User Tag List

Sayfa 397/999 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon
18973 sonuçtan 7.525 ile 7.543 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

pirasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkçe meali:Fiyat konusuna zaten denecek birşey yok ama arabanın iç mekanının durumu dikkatimi çekti. Özellikle direksiyon,Dayım tüm sinirini stresini ucuz diye arabadan çıkartmış sanırım
    adam gayet eşyanın doğasına göre kullanmış. bizim millet sıfır deri kaplı direksiyonu deri kaplıyor eskimesin diye.
    turbocuk istiyoruz

B!Rtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçen 1 ay önce 2010 c180 ilana koydum. rakam olarak aracımın piyasasında ki gerçek ederini yazdım. benim aracım full koluman bakımlı, kazası boyası olmayan, 125bin km de kusursuz bir araç.
    her gün ilan sayfasındaki emsallerini takip ediyordum, devamlı 1 haftalık aralıklarla fiyatlarını 3 bin 5 bin yükselttiler. çoğunda kaza tramer olmasına rağmen aralarındaki en uygun araç benim aracım oldu bir anda.
    ben kesin bu hafta benim aracım gider diye düşünmeye başladığımda diğer araçlar yavaş yavaş fiyat indirmeye başladılar. bu arada ben hiç fiyatını indirmedim. bu yaklaşık 10 günlük bir süreç.
    160 favorim var, arayan herkes istediğim rakamdan 10 bin altını teklif ediyordu, teşekkür edip kapatıyordum.
    geçen hafta dolar 7.2 tl yi gördüğü gün, sabah 9dan öğlen 2 ye kadar 32-33 arama geldi. istediğim rakamdan 500 tl dahi inmedim, istediğim rakamı verene verdim aracı.
    bizim milletimiz parasını dolara çevirmiş, bu çok net. piyasanın hareketlenmesi de kura endekslenmiş.
    Allah yardımcımız olsun.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Milletimiz inde suçu yok aslında, Hayatımızı ve yaşantımızı dövize endeksle yaşadığımız için herkes kurları baz alıyor.

Yaşam kalitesi dövize bağlı resmen...
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı ahmetbaha-drs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    404.000TL' civarına sıfır km BRZ'ler gelmiş abi bunları kaç kişi alacak asıl?
    Levorg gene piyasasına göre giderdi bence, sıfır km Subaru XV baktım almak için fiyatı, donanımı bence çok iyiydi ama o 1.6 atmosferik motoru her şeyi bozuyor.
    +Bulmuşken sorayım sıfır km yeni Hybrid Forester'ı önerir misin?

BRZ'yi kulladım, değişik bir karakteri var. Sanki devirlenmesi hiç bitmeyecekmiş gibi hissettiriyor ama bana göre eksikler var. Arka koltuğa çocuk bile zor oturur; motorda turbo seçeneği yok ve son olarak makina 4 çeker değil.
    BRZ 4çeker ve turbo motor seçenkleri olsa ve bu fiyata satışa çıksa peynir ekmek gibi satabilirdi diye düşünüyorum.
    Forester Hybrid'i de anca benim gibi kafayı Subaru ile bozmuş olanlar alır . Neticede, adı hybrid ve pek de yürümeyen bir atmosferik motoru var Bu cümle ile de herhalde az çok soruna cevap verebilmişimdir .
    5 sene önce 0km Outback'i 160.000'e almışken şimdi 2.0lt Subaru'ların 400.000 TL'nin de üstünde satılması da 5 senede memleketin ne hale geldiğini anlatıyor.
    5 sene sonra fiyatların 2 katından fazlaya fırlayacağını bilseydim kenara Symbol, Linea, Egea falan koyar satardım. Diğer taraftan da her halta kısa sürede alışan bir yapımız olduğundan fiyatları da normalmiş gibi algılamak da hepimizin tertemiz delirdiğini gösteriyor.
    Konu imprezaWRC tarafından (15-05-2020 Saat 10:45 ) değiştirilmiştir.

kado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı cagalazade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    94 vitara sattım tek kapıydı sığamıyorduk bagaj yoktu vs derken araba bakıyorum 1 aydır... üstelik eski kafayız diye e39 lar alfa 156 lar volvo s40 lar filan yani piyasası "zor" dediğimiz makinalar ama nerde o eski rakamlar arkadaş...!

bütçe 45 civarı, d segment ya da d segmentimsi favoriler varsa noterlik alıcıyım bilginize )
    ford mondeo bakılabilir.
    ‎kızlar uzadıkça çirkinleşiyor; kız dediğin 1.60 - 1.75 olacak. 1.85 kız mı olur ya. he bu arada 1.45 de olmaz, o ne lan öle iddaa oranı gibi..

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bi benim araclar degerlenmiyo. D dacia pişmanlıktır. D

dorukky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı BuRaK_eFe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki maaşa 67 binde 2015 model fiesta alıyorsun hemde otomatik...

2015 FORD FIESTA S | OREM , UTAH | Action Auto Sales and Finance LLC - UT - 84058

Malesef coğrafya insanın gerçekten kaderi burda 2 maaşa aldığın araca bak

1994 model 350 binde şahin ama hurda belgeli

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...19074645/detay
    2ay calısıp 1ton hurda almak
    2ay calısıp yepyeni araba almak.
    Avrupa nın bızı neden kıskandığı belli

220T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Modifiye parayla yapılır ama parayla yaptırılmaz.

cabrioleter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B!Rtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen 1 ay önce 2010 c180 ilana koydum. rakam olarak aracımın piyasasında ki gerçek ederini yazdım. benim aracım full koluman bakımlı, kazası boyası olmayan, 125bin km de kusursuz bir araç.
    her gün ilan sayfasındaki emsallerini takip ediyordum, devamlı 1 haftalık aralıklarla fiyatlarını 3 bin 5 bin yükselttiler. çoğunda kaza tramer olmasına rağmen aralarındaki en uygun araç benim aracım oldu bir anda.
    ben kesin bu hafta benim aracım gider diye düşünmeye başladığımda diğer araçlar yavaş yavaş fiyat indirmeye başladılar. bu arada ben hiç fiyatını indirmedim. bu yaklaşık 10 günlük bir süreç.
    160 favorim var, arayan herkes istediğim rakamdan 10 bin altını teklif ediyordu, teşekkür edip kapatıyordum.
    geçen hafta dolar 7.2 tl yi gördüğü gün, sabah 9dan öğlen 2 ye kadar 32-33 arama geldi. istediğim rakamdan 500 tl dahi inmedim, istediğim rakamı verene verdim aracı.
    bizim milletimiz parasını dolara çevirmiş, bu çok net. piyasanın hareketlenmesi de kura endekslenmiş.
    Allah yardımcımız olsun.
    bu ara arkadaşa baktığımız bi araç.. fiyat olarak kaça verdiniz sorması ayıp..
    Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. İşte parola budur.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Ey Türkoğlu bu ihanetlerin tarihini sakın unutma!
    16.11.2013
    08.06.2014

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @<a href="http://www.techturkey.com/forum/member.php?u=646" target="_blank">Dragger</a> seversin

C Wagon

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...21819996/detay

Yurtdışının bile isteyip geri alamadığı araba

B!Rtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bu forumda satılık bölümüne ilanı koymuştum.
    145bin tl ye satıldı.

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı pirasa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adam gayet eşyanın doğasına göre kullanmış. bizim millet sıfır deri kaplı direksiyonu deri kaplıyor eskimesin diye.
    Abi yapma,tamam haklısın takıntının tadını kaçıranlar var ama 2006 model kapalı otopark görmemiş focusumuz bile bu kadar eskimiş değil. Normal bir eskime değil yani 5 yaşında ve 100 bin km deki arabaya göre.
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi yapma,tamam haklısın takıntının tadını kaçıranlar var ama 2006 model kapalı otopark görmemiş focusumuz bile bu kadar eskimiş değil. Normal bir eskime değil yani 5 yaşında ve 100 bin km deki arabaya göre.
    Belki adamın eller nasırdan zımparaya dönmüştür herkes senin gibi kibar ofiste takılan birisi olmak zorunda değil
    Boş geçmeyelim Mazda lantis: https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...20362264/detay
    Samara 2109

KÖROĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    122 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    punto 13 idi 10 gün önce üst kapak sıkıntısı var falan bir şeyler yazıyordu. Yapılınca 10k koymuş üstüne. v6 kapak takmışlar sanırım

Renaulr Megane F7R Güzelmiş.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...76648715/detay

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı B!Rtan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah yardımcımız olsun.
    Arabanız benimde favorimdeydi, takas dusunmuyormussunuz bu yuzden hiç aramadım bile yoksa takas teklif edecektim. Guzel bir arabaydı yeni sahibine hayırlı olsun.

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Araç ile yakından ilgilendim,almayı düşünüyordum karat otomotivde iken,kaput değişen yazıyordu oranın ilanında. 257 gibi bi rakamdi o zaman. Güzel eklentiler yaptı araca güzel harcadı fakat şuanda da aşırı yüksek fiyatı. Doğal olarak görüş alanımdan çıktı

yıldırımbyzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumdan zıpzıpın aracı
    Samara 2109

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler