User Tag List

Sayfa 401/999 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451501901 ... SonSon
18973 sonuçtan 7.601 ile 7.619 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Uzaklaştırılmış Kullanıcı
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 207_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    At gözlüğü falan bu tabirler hoş değil. Dikkat etmenizi öneririm.
    At gözlüğü falan öyle pek abartılacak bi tabir değil, dikkat edeceğim bir husus da yok burada.

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Nightfish Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    At gözlüğü falan öyle pek abartılacak bi tabir değil, dikkat edeceğim bir husus da yok burada.
    Peki sizi yorumlarınızla ve tarzınızla başbaşa bırakıyorum, size iyi forumlar...
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bak burada da adamı APTALLIK la itham etmişsin.

Saygısızlık yaptığını düşünüyorum.
    Bir önceki yorumlarımda yazdığım şeyi tekrar ederek at gözlüğünü çıkarmaya ve yazdığımı tekrar okumaya davet ediyorum. Sen de bu konuyu okuyanların ABD'nin ilan sitelerinde paylaşılan araba fiyatlarını görüp TR'deki araba fiyatlarına düzen verecek bir yapılaşma içerisini gireceğini düşünecek kadar aptal olamazsın.

TarikS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    At gözlüğü falan bu tabirler hoş değil. Dikkat etmenizi öneririm.
    Yusuf'la tanışıyor musunuz?

Şundan soruyorum, dışarıdan bakınca evet Nightfish (ismini unuttum, pardon) 'in eleştirisi ve gelen tepkilere hak verilebiliyor. İnsanların burasına kadar geldi, artık buradaki insanlarla taşşak geçiliyormuş noktasında hissediliyor olabilir

Ben Yusuf'la tanışıp vakit geçirmişliğim olduğundan yazdıklarına gülüp, halimize sövüp devam ediyorum. Hatta Aston'un kilometresi kalmamış McLaren'ın mil başına parası çok ucuza geliyor direkt yazıl falan diyecektim

Yine 2,5 yıl kadar da olsa orada yaşayıp gönlümce ve bütçem yettiğince otomobil hobimi yaşamış, sonra kesin dönüş yapıp burada maddi olarak kıyaslarsak *** çukurunda sürünmeye karar vermiş biri olarak çok garipsemedim, (yine de halimize bin şükür) hatta lease olayını paylaşmış olması da bence farklı bir araç sahibi olma yöntemine işaret etmesi açısından kafa açıcı.

Gerek yok yani bence bu kadar yükselmeye. Adam malikane atmamış, araba atmış gün sonunda.

Bir de aklıma geldi, MK8800 Mikail'den başkası pahalı araba paylaşmasın bari bundan sonra

blumenberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    turbo&quattro 'yu forumda herkes çok yardımsever olarak tanıyordur eminim, çoğu kişiye de faydası dokunmuştur, ben niyetini bildiğim için yazıyı okurken espiri mahiyetinde değerlendirdim.

sonuçta paylaştığı araba da satın alma değil lease, yani kiralama. o tarz arabaya Amerika'da dahi olsanız binmek istiyorsanız çok çok zengin olmanız gerekiyor.
    ( 🔴🔴 VETTE 🔴🔴 )

enesy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu forumdaki otomobiller konusu şov yeri değil bilgi paylaşım platformu. Her mecrayı farklı amaçla kullanan çıkabilir.
    Ben de otomobil konusu açıyorum ve değişiklik yaptıkça güncelliyorum. Kimseye 2011 model arabamla hava atma şov yapma ya da like kasıp arabayı popi yapıp çakma derdim yok.

Mesela dün benim mükemmel güzel ve yeterli düşündüğüm stop karartma uygulamasına aracın konusunda arkadaşlarım vernik atmamı Mat kaldığını önerdiler , bir arkadaşım da uygulamayı nasıl yaptığımı detaylı sordu ve bilgi & tecrübe paylaşımı yaptık.

Aynı konuda bir çok kişi jant konusunda , difizör konusunda yardımcı olmak istedi , parça numaraları buldu fiyat aldı paylaştı benimle ve tamamını ben istemeden kendi istekleri ile yapıp göndermişler.
    Forumun temel amacı bu değil mi zaten tecrübe ve fikir paylaşımı.
    Turboquattro nun da araçlar ile ilgili fikri ve tecrübelerini paylaşması , kendi aracının konusunda yaptıklarını yapacaklarını paylaşması ve sorması değil insanların takıldığı bence.

Aynı post u şu şekilde paylaşsa herkes yapıcı yorumlar yapardı bence.

Örnek : Arkadaşlar bildiğiniz üzere Usa da yaşıyorum. Tr ye göre çok düşük bütçe ile 2 araçtan birini kiralayabilirim. Artıları eksileri ne olur öneriniz var mı ? Mclaren ve aston kiralayabiliyorum sizin tercihiniz ne olur du ?

Bu üslüba kimse laf söyleyemez bu forumda söyleyene hop der insanlar ama ben 1900 e gidip aston kiralıym xD zaaaa tarzına tepki gösterilmiş okuduğum kadarı ile.

Bir de kişilerden bağımsız olarak yurtdışında biz böyle yaşıyoruz vs farkındalığı artık herkeste var . Bir çok insan halinden memnun değil iken sürekli altının çizilmesi itici oluyor. Bu söylediğim turbo&quattro ya değil genele. Abi oradaki hayatınız çok güzeldir Allah daha iyilerini versin. Bir konusu geçer yurtdışı ile kıyaslama yapılır ama sürekli aynı kısır döngü de aynı şeyler yazılınca insanın canı sıkılıyor.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    456 defa bence yazmışım , çok benmerkezli egoist olduğumdan olabilir

PUMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    456 defa bence yazmışım , çok benmerkezli egoist olduğumdan olabilir
    Sen arabanı paylaşıp popi olmak istiyorsun

Burak K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı PUMA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen arabanı paylaşıp popi olmak istiyorsun
    Arabanın tavanına bavul bağlayınca mutlu oldun mu?
    Alıntı ygtkrmdnz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya kabarırsa

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Burak K. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabanın tavanına bavul bağlayınca mutlu oldun mu?
    Gurbetçi bavulu hemde çok mutlu oldum pislik

Mert- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bence yurt dışı - tr kıyaslama yapmak baydı artık.
    Turboquattro iyi bir arkadaştır ona lafımız yok ama bu tarz karşılaştırmaları çok yapıyor bencede. İtici, çiğ oluyor

Post Thanks / Like
    Mentioned
    55 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Popi olcam ben varı yoğu satıp s2000 , komple fiber m4 görünüm 4.20 , 350z koleksiynuna giricem krediyle. Hemen bahcelievlere gidip çalışlar da 1 2 3 ksici yapıcam. Ceza gelince de vatan kutsaldır polise boynumuz kıldan ince yazıp instagraöda paylaşım yapçam. Matkapucu’s hesabımdan

Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı enesy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Popi olcam ben varı yoğu satıp s2000 , komple fiber m4 görünüm 4.20 , 350z koleksiynuna giricem krediyle. Hemen bahcelievlere gidip çalışlar da 1 2 3 ksici yapıcam. Ceza gelince de vatan kutsaldır polise boynumuz kıldan ince yazıp instagraöda paylaşım yapçam. Matkapucu’s hesabımdan
    Güzel bi düşünce tebrik ediyorum seni gülüm

Grimlord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    54 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Bu konuda önceden kelepir, para olsa düşünülecek arabalar, gerçekten sarı site favorilerinde yer alan araçlar paylaşılırdı. Eminim ilanları arayan, pazarlık eden, hatta belki buradaki paylaşılan ilanlardan araç alanlar olmuştur. Paylaşılan bir ilanı ben de arayıp gidip bakmıştım. Ancak son bir kaç ayda amacından çıktı bence. Ütopik rakamlı ya da ederinden fazla olan araçlar paylaşılıyor. 50 bine kuş serisi vs saçma geliyor bana. Bunların bir diğer konu olan " saçmalıklar "konusunda paylaşılması gerektiğini düşünüyorum.

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ecnebi arabalar paylaşıp biz fakirlerin canını sıkmayın

sonra çok kötü şeyler yapabiliriz , bknz ;

médiocrité partout

207_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    31 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı TarikS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yusuf'la tanışıyor musunuz?

Şundan soruyorum, dışarıdan bakınca evet Nightfish (ismini unuttum, pardon) 'in eleştirisi ve gelen tepkilere hak verilebiliyor. İnsanların burasına kadar geldi, artık buradaki insanlarla taşşak geçiliyormuş noktasında hissediliyor olabilir

Ben Yusuf'la tanışıp vakit geçirmişliğim olduğundan yazdıklarına gülüp, halimize sövüp devam ediyorum. Hatta Aston'un kilometresi kalmamış McLaren'ın mil başına parası çok ucuza geliyor direkt yazıl falan diyecektim

Yine 2,5 yıl kadar da olsa orada yaşayıp gönlümce ve bütçem yettiğince otomobil hobimi yaşamış, sonra kesin dönüş yapıp burada maddi olarak kıyaslarsak *** çukurunda sürünmeye karar vermiş biri olarak çok garipsemedim, (yine de halimize bin şükür) hatta lease olayını paylaşmış olması da bence farklı bir araç sahibi olma yöntemine işaret etmesi açısından kafa açıcı.

Gerek yok yani bence bu kadar yükselmeye. Adam malikane atmamış, araba atmış gün sonunda.

Bir de aklıma geldi, MK8800 Mikail'den başkası pahalı araba paylaşmasın bari bundan sonra
    Nightfish i şahsi olarak tanımıyorum.

Ben Turbo&Quattro nun yaptığı paylaşıma gereksiz yükselişlerden rahatsızlık duyduğum cevap yazdımi at gözlüğü, aptallık vs yürüdü gitti kendisi.

Turbo&Quattro yu şahsen tanımam, forumdan gördüğüm saygı duyduğum bir zati muhterem.

Konu zaten kişiler ve kişiliklerle alakalı değil.

Bir tavrı eleştirmek yada eleştirmemek için tanılıp vakit geçirmeye gerek yok.

Sizlerin ifade ettiği gibi '' Zaa siz Tr de sürünün pis fakirler ben burada xxxx paraya Aston alıyorum gibi bir tavrını hala görmüyorum. Belki at gözlüğü taktığım içindir belkide öyle algılamamı gerektirecek bir durumum olmadığı içindir.

Gereksiz bir sapmaya girdi olay.
    Audi A6 C5 Avant 2.0 & Bmw F800S

Post Thanks / Like
    Mentioned
    34 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı CloudGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ecnebi arabalar paylaşıp biz fakirlerin canını sıkmayın

sonra çok kötü şeyler yapabiliriz , bknz ;

Patron bak, forumda lütfen para ve maddiyat konularına girmeyelim. Zira buraya yorum yazanlardan birisi girmişti, yıllardır anarız kendisini. Maddi olarak bi sorunum yok, yazdığın daha doğrusu ima ettiğin şekilde kimseyi de tehdit etmedim.

turbo&quattro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    57 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Neler olmus burada boyle yahu . Nightfish ve onun yazdiklarini begenenler benim yazdiklarimi tabiki okumak ve begenmek zorunda degilsiniz . Bu uyenin mesajini gosterme linki var oraya tiklayarak benim yazdiklarimi gormezden gelebilirsiniz tipki benim bircok uyeye yaptigim gibi.

Su forumda ulala & simarik yakistirmasi yapilacak belkide en son kisilerden biriyim. Kendim hakkinda konusmaktan nefret ediyorum ama o yakistirmayi yapanlarin kesinlikle iyi niyetli olmadigini dusunuyorum heleki senin nightfish . Bu sekilde atarli giderli yazdigin bircok mesaj gordum. Ofkeni bana kusacagina neden bu haldeyizin cevaplarini ara . Yanlis hatirlamiyorsam avukatsin, yasal haklarini kullan hesap sor forumda ona buna saracagina .

Neyse uzun uzun yazmayacagim pek vaktim yok aksam 6 da homeless ler icin yemek dagitimina gidecegim. Orada biraz simariklik yaptiktan sonra bir ailenin alisverisini yapacagim.

Onceki mesajimda kirdigim biri varsa eger ozur dilerim. Gulup geceriz diye tahmin ettim ama cok ciddiye alinmis.

Yusuf

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Forumdan tanıdıklarım bir elin parmaklarını geçmez. Yusuf abinin postlarını senelerdir okurum, senelerdir neler yaptığını da az çok biliyoruz. Bence haksız bir linç yapıldı. Ben yazdığı post için de bize karşı bir alay yda iğneleme sezmedim. Adamın ailesi burada yaşıyor sürekli gidip geliyor zaten leasing olayına çok takılmayın abiler, arkadaşlar. Burada o paralara o arabalara binemediğimizi yusuf abide biliyor. Hatta yanılmıyor eski kasa bir A4 ü vardı 1.8t.... Bırakın biraz ufkumuz açılsın, ortak noktamız arabalar sonuçta, herkesin interneti olduğunu biliyoruz zaten.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler