User Tag List

Sayfa 919/999 İlkİlk ... 419819869909917918919920921929969 ... SonSon
18973 sonuçtan 17.443 ile 17.461 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    megane2 1,5dci hem sahiip olduğm hem de şirket aracı olarak kullandığım-kullandırttığım araçtır , hem 4 ileri otomatik hem manuel.. ikisini de çok tecrübe ettim..
    her daim söylerim , yemişim teknolojiyi bilmemneyi
    ben bütçeye bakarım
    donanım gereken tüm donanım hem de bunda da var , güvenlik desen zaten meg2'ler ödüllü
    şahsen eve araba alacak olsam cidden bu sedanlardan alırım uzuuuun süre binerim eşşekler gibi hem de
    hiçbişeyinden de korkmam ne kaportadan ne motordan

ilanların ikisi ile de uzak yakın ilgim yok
    ama sedan meg2 her zaman her koşulda işe yarar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71293301/detay
    sahibinden.com Hata Sayfası

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet yaa
    yağlara gelen zamlardan bağımsız yazdım
    haklısın

yok bunlarda da var o özellik , hatta topgear'da test etmişlerdi
    evden çıkmaz da civar restoranlardan toplar alırsın atık yağ
    iki kat tülbent filtrasyonu
    aynen devam
    300D alip turbolamak mantikli hareket o zaman?

megane2 1,5dci hem sahiip olduğm hem de şirket aracı olarak kullandığım-kullandırttığım araçtır , hem 4 ileri otomatik hem manuel.. ikisini de çok tecrübe ettim..
    her daim söylerim , yemişim teknolojiyi bilmemneyi
    ben bütçeye bakarım
    donanım gereken tüm donanım hem de bunda da var , güvenlik desen zaten meg2'ler ödüllü
    şahsen eve araba alacak olsam cidden bu sedanlardan alırım uzuuuun süre binerim eşşekler gibi hem de
    hiçbişeyinden de korkmam ne kaportadan ne motordan

ilanların ikisi ile de uzak yakın ilgim yok
    ama sedan meg2 her zaman her koşulda işe yarar

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71293301/detay
    sahibinden.com Hata Sayfası
    yuzleri cok eskidi benim gozumde, yoksa gunumuzun kus serisi, parcasi en son cigkoftecide bile bulunuyordu bunlarin ve kiyasla ucuz, anlayani cok, 1.5 dci motor zaten pratikte olumsuz, e daha ne olsundu
    öyle işte.

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kazalı mı değil mi emin olamadım internetten sıfırına bakayım derken almanyada ilan buldum onda da aynı

arka tamponu resmen "mesafeli" oturtmuşlar

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...286585&ref=srp

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugünün mankeni de bu arkadaş olsun. Dönemin marilyn monroe'su. Motorunu bilmiyorum ama bence 4.10S diff + ince conta + carbon airbox'lu bir m44b19 ile bir sanat eseri doğar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71178242/detay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FRTDI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet otobanda gazlıyorlar Elifle birlikte en son bi kamyonun arkasında duruyorlar

Elifim noktalandı ah oldu. oldlar bilir.

rain man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2009 Alfa 159 1.9 Dizel Otomatik

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71292522/detay

Renk/kombinasyon/kondisyon şahane. Temiz ve donanımlı örneği az kalan bir araba için fiyat bence makul sayılır.
    Emsalsiz kategorisinden değerlendirilerek belki makul görülebilir ama sırf popüler oldu youtube'da video çekildiği için yüksek fiyattan satılıyor izlenimi oluşturuyor bende.

Her ne kadar sevsem de 14 yaşında D bir araç. Bakım geçmişi vs şu bu hakkında hiç bir bilgi yok, internetten videosunu arat istiyorsan diye yaz. Benim gibi cesur ve hevesli bir alfista bile bunu alacağına Megane alır.
    Alıntı bhb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Memlekette beyaz olup tutulmayan tek şey kedi herhalde

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Tasarımını hep beğendiğim memleketin beemve/merso sevgisinden dolayı , e38 ve W140 gölgesinde kalmış bir araç. Biri dizel biri benzinli I5 Turbo yada 6 silindir makul bir motorla gelseymiş keşke dediğim bir araç. Açıkcası bu aracın da trim eksiği/kırığı yoksa, motorunun da 1,5 2 sene sorunsuz götüreceği sinyalini alsam net alacağım bir araç olurdu. 250'li rakamlara alınırsa motor şanzuman revizyonu ile uzun süre binilebilir. Fiyat olarak ortalamanın altında. Şayet fotoğraflarda göründüğü gibiyse ve doğru dokunuşlar yapılırsa kolleksiyon değeri taşıyabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...92326683/detay

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OMTechJr. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tasarımını hep beğendiğim memleketin beemve/merso sevgisinden dolayı , e38 ve W140 gölgesinde kalmış bir araç. Biri dizel biri benzinli I5 Turbo yada 6 silindir makul bir motorla gelseymiş keşke dediğim bir araç. Açıkcası bu aracın da trim eksiği/kırığı yoksa, motorunun da 1,5 2 sene sorunsuz götüreceği sinyalini alsam net alacağım bir araç olurdu. 250'li rakamlara alınırsa motor şanzuman revizyonu ile uzun süre binilebilir. Fiyat olarak ortalamanın altında. Şayet fotoğraflarda göründüğü gibiyse ve doğru dokunuşlar yapılırsa kolleksiyon değeri taşıyabilir.

tam emin olamamakla beraber direksiyonu bana yanlis geliyor, haricinde cok duzgun gorsel olarak. Ic mekani fazla yipranmamis, koltuklar biraz ilgiyle epey bir toparlanir, ahsap trimlerde catlak ve eksik olmamasi ciddi avantaj. Kaportasi duzgun gorunuyor. Sahsen araci genel olarak ben cok begendim.

Haldex bakiminin yapilmamis oldugundan %99 emin olunabilir. Onun disinda motor ve yuruyen duzgunse alinir, tisir tisir gezilir. Yalniz kuvvetle muhtemel bir alkoligin icki icmesine benzer bir yakit tuketimi olacaktir, onu goz ardi etmemek gerekir.
    öyle işte.

FTHBRK28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EmreBC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arka kanat çok yakışmış, bayıldım resmen.

FTHBRK28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İkaz Cihazı Zırıldadığı Sürede Aracı Yürütmeyiniz

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

O değil de her ilan paylaşımınızda görsel bırakarak ilerleme azminize hayranım Takdir ediyorum valla elinize sağlık. Eminim herkesin çok işine geliyordur bu durum. Hem de ileriye dönük arşiv oluyor resmen

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FTHBRK28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arka kanat çok yakışmış, bayıldım resmen.
    Orj Clubsport spoileridir.

-----

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...70947932/detay

Ibiza
    9. ayda 145 ten ilandaymış, çok da uçmamış aslında.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bugünün mankeni de bu arkadaş olsun. Dönemin marilyn monroe'su. Motorunu bilmiyorum ama bence 4.10S diff + ince conta + carbon airbox'lu bir m44b19 ile bir sanat eseri doğar.
    kartal'ı cidden çok beğendim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tam emin olamamakla beraber direksiyonu bana yanlis geliyor, haricinde cok duzgun gorsel olarak. Ic mekani fazla yipranmamis, koltuklar biraz ilgiyle epey bir toparlanir, ahsap trimlerde catlak ve eksik olmamasi ciddi avantaj. Kaportasi duzgun gorunuyor. Sahsen araci genel olarak ben cok begendim.

Haldex bakiminin yapilmamis oldugundan %99 emin olunabilir. Onun disinda motor ve yuruyen duzgunse alinir, tisir tisir gezilir. Yalniz kuvvetle muhtemel bir alkoligin icki icmesine benzer bir yakit tuketimi olacaktir, onu goz ardi etmemek gerekir.
    Günümüzde 20 yaşını geçmiş Haldexli Audil'erin çoğunun 4 çeker sistemi bagajda, balkonda, dükkanda duruyor. Kar zinciri muamelesi yapıyorlar. Elektronik açıdan sorun çıkarmadan iptal edilebiliyorsa tüm sistem üzerinde duracak şekilde iptal etmeye razı olmak yada belki fwd conversion bir şanzuman düşünülebilir/uydurulabilir. Muhtemelen kendisini revize etmek ile denk gelecektir.

Yakıt konusuna gelirsek, eskisi hevesim, enerjim ve ekonomik durumlar olsa 3.0 TDI koymayı çok isterdim. Şuan ki duruma razı olunacaksa da yurtdışı forumlarda gördüğüm kadarıyla full şehir içi 19,5-22 lt arası, 140 sabit full uzun yol 15 lt civarı yakıt tükettiği söyleniyor. Buna binecek kişinin ya çok kısa mesafe gitmesi yada ikinci arabası olması bence de şart. Yoksa, benim diyen alkoliğin içtiğiyle bu elini yüzünü yıkar.

Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O değil de her ilan paylaşımınızda görsel bırakarak ilerleme azminize hayranım Takdir ediyorum valla elinize sağlık. Eminim herkesin çok işine geliyordur bu durum. Hem de ileriye dönük arşiv oluyor resmen
    Bu güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum. Gün içerisinde ofiste kafa dağıtmak için çok çok kısıtlı bir zamanım oluyor ve ara ara da olsa odağımı dağıtmam gerekiyor. Bende kendime 1 saatte 5 dakika mola ayarlayıp geceden fav'a attığım ilanları sabaha kadar satılmazsa sizler ile paylaşıyorum. Hem insanların vakti daha az gidiyor hem de dediğiniz gibi bir arşiv oluşuyor...vs

Aslında bu fotoğraflı ilanın arkasında da şu var; ben forumda 2014'te @Yiğit G. beyden bir ceza yedim. Ondan sonra ant içtim. Karanlık odalarda ışıksız bıraksalar da caption olmadan ilan atmam, atamam

kartal'ı cidden çok beğendim
    Beğenilmeyecek gibi değil gerçekten

Orhun1907fb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Bu cvt sanziman gercekten cok kotu. Tam otomatikten daha vasat; performansi rezalet. Hele hele yokuslarda facia. A6 mi sirf o rezil sanziman yuzunden satmistim. Ancak konyada falan zevk verir herhalde bu sanziman.
    Volvo 760 Turbo

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu sabah mahalle arasında önümde 4,2 denk geldi , bu ilandakinden bir sonraki kasaydı
    ama egzoz yapmış
    allahım o nasıl bir rölanti o nasıl bir gaza dokunma sesi
    muhteşemdi , böyle bir güzellik yok ya
    daha çok dinleyeyim diye eve girmedim tur attım peşinde

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 konuk)

Bu Konudaki Etiketler