User Tag List

Sayfa 915/999 İlkİlk ... 415815865905913914915916917925965 ... SonSon
18973 sonuçtan 17.367 ile 17.385 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OMTechJr. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buda ikinci favorim, rengine vuruldum. Kalbimde açtığı yaraları sarabilecek bir yeşil, bunun tekerinin bastığı yerde orman biter be.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...58930620/detay
    Renk vs çok şık duruyor ama arka tampondaki ekler arkanın görünüşü bi değişik yapmış. 418 in 1M olduğu piyasada 2.0 motorla bence rakamı iyiymiş
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

BARR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    186 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Arka dodikler iğrenç duruyor hiç güzel bir işçilik değil bence.
    23'' Tesla Model Y Performance

Instagram Paylaşımlarım: edriver_35

etc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 8.000rpm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooof ooof
    v8-vx100
    99 model-4 ileri şanzıman
    fiyat anlamsız , ederi kesinlikle değil , ilanlardakilerin hiçbiri o paraları etmez tabii
    makyajlı 5 ileri olanları var , onlar bile 800-900 etmez
    tamam araba kurşun geçirmez kabul ama o bütçeye olmaz
    4,7-v8-atmosferik-lpg'ye tam uyumlu bu arada
    he biraz vergisi var yaş olsa da hacim sebebiyle
    tek zayıf yönü airmatic , ama range'ler gibi kronik değil ahc tankı , cam fıskiyesi tankına benziyor , bilmeyen öküzler cam suyu koyacaz diye ahc tankına su koyuyolar , haliyle airmatic oluyor sana ahırmatik
    başka bir derdi yok
    ha çok airden korkanlar da iptal ediyor milyon tane aftermarket yay-amortisör kiti var istediğin yükseklikte , alıp onu takıyorsun ama arabanın tüm havası tüm konforu esas bu airden geliyor , öldürüorsun yani
    500'e alırım gözümü kırpmam ama 500 yok işte kenarda
    atiker 120LT lpg tankı da tampon altına sığıyor , sarkma da yapmıyor (stepne bağlantı yerleri iptal edilirse)
    misler gibi milyonlarca km binerim (lpg yüzünden arada subaplara bakım yapmak şartıyla)
    Gerçekten kale gibi bir araç. Ayrıca bu tarz farklı süspansiyon sistemi araçlar olunca (kendim de Hydractive sahibi olduğum için) direkt olarak ilgimi çekiyor.

Bizim Citroën Hydractive sistemin biraz daha basit versiyonu var bunlarda (Lexus LX serisinde de aynı sistem mevcut). Hydractive sisteme sahip son seriler olan Citroën C5 ve C6'da toplam 7 adet akümülatör (sifer) bulunuyor. Bunlarda ise her bir amortisörün başında birer tane olmak üzere toplam 4 adet var.

Bizde AHC tankı yerine LDS tankı var (eski seri Citroën'ler için LHM). Citroën'lerdeki tank biraz daha hacimli ve siyah renkte olduğu için cam suyu v.b. bir tank ile karıştırılma durumu olmuyor neyse ki.

Land Cruiser ve LX Akümülatörü;

Citroën Hydractive Akümülatörü;

Land Cruiser AHC Tankı;

Citroën LDS Tankı;

Belki gereksiz detaylar ama, ilgisini çeken birileri olursa diye bahsetmek istedim. Böyle detaylar olunca dayanamıyorum, kusura bakmayın.
    Origins
    Since1919
    Citroën Heritage

2011 X7 Citroën C5 2.0 HDi 163 Hydractive3+

Sti_Ozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    2019 CLA parasına 2006 S350, Bilemedim

S350

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...65139296/detay
    Hız,sonsuz bir tutkudur.

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gayet güzel detaylar, kendi adıma teşekkür ederim.

---

BMW nin yeşil - içi kırmızı kombini iğrenç geldi bana

---

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...003/onaydetay/

E21
    Reel favori salayım.
    150 bandında güzel alternatif. Kasa inanılmaz düzgün olmasa da bu fiyata göre kabul edilebilir seviyede.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Buda ikinci favorim, rengine vuruldum. Kalbimde açtığı yaraları sarabilecek bir yeşil, bunun tekerinin bastığı yerde orman biter be.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...58930620/detay
    az onceki Legacy'e ithafen, oyle olmeyiz fuze at dedik, ve attin
    öyle işte.

8.000rpm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    16 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı etc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten kale gibi bir araç. Ayrıca bu tarz farklı süspansiyon sistemi araçlar olunca (kendim de Hydractive sahibi olduğum için) direkt olarak ilgimi çekiyor.

Bizim Citroën Hydractive sistemin biraz daha basit versiyonu var bunlarda (Lexus LX serisinde de aynı sistem mevcut). Hydractive sisteme sahip son seriler olan Citroën C5 ve C6'da toplam 7 adet akümülatör (sifer) bulunuyor. Bunlarda ise her bir amortisörün başında birer tane olmak üzere toplam 4 adet var.

Bizde AHC tankı yerine LDS tankı var (eski seri Citroën'ler için LHM). Citroën'lerdeki tank biraz daha hacimli ve siyah renkte olduğu için cam suyu v.b. bir tank ile karıştırılma durumu olmuyor neyse ki.

Land Cruiser AHC Tankı;

Citroën LDS Tankı;

Belki gereksiz detaylar ama, ilgisini çeken birileri olursa diye bahsetmek istedim. Böyle detaylar olunca dayanamıyorum, kusura bakmayın.
    süper bilgiler
    burası bu sebeple "tech"turkey
    bu forumun instagramdan ve herhangi bir dingildek muhabbet sitesinden farkı bu işte
    eline sağlık

M U R A T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı etc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Land Cruiser AHC Tankı;

Citroën LDS Tankı;

hiç beğenmediğim c5 artık dikkatimi çekiyor sayende verdiğin bilgilerde çok güzel teşekkürler hocam

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Sti_Ozan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Renk vs çok şık duruyor ama arka tampondaki ekler arkanın görünüşü bi değişik yapmış. 418 in 1M olduğu piyasada 2.0 motorla bence rakamı iyiymiş
    Açıkçası genelde böyle projelerde ederi 1 ise 5 diyorlar ama bence de km ve f/p bakımından makul geldiği için paylaşmak istedim.

Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    az onceki Legacy'e ithafen, oyle olmeyiz fuze at dedik, ve attin
    ahahha valla evet bu füzeden bende bi küçük yara aldım Beğenmeyen kişilerde tabi olacak ama bence bu araçlar yurtdışı fiyatlarına olsa bu ikisini birden alıp garaja çekecek milyonlarca insan olurdu.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuandaki alınabilir rakamlarda gördüğüm favorimde budur. Neticemi kaldırıp 60 kilometre gitmeye üşenmesem takas teklif edeceğim yada aracımı satıp almak isteyeceğim ama artık eski enerji kalmadı. Rengi çok kibar, araç elit duruyor, apaçi bir eklentisi yok sunrooflu, 2.5lt ve manuel olması şahane bir olay. Keşke biraz enerji olsa yada biri yolda çevirip aracımı almak istese

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...64707594/detay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Edit sabah çıkıyordu şuan çıkmıyor mesajlarda. anlayamadım o işi o yüzden flood'dan ceza yemeden son bir mesaj daha atayım bugünü bitirmiş olayım.

Çirkinliğin ruhsat bulmuş hali. Fiyatına kesinlikle yorum yapmayacağım. Tamamı altın olsa yine vermem veremem, sırf böyle kıyıda köşede kalmış görece düzgün bir araç diye paylaşmak istedim. küçüklüğüme gittim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...67340131/detay

16EC813 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    59 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şuandaki alınabilir rakamlarda gördüğüm favorimde budur. Neticemi kaldırıp 60 kilometre gitmeye üşenmesem takas teklif edeceğim yada aracımı satıp almak isteyeceğim ama artık eski enerji kalmadı. Rengi çok kibar, araç elit duruyor, apaçi bir eklentisi yok sunrooflu, 2.5lt ve manuel olması şahane bir olay. Keşke biraz enerji olsa yada biri yolda çevirip aracımı almak istese

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...64707594/detay
    herşey hoş güzelde o fiyatın esprisini anlamadım vardır bi hikmeti
    PROSTOCK GARAGE

zOnstyLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı delyyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

---

---

E21
    Reel favori salayım.
    150 bandında güzel alternatif. Kasa inanılmaz düzgün olmasa da bu fiyata göre kabul edilebilir seviyede.
    1 saat önce canlı canlı gordum cok hosuma gitti gayet diri duruyordu aynı avm'deydi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 16EC813 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşey hoş güzelde o fiyatın esprisini anlamadım vardır bi hikmeti
    Şair; telefonda 335, elimi tutana 330 demek istemiş olabilir abi. Hatta başka yerlerini tutarsak daha bile ucuza verebilir sanki

Güzel bir 2023 olması temennisi ile haftanın ilk favorisini paylaşmak isterim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...66708669/detay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Şair; telefonda 335, elimi tutana 330 demek istemiş olabilir abi. Hatta başka yerlerini tutarsak daha bile ucuza verebilir sanki

Güzel bir 2023 olması temennisi ile haftanın ilk favorisini paylaşmak isterim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...66708669/detay

kronik sorunu olan gogusteki catlak bunda da var. Ahsap trimde de catlak var. Jantlar Avantgarde janti. Stoplar makyajli kasa stobu. Arka park sensorleri sanki sonradan takilmis, renk uyumsuzlugu var. Ic mekandaki butun fotograflar karanlikta cekilmis. Aracin muhtelif acilardan cekilmis ikiser ucer fotografi varken onden tek kare fotograf var. Bilemedim... Sanki bazi kusurlari bilerek gizlenmis gibi geldi. Gerci araba resit, hatta askerligini dahi yapmis olmali, ben mi fazla takildim incik boncuga
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kronik sorunu olan gogusteki catlak bunda da var. Ahsap trimde de catlak var. Jantlar Avantgarde janti. Stoplar makyajli kasa stobu. Arka park sensorleri sanki sonradan takilmis, renk uyumsuzlugu var. Ic mekandaki butun fotograflar karanlikta cekilmis. Aracin muhtelif acilardan cekilmis ikiser ucer fotografi varken onden tek kare fotograf var. Bilemedim... Sanki bazi kusurlari bilerek gizlenmis gibi geldi. Gerci araba resit, hatta askerligini dahi yapmis olmali, ben mi fazla takildim incik boncuga
    Saydıklarınızın hepsi doğru hocam, fazlası var eksiği yok. Kadran ışıklarının yarısı yanmıyor, aracın yaşına hiç uymayan saçma bir çin malı ekran var..vs vs ama işte 26 yaşında ve bu paralara elle tutulabilir tek tük 1-2 araçtan biri, muhtemelen geçtiğimiz 1-2 ay içerisinde alıp, biraz makyaj yapmışlar. iş bilen birinin elinde daha epeyce ilgiye ihtiyacı var. Ha kondisyon anlamında eksiksiz araçların fiyatları ise 550 ile 800 bin tl arasında. ve daha birsürü 850 900 isteyen araç var bu o açıdan makul göründü.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Saydıklarınızın hepsi doğru hocam, fazlası var eksiği yok. Kadran ışıklarının yarısı yanmıyor, aracın yaşına hiç uymayan saçma bir çin malı ekran var..vs vs ama işte 26 yaşında ve bu paralara elle tutulabilir tek tük 1-2 araçtan biri, muhtemelen geçtiğimiz 1-2 ay içerisinde alıp, biraz makyaj yapmışlar. iş bilen birinin elinde daha epeyce ilgiye ihtiyacı var. Ha kondisyon anlamında eksiksiz araçların fiyatları ise 550 ile 800 bin tl arasında. ve daha birsürü 850 900 isteyen araç var bu o açıdan makul göründü.
    Bu kasalara ve bundan sonraki kasa E'lere bayilirim, benim gozumdeki en yakisikli E W211'dir hatta, ama W210 kadar rahat arabaya da binmedim, belki R25 yaklasir rahatlik olarak. Neyse, bu arabayi alip, dogru duzgun toplamak hem nakit hem de ciddi sabir ister, zira 10 yil once duzgun bir cikma diferansiyel bulamamistik mesela W210 icin. Bulduklarimizin hepsi ustundekinden daha fazla otuyordu. Sifirlanmisi vardi Almanya'da, araba parasina geliyordu, ustundekiyle devam etmistik. Sozun ozu, bazi eksikleri parayla bile kapatilamayacak hale gelmis olmasi muhtemel bir araca sifir araba parasi dokmek ne derece mantikli, onu kestiremiyorum. Galiba benim artik sabrim kalmadi. Eskiden olsa hevesle atlayacagim, yapmak isteyene gaz verecegim konular aslinda bunlar
    öyle işte.

Erdem K. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    52 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı delyyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

---

---

E21
    Reel favori salayım.

aracı bizim sitede görüyordum, dikkat çekiyordu : ) araçlara ilgisi olan site sakini kullanıyordu.
    Subaru
    Technica
    InternationaL

PSN: ekduncan

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler