User Tag List

Sayfa 380/999 İlkİlk ... 280330370378379380381382390430480880 ... SonSon
18973 sonuçtan 7.202 ile 7.220 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

ahmetakbayir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2017 C-180 Basıklık ve plaka hoşuma gitti : https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6417119/detay/
    90's

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    A4 2.0 olduğu için normal yalnız hiç fena sayılmaz fiyat G20'de 320d gelmiyor bile, 1.6 motorlu 320i'yi 400 küsürlere hatta 500'e doğru yol alan şekilde sattıklarını düşünürsek

Seneye bu A4 600bin olur en az

O ilandaki 320i de vadeli satış için konmuş 500 lira sembolik, nakitle alayım deseniz vermezler muhtemelen

Her malın bir alıcısı var demek ki, ilginç ilan
    G20 ilk çıktığında 4 tane 320d vardı. 600 binden satıldıkları için talep görmemesi normal A4 2.0 TDI'lerde donanımlı güzel kombinasyon denk getirmek sıkıntı ama Mercedes ve Bmw'ye göre uygun kalıyor fiyatları.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu paraya bu araba varken 3 serisi A4 vs komik geliyor bana
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Velter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    e46 323ci

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...9337480/detay/

aracı tanıyan var mı? gümrük girişli sanırım. km çok iyi.
    bizimde radarımıza takıldı araç çok temiz ve diri duruyor.. gümrük çıkışlı olma ihtimali yüksek donanım az recaro yok elektrikli hafızalı koltuk var.. sunroof olsaydı hala ilanda durur muydu bilmem ama ben pazarlık ederdim ciddi ciddi.. eskiden harman olsun, recaro olsun, sunroof olsun, m paket olsun, şu olsun bu olsun diye diye araç bulamadık tek kriter sunroof kaldı ondan da vazgeçicez bu gidişle temiz e36 ve e46 ya denk gelmek samanlıkta iğne aramak gibi..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Alpii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2017 C-180 Basıklık ve plaka hoşuma gitti : https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...6417119/detay/
    Eğer satıcı farklı değilse; hep böyle piyasa araçları satıyor. Basık 5 kasa, c kasa felan Herhalde ucuza kovalayıp, basıp ilan açıyor. 5 kasalarda hep böyleydi ve hep 3 harf 2 sayı
    https://www.instagram.com/gnn.308/

34 GNN 111 #308 21'
    34FDC785#308 16’ - RIP - 34BAG097 #308 18'

Post Thanks / Like
    Mentioned
    138 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Alpii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer satıcı farklı değilse; hep böyle piyasa araçları satıyor. Basık 5 kasa, c kasa felan Herhalde ucuza kovalayıp, basıp ilan açıyor. 5 kasalarda hep böyleydi ve hep 3 harf 2 sayı
    satıcı tek kişi değil, bir arkadaş çevresi, doz, dov vb akılda kalıcı plakalar, araçlar fix menü hedef amortisörde kafa basılıp, gerekiyorsa tampon boya , cila boya koruma , güzel fotolar ilandayız.

onların arkadaş çevresinden f10 için kapora vermiştim, zincir değişti diyip ispat edemediklerinde kaporayı yakarak vazgeçmiştim. başka araçlarını bilemem ama var diyip de ispat edemeyenle ben iş yapmam.

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...02179270/detay

e36 sw, güzel pazarlıkla alıp ,içine s54b32 atacaksın.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ahmetakbayir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatlarını bilmediğim için fiyata yorum yok ama...Sigorta şişirmiş ağır hasar kaydı var ve boya değişen yok bu nasıl oluyor anlamadım gitti...

Ome_RS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı nyz_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiyatlarını bilmediğim için fiyata yorum yok ama...Sigorta şişirmiş ağır hasar kaydı var ve boya değişen yok bu nasıl oluyor anlamadım gitti...
    İçeriğine bakmak lazım. Arabayla kafadan kaldırıma girersen tampon dağılır alt takım motor gider airbag açar pert olur. Ama değişen boya olmaz. Plastik aksamı saymıyorlar nedense?
    yada yarı beline kadar suya sok pert olur değişen boya olmaz gibi.

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ağır hasarı neye göre belirliyorlar.2 araç bakıyorum.Araçlar 1.6dci sw megane gt line

1. araç 44 bin tek parça normal hasar kaydı Var
    2. araç 21 bin tl tek parça ağır hasar var

44 olan ağır degılde 21 olan nasıl agır oluyo? hava yastıgı ısın ıcıne gırıncemı agır oluyor

TechTurkey FaBeRgE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı dorukky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağır hasarı neye göre belirliyorlar.2 araç bakıyorum.Araçlar 1.6dci sw megane gt line

44 olan ağır degılde 21 olan nasıl agır oluyo? hava yastıgı ısın ıcıne gırıncemı agır oluyor
    araç sahibi 44bin hasara rağmen perte çıkarmayıp yaptırmış olabilir gibi geldi bana.

2jz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    19 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Hava yastığıyla alakası yok.

Araba 100 bin diyelim

44 binlik hasar dosyası var. Hasarlı sattığında 65 bin ediyor. 9 bin zarardan kardasın. Perte ayır sat geç. 35 bin zarar yazdın.
    44 binlik hasar dosyası var. Hasarlı sattığında 30 bin ediyor. Perte ayırmayıp yaptırınca 44 bin zarardasın. Perte ayırsan 70 bin zararda olacaktın.
    Derinlemesine hasta bir topluma uyum sağlamak bir sağlık ölçütü değildir.

Seven7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dediğiniz doğru iki farklı araçlar için bu mantıkta işliyor.

Sorulan soru iki aynı araç için.
    Onda da %100 kusurlu olunduğu durumda karşı tarafın hasar bedeli, yaralanma ya da kan parası masrafları da tramere işliyor.
    O yüzden birebir iki araba biri 21bin lira ile pert olurken diğeri 40bin lira ile pert olmayabiliyor.
    Tamamen konu sigortanın aracı müşterisinden aldıktan sonra kaça satacağı ile alakalı.

Hava yastığı muhabbeti eskiden araçların en pahalı parçaları hava yastığı olduğu için en pahalı parçası zarar gördüyse kesin perttir gözüyle bakılıyor. Şimdi işler değişti, dolu paket bir BMW'nin Adaptif farlar hava yastıklarının kaç katı para.

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Seven7 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğiniz doğru iki farklı araçlar için bu mantıkta işliyor.

Sorulan soru iki aynı araç için.
    Onda da %100 kusurlu olunduğu durumda karşı tarafın hasar bedeli, yaralanma ya da kan parası masrafları da tramere işliyor.
    O yüzden birebir iki araba biri 21bin lira ile pert olurken diğeri 40bin lira ile pert olmayabiliyor.
    Tamamen konu sigortanın aracı müşterisinden aldıktan sonra kaça satacağı ile alakalı.

Hava yastığı muhabbeti eskiden araçların en pahalı parçaları hava yastığı olduğu için en pahalı parçası zarar gördüyse kesin perttir gözüyle bakılıyor. Şimdi işler değişti, dolu paket bir BMW'nin Adaptif farlar hava yastıklarının kaç katı para.
    Yani 2 aracada bakarken aslında agır hasarlı yazanın normal hasarlıdan daha duzgun olabılecegı kanısı cıkıyor dogru mu?Ben mesela arac bakarken boya degısene cok takılmam ama agır hasar yazdımı psıkolojıkmen uzak duruyodum.Birde sunu dusundum arac 2013 de cıkmıs yola 2013 de kaza yapmıs ozamanın 21 bın lırası bugunun 50 60 bın lırası eder.40 kusurluk hasar 2020 yılında olduysa belkıde cok agır degıldır.

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Yani 2 aracada bakarken aslında agır hasarlı yazanın normal hasarlıdan daha duzgun olabılecegı kanısı cıkıyor dogru mu?Ben mesela arac bakarken boya degısene cok takılmam ama agır hasar yazdımı psıkolojıkmen uzak duruyodum.Birde sunu dusundum arac 2013 de cıkmıs yola 2013 de kaza yapmıs ozamanın 21 bın lırası bugunun 50 60 bın lırası eder.40 kusurluk hasar 2020 yılında olduysa belkıde cok agır degıldır.
    Dusunceniz dogru, yetkili servis ve anlasmalı tamircilerdede fiyat farkı illaki oluyor. Yani servisin 30000 dediği onarım bedelini dısarıda 10000e yaptırabiliyorsun. Bedel cok yuksek cıkmasın satarken cok sorun yasamayayım diye dusunup bu sekilde dısarıda yaptıranda cok.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ağır hasar kaydı tüm girdilerin detaylıca hesaplandığı basit bir matematiktir hesabıdır. Airbag açmış, açmamış, araba yürümüyormuş, çıtır hasarlıymış ilgilenmez bile.

Formul çok basit.
    Sovtaj Bedeli +Yeni Poliçe Bedeli - (Tamirat Bedeli+ İkame Araç Gideri + Operasyonel Giderler) >= Tamirat Bedeli ise araç perttir.

Sovtaj Bedeli: Aracın Kazalı Hali ile Satılması Halinde Sigorta Şirketinin Cebine Girecek Para.
    Yeni Poliçe Bedeli: Ağır kayıt işlenen araç sahibinin, yeni araba alması ile kesilecek poliçenin fark bedeli.(Kaza gününde 15 gün geçerli kasko varsa 350 günlük bedel, 360 gün var ise 5 günlük bedel)
    Tamirat Bedeli: Klozlara göre, aracın tamiratının bedeli.
    İkame Araç Bedeli: Araç tamirat görecek ise, tamirat süresince sağlanacak ikame araç bedeli.
    Operasyonal Giderler: Araç kiralama hizmeti / exper / tamirat / dosyalama / belge giderleri / değerli evrak giderleri vb.

Bütün bu işlemler detaylıca hesaplanır ve araçlara ağır hasar kaydı girilir. Gözümün önünde, yürüyerek BMW servisine giren 40.yıl BMW 89k civarından ağır kayıtla servisten ayrıldı, sahibine 150 bin civarında para ödendi 106 bin tlye ihalede satıldı 1 hafta sonra 132 bine sahibindene düştü.

Airbag açmamıştı, ön tampon, farlar, tampon demiri, şase ucu, airbag sensörleri, emniyet kemerleri vs. hasarlı fotoğrafa baksan makyajlamışlar bu arabayı dersin.

axcel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu sıralar bir sw duygusu aldı başını gidiyor hayırlısı
    2001 audı a6 sw : https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...01791989/detay

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    525i M50B25 3.0 STROKER M50 TURBO

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...96760517/detay

arda35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Favori konusunun gediklilerinden;

2010 Audi A4 2.0Tfsi Quattro Sline

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler