User Tag List

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
44 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: Çalınan Range Rover Sport

Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Ormanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hükümdar Sofrası ile görüşmek lazım galiba konuyu... Onlar hiç bişey demiyor mu arkadaşların dediği gibi. Orayla halletmek lazım.
    Restoran birşey demez. Diyeceği "Onlar bizden bağımsız, ayrı bir firma. Onlarla konuşun."
    Kuzenin başına benzer olay geldi (arabayı ön tekeri kırık, çekici üzerinde getirdiler), oradan tahmin ediyorum.
    Mekanda o zamanların ve bugünlerin çok büyük bir holding grubuna aitti bu arada, boğazda.
    Okumadan imzalamam.....

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    İşte bazen nadir de olsa arada "insan" çıkıyor da birileri, uzlaşma yoluna gidip bişeyler yapıyorlar.
    Hani olmaz da, bi ihtimal işte dedim

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    [IMG][/IMG]

Bu elimizdeki en belirgin fotoğraf. Arkadaşım arabalarla pek ilgilenmediği için fotoğraf çekme isteği duymamış.

Mutu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    36 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Oznsrl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kaskolarda anahtarın 3.kişiler tarafından ele geçirilmesi gibi bir ifade var bu böyle durumları kapsıyor mu ?
    Var olsa gerek. Ben motoru kaskolamayı düşünüyordum fiyat aldım, rakam çok yüksek demiştim. Ama anahtar üstündeyken bile çalınmayı karşılıyor demişti.
    Instagram: mutusgarage

Carmageddon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Büyük geçmiş olsun akıl alır gibi değil.

Kendi araçlarımın kaskosu anahtarla çalınmayı dahi kapsıyor diye biliyorum, sigorta poliçenizi bir daha gözden geçirin derim bu süreçte en azından paranızı kurtarmış olun.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Selamlar, aracimiz bulunmustur. Calanlar araci sahrayicedid tarafinda sokagin ortasinda birakip kacmislar. Aracta ve icindeki ozel esyalarin hicbirine zarar vermemisler. Kacan kisiler hala araniyor. İyi dileklerini ileten herkese cok tesekkurler.

devil_berk22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun

Faruk'S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zaykarter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar, aracimiz bulunmustur. Calanlar araci sahrayicedid tarafinda sokagin ortasinda birakip kacmislar. Aracta ve icindeki ozel esyalarin hicbirine zarar vermemisler. Kacan kisiler hala araniyor. İyi dileklerini ileten herkese cok tesekkurler.
    gözünüz aydın ya korktu bıraktılar ya da bi turlamak istemişler gibi bir şey sanırım. Nacizane tavsiyem olayın peşini bırakmayın. Bu süreçte size bulundu boşverin gibisinden söylemlerde bulunacak kişi ve kurumlar olacaktır(başıma geldi). Amaç bu tarz hırsızlıkların bu kadar güpegündüz ve kolay yapılabilmesini engellemek bu uğurda da uğraşınız ileride belki yine sizlere veya hiç tanımadığın kişilere zarar gelmesine engel olacaktır kanaatindeyim.
    #NeMutluTÜRKÜMDiyene!

.::EmrE::. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Gerçekten verilmiş sadakanız varmış. Geçmiş olsun.

tiMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Geçmiş olsun, vale konusu cidden düşünülmesi gereken bir batak. Çok uzaklaşmadan bırakmışlar arabayı, güzel olan da araca zarar gelmemesi
    mal da yalan mülk de yalan gel biraz da sen oyalan.

otomotiv mühendisi

Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Önce aracın bulunması sebebi ile araç sahibinin gözü aydın.

Çogu poliçede yazan ; anahtarı sen elinle valeye teslim edersen ve herhangi bir fiş, kağıt vsvs almadıysan(ve vale firması kurumsal bir firma değilse) ödemiyor, anahtar üstündeyken bazı durumlar da ödüyor bazı durumlar da ödemiyor, yolda arkadan çarpıp sen durunca birisi arabana atlayıp götürürse ödüyor, bakkala girdin anahtarı ustunde bıraktın ödememeye çabalıyor.. Eve hırsız girdi, anahtarı masanın ustunden veya pantolonun cebinden veya çekmeceden aldı gitti ödüyor. yolda yürürken biri geldi silah çekti, anahtarı aldı ödüyor, silah çekmedi anahtarı verirmisin dedi, verdin gitti ödemiyor. özellikle son yıllar da yapılan sahtekarlıklar yüzünden bir sürü şey değişti.

Alıntı Mutu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Var olsa gerek. Ben motoru kaskolamayı düşünüyordum fiyat aldım, rakam çok yüksek demiştim. Ama anahtar üstündeyken bile çalınmayı karşılıyor demişti.

VETTE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çok geçmiş olsun.

BRKBRDL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı zaykarter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Acaba aracın önemli bir parçasını sökmüş olmasınlar. Yinede serviste gir genel kontrol yapılmasında fayda var

Gkn55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun. belki de parçalatacak adam bulamadıkları için vazgeçmişlerdir. sonuçta yeni ve pahalı bir araba parçaları kolay takip edilebilir diye düşünüyorum.

kiraccemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    çok geçmiş olsun aracınızın bulunması sevindirici fakat bu ihmalleri sebebiyle vale ya da işin sorumlularına bir ders vermeniz gerekli diye düşünüyorum.
    Trafik sigortası, kasko, dask, sağlık sigortası ve tüm sigortacılık işlemlerinizde hizmetinizdeyiz. Dm atarak iletişime geçebilirsiniz.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    bulunması gerçekten büyük şans, geçmiş olsun, valeci arkadaşların karşısına hukuğu koymanızı tavsiye ederim, bırakın uğraşsınlar.

Detailing Bölüm Başkanı imprezaWRC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    145 Post(s)
    Tagged
    1 Thread(s)
    Alıntı Dayı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce aracın bulunması sebebi ile araç sahibinin gözü aydın.

Çogu poliçede yazan ; anahtarı sen elinle valeye teslim edersen ve herhangi bir fiş, kağıt vsvs almadıysan(ve vale firması kurumsal bir firma değilse) ödemiyor, anahtar üstündeyken bazı durumlar da ödüyor bazı durumlar da ödemiyor, yolda arkadan çarpıp sen durunca birisi arabana atlayıp götürürse ödüyor, bakkala girdin anahtarı ustunde bıraktın ödememeye çabalıyor.. Eve hırsız girdi, anahtarı masanın ustunden veya pantolonun cebinden veya çekmeceden aldı gitti ödüyor. yolda yürürken biri geldi silah çekti, anahtarı aldı ödüyor, silah çekmedi anahtarı verirmisin dedi, verdin gitti ödemiyor. özellikle son yıllar da yapılan sahtekarlıklar yüzünden bir sürü şey değişti.
    Bunlara ilave olarak; aracın bulunması durumu söz konusu olabileceğinden hemen ödeme yapılmıyor. 1 ay bekleme süresi var.

bosporuss06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    geçmiş olsun,gözünüz aydın....

Ormanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    35 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı imprezaWRC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunlara ilave olarak; aracın bulunması durumu söz konusu olabileceğinden hemen ödeme yapılmıyor. 1 ay bekleme süresi var.
    "Ne hikmetse" eğer araç bu süreçte "bulunamazsa" sigorta size parayı ödüyor, sonrasında bi anda bulunuyor, sigorta aracı alıyor, muhtemelen kendi ödediğinden daha fazla veya en kötü ihtimal aynı rakama satıyor.

Sigorta şirketleri "sahtekarlık"lardan ağlıyor da, kendi yaptıklarına saysınlar...

Bu arada vale şirketi veya tiplemeler ve Hünkar Sofrası'na bi mahkeme, dava falan iyi giderdi de, uğraşmak ister misiniz bilemedim. Akıllarını başına getirmek lazım bi böylelerinin.

Bi arkadaşım zamanında böyle uğraşmıştı malın biriyle. Davayı kaybetsem bile, veya bişey elde edemeyecek olsam bile 2 sene huzuru kaçsın pezevengin demişti. O hesap.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler