User Tag List

Sayfa 573/999 İlkİlk ... 73473523563571572573574575583623673 ... SonSon
18973 sonuçtan 10.869 ile 10.887 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

YAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    45 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Başka araç markalarında aynısı var mı bilmiyorum ama gümrük girişli yapan 2004 ve üstü yıllarında üretilen çoğu bmw'lerin servis geçmişine ulaşabiliyoruz oradan da araç ne zaman ne km'imiş karşımıza çıkıyor. Yurt dışındaki kayıtlara ulaşılabiliyor.
    Her arabaya diyemem ki km'si düşürülüyor. Ama ortalama %85'i maalesef km'si düşürülmüş araçlar.
    91' E34 M50B30 Avus blue
    98' E36Cp Cosmosschwarz
    05' E46Touring Titan silber

AhmetKadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akü makü ayağına turlayalım diye çıktık. Baktım önümdeki durduk yere sağ şeritten sol şeride önüme geçti. Bilerek yapmadı, garibim virajı görünce korktu. Bende uğraşamam seninle diyerek sağından geçtim ve devam ettim. Hanım bir anda başladı söylenmeye. Sen bizi öldürecek misin? , sen ne halt ettiğini sanıyorsun? , sen, sen sen. Delimisin nesin dedim. Önümdeki 60km/h ile mi ne gidiyordu bende 70km/h ile yanından geçtim bütün olay bu Viraj da viraj olsa keşke. Ezberledim artık.
    Sinyal verir vermez birisi de önüme geçti ve yavaşlar gibi oldu, seninle de uğraşamam dedim solundan geçtim sinyal verip önüne geçtim ama yavaşlamadım ve devam ettim. Hah sana çarpsın da gör demeler mi istersin. İstiyor ki babası gibi kullanayım
    Bir sefer kayınpeder arkada ben önde, bizimkilere misafirliğe gidiyoruz. Yahu yolda zaten 2 tane eds var. Bütün yolda 80km/h'ı geçmek mümkün değil. Ben kaybolmasın diye koca 3 şeritli yolda herkes ile aynı hızda gidiyorum aynadan bir baktım ufuk çizgisinde kaybolan yelkenli gibi aşama aşama geride kaldı ve sonunda kayboldu
    15 km'lik yolda 2 defa uygun yerde durup bekledim. İkinci kez durduğumda 10dk beklemiştim. O beklemede de az kaldı beni geçip gidecekti
    Bir sefer yazlıkta tutturdu ben kullanacağım ben götürürüm dedi. Ama eşi ve benim eşim baba sen sağ koltuğa otur dinlen, Hakan kullansın dedi ama dinletemedi. 90km/h hız sınırı olan yolda 60 km/h'ı zor gördük. Sıcak da bir yandan bana afacanlar, şirinler muhtelif tipler gelip gitmeye başladı. Klimaya karşı da bir hassasiyeti mi var nedir, o sıcakta klima ve hatta fan kapalı yol almaya çalışıyoruz. Otomobilin içi 600 derece oldu. Ben klimayı açtım, hava göğsüme geliyor dedi kapattı. Ben inatla bir daha açtım bu sefer madem öyle sen su içinde kal o zaman diyerek onun tarafındaki havalandırma kanallarını kapattım. 10sn sonra bir bahane ile klimayı yine kapadı. Klimayı kapadım fanı soğukta açtım onu da kapadı. Böyle yol boyu konuşmadan savaşıyoruz. Bu sefer camı açtım haliyle yol sesi ile birlikte içeride helikopter çalışıyor gibi sesler çıkmaya başladı, mecburen kapadım. Baktım eşim arkada bayıldı bayılacak bu sefer o kendi camını açtı. Kayınpeder yola bakacağına döndü arkaya kapa o camı hızımı kesiyorsun dedi. Ben artık sinirin ve sıcağın birleşimi ile patladım artık. Ya baba sanki 300km/h ile gidiyoruz da aerodinamiği bozduk. Dünya dönüş hızı ile ilerliyoruz otomobilin içi ekmek fırınına dönmüş, 3 kişi tam kıvamında mayalanmışız birazdan pişeceğiz. Hatırlamıyorum o gün nereye gittiysek dönüşte anahtarı kapmıştım. Klima açık olması gerektiği hızda ilerleyerek eve dönmüştük. Deli etmişti o gün deli. Aynı haltı evde de yapıyor. Evin içi 600 derece oluyor ben klima altında oturmak istiyorum ama senelerdir bunu bir türlü yapamıyorum. Arkamı dönüyorum klimayı kapatıyor. Camlar açık ya ne gerek var klimaya diyor. Derdi başka, ödü kopuyor elektrik faturası fazla gelecek diye. Onlar şimdi yazlıktalar, çok şükür güç bela İstanbul'a gelmemeye ikna olabildiler. Biter mi, oradan arayıp eşime size doğalgaz faturası ne geldi diye soruyor. Sana ne be adam ya, sen mi ödeyeceksin faturayı.
    Haftasonu kısıtlama yüzünden otomobilde yıkayamıyorum. Oğlanla birlikte iki gün otomobillerin içini süpürdük, deri döşeme bakımı,temizliği yaptık. Bu haftasonu da bahane hazır, iç plastikleri temizleyip bakım yapacağız.
    Ha konu kıskanma favorilerini paylaştı değil mi
    Mercedes iyi hoş güzelde uzaktan bakan çoğu kişi onu ilk etapta hormonlu E180 zannetmezse bende birşey bilmiyorum. (belkide bilmiyorumdur , iddiam yok ha )
    Ne cekmissin be abi
    Ex: '08 Legacy SportWagon

Next:
    '03 BMW E39 530i
    http://www.techturkey.com/forum/otom...ml#post8600936

sedat2626 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    hahaha üstad ne güldüm ya yorumunu okurken
    Sizi gülümsetebilen insanların peşine takılın çünkü sadece bir gülümseme karanlık bir günü aydınlatabilir.

oytn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2020 clio icon 0.9 tce

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...66889216/detay

Bunlar hakkında fikri olan var mıdır? çoğu 10-20 bin km arası 2. araç olarak düşünüyorum ortalama bu fiyatlara alınır mı sizce?

XoR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    252 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aero X jantlarını takıp garaja koy dursun, bayıldım çok güzel duruyor

Bizden bir yıldız kaydı, yine gökler aldı... Hepimizin başı sağolsun. Huzur içinde yat Alperim |RA|

AşkınS. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı oytn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2020 clio icon 0.9 tce

Bunlar hakkında fikri olan var mıdır? çoğu 10-20 bin km arası 2. araç olarak düşünüyorum ortalama bu fiyatlara alınır mı sizce?
    Sıfırı 137.900 bilginiz olsun bu rakamlara joy 1.0 var

Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2020 clio icon 0.9 tce

Sıfırına 125 falan fiyat veriyorlardı touch paket. O fiyata bulunursa kaçmaz bence. Zaten az yakıyor birde lpg ile uyumlu. Bedavaya dolaştırır. 125 e ikinci el 10 yaşında araba almaktan iyidir

oytn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    yorumlar için teşekkürler, sıfır piyasasını hiç araştırmamıştım bayilerin elinde sıfırı var mı bir araştırayım.

ÇALIŞKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

BYET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Eren Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2019 toyota camry şu piyasada özellikleriyle segmentiyle mantıklı duruyor marka takıntısı olmayan kişiler için ideal bence
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...85923410/detay
    Adaşım size çok iyi katılıyorum iki- yıl önce s kasalar 700k iken yine mantıklı rakamlar idi ancak şuan öyle bir alacak kişiye imkan olmadığına göre bu rakamlara şu segment bir araba almak en doğrusu üstelik masrafsız , parça ve servis imkanı olarak da yaygın al bin hesabı Bir de toyota camry'den başlar şahsi düşünceme göre biz asıl toyotalara binemiyoruz gibi birşey.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı YAS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka araç markalarında aynısı var mı bilmiyorum ama gümrük girişli yapan 2004 ve üstü yıllarında üretilen çoğu bmw'lerin servis geçmişine ulaşabiliyoruz oradan da araç ne zaman ne km'imiş karşımıza çıkıyor. Yurt dışındaki kayıtlara ulaşılabiliyor.
    Her arabaya diyemem ki km'si düşürülüyor. Ama ortalama %85'i maalesef km'si düşürülmüş araçlar.
    Konu disinda ama belki biliyorsunuzdur. Kendi aracim gumruk cikisli ben Turkiyedeki 3.sahibinden satin aldim. Km 150.000 lerde ve orjinal oldugu soylenmisti. Bunun teyidini tam olarak nerden yapabilirim? Bilginiz var midir?
    BMW E86 Z4 3.0SI / E46 3.18TI / E36 3.18 Cabrio

ByKazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Coupe2836 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu disinda ama belki biliyorsunuzdur. Kendi aracim gumruk cikisli ben Turkiyedeki 3.sahibinden satin aldim. Km 150.000 lerde ve orjinal oldugu soylenmisti. Bunun teyidini tam olarak nerden yapabilirim? Bilginiz var midir?
    Gümrüğün gerçekleştirdiği ihale ile ilgili detaylar var ise ihale numarası ile satın alındığı gümrükten öğrenilebilir bence. Biz aracımızı gümrüğe teslim etmiş ve tekrar satın almıştık. Gümrük satışında ki km bilgisi böylece öğrenilir.
    Ama açıkçası araç gümrüğe teslim edilmeden önce kilometresi değiştirilmiş olabilir. Aracın şase numarası ile yetkili servisi veya ülkenin ilk satıldığı ülkenin servislerine sorulabilir. Servis bakımlı değilse zor tabi.

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ByKazim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gümrüğün gerçekleştirdiği ihale ile ilgili detaylar var ise ihale numarası ile satın alındığı gümrükten öğrenilebilir bence. Biz aracımızı gümrüğe teslim etmiş ve tekrar satın almıştık. Gümrük satışında ki km bilgisi böylece öğrenilir.
    Ama açıkçası araç gümrüğe teslim edilmeden önce kilometresi değiştirilmiş olabilir. Aracın şase numarası ile yetkili servisi veya ülkenin ilk satıldığı ülkenin servislerine sorulabilir. Servis bakımlı değilse zor tabi.
    Çoğunun akü bitik, anahtarı yok, vs bahaneler ile km okunamadı yazar sonra yallah. gümrükteki araçların bu kadar rağbet görme sebebide bu
    e60 535d & THE A45 AMG

Omak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sen bir de @Omak iyiki varsınız Akşam akşam hiç güleceğim yoktu (ciddiye mi alsam acaba ) Sağolasın
    ben yazının ortasına geldiğimde anladım senin kayınpederin pinti olduğunu araba yakmasın diye kapatıpduruyo sen harbiden "ne çektik be abi" yi izle daha çooookk gülelim

e63= hiçte e180 gibi durmuyor illa kanat mı takalım buna yani ayrışmak için

Alıntı MBuğra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam @CloudGrey kalemi bu araba
    e60 535d & THE A45 AMG

CloudGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yazının ortasına geldiğimde anladım senin kayınpederin pinti olduğunu araba yakmasın diye kapatıpduruyo sen harbiden "ne çektik be abi" yi izle daha çooookk gülelim

e63= hiçte e180 gibi durmuyor illa kanat mı takalım buna yani ayrışmak için

Tam @CloudGrey kalemi bu araba
    vallahi güzelmiş üstüne para verseler almam
    médiocrité partout

Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2020 clio icon 0.9 tce

Yanılmıyorsam, 5.ay'da ben clio 1.2 almıştım, 0.9 turbo 2019 modelini mais bayisinden 99 veya 97 bin tlye çıkartabiliyorduk.

Şu an maximum 120-130 bin arasındadır. Bayileri kontrol etmek lazım, daha uyguna sıfır araç alabilirsiniz.

onurgoyunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2020 clio icon 0.9 tce

Ben sport tourer ini aramıştım aralık başı, bulamamıştım. Zor olacaktır bulmanız. Bu paralara clio 5 1.2 manuel joy pakette düşünebilirsiniz

ByKazim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Omak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çoğunun akü bitik, anahtarı yok, vs bahaneler ile km okunamadı yazar sonra yallah. gümrükteki araçların bu kadar rağbet görme sebebide bu
    Az da olsa ufak gelişmeler var, artık araç videosu bile paylaşıyorlar.
    Gerçekten çoğunun aküsü bitik oluyor. Biz kendi aracımıza gümrükteyken bakmaya gitmiştik, araç ile başka ilgilen var mı diye sormuştuk vs.
    Akünün bitik olması km okumaya engel değil tabi. Gümrükte eksperci olmak çok rahat olsa gerek.
    Bizde aracımızın km'sini yükseltip vermeyi düşünüyorduk, insanlar ilgilenmesin diye. Aracı satmayı hiç düşünmüyorduk.
    Gümrük satış sözleşmesinde yüksek km yazsa bile umurumuzda bile olmayacaktı.
    3-5 lira için sahtekarlığa gerek yok diye orijinal bırakmıştık.

KARALOM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    S 320 CDI

dış renk iç renk harika tam yeşillenmelik bide sarı jant buldum mu öff

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...25924214/detay
    Tanrı kırbacıyız aman nedir bilmeyiz !

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler