User Tag List

Sayfa 925/999 İlkİlk ... 425825875915923924925926927935975 ... SonSon
18973 sonuçtan 17.557 ile 17.575 arası

Konu: Kıskanma Favorilerini paylaş

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E 55 benim tanıdıkta ihtiyacı olan varsa konuşabilirim.
    Valla aslında benim çok acil bir E55 AMG ihtiyacım var ama cüzzi bir sıkıntım var hocam. Param yok.

Alıntı d3n1s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    citayi daha nereye kadar cikartacak acaba diye dusunurken her seferinde fuzenin daha buyugunu atman?
    Estağfurullah hocam göz okşayan araçlar paylaşabiliyorsam ne mutlu bana. Birde bu kadar başka gözün görmesi de işi değiştiriyor. Mesela Porsche'nin resimlerine bakarken ağzımın suyunu silmekten pedallardaki çamuru hiç fark etmemiştim, yukarıda yorumu görünce hakkat haa bu nasıl iş dedim. Birazda paylaşımlarım bu konuyu aktif tutan üyelerin zevkine göre şekilleniyor yani

calamityeas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

OMTechJr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaliteli bir restorasyon geçirmiş ama milyonlar da havalarda uçuyor gerçekten. Şimdi eski ilan fiyatlarına bakıp bu araba 35 bin liraymış ne ara 1.5 milyon dediğimiz gibi inşallah bir gün ulan bee 1.5 m istiyorlardı şu arabalara şimdiye bak 50 liraya en babası var deriz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71371654/detay

Post Thanks / Like
    Mentioned
    15 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı EmreBC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapma bunu.... yapma bunu....
    "...Bilgisiz kimseler onlara söz söyleyince "Selam" der geçerler."

Post Thanks / Like
    Mentioned
    27 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Benim 38bindeki RS.i 1.250den ilana koyayım ben de bari. İlanları görünce benim de coşasım gelmedi değil
    21`BMW G80 M3 Comp. & 09`Renault Megane 2 RS Phase-2

d3n1s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı OMTechJr. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaliteli bir restorasyon geçirmiş ama milyonlar da havalarda uçuyor gerçekten. Şimdi eski ilan fiyatlarına bakıp bu araba 35 bin liraymış ne ara 1.5 milyon dediğimiz gibi inşallah bir gün ulan bee 1.5 m istiyorlardı şu arabalara şimdiye bak 50 liraya en babası var deriz.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...71371654/detay

E bunun bobrekler yamuk?
    öyle işte.

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Z3'ün instagram hesabı var, hep yan
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı delyyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    simdi anladim, istekramda yan verirken bobrekler duz dursun diye, iste bunlar hep cahillik, bilemedim
    öyle işte.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E bunun bobrekler yamuk?
    Merhabalar, z3 benim. Otomobili 7 yıldır 70k km boyunca kullandım . Satmaya karar vermeden önce genel bir temizlik yaptık ve ön ızgaralarda polisaj nedeniyle iz kalmasın diye söktük, tam doğru takamamışız ben de şimdi farkediyorum.

Bir otomobili şurda 2 prim yapmak adına yaftalamak ne kadar kolay , instagram hesabım weekend_drive neresinde gördünüz tam olarak hep yan kısmını veya kaç kere birlikte yola çıktık? Tabiki de otomobilie uygun şekilde hızlı kullandığım zamanlar oldu, bunları da hesabımda paylaştım ki yapmadım diyenin dürüstlüğünden şüphe duymak gerekir . 7 yıldır 65k kmdir stock bir şekilde özenli bir şekilde kullandım, 5k kmde bir bakımlarını yaptırdım ve oem olmayan herhangi bir parça hiçbir zaman kullanmadım. Boyası ve döşemesi de yıllar içinde kondüsyonunu kaybettiği için olabilecek en iyi şekilde restorasyonunu yaptım. Hem mekanik hem kozmetik olarak güzel bir hale getirdiğime inanıyorum.

Kusura bakmayın ama 2 klavye mastürbatörlüğü yapacaksınız diye 7 yıldır çok büyük emek verdiğim ve değeri de her geçen gün daha da anlaşılan bu otomobil ile ilgili bu şekilde kamuya açık biryerde karalama niteliğinde yorum yazmanızı doğru ve ahlaki bulmadım. Beğenmezseniz almazsınız fakat hatalı bilgileri bu şekilde yazamazsınız.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    20 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı ozaninho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, z3 benim. Otomobili 7 yıldır 70k km boyunca kullandım . Satmaya karar vermeden önce genel bir temizlik yaptık ve ön ızgaralarda polisaj nedeniyle iz kalmasın diye söktük, tam doğru takamamışız ben de şimdi farkediyorum.

Bir otomobili şurda 2 prim yapmak adına yaftalamak ne kadar kolay , instagram hesabım weekend_drive neresinde gördünüz tam olarak hep yan kısmını veya kaç kere birlikte yola çıktık? Tabiki de otomobilie uygun şekilde hızlı kullandığım zamanlar oldu, bunları da hesabımda paylaştım ki yapmadım diyenin dürüstlüğünden şüphe duymak gerekir . 7 yıldır 65k kmdir stock bir şekilde özenli bir şekilde kullandım, 5k kmde bir bakımlarını yaptırdım ve oem olmayan herhangi bir parça hiçbir zaman kullanmadım. Boyası ve döşemesi de yıllar içinde kondüsyonunu kaybettiği için olabilecek en iyi şekilde restorasyonunu yaptım. Hem mekanik hem kozmetik olarak güzel bir hale getirdiğime inanıyorum.

Kusura bakmayın ama 2 klavye mastürbatörlüğü yapacaksınız diye 7 yıldır çok büyük emek verdiğim ve değeri de her geçen gün daha da anlaşılan bu otomobil ile ilgili bu şekilde kamuya açık biryerde karalama niteliğinde yorum yazmanızı doğru ve ahlaki bulmadım. Beğenmezseniz almazsınız fakat hatalı bilgileri bu şekilde yazamazsınız.
    Oncelikle uslubunuz icin tesekkur ederim. Detayli aciklamalar icin de

Instagram kullanmiyorum. Fakat, sunu da belirtmek isterim, hacimli motora sahip, agirlik dengesi ozel ayarlanmis, ziyadesiyle hafif ve motor sesi tahrik eden bir aracim olsa ve bu arac da arkadan itis olsa, ozellikle rahat rahat donebilecegim yerler bulup o arabayla depodaki benzin bitene kadar doner dururdum sanirim. Arabama instagram hesabi acmissam da bu aksiyonlarin videolarini ceker, orada yayinlardim. Bunda gocunacak veya en basitinden aciklama dahi yapilacak bir durum yok, bence. Kaldi ki @delyyy de araci karalayacak bir sey soylememis, mevcut olani esprili bir dille yazmis hepsi bu
    öyle işte.

FTHBRK28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı makif84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    E 55 benim tanıdıkta ihtiyacı olan varsa konuşabilirim.
    Abi konuşun satmasın Tam bir modern klasik, kusursuz kondisyonda, plaka da mükemmel. Satılmaz ki

delyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle Z3 kupe çok severim, senin aracını da beğeniyorum. Yorumumdan önce ilanı paylaşan postu beğendim.
    Kamuya açık instagrama yan videosu koyunca sorun değil ama ben böyle bir olay var deyince mi karalanıyor anlamadım
    Veya BMW yanlayınca karalanıyor mu? Felsefi açıdan değerlendirmek lazım
    Çok gereksiz bi şekilde yüksekten savunuyorsun. Aracına kötü veya bakımsız da demedim
    20 senedir forumlarda takılırım, beni kimse tanımaz. Prim kasıyor olsam durum böyle olmazdı sanırım.
    Her neyse, kötü niyetli yazmadım fakat öyle anlaşıldıysa kusura bakma.
    Alıntı the "K" Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mkerim bey eğitime gitmiş, eğitmen yüksekten uçunca skerim diyip konuyu açmış...

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Oncelikle uslubunuz icin tesekkur ederim. Detayli aciklamalar icin de

Instagram kullanmiyorum. Fakat, sunu da belirtmek isterim, hacimli motora sahip, agirlik dengesi ozel ayarlanmis, ziyadesiyle hafif ve motor sesi tahrik eden bir aracim olsa ve bu arac da arkadan itis olsa, ozellikle rahat rahat donebilecegim yerler bulup o arabayla depodaki benzin bitene kadar doner dururdum sanirim. Arabama instagram hesabi acmissam da bu aksiyonlarin videolarini ceker, orada yayinlardim. Bunda gocunacak veya en basitinden aciklama dahi yapilacak bir durum yok, bence. Kaldi ki @delyyy de araci karalayacak bir sey soylememis, mevcut olani esprili bir dille yazmis hepsi bu
    Instagram hesabımı bir gün incelerseniz,’’z3ün instagramı var hep yan��’’ cümlesinin doğruluğunu kendiniz de yorumlayabilirsiniz�� malesef bu şekilde yorumlar iyi niyetli veya şaka ile yapılıyor olsa da satılık bir otomobil için özellikşe instagram kullanmayan kişilerin aklında yaratacağı intiba nedeniyle yanlış sonuçlar doğuruyor. Tepkim bundan dolayıydı��

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Öncelikle Z3 kupe çok severim, senin aracını da beğeniyorum. Yorumumdan önce ilanı paylaşan postu beğendim.
    Kamuya açık instagrama yan videosu koyunca sorun değil ama ben böyle bir olay var deyince mi karalanıyor anlamadım
    Veya BMW yanlayınca karalanıyor mu? Felsefi açıdan değerlendirmek lazım
    Çok gereksiz bi şekilde yüksekten savunuyorsun. Aracına kötü veya bakımsız da demedim
    20 senedir forumlarda takılırım, beni kimse tanımaz. Prim kasıyor olsam durum böyle olmazdı sanırım.
    Her neyse, kötü niyetli yazmadım fakat öyle anlaşıldıysa kusura bakma.
    20 senedir forumlarda takılan biri bence, ‘’ instagramı var orda yanlama videosu görmüştüm’’ ile ‘’ instagramı var hep yan��’’ cümlelerinin arasındaki farkı anlayabilir diye düşünüyorum. Cevabınız için teşekkürler, Bence yazdığımız cümleleri nasıl anlaşılabileceğini düşünerek yazmalıyız nitekim yazdığınız yorum arabanın kondüsyonu ve kullanım şekli ile ilgili bende çok kötü bir intiba bırakıyor. Bu durumu düzeltmek amacıyla yazma ihtiyacı hissettim. İyi akşamlar

Dreamcupra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

RafetAraç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Dreamcupra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kesinlikle bu zamanda parasının hakkı olan bi araç. bu fiyata alabileceğiniz e ve 5 serisini her anlamda bozar

mcanx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    E60'ta yapılacak tek şey egzoz kafasını değiştirmek, üzerine daha ekstra olarak bir iğne dahi koymadan binilir
    her işte usta olmaya çalışan, her işin çırağı kalır.

makif84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı FTHBRK28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi konuşun satmasın Tam bir modern klasik, kusursuz kondisyonda, plaka da mükemmel. Satılmaz ki
    galerici

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler