkında birşey söyleyince tükaka oluyorum.Boşa konuşmuyorum genelleme yapmıyorum yaşadıklarımı yazıyorum

Dün akşam ilandaki araç için galeriyi aradım konuştuk sabah geleceğimi söyledim.Kaza boya durumunu sordum kaput değişik dediler
    şase panel kule sorun varmı dedim biz öyle araba almayız satmayız dediler ok dedim.
    Sabah gittim araca bakıp baktırıp alacaktım sözde.Araca bindim, içi çıkmacı dükkanı gibi.Nedenini sordum arkadaki arabaları bu şekilde kullanıyorlarmış.Ok olabilir
    İlandaki aracın kaputunu açalım dedim açamadık teli kopmuş.Ok dedim yine soruyorum kaput değişik şase panel birşey yok değil mi?
    Ooo kaput değişikse panelde işlemlidir.E bunu neden söylemedin? kiminle konuştun bilmiyoruz.
    Bunlar plastik tampon.(son kullandığım külçe altındı benim) şaseler burda uçlarında işlem olabilir. E bana yok dendi.
    Bende var demiyorum olabilir de olmayabilirde.Siz sattığınız aracı bilmiyormusunuz? 404 not found
    Tamam expere gidelim bakalım nesi var.Bugün satış olmaz! NEDEN?? Muayenesi yok 1 senedir araba burada yatıyor
    Ya kardeşim bunları neden telefonda söylemiyorsun? yazık günah değilmi? Kiminle konuştunuz bilmiyoruz almak isteyen alır.Biz bugün hallederiz işlerini.Sen 1400 TL kardasın, bugün bir muayene 1400 TL (vay emenike)

Daha fazla uzatmadım burada da uzatmak istemiyorum.İlgili ilanı aşağıda paylaşıyorum

aaaa bunlar ne olmuş böyle yaa???
    demek az biraz popülerleşince şiraze değişmiş , tavır uçmuş gitmiş uzaya
    vayy anasını...
    ben de seni bunlara yönlendirdim...
    vay ki vay
    kendi adıma çok özür dilerim senden
    daha da ne kapılarına uğrarım ne birine isimlerini telaffuz ederim

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    iki çift laf etmem gerek bunlara

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aaaa bunlar ne olmuş böyle yaa???
    demek az biraz popülerleşince şiraze değişmiş , tavır uçmuş gitmiş uzaya
    vayy anasını...
    ben de seni bunlara yönlendirdim...
    vay ki vay
    kendi adıma çok özür dilerim senden
    daha da ne kapılarına uğrarım ne birine isimlerini telaffuz ederim
    Senlik bir durum yok ki abi.Sakın yanlış anlama yazdıklarımı.Ben galeri hakkında konuştum sadece.Son güncel bilgi bu şekilde.Telefonda bu tarz bilgilerin saklanması çok yanlış.
    Barem oto var karşıda Bahçelievlerde.Bunlarda sadece micracı sanırım.Karşıya geçince uğrayacağım bakalım onlarda neler var

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Senlik bir durum yok ki abi.Sakın yanlış anlama yazdıklarımı.Ben galeri hakkında konuştum sadece.Son güncel bilgi bu şekilde.Telefonda bu tarz bilgilerin saklanması çok yanlış.
    Barem oto var karşıda Bahçelievlerde.Bunlarda sadece micracı sanırım.Karşıya geçince uğrayacağım bakalım onlarda neler var
    Çok ufak olur demezsen bu paralara daha yeni picanto alabilirsin, 2012- 2013 model. 5- 6 yaş daha genç olur en azından, 4 ileri otomatik yine. Sorunsuz araç ve oldukça seri. Tavsiye edebilirim.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu adamlar yeditepe ünideki pelinsulara turşu mikraların üzerine 20-25 koyup yaslarız diyip mikra stoğu yapanlar değillermiydi
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    74 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Grimlord Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok ufak olur demezsen bu paralara daha yeni picanto alabilirsin, 2012- 2013 model. 5- 6 yaş daha genç olur en azından, 4 ileri otomatik yine. Sorunsuz araç ve oldukça seri. Tavsiye edebilirim.
    Muadili i10 var 2015 de sifir almistik. Cok ufak. Bagaj yok gibi. Olmusken 1 tik buyuk olsun diyorum. Tesekkurler

GokhanK. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

bende eşimin micrasını sattım. almaya gelen arkadaş o da eşine alıyordu. bu galeriye gitmişler o da çok hoş yorumlarda bulunmamıştı bana.

AliGizda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    40 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 konuk)

Bu Konudaki Etiketler