User Tag List

Sayfa 2/10 İlkİlk 1234 ... SonSon
176 sonuçtan 20 ile 38 arası

Konu: megachips müşteri davranışı işlemi yapmadan önce yaptıktan sonra

HG6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Megachips şonuçta şaşırmamak gerek.

Bedavayı geçtim üste para verseler dokundurtma aracıma.

Çay kutusundan oil catch tank yapan bir firma, vizyonu ne olabilir ki.

Konuya dönecek olursak esnaf olmak başka bir şey, geçmiş olsun.

-Murat Özcan- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    12 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abim çok geçmiş olsun yazını sonuna kadar okudum çok üzüldüm açıkçası. Aynı araçtan bende var bende egr iptali yapıp sonrasında Downpipe yazılım yaptım bizimkisi biraz daha performans maksadıyla yapılmış bir şey olsa da kesinlikle orjinal binmek isterseniz de o şekil de yapılabilirdi. Ben Megachips firmasını tanımam etmem ama dünden bugüne yazılanlar hep olumsuz yönde oldu forumlarda. Üzerine biraz da sizin şansızlığınız eklenmiş ki işler toptan sarpa sarmış. Keşke yaptırmadan önce bir konu falan açsaydınız forumda bu işten anlayan siteninin sahibi Özgün başkan olmak üzere bir çok bilgili arkadaşlar mevcut muhakak yardımcı olurlardı. Neyse ki çok büyümeden 900 TL ile insanları bir kez daha tanımış oldunuz. Umarım bundan sonra keyifle aracınıza binersiniz. Tekrardan geçmiş olsun..
    /// M POWER 3.20 // VW MK6 TDI //SEAT LEON TFSI

Balistique - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Daha oncede benzer bi olay olmustu. Sitelerinde kosulsuz iade vaadediliyordu musterinin memnun olmamasi durunda vs. Yine ay terane, yazik olmus. Gecmis olsun. Ben bilinen butun yazilimcilarda yazilim yaptirdim ve malesefki pasaoglu bekir harici isinin arkasinda duran buyuk kucuk demeden musterisiyle ilgilenen gormedim.

TaGo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    78 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Valla ben burada açıklama eksiği olduğunu düşünüyorum. Senelerin forum yazıcısı olarak herkese bıgüne kadar yazılım yaptırdım. 2000 yılından beride yazılımsız araç kullanmadım desem yeridir. Yeni nesil dizel araçlarda partikül filtresi eklentisi zaten egt yüksekliğine sebep vermekte, bunu yazılımla artırıyorsunuz. Yani kısacası yazılım yapılacak araç bence başta fiili ve yazılımsal olarak dpf iptali seçmeli. Yoksa araç kendini korumaya alıyor. Sanırım konunun burası anlaşılmamış
    www.plasti-dip.com adresimizden tüm yeni ürünleri görebilir ve taksitli alışveriş yapabilirsiniz

Kahn23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    23 Post(s)
    Tagged
    2 Thread(s)
    Forumda megachips mağduru olarak tek değilsin. Birçok kişinin şikayeti var. Demek ki şans işi yaptıkları işin kalitesi.

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    galiba bazı yazılımcılar yaptırana kadar gayet ilgililer yaptırdıktan sonra sorun falan çıkarsa ne yaparsan yap modundalar galiba resmi bir dayanağı olmadığı için bu rahatlık, firmalarında suçu var eline laptop alana bayilik veriyorlar

Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RSX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu yazılımcıların mark zuckerberg seviyesindeki egosunu bende sevmiyorum. Aracınızın kmsi neydi ? Ben olsam yazılımı orijinale çevirmeden önce dpf'yi uzmanlaşmış bir yerde temizletir birde öyle denerdim.
    Yazılımcıların çoğu gerçekten böyle. Daha önce megachipsin ataşehirdeki dükkanına gittim doğrudüzgün ilgilenilmedi bile. Sonra bir kaç firma ile daha görüştüm yazılım için onlardanda aynı tepkileri görünce lanet ettim ve yaptırmaktan vazgeçtim.

Daha sonra Kocaelin'de birini tavsiye etmişti bir arkadaş. Gittim Kocaeline , gayet ilgili,teknik olarak açıklayıcı şekilde konuşan, burnu havada olmayan biri karşıladı bizi ve yazılımı yaptırdık. Oradan Sakarya'da ki işimizi halletmeye geçtik ve Tekirdağ'a döndük. Firma sahibi o kadar ilgiliydi ki whatsapptan sürekli sorular sordu o gün içerisinde. Yakıt tüketimi ne alemde ? Çekiş ne alemde ? gibi... Bir daha yazılım yaptıracak olsam Tekirdağdan kalkar yine oraya giderim. Diğerleri kasılsın dursun.

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı Carolita1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumda megachips mağduru olarak tek değilsin. Birçok kişinin şikayeti var. Demek ki şans işi yaptıkları işin kalitesi.
    Hayır dost işi yaptıkları işin kalitesi

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Serkan beyle downpipe sonrası oksijen sensörü hatasının giderilmesi şeklinde anlaşmıştım.
    Aracın yazılımı yapıldı hemen sonrasında araç elektronik el freni hatası verdi.
    Araç boklandı (arıza var denildi fren sisteminde)
    Emin olamadım- komple fren sistemini söküp kontrol ettirdim. Başka aracın elektronik frenini bildiğiniz alıp taktım denemek için. Sorun aynı.
    Otomatik şanzımanın yazılımı uprage yapılsığını öğrendim alaman forumlarından. Daha önce tecrübe edenler olmuş.

Serkan beyin yanına gidip orjinale döndürttüm ve ücret iadesi aldım.
    Tabi bu olayları anlatmadım kendisine. Bizde bir hata olmuştur diyeceğini hiç zannetmedim.
    İlgi-alakası için teşekkür ederim ama yinede dünyayı ben yarattım havaları can sıkıcı.

Yapılan işçilik vs düşülüp iade edilmesi gerekliydi belli bir tutarın konu sahibine.
    Tam tutar iade edilseydi belki bu arkadaş bambaşka bir konu açacaktı buraya...
    Adamlar uğraştı helal olsun diyecekti.
    Bu gibi konular insanları uzak tutacaktır firmadan.

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Dpf iptal edilmeden yazılım yapılması ne kadar doğru ? Bu durumda sonuç şaşırtmadı açıkcası

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

Geçmiş olsun.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

RSX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dpf iptal edilmeden yazılım yapılması ne kadar doğru ? Bu durumda sonuç şaşırtmadı açıkcası
    Dpf iptal edilmeden yazılım yapılan araç yok mu yani ?

R.I.P - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    6 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı RSX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dpf iptal edilmeden yazılım yapılan araç yok mu yani ?
    Elbet vardır asıl soru kaçı dpf ile problem yaşamıyor

VTec_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    4 yıldır megachips e arabalarımı yaptırıyorum , çok şükür bir sorun yaşamadım ,hatta su anki arabam egzantrik hariç herşeyi değişik 105 hp den 300 hp ye çıkarılmış bir araç en az 15 kere gittim , sadece ilk gidişimde ücretimi verdim diğer 14 ayar için para vermedim, serkan da gayet karakterli sevdiğim bir insandır, karşıdaki kişinin davranışına göre davrandığına eminim , iyi forumlar
    Halkını cehalet ve sefalete teslim eden yöneticiler yok olmaya,cehalet ve sefalete sürükleyen yöneticileri seçen halk ise köle olmaya mahkûmdur.ATATÜRK

Kadyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı 300E Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Geçmiş olsun.
    Güldürdü )

Alıntı R.I.P Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 40 bin km kullandım.. yukarıda da yazdım her hafta rejenerasyon yapan araba 2-3 haftada bir yapmaya başladı
    Ben 10 senedir aynı yere yaptırırım.baska hiç bir yere gidipte fiyat sormam maceraya gerek yok bu konuda. Çünkü son zamanlarda çok fazla var yazılım yapan

fthdrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    233 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Çaykur değil lipton tomurcuk teneke

300E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    17 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Alıntı fthdrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çaykur değil lipton tomurcuk teneke

Detayları atlamışım pardon, şimdi oil catch tank oldu sanırım Ziraa çaykur tenekesi yağı iyi süzmüyormuş.
    2004 Mercedes-Benz W203 C230K
    1994 Opel Astra F GSi

Bad-Fast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    esnaflık farklı bir şey artık , sanki müşteri esnaf zorla bir şeyler yaptırılıyor insanlara , geçmiş olsun acı tecrübe
    Bir Okumuş Cahile Birde Yaşayan Ölü'ye Ne Dersen De Anlatamazsın...

Oznsrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Post Thanks / Like
    Mentioned
    30 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Abi öncelikle geçmiş olsun. Sen bu firma ile yaşamışsın ama piyasada ki birçok firma yada şahıs böyle bence. Adam diyor ki biz 100 kere yaptık.Tamam kardeşim 100 kere yapmış olabilirsin ama benim arabamı yapamadın napalım yani

X bir firmanın sahibiyle ses sistemi montajı için konuştum anlaştım dükkana gittiğimde kendisi yoktu ustası vardı elektrik kablosunu aküden araç içine almak hariç diğer her türlü şeyi yapabilcek bilgiye sahiptim ama dedim işini bilen yapsın temiz olsun neyse muhabbet işçilik bence berbattı adam gözümün önünde mid takımını filtresiz direk teybin çıkışına bağlıyordu az çok bildiğimi tahmin etmedi karışmsaydım öyle bağlayıp vericekti kavga dövüş filtreleri taktırdım bi suratlar bi tavırlar önce dedi filtre sesi keser az çalar dedim olsun sonra dedi pnlarda bişey yok direk geçiyor zaten e dedim direk geçiyorsa sesi nasıl kesiyo yok akım çekiyor bişeyler salladı tabi he dedim tamam sen tak amfiden beslensin zaten niye teypten çalsın amfi aldık mid aldık para verdik ak Sonra sahibini aradım dedim abi çalıyor ama hiç memnun kalmadım yok öyle yok böyle hertzler mertzler bişeyler anlattı tam sanayi ağzı o adam dedi ferrari yapıyor isterse uçak yapsın benim clio mu istediğim gibi yapamadıktan sonra. havalar düzelsin kendim söküp baştan toparlıcam zaten.

Biraz uzun oldu kusur bakmayın olaya biraz genel yaklaştım. Ararken sorarken fiyat konuşurken hepsi iyi parayı aldıktan sonra bir anda değişiyorlar sorun çıkınca değişiyorlar yaptığı işin sattığı malın arkasında duran babayiğit çok az memlekette sırf böyle şeyler yüzünden insan birşeyler yapmaktan soğuyor.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler