User Tag List

Sayfa 181/999 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
18973 sonuçtan 3.421 ile 3.439 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Post Thanks / Like
    Mentioned
    13 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    m2 dogan kabakla da videosu vardı gerçekten emek harcanmış güzel bir araç

ahmetbaha-drs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Renault Latitude 2.0dci Executive
    sahibinden.com Hata Sayfası
    V40 Cross Country T4
    Megane GT-Line
    Range Sport SDV6
    A8 4.2 TDI Quattro
    VW Passat Variant TSI

Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

abov paralara bak.
    Instagram: mutusgarage

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim bildiğim 3 adet olması 1 kırmızı 2 beyaz vardı 1.8T olarak.
    Seat IBIZA FR

320Si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

tuner faruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pagani Zonda ve CLK GTR da aynı motor kullanıldı M120 kodlu V12.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E39 520;

BMW / 5 Serisi / 520i / Standart / BMW 520İ BAŞTAN SONA VİDEO CEKİLEREK YENİLENDİ. sahibinden.comda - 729567309

Eren tekin in proje araci, 36.500 e satildi ihale usulu, arac alindiktan sonra bi kac arizasi oluyor adam 41250 ye mal oldu bana dedi. 45000 e birakiyor araci haftasonu bakmaya gidicem ciddi ciddi almayi dusunuyorum ne dersiniz alinir mi? Aracta sunroof, koltuk isitma vs yok sizce daha iyi bi secenek mi bakayim yoksa temizligine deger diyip hic ugrasmayip bunu alayim mi? Ne dersiniz fikirleriniz onemli.

mertypeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yanlış anlamadıysam 9bin lira pazarlık payı var araçta ya da sizi çok seviyor. Bu tarz adamlar yapmasın bari. İnsanlarda şişirme hastalığı oldu herhalde. 45 liralık arabaya 46 yazan kalmadı. Adamın aracı 45 ediyosa 55 60 yazıyor alanda ne pazarlık yaptım çok avantajlı aldım diyor herhalde. Berbat bir piyasanın içindeyiz

individual - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bundan bi 10-12 sene önce mecidiyeköy'de sokak'da bir tane 318IS vardı.aynı araba sanırım km'si baya düşükdü o zamanlar sanırım bu o araba.baya diri duruyordu o zamanlar.

ilanı vardı o zamanda pahalıydı.
    Seat IBIZA FR

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertypeR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamadıysam 9bin lira pazarlık payı var araçta ya da sizi çok seviyor. Bu tarz adamlar yapmasın bari. İnsanlarda şişirme hastalığı oldu herhalde. 45 liralık arabaya 46 yazan kalmadı. Adamın aracı 45 ediyosa 55 60 yazıyor alanda ne pazarlık yaptım çok avantajlı aldım diyor herhalde. Berbat bir piyasanın içindeyiz
    Eren tekin araci reklamini yaptigi bir sitede ihale usulu satti. Araci alan kisi 1 ay sonra sahibindende ilana koydu,kendisine mesaj attim onun attigi mesaj ise soyle;

Teşekkürler, ama iş düşündüğünüz gibi değil. Araba 36.500 'e alındı site 1250 komisyon alıyor+ 350 plaka masrafı+ 850 TL istanbuldan ankaraya getirme ücreti. Araba geldiğinde marş basıyor ama araba çalışmıyor. İmmobiliser şüphesi ile sanayiye götürüyoruz 250 TL yeni anahtar + 1250 TL beyni değişiyor. 120 TL Sahibinden ilan parası alıyor + 200 TL şimdiye kadarki sigortası tutuyor. 450 TL de şanzıman takozu değişmiş ama şaft bağlantı aparatları değişmediği için vuruntu yapıyordu o değişiyor yani toplam net maliyet = 41220. Şimdi araba 4-4 lük. Niyetliyseniz 45000'e hayırlı olsun.

Kafam cok karisti alsam mi almasam mi bilemedim arac temiz, fiyat piyasaya gore iyi gibi. İlk defa bu modelde bir arac alacagim kazik mi yicem yoksa uyguna mi geliyo bilemedim. Aksam babam araca bakmaya gidecek tavsiye ve yorumlarinizi bekliyorum bu piyasada surekli kazik yeme korkusuyla arac bakiliyor en azindan bu aracta neler yapildi belli ispatli sirf bu yuzden bu araca kafayi taktim. Arac dolu degil ilerde satarken bana bi sikinti cikarir mi?

Eyüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dauntless Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eren tekin araci reklamini yaptigi bir sitede ihale usulu satti. Araci alan kisi 1 ay sonra sahibindende ilana koydu,kendisine mesaj attim onun attigi mesaj ise soyle;

Teşekkürler, ama iş düşündüğünüz gibi değil. Araba 36.500 'e alındı site 1250 komisyon alıyor+ 350 plaka masrafı+ 850 TL istanbuldan ankaraya getirme ücreti. Araba geldiğinde marş basıyor ama araba çalışmıyor. İmmobiliser şüphesi ile sanayiye götürüyoruz 250 TL yeni anahtar + 1250 TL beyni değişiyor. 120 TL Sahibinden ilan parası alıyor + 200 TL şimdiye kadarki sigortası tutuyor. 450 TL de şanzıman takozu değişmiş ama şaft bağlantı aparatları değişmediği için vuruntu yapıyordu o değişiyor yani toplam net maliyet = 41220. Şimdi araba 4-4 lük. Niyetliyseniz 45000'e hayırlı olsun.

Kafam cok karisti alsam mi almasam mi bilemedim arac temiz, fiyat piyasaya gore iyi gibi. İlk defa bu modelde bir arac alacagim kazik mi yicem yoksa uyguna mi geliyo bilemedim. Aksam babam araca bakmaya gidecek tavsiye ve yorumlarinizi bekliyorum bu piyasada surekli kazik yeme korkusuyla arac bakiliyor en azindan bu aracta neler yapildi belli ispatli sirf bu yuzden bu araca kafayi taktim. Arac dolu degil ilerde satarken bana bi sikinti cikarir mi?
    Sunroofsuz bmw'lerin satışı çok zor oluyor..Bir tane e46 bir tanede f30'da tecrübe ettik

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eyüp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sunroofsuz bmw'lerin satışı çok zor oluyor..Bir tane e46 bir tanede f30'da tecrübe ettik
    Aynen, gerci bu yastaki aracin sunroofu da basa bela olabilir ama olsa iyidi yine de Bmw ci arkadaslarin fiyata yorumu nedir acaba?

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ... takozu değişmiş ama şaft bağlantı aparatları değişmediği için vuruntu yapıyordu o değişiyor yani toplam net maliyet = 41220. Şimdi araba 4-4 lük. Niyetliyseniz 45000'e hayırlı olsun.
    4 bin tl de işçilik mi yazmış sahibi

CemBerk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Aracı aldığı sitede 7 gün 500km garanti var. Aldığı araç çekiciden inince marş basmıyor ise bunun faturasını çoktan firmaya yüklemiştir. Diğer masrafları da 7 gün 500km içerisinde tespit ettirdiyse ve ekspertizde yazmadıysa onları da firmaya yaptırmıştır. Satılırken araç şekerpınar lokasyonundaydı yanlış hatırlamıyorsam oradan Ankara'ya lojistik fiyatı 550-650 arası zaten. Gereksiz rakamlar bindirmiş fiyata yani ama istiyorsanız alın.

mertxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Strich Acht Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    4 bin tl de işçilik mi yazmış sahibi
    Siz 41220 ye mi satardınız ?

Bence iyi bir e39 olsaydı zaten 45+ olurdu fiyat. İlk alındığı rakamdan bahsediyorum Eren Tekin 'in aldığı rakam. Akıllı mantıklı bir adam sanayide uğraşacağına parasını verir tertemiz bir makine alır. O paralar bu arabaya çok diyon işte böyle uğraşır aynı paraya gelir. Ya da Bmw ye binilmez clio alınır. 30 lu rakamlara alınan e39 ve 20 li rakamlara alınan e34 bir alırken bir de satarken sevindirir.
    MagicPerformance

mertxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bence iyi bir e39 olsaydı zaten 45+ olurdu fiyat. İlk alındığı rakamdan bahsediyorum Eren Tekin 'in aldığı rakam. Akıllı mantıklı bir adam sanayide uğraşacağına parasını verir tertemiz bir makine alır. O paralar bu arabaya çok diyon işte böyle uğraşır aynı paraya gelir. Ya da Bmw ye binilmez clio alınır. 30 lu rakamlara alınan e39 ve 20 li rakamlara alınan e34 bir alırken bir de satarken sevindirir.
    diyon değil diyen yazacaktım. Edit yok
    MagicPerformance

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı mertxx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Niyet onemli, gerci ekmek yerim dersem bile boyle sacma fiyatlar yazip sacma pazarliklar yapmam satilir satimaz ayri. Ama ihtiyacim varsa maliyetinin ustune bin lira ekler ilana koyardim.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler